تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. دیروز
  2. یک نکته مشکلم در مورد آرشیو پابرجاست ولی بخشی رو که من به اشتباه فکر میکردم اختلال هست در بخش دیتابیش که ساعت ها اختلاف داشته ، به خاطر ساعت utc و ساعت محلی هست که کاملا درسته . ولی امان از آرشیو
  3. با سلام و عرض ادب من یک فرم برای ثبت سفارش با گراویتی فرم ساختم که از طریق api به سایت دیگه ای وصله که سفارشات منتقل میشن به اون سایت و انجام میشن. مشکلی که الان وجود داره اینه که تو فرم ثبت سفارش وقتی تعداد رو از سه رقم بیشتر وارد میکنم کاما یا دات اضافه میشه به عدد( مثلا 1.000 نمایش داده میشهبه جای 1000). وقتی کاما یا دات اضافه میشه سایتی که سفارشات به اون منتقل میشه ارور میده برای مقدار. چطور میتونم این مشکلو حل کنم؟ آیا تو تنظیمات api میشه کاما یا دات رو از عدد حذف کرد یا میشه تو فیلد مقدار تغییری ایجاد کرد که اعداد رو با دات یا کاما نمایش نده؟
  4. منظورتون اینه که تنظیمات لینک یکتا رو روی حالت پیشفرض ذخیره کنم ؟ تست کردم ، در حالت پیشفرض لینکها ،وقتی همه تاریخ ها به طرز عجیبی به صفحه اصلی ریدایرکت میشن و با برگردوندن به حالت دلخواه ( نام نوشته ) باز مشکل پا برجا هست
  5. دوستان و اساتید توسعه دهنده لطفا راهنمایی کنید من هنوز موفق نشدم مشکلم رو حل کنم
  6. سلام خسته نباشید دوستان بنده توانستم page number ایجاد کنم ولی یک مشکلی که است وقتی به روی صفحه ها کلید می کنیم محتوای صفحه اول را نشان میدهد دوستان خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید
  7. سلام دوستان خسته نباشید دوستان راهی هست توی مطالب یک دسته خاص، در انتهای مطلب یک فرمی بیاد که مخاطبین بتونن در مورد اون نوشته اطلاعات تکمیلی و همچنین عکس وارد کنند و من بتونم توی مدیریت ببینمش و بدونم برای کدوم مطلب درج شده این فرم؟(مثل یک جور فرم تماس ولی توی مطالب یک دسته خاص!)
  8. سلام خسته نباشید بنده میخواستم افزونه wpdatatables رو تاریخش رو جلالی کنم باید چه کنم ؟ چون دیدم افزونه wp parsi date سازگاری با افزونه ها را در خودش دارد چگونه میتوانم این سازگاری را برای افزونه های دیگری چون wpdatatables اضافه نمایم ؟ خیلی ممنون
  9. سلام من وقتی وردپرس رو نصب میکنم قسمت پیوند های یکتا رو که میزنم صفحه سفید میشه چند بار وردپرس رو پاک کردم و نصب کردم بازم درست نشد دیباگ رو هم فعال کردم این ارور رو میده [15-Jun-2019 12:54:56 UTC] PHP Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/irihandb/public_html/wp-includes/functions.php on line 4339 ولی توی صفحه ی پیوند های یکتا اینو مینویسه Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home/irihandb/public_html/wp-includes/functions.php on line 4821
  10. در صفحه محصول sku نشان داده می شود اما چون محصول متغیر است و صفت رنگ را متغیر گذاشتم با کلیک روی رنگ sku تغییر نمی کند چرا؟
  11. در ووکامرس برای محصولات رنگ را به عنوان variation تعیین کردیم محصولات به غیر از sku یا همان شماره کالا صفت (attribute) دیگری هم دارند به نام پارت نامبر فعلا این ویژگی را به عنوان صفت (attribute) وارد کردم می خواهم وقتی کاربر روی رنگ کلیک می کند علاوه بر تغییر قیمت و sku ، پارت نامبر هم تغییر کند نمی خواهم پارت نامبر جز variation باشد چون در این صورت باید مقدار آن علاوه بر رنگ توسط کاربر انتخاب شود به سادگی اینکه می خواهم پارت نامبر دارای ماهیتی مثل قیمت کالا باشد که با کلیک روی رنگ تغییر می کند راه حل؟
  12. سلام از دوستان کسی فایل editor-style.css رو داره واسم بفرسته یا توضیحاتی دربارش بگه که بتونم درستش کنم یا اصلا به چه کار میاد ؟ مرسی
  13. ممنون شبیه قالب جنه هستش
  14. سلام @afshin171 پوسته newspaper رو حتما ببینید البته نسخه حرفه ای موفق باشید
  15. با افزونه میشه ولی کد نویسی نمیدونم
  16. سلام و خسته نباشید بنده تو فرم تماس recaptcha رو فعال کردم کلید APIهم ست کردم ولی تو فروم هام نمایش نمیده sdfsd.PNG717×623 7.92 KB تو فروم نمایش نمیده cxvbxvb.PNG759×552 7.24 KB برای عضویت سایت هم از افرونه مدیریت کاربران استفاده میکنم مال اونم هم recaptcha فعال کردم و کلید ست کردم اونم اوکی نمیشه افزونه امنیت کامل وردپرس هم نصب کردم حالا نمیدونم مشکل از چی
  17. سلام موقع آپدیت ورد پرس به 5.2 این خطا رو میده مشکل کجاست؟
  18. سلام راهی هست که بشه برای کاربرهای سایت تاریخ انقضا تعیین کرد؟ مثلا بعد از یک ماه نام کاربری طرف اتوماتیک غیرفعال بشه و مجبور به تمدید یا ثبت نام دوباره باشه؟ بدون افزونه و با کدنویسی
  19. سلام ووکامرس در ویرایش و یا ایجاد سفارش جدید ایراد تاریخ شمسی میگیره , ولی با حرکت زیر مشکلم حل شد و الان DatePicker به صورت شمسی هست. میخواستم بدونم که این کار مشکل خواستی برای افزونه پارسی دیت نداره ؟ در فایل wp-parsidate.php افزونه در خط 139 و 146 دو آرایه که به صورت کامنت بود را از کامنت خارج کردم آرایه 'admin/datepicker-rtl' و 'plugins/fixes-woo' ممنون
  20. سلام وقت بخیر ممنون -یکم خیلی ساده اس و امکانات زیادی نداره
  21. سلام من قالب uxeem رو پیشنهاد می کنم - لینک دانلود : https://www.uxeem.com/uxeemize/ پیش نمایش : http://poshenama.ir/
  22. @alimelody نه کاری نمیشه کرد.
  23. نه ایرادی نداره.
  24. سلام و خسته نباشید بنده میخوام یه سایت تفریحی بزنم مثل برترین ها یا بیتوته و ایران ناز و ... برای استارت کار دنبال یه قالب خوب هستم تا بعدش یکی اختصاصی طراحی کنم ممنون میشم معرفی کنید قالب
  25. سلام ممنون از راهنماییتان. درست است. برای این منظور افزونه های دیگری هم هستند. من می‌خواستم ببینم بدون افزونه هم این امکان است. چون می‌خواستم علاوه بر عبارت category یکی از دسته‌های مادر را هم از url حذف کنم.
  26. هفته گذشته
  27. درودی دیگر خدمت شما دوستان عزیز اقا یکی از دوستان در یک گروه راهنمایی کرد و گفتم حداقل روشش اینجا به اشتراک بذارم تا اگه کسی این سوال براش پیش اومد به نتیجه برسه دوستان گفتن که تاریخ رو بروز کنیم پست بالا میاد (تصویر ضمیمه شده جهت راهنمایی) فقط این حرکت به رتبه و یا امتیاز سایت کاری نداره که نه؟؟؟ یا نه ممکنه مشکل ساز بشه؟؟؟
  1. نمایش فعالیت های بیشتر