تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. اخه تو دامین اصلی موردی نداره تو وردپرس ساب دامین این ارور رو میده !
  3. امروز
  4. DNS هاتون مربوط به cloudflare.com هست از کجا هاست گرفتید؟ این خطا یعنی تشخیص نمیده فایل ها تو ریشه هاست هستن
  5. فریم ورک یعنی چهار چوب، فریم ورک ها دارای انواع مختلفی هستن مثلا فریم ورک لاراول / سیمفونی / زند / اسلیم و ... هر کدوم از این ها نقاط قوت و نقاط ضعف خودشون رو دارن. کار با بعضی ها آسان و برخی بسیار سخت است. فریم ورک مثل وردپرس نیست که شما آماده نصب کرده و بتونید مطلب بزارید داخل سایت / یا قالب و افزونه براش نصب کنید. در اصل فریم ورک یک چهارچوب اولیه می باشد. برای ساخت سایت با فریم ورک باید صفر تا صد سایت کدنویسی بشه. هیچ چیز آماده نداره و آخرین مورد با لاراول نمیشه قالب و افزونه وردپرس نوشت، این دوتا یه دنیا با هم فاصله دارن
  6. گواهی ssl

باید وارد دیتابیس (phpmyadmin) بشید. داخل پی اچ پی مای ادمین جدول wp_option هست دو سطر اول مربوط به home url و site url هست این دو آدرس سایت شما رو داخلشون دارن که الان به صورت http باید باشه. شما کافیه یه s بهش اضافه کنید. برای ویرایش داخل پی اچ پی مای ادمین کافیه دوبار روی مقدار آدرس سایت کلیک کنید. بعد تعییر رو اععمال کرده و اینتر بزنید
  7. یا باید نسخه php رو به حالت قبل برگردونید یا افزونه post-views رو غیرفعال کنید
  8. خیلی ممنونم از توضیحاتتون. وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که قابلیت گسترش در سطح حرفه ای رو داره. خب حالا آیا این سیستم مدیریت محتوا از نظر امنیتی برای راه اندازی یک فروشگاه جوابگو هست؟ (فارغ از اینکه بخشی از امنیت به خود ما برمیگرده).
  9. Warning: Use of undefined constant is_robot - assumed 'is_robot' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/plugins/post-views/post-views.php on line 594 مشکل از ورژن پی اچ پی هست ؟ چون بردمش ۷.۲ اگه اره راه حلی داره فیکس بشه ؟
  10. گواهی ssl

درستش کردم. باید این دوتا خطو داخل فایل wp-config.php اضافه میکردم. define('WP_HOME','https://example.com'); define('WP_SITEURL','https://example.com');
  11. سلام من ssl رو از سایت میهن وب هاست گرفتم رایگاه برام فعالش کردن. و طبق اموزش که خودشون گفتن این کد رو RewriteEngine On RewriteCond %{SERVER_PORT} 80 RewriteRule ^(.*)$ https://www.yourdomain.com/$1 [R,L] گذاشتم توی فایل htaccess که در ریشه سایت قرار داره. بعدش که میخوام برم توی پنل پیشخوان(مدیریت سایتم) برم یوزر و پسوورد رو میزنم وارد نمیشه و دوباره برمیگرده به ادرس ورود پیشخوان ادمین. وقتی اون کد رو برمیدارم این مشکل درست میشه. ممنون میشم راهنماییم کنید.
  12. سلام خدمت دوستان . من قالب کلاسیک شاپ اوادا را خریداری کردم اما برای ساخت محصولات گروهی دچار مشکل شدم یعنی گزینه ی گروه بندی وجود نداره .ابتدا یک محصول را به عنوان گروه بندی میسازم . اما وقتی میخام یک محصول ساده را به اون گروه اضافه کنم در قسمت محصولات مرتبط گزینه گروه بندی وجود نداره. شبیه عکس پیوست. از پشتیبانی سایتی که قالب را خریدم پرسیدم گفت شاید مشکل از افزونه های دیگه باشه اما همه افزونه ها را غیر فعال کردم و همچنین ووکامرس را پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشد . دوستان راه حلی دارند؟؟؟
  13. وردپرس فریم ورک نیست ! وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست میشه براش افزونه یا قالب نوشت و این که وردپرس رو از یک بلاگ ساده به یک وبسایت حرفه ای تبدیل کرد
  14. سلام دو.ست عزیز شما با فریم وردک لاراول میتونید هر نوع سرویسی یا هر وبسایتی رو خودتون با php پیاده سازی کنید در اصل لاراول اومده که سرعت کد نویسی تو php افزایش پیدا کنه ولی این که بشه باهاش پلاگین وردپرس نوشت یا قالب فکر نکنم شدنی باشه یا اصلا منطقی باشه
  15. فکر میکنم این کارو میکنه یو هاست مگر این که تم شما از تگ wp_head توش استفاده نشده باشه
  16. وردپرس از نظر من بهترین سیستمه با واکنش پذیری بسیار بالا که هر ایده ای رو میشه روش اجرا کرد / اینکه بخواهید سایت فروشگاهی روش بالا بیارید 100 درصد بنظر من کار خیلی خوب و بهتریه نسبت به خیلی سیستم های موجود دیگر
  17. کسی نبود راهنمایی کنه؟؟
  18. دیروز
  19. سلام اساتید گرامی خسته نباشید دوستان میخوام یه برنامه بنویسم که وقتی روی گوشی فعال میشه تمام اطلاعات متنی رو به صورت خودکار داخل خودش ذخیره کنه و بعد از این که گوشی به اینترنت متصل شد اونا رو به یه سرور بفرسته و سرور هم خودکار ذخیرش کنه لطفا راهنمایی کنید از کجا باید شروع کنم یا اگر کدی چیزی سراغ دارید راهنمایی کنید ببینم ممنون
  20. خیلی ممنونم از لطف شما از افزونه ی yoast که استفاده میکنم اما اصلا بخش های og:image رو تو سورس نذاشته تنظیمات خاصی داره؟
  21. robots.txt رو بعد از خوندن اموزش ها بهینه نوشتم مورد 1 تا 6 هم کاملا رعایت کردم ادرس سایت این هست : https://khoshrajkala.ir/ کلمه کلیدی : خوش رج . الان شما این کلمه رو توی گوگل سرچ کنید هر کدوم از سایت های اول مطلب یا چیز خاصی ندارن ولی من نوشتم بخاطر بالا اومدن سایتم توی صفحه اول. تشکر برای راهنمایی .
  22. سلام. دوستان ، ما داریم روی راه اندازی یک سیستم فروشگاهی برپایه ی وردپرس کار میکنیم. درسته که سیستم وردپرس برای فروشگاه طراحی نشده اما قابلیت پیاده سازی یک فروشگاه کامل رو داراست. حالا سوال اصلی و اساسی اینه که ، اگر بیس و پایه ی فروشگاه ما وردپرس باشه ، اما تمام امکانات و ویژگی های مدنظرمون رو از نظر امنیتی ، کاربردی و .... به صورت اختصاصی براش بنویسیم ، آیا باز هم میشه گفت که سیستم وردپرس پیشنهاد نمیشه ؟ در واقع ما فقط میخوایم یک سیستم مدیریت محتوا برای سایتمون داشته باشیم که وردپرس رو انتخاب کردیم. نظر اساتید در اینباره چیه ؟
  23. بالا باش
  24. بالا باش
  25. سلام. میخواستم بدونم که فریم ورک لاراول دقیقا به چه شکلی کار میکنه. اگر بخوام واضح تر بگم ، منظورم این هست که ، به عنوان مثال ، یک سایت با فریم ورک لاراول طراحی شده ، حالا این فریم ورک روی چه سیستمی برای اجرا پیاده میشه ؟ آیا نیاز به یک سیستم مدیریت محتوا داره؟ آیا میشه از فریم ورک لاراول برای توسعه قالب و افزونه های وردپرس استفاده کرد؟
  26. سلام وقت بخیر. دوستان ما داریم یک سیستم فروشگاهی رو برای کسب و کارمون با وردپرس راه اندازی میکنیم. مطلبی رو خوندم در مورد فریم ورکها ... راستش خیلی سر در نیاوردم . اصلا فریم ورک وردپرس یعنی چی ؟ آیا برای توسعه ی یک سایت وردپرسی باید در چهار چوب فریم ورک ها پیش رفت ؟ مثلا ما میخوایم یک قابلیت رو به سایتمون اضافه کنیم ، خب حالا باید چه کرد؟ باید افزونه یا پلاگینی برای این منظور نوشت ؟ آیا همین افزونه ها باید براساس فریم ورکهای وردپرس نوشته بشه؟ قالب ها و افزونه هایی که درحال حاضر برای وردپرس وجود داره ، آیا براساس یک فریم ورک طراحی شده اند؟ آیا برای توسعه وردپرس فقط باید از فریم ورک هایی استفاده کرد که وردپرس از اونها پشتیبانی میکنه ؟ اگر ممکنه در مورد فریم ورکهای وردپرس و اساس کارشون در تغییر و توسعه قالب ها ، افزونه ها و خود وردپرس توضیح بدید ممنون میشم.
  27. درود نمیشه با الکسا اعتبار سنجی کرد چون با برنامه خودش که نصب باشه روی سیستم کاربران آمار میده!!! در ضمن چک کن ببین فایل robot.txt بهینه نوشته شده!؟ در سئو چندین فاکتور هستش که باید رعایتش کنی... 1- عنوان 2- متاها 3- عکس ها 4- سرعت هاست یا لود سایتت 5- فشرده بودن کدها 6- آپدیت بودن قالب و کلی چیز دیگه لطفا ادرس سایت و کلمه کلیدی رو ارسال کنید.
  28. چیزی سراغ نداری
  1. نمایش فعالیت های بیشتر