تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. احتمالا به صورت دستی فارسی سازی شده و در این صورت نمیشه به راحتی انگلیسی اش کرد
  3. اگر اطلاعات زیادی در سیستم وردپرستون ندارید یکبار دیگه نصب کنید
  4. دیروز
  5. چند ساعتی میشه سایت بالا میاد اما هیچ لینک دانلودی کار نمی کنه و به طور کلی امکان دانلود نیست. می گویند داریم سرور انتقال می دهیم تا ببینیم چی میشه!!
  6. سایت و لینک‌هایی که قرار دادید بالا میاد.
  7. میزبان فا ارزونتره ... و متاسفانه طبق نظرات کاربرانش ظاهرا کیفیت خدماتش اخیرا پایین اومده. (لینک) میهن وب هاست پاسخگوی سریعتری دارند اما پشتیبان فنی‌شون کمه؛ بطوری که یکی پاسخ الکی میده و در صورت پاسخ شما یک متخصص پاسخ شما رو میده. با تجربه من هاست دی‌ال بهترین کیفیت رو داره اما کمی قیمتشون بالاست که از نظر من ارزششو داره. در کل اگر خودت شک داری کدومو انتخاب کنی میتونی یک سرویس یک‌ماهه ازشون بخری و تست کنی و اگر جوابگوی نیازت نبود منتقل کنی.
  8. سلام میزبان فا سرور ایران داره فقط. احساس میکنم سرور خارجی بهتر باشه. نمیدونم. از نظر سئو راضی هستی؟ (دیشب جمعه ساعت 1 و نیم شب به چنتا هاستینگ تیکت زدم ببینم سرعت جواب دادنشون چجوریه. میهن وبهاست خوب بود. میزبان فا بعد از 2 ساعت جواب داد. البته دیگه صبح ساعتش رو دیدم. برتینا عالی بود. از این پشیبان آنلاین ها داشت همون لحظه جواب داد. یه چنتا دیگه هم تیکت کردم که دیگه انقدر دیر جواب دادن چکشونم نکردم. میزبان فا کلا پشتیبانیش خوبه؟؟ راضی ای؟)
  9. سلام دنبال یه هاست خوب برای فروشگاه اینترنتیم هستم. (تازه میخوام طراحیش کنم - اول کار خیلی بازدید کننده ندارم. حجمم خیلی بشه 2 گیگه) تو وب که سرچ کردم خیلی نتونستم نتیجه ی خوبی بگیرم. چون بعضی پست ها بیشتر شبیه رپورتاژ اگهی بودن. رو کامنتها هم نمیشد خیلی حساب کرد. قشنگ بعضی هاشون معلوم بود از خود همون شرکت ها هستند. سوالم اینه. هاست چقدر تو سئو تاثیر داره؟ البته هاست رایگان و خیلی بی کیفیت منظورم نیست. مثلا هاست اشتراکی میهن وبهاست ، هاست برتینا، نت افراز و این شرکت های پدر مادر دار. ممنون
  10. سلام عزیزان من میخوام اخر مطالبم پست های مرتبط اون دسته بندی رو دقیقا مثل زومیت نشون بدم راهنمایی میکنید چه کار کنم؟ یا یه رفرنس معرفی میکنید
  11. سلام؛ یه فایل با عنوان robots.txt توی هاست خودتون ایجاد کنید و کد زیر رو به اون اضافه کنید : User-agent: * Disallow: / توجه داشته باشید که اگه الان اطلاعاتی از شما توی گوگل ایندکس شده؛ این کد ممکنه براتون جوابگو نباشه. (قبلا خودم ازش استفاده کردم و برای سایتی که ایندکس شده بود؛ کار نکرد.) اما موقعی که هیچی ایندکس نشده باشه، جوابگو هست.
  12. سلام؛ شما دوتا راه دارید. 1. یه محصول با چند ویژگی تعریف کنید و فایل های خودتون رو با قیمت های مختلف ارائه کنید برای اینکه از این ویژگی استفاده کنید باید موقع ثبت یه محصول؛ گزینه Enable Variable pricing (نمیدونم تو EDD به فارسی چی ترجمش کردن) اما جاش دقیقا بالای محلی هست که لینک محصول خودتون رو تنظیم میکنید. 2. مورد دوم این هست که شما هر محصول رو به صورت جداگانه تعریف کنید و با استفاده از کد کوتاه؛ اون محصول رو توی صفحه خودتون نمایش بدید. اگر سوالی داشتید، در خدمتم.
  13. ووکامرس

سلام؛ من خودمم یبار با این مشکل مواجه شدم (توی صفحه محصول هیچ تصویری رو نداشتم) و مشکل من با ویرایش فایل راست چین قالب حل شد. فکر میکنم اگر شما هم همین مورد رو بررسی کنید؛ مشکلتون حل شه.
  14. سلام دوستان من در حال توسعه یک قالب ووکامرس هستم و اخیرا با مشکلی برخورد کرده ام که از شما میخوام کمک کنید که بتونم اونو برطرف کنم. اخیرا در صفحه single product ، گالری تصاویر محصول نمایش داده نمیشوند، من کد های صفحه را بررسی کردم و متوجه شدم که کلاس woocommerce-product-gallery__wrapper دارای width 1600 پیکسل است، همچنین دارای استایل t transform: translate3d(-792px, 0px, 0px) میتونید کمکم کنید؟
  15. در این مورد به نظرم از مسئول هاست سوال بپرسین بهتر می تونن کمک تون کنن و راهنمایی کنن
  16. ممکنه یک جستجوی پیشرفته باشه که دکمه های قابل انتخابش به صورت منو درست شده و از روی query string عملیات فیلتر رو انجام میده
  17. شما 1 جدل یوزر نیاز داری که اطلاعات کاربران توش ثبت میشه 1 جدول لغات نیاز دارین که کلمات داخلش ذخیره میشن این دو جدول بهم وابسته میشن مثلا بر مبنای ایدی کاربر
  18. 2 تابع رو داخل فایل function.php قرار میدین و تابع دوم رو تو فایل single.php قرار میدین و ایدی پست رو بهش پاس میدین تا شماره بندازه تابع اول برای نمایش تعداد بازدید هست که ایدی هر پست رو بهش بدین تعداد بازدید همون پست رو برمیگردونه
  19. درود اره اون که میدونم منظور اینه که خودلینک های هاست دانلود در نتایج گوگل نشون داده نشه
  20. خلاصه نمیدونم چی کار کنم حدود 10 گیگ فایل اونجا دارم معلوم نیست چی شده
  21. بنده هم چک کردم همین طور بالا نمیاد
  22. سلام و خسته نباشید شما از قالب جنه استفاده کردین این قالب از نظر سئو عالی هستش خود بنده هم دارم استفاده میکنم ولی طراحی و چیدمان شما اصلا مناسب نیست و سایت بهم ریخته است تقریبا
  23. سلام وقت بخیر اول اینکه درخواست بده هاستینگ خودت برات ست کنن لازم به افزونه نیست .خیلی راحت هستش https://www.hostnegar.com/learn/آموزش-اتصال-هاست-دانلود-به-هاست-اصلی-سایت https://mizbanfa.net/blog/hosting/cpanel/how-to-connect-subdomain-to-download-host/ https://azaronline.com/blog/اتصال-هاست-دانلود-به-هاست-اصلی-سیپنل/
  24. سلام وقت بخیر خود افزونه EDD همین کار میکنه
  25. سلام سایت اصلی بله ولی هیچ کدوم از سرویس های سرور مجازی و میزبانی فایل به آدرس های http://cdn.persiangig.com/ و http://us.cdn.persiangig.com/vm/ اصلا بالا نمیاد چند روز هست که کلا داون شده!!
  26. سلام و وقت بخیر بنده چند سالی است که با میزبان فا کار میکنم و راضی هستم میهن وب هاست هم خوبه ولی به میزبان فا نمیرسه میزبان فا هم قیمتش خوبه هم پشتیبانیش و هم حجم های که ارائه میده
  27. سلام وقت بخیر سایتش بالا میاد ولی جوابگو نیستن
  1. نمایش فعالیت های بیشتر