تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. دیروز
  2. سلام دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه منو تو یک سری ساعت به خصوص سایت خیلی خیلی کند میشه اما 9 شب به بعد سرعتش درست میشه از هاستینگ هست یا سایت من مشکل داره هاستینگ میگه مصرف منابعی نداری که کند باشه نمیدونم چیکار کنم از قالب و افزنه ها هم نیست چون تست کردیم ادرس سایت http://musicfm.ir
  3. پیشنهاد میدن اصلا سمت کتاب نرو. اگه انگلیسی متوجه میشی از سایت های انگلیسی استفاده کن ترجیحا سایت خود وردپرس اگه هم فارسی راحت تری که هیچی سایت و منبع زیاده ولی چندان قوی مباحث و کار نکردن بجز یکی دو مورد. اما تجربه من نشون میده از همین انجمن خورد خورد سوالات و بپرسی قطعا میتونی تو طراحی قالب وردپرس موفق بشی. من خودم از همینجا یاد گرفتم و الان هر قالبی که بخوام میتونم طراحی کنم.
  4. خرید هاست

هنوز از هاست نگار خیلی استفاده نکردم. ولی در مورد سرورپارس باید بگم بدترین شرکت هاستینگ از همه نظر هستش. من حدود 4 ساله که با این شرکت دارم کارم میکنم. و واقعا از نظر پاسخگویی به تیکت که حداقل 12 ساعت طول میدن. چت آنلاین که حدود 10 تا 15 دقیق طول میکشه. بعد از پاسخگویی هم معمولا جواب سربالا میدن یا میگن اشکال از ما نیست با طراح سایتتون تماس بگیرید. پیشنهاد میدم هرگز سمت سرورپارس نرید. من الان 6 ماهه که کلا باهاش کار نمیکنم. یه سیست کسب درآمد هم داره که کلا برای 2 بار اول پورسانت دادن برای باقی دفعات حتی 1 ریال هم ندادن.
  5. سلام من هم سایت فروشگاهی دارم و هم مغازه و فروش بصورت حضوری نیاز به یک افزونه دارم که بتونم موقعی که محصولم به فروش رفت سریع موجودی سایت رو هم تغییر بدم. در صورت امکان بصورت اپلیکیشن اندرویدی باشه که خیلی بهتر ممنون میشم اگر اطلاع دارین معرفی کنین.
  6. کامل مخفی میکنه از دید ربات ها یعنی؟
  7. سلام این صفحه رو ی نگاه بنداز ، توضیحاتی در مورد فایل های قالب وردپرس داده https://developer.wordpress.org/themes/basics/template-files/
  8. سلام @heshki به اینصورت تست کن $('.pages_customer').click(function(event) { event.preventDefault(); var page = $(this).attr('id'); $.when( $.ajax({ url: 'tables_customer.php', type: 'POST', data: 'page=' + page; success: function(data) { alert('request complete') } }), $.ajax({ url: 'add-customer.php', type: 'POST', data: 'page=' + page; success: function(data) { alert('request complete') } }) ).then( function(){ alert('complete!'); }); });
  9. سلام مممنون میشم یه کتاب اموزشی که شامل اموزش محتویات فایل های قالب ورد پرس باشه رو معرفی کنید.. برای مثال : برام مشخص کنه چه کدی مربوط به جستجو یا اخرین نظرات...و...هست با تشکر
  10. ادرس
  11. سلام @p3i کد رو جایگزین و تست کنید <ul> <?php $custom_cat = new WP_Query( array( 'post_type' => 'post', 'posts_per_page' => 9, 'cat' => 61 ) ); if ( $custom_cat->have_posts() ) : while ( $custom_cat->have_posts() ) : $custom_cat->the_post(); ?> <li> <a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php the_title_attribute(); ?>"> <?php if (strlen( get_the_title() ) > 25) { echo mb_substr(get_the_title(), 0, 25) . ' [...] '; } else {the_title();} ?> <i class="fa fa-check-square-o"></i> </a> </li> <?php endwhile; endif; wp_reset_postdata(); ?> </ul> عمل نکرد اطلاعات سایت بدین برای بررسی
  12. با سلام خدمت همه دوستان محترم و گرامی. میخواستم بپرسم آیا میشه در یک رویداد از دو آی جکس استفاده کرد یا نه؟ من به نطر خودم میشه ولی جواب نمیگیرم میشه راهنمایی کنید؟
  13. تنظیمات افزونه مشکلی نداره تا هفته پیش اوکی بود
  14. سلام @mohammad_mh افزونه ultimate member خودش افزودن فیلد داره مدیریت کاربران > فرم ها
  15. @salim_a سلام میشه آدرس سایت رو بدید؟
  16. @karamusic سلام افزونه سئو نصب کردید؟
  17. خیلی ممنون.راستش قالب سایت از اون قالبهاییه که لایسنس داره خیلی سخت میشه پیدا کرد چی به چیه.ولی بهر حال خیلی ممنونم از بابت کمکتون
  18. سلام دوستان وقت بخیر یک صفحه ثبت نام داریم که اینماد گفته باید تائید قوانین توسط کاربر داشته باشه و بعد با قبول قوانین ثبت نام انجام بشه میخوام همانطوری که در تصویر مشخصه تکه کد زیر را مبنی بر تائید قوانین سایت به شکل چک باکس اضافه کنم لطفا راهنمایی بفرمایید بین کدام خط کد ها کد زیر را قرار بدم <p class="form-row validate-required"> <label class="woocommerce-form__label woocommerce-form__label-for-checkbox checkbox"> <input type="checkbox" class="woocommerce-form__input woocommerce-form__input-checkbox input-checkbox" name="terms" id="terms"> <span class="woocommerce-terms-and-conditions-checkbox-text">من <a href="https://digiaccount.ir/terms-of-service/" class="woocommerce-terms-and-conditions-link" target="_blank">شرایط و مقررات</a> را خواندم و آن را می پذیرم.</span>&nbsp;<span class="required">*</span> </label> <input type="hidden" name="terms-field" value="1"> </p> لینک نمایش تصویر از جایگاه مورد نظر برای اضافه کردن گزینه من شرایط و مقررات را خواندم و آن را می پذیرم. * http://prntscr.com/o5xdf4 آدرس صفحه ثبت نام yon.ir/LbGb9 و در نهایت اگر نکته ای برای قرار دادن بهتر این چک باکس مدنظر عزیزان با تجربه هست بیان کنید ممنون
  19. سلام من از قالب اقیانوس استفاده میکنم. در قسمت ادامه مطلب سایتم ...محتوای ستون کناری داره تکراری نشون میده. این محتوا در کجا قرار داره و چه طور می تونم حذفش کنم. در ستونی سمت چپ من دو جستجو هست و ... عکس رو پیوست کردم
  20. سلام سایتم اخیرا حدود 1 هفته ای هست که مثلا پست جدید میزارم اهنگ بعد چند ساعت ایندکس میشه ولی وقتی اون عنوان رو سرچ میکنی بجای اینکه اون پست بالا بیاد صفحه اصلی تو گوگل نمایش داده میشه و توضیحات زیر صفحه اصلی اسم اون اهنگ داخلشه مشکل چیه
  21. هفته گذشته
  22. سلام از افزونه wp post view استفاده میکنم در استفاده از ابزارکش برای نمایش پربازدید ترین مطالب در صفحه اصلی سایت دو پست اول رو که بازدید بیشتری هم دارن نشون نمیده اما در صفحات سینگل به درستی نشون میده فقط در صفحه اصلی دو پست اخر رو نشون میده که بازدید داشتن
  23. سلام من در بالای سایتم یک قسمت واسه نمایش 9 پست اخر مطالب اختصاصی سایت دارم کد رو بر روی 9 پست قرار میدم فقط 2 تا از پست های اون دسته رو نشون میده در صورتی که 4 پست در این دسته هست هر تغییری دادم تفاوتی نکرد کد به این صورت هست <ul id="postiS"> <?php $my_query = new WP_Query('cat=61&posts_per_page=5'); while ($my_query->have_posts()): $my_query->the_post(); $do_not_duplicate = $post->ID;?> <li> <a href="<?php the_permalink() ?>" title="<?php the_title(); ?>"> <?php if (strlen($post->post_title) > 25) { echo mb_substr(the_title($before = '', $after = '', FALSE), 0, 25) . ' [...] '; } else { the_title(); } ?> <i class="fa fa-check-square-o"></i> </a> </li> <?php endwhile; ?> </ul> ممنون
  24. اینترنت هم میتونه دلیلش باشه ، ولی به خاطر محل سرور هست و تعداد ریکوئست های سایتتون اگر سرورتون خارجیه ، به محل تست جیتیمتریکس و pingdom نزدیکتر هست خب اونها سریعتر میتونن ببینن سایت رو و برعکسش اگه هاستتون ایرانه به ما نزدیکتره و ما سریعتر خواهیم دید سایت رو و صد البته فقط این موارد نیست و مولفه های زیادی دارد ، باید آدرس سایتتون رو بگذارید تا دوستان باتجربه و استادید بررسی کنند
  25. اطلاعات فایل .htaccess رو پاک کنید ببینید درست میشه ؟ حتما قبلش ازین فایل بک اپ بگیرید
  26. با سلام دوستان بنده برای بررسی سرعت سایت ، با ابزارهای مختلف gtmetrix و pingdom که بررسی می کنم ، زمان لود کامل سایتم رو چیزی بین 5 ثانیه تا 8 ثانیه نشان می دهند . ولی تجربه عملی خودم نشون می ده که این زمان خیلی بیشتره و مثلا چیزی حدود 20 ثانیه طول میکشه! کسی میدونه دلیلش چیه؟ مثلاً مشکل از سمت هاستینگه یا مثلا سرعت نت من خوب نیست - البته بعید می دونم- ؟
  27. با سلام من سوالی دارم از حضور شما من اگر بخواهم زیر عکس مورد نظرم، یک متن کوتاه بنویسم چه کار باید بکنم؟ به صورت عادی، متن بالای عکس و به صورت نامنظم ظاهر می شه
  1. نمایش فعالیت های بیشتر