تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. سلام بچه ها واقعا کسی به این سایت خدایی اهمیت میده؟ از نظر من خیلی مهمه کلا بنده وسواس دارم توی ارور ها. من یه سایتی زدم راجب تعمیر لوازم خانگی جالبه بدونید حتی یک خطا نداره همه رو اصولی نوشتم.
  3. امروز
  4. سلام دوستان کمک! من میخوام محصول متغیری اضافه کنم که دوتا متغیر داشته باشه.رنگ و گارانتی از طریق رنگ بتونم تعداد موجودی رنگ های مشخصی رو بدم و از طریق گارانتی بتونم تغییر قیمت بدم و قاعدتا گارانتی باید تعدادش نامحدود باشه و همیشه موجود باشه مثلا بگم با گارانتی 10 تومن بدون گارانتی 5 تومن حالا مشکل اینه که وقتی گزینه های گارانتی موجودی بی نهایت مشخص میشه(در انبار موجود است) توی موجودی رنگ ها هم تاثیر میزاره.مثلا رنگ مشکی یدونه دارم ولی کاربر صدتا میتونه سفارش بده به فرض به گارانتی تعداد بدیم مثلا گزینه بدون گارانتی 2 تا با گارانتی هم دوتا و ما کلا دوتا موجود داریم ولی کاربر 4 تا میتونه سفارش بده!!!!!!!! کسی راه حلی اگر داره ممنون میشم کمک کنه با تشکر
  5. پرمیوم رو از کجا میشه تهیه کرد
  6. تحمل داشته باشید ، من ی مروری روی هوک های مربوط به افزونه داشته باشم نتیجه رو اطلاع میدم خدمتتون کد اضافه کردن به صفحه ثبت نام خود وردپرس رو میتونم بدم اما روی صفحات این افزونه کار نمی کنه و باید از توابع مربوط به خودش استفاده کرد
  7. اگر هم بتونید به روش کدنویسی راهنمایی کنید ممنون میشم
  8. بله ممنون
  9. چند راه رو امتحان کردم ولی هیچکدام نتیجه نداد و متن زیر عکس قرار نگرفت. به ناچار با فوتوشاپ متن رو در عکس نوشتم
  10. ممنونم که خیلی سریع پاسخ دادید روی لوکال تست کردم ، کلا آدرس رو به localhost/mysite/author تبدیل میکنه و صفحه 404 بالا میاد ( درواقع کلا user_login رو حذف میکنه و موقع str_replace نام نمایشی رو جایگزین نمیکنه )
  11. سلام این کد هارو بزار تو فایل functions.php قالب فعال سایت ( بک آپ فراموش نشه ) add_filter( 'request', 'wp_author_page_request' ); function wp_author_page_request( $query_vars ) { if ( array_key_exists( 'author_name', $query_vars ) ) { global $wpdb; $author_id = $wpdb->get_var( $wpdb->prepare( "SELECT user_id FROM {$wpdb->usermeta} WHERE meta_key='nickname' AND meta_value = %s", $query_vars['author_name'] ) ); if ( $author_id ) { $query_vars['author'] = $author_id; unset( $query_vars['author_name'] ); } } return $query_vars; } add_filter( 'author_link', 'wp_author_link_filter', 10, 3 ); function wp_author_link_filter( $link, $author_id, $author_nicename ) { $author_nickname = get_user_meta( $author_id, 'nickname', true ); if ( $author_nickname ) { $link = str_replace( $author_nicename, $author_nickname, $link ); } return $link; } add_action( 'user_profile_update_errors', 'wp_set_username_to_nickname', 10, 3 ); function wp_set_username_to_nickname( &$errors, $update, &$user ) { if ( ! empty( $user->nickname ) ) { $user->user_nicename = sanitize_title( $user->nickname, $user->display_name ); } } نتیجه تست رو اطلاع بدین
  12. سلام لینک نویسنده در وردپرس با نام کاربریش هست مثل : mysite.com//author/username/ چطور میشه این لینک رو تغییر داد و مثلا با nik_name نویسنده نمایش داده بشه ؟ به این دلیل میپرسم که اگه سایتی تعداد نویسنده های زیادی داشته باشه ، خب نام کاربریشون وقتی تو لینک باشه خیلی امن نیست لطفا راهنمایی کنید دوستان
  13. این کدی که دادید مگه نگفتید برای حذف اسکیما ها هست ؟ ظاهرش که همینو میگه خب اگه با این کد حذف کنه ، دیگه محصولات بعدی رو با ارور نمیشناسه فقط یکم زمان میبره تا ارورها valid بشن
  14. نسخه پریمیومش بله صددرصد هست( البته حتمال اختلال با قالب هم داره باید روی قالبتون تست کنید) نسخه رایگانش آدرس پوشه ها و ورود به پنل مدیریت و ادمین و امینیت ورود رو تامین میکنه که خیلی خوبه ( تا الان هیچ اختلالی با قالب، در این سطح ندیدم )
  15. افزونه ویرایش دسته جمعی محصولات با قابلیت فیلتر کردن (روی نام محصول قیمت موجودی و ...) موجود هست ... بعد از فیلتر ، محصول های یافت شده رو میتونید از موجودیشون هر تعداد که خواستید کم کنید چیزی فراتر از سوال شما هست ولی خب کار شما رو هم راه میندازه
  16. بدین شکل
  17. سلام دوست عزیز پیشنهاد میکنم وردپرس رو بصورت دستی به آخرین نسخه بروزرسانی کنید و نسخه php رو بزارید روی 5.6 تابع mysql_connect دیگه منسوخ شدس و باید از mysqli_connect استفاده کرد نتیجه تست رو بهم بدین
  18. فایل wp_config رو باز کنید و از صحیح بودن اطلاعات دیتابیس مطمئن بشید
  19. با سلام خدمت دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید که با چه افزونه ای این امکان وجود داره که بدون ایجاد برگه برای گالری ها ، بتونیم با استفاده از تصویر شاخص چندین گالری رو مثلا در صفحه اصلی سایت نمایش بدیم؟ افزونه ای میخوام باشه که برای گالری ها بشه دسته بندی ایجاد کرد. من با استفاده از افزونه ی foogallery، چند گالری ایجاد کردم و طرح شبکه بندی رو هم انجام دادم. با استفاده از ویژوال کامپوزر ردیف ایجاد کردم و از المان شبکه بندی استفاده کردم، در قسمت تنظیمات شبکه بندی نمایش گالری رو انتخاب کردم اما نمیشه انتخاب کرد که کدوم گالری! و صرفا میشه انتخاب کرد که چندتا از جدیدترین ها یا قدیمی ترین ها رو نمایش بده..
  20. من وردپرس را ریست کردم و قالب و سایر تنظیمات را از افزونه دابلیکیتور را از طریق هاست نصب کردم ولی به محض اینکه وارد مدیریت سایتم شدم این خظا را زد. لطفا راهنمایی بفرماید. Warning: mysqli_real_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'rezahrad_enfold'@'localhost' (using password: YES) in /home2/dornaasa/public_html/wp- includes/wp-db.php on line 1531 Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home2/dornaasa/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1562 Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'rezahrad_enfold'@'localhost' (using password: YES) in /home2/dornaasa/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1562 Error establishing a database connection
  21. دیروز
  22. سلام دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه منو تو یک سری ساعت به خصوص سایت خیلی خیلی کند میشه اما 9 شب به بعد سرعتش درست میشه از هاستینگ هست یا سایت من مشکل داره هاستینگ میگه مصرف منابعی نداری که کند باشه نمیدونم چیکار کنم از قالب و افزنه ها هم نیست چون تست کردیم ادرس سایت http://musicfm.ir
  23. پیشنهاد میدن اصلا سمت کتاب نرو. اگه انگلیسی متوجه میشی از سایت های انگلیسی استفاده کن ترجیحا سایت خود وردپرس اگه هم فارسی راحت تری که هیچی سایت و منبع زیاده ولی چندان قوی مباحث و کار نکردن بجز یکی دو مورد. اما تجربه من نشون میده از همین انجمن خورد خورد سوالات و بپرسی قطعا میتونی تو طراحی قالب وردپرس موفق بشی. من خودم از همینجا یاد گرفتم و الان هر قالبی که بخوام میتونم طراحی کنم.
  24. خرید هاست

هنوز از هاست نگار خیلی استفاده نکردم. ولی در مورد سرورپارس باید بگم بدترین شرکت هاستینگ از همه نظر هستش. من حدود 4 ساله که با این شرکت دارم کارم میکنم. و واقعا از نظر پاسخگویی به تیکت که حداقل 12 ساعت طول میدن. چت آنلاین که حدود 10 تا 15 دقیق طول میکشه. بعد از پاسخگویی هم معمولا جواب سربالا میدن یا میگن اشکال از ما نیست با طراح سایتتون تماس بگیرید. پیشنهاد میدم هرگز سمت سرورپارس نرید. من الان 6 ماهه که کلا باهاش کار نمیکنم. یه سیست کسب درآمد هم داره که کلا برای 2 بار اول پورسانت دادن برای باقی دفعات حتی 1 ریال هم ندادن.
  25. سلام من هم سایت فروشگاهی دارم و هم مغازه و فروش بصورت حضوری نیاز به یک افزونه دارم که بتونم موقعی که محصولم به فروش رفت سریع موجودی سایت رو هم تغییر بدم. در صورت امکان بصورت اپلیکیشن اندرویدی باشه که خیلی بهتر ممنون میشم اگر اطلاع دارین معرفی کنین.
  26. کامل مخفی میکنه از دید ربات ها یعنی؟
  27. سلام این صفحه رو ی نگاه بنداز ، توضیحاتی در مورد فایل های قالب وردپرس داده https://developer.wordpress.org/themes/basics/template-files/
  28. سلام @heshki به اینصورت تست کن $('.pages_customer').click(function(event) { event.preventDefault(); var page = $(this).attr('id'); $.when( $.ajax({ url: 'tables_customer.php', type: 'POST', data: 'page=' + page; success: function(data) { alert('request complete') } }), $.ajax({ url: 'add-customer.php', type: 'POST', data: 'page=' + page; success: function(data) { alert('request complete') } }) ).then( function(){ alert('complete!'); }); });
  1. نمایش فعالیت های بیشتر