تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. سلام میشه لطفا یه خرده دربارش راهنمایی کنید که در دو بخش انواع پست ها و طبقه بندی ها چه گزینه هایی رو فعال کنیم ؟ چخ مواردی رو بذاریم فعال باشه که در گوگل ایندکس بشه ؟ من الان فعال کردم تمام برچسب ها و دسته بندی ها همه ایندکس شده فعال بودن برچسب ها رو فعال بذارم یا خیر؟
  3. امروز
  4. چون باهاش کار نکردم نمیتونم الکی اطلاعات بدم اما فکر کنم برای حذفشون نیاز به تغییر در کدنویسی خود افزونه هستش که بنده زیاد وارد نیستم تو این کار. اما قبلش شما یه بکاپ بگیر تا اگه خراب شد دوباره بتونی به حالت قبل برگردونی... . برو قسمت ویرایش افزونه اونجا میتونی تغییرش بدی شاید مشکلت برطرف شد
  5. درود اینجوری با محتوای تکراری شاید جریمه بشی و یا شاید زیاد نتونی تو رتبه ها خودتو برسونی بالا پیشنهاد می کنم دسته بندی مرتب داشته باشی و برای هر مانتو اسم انتخاب کنی و به وسیله اون سئو کنی مثلا مانتو تابستونی مدل فلان مانتو مجلسی و ... در ضمن حتما از کنونیکال در سایت استفاده کن و برای محصولات حتما نشانه گذاری کن تا گوگل راحتر بتونه محصول تورو متوجه و به مخاطب نمایش بده برای مثال:
  6. بله هر سه حالتو تست کردم
  7. درود و خسته نباشید خدمت دوستان بنده به دلیل کمبود وقت نمیتونم به پروژه هام برسم. اگر کسی در حوزه سئو توانایی داره و میتونه در 2 کلمه (نقاشی ساختمان) - (نقاشی منزل) به صورت همیشگی سایت رو سئو کنه میتونیم با هم همکاری کنیم. سئو 2 کلمه به صورت همیشگی و دریافت هزینه ماهانه با توافق اولیه طرفین لطفا خصوصی پیام بدین با تشکر از گروه خوب وردپرس فارسی
  8. اوکی با هر3 گزینه تست کردی؟ تصویر میدی؟
  9. عدد رو به صورت رقمی هست مبلغ نیست تو تنطیماتش سه گزینه داره : نمایش به صورت مبلغی، با کاما و با دات..غیر این سه حالت چیزی رو نداره.
  10. سلام من به تازگی یک سایت فروش قالب های HTML و خدمات طراحی قالب رو راه اندازی کردم. و نیاز به کسی دارم که قبلا کار فروش قالب داشته و درگاه داشته باشه ادرس وبسایت : http://shoblon.ir(استودیو شابلون) برای همکاری پیام دهید با تشکر
  11. armin0721 درود در تنظیمات - پیوندهای یکتا گزینه نام نوشته رو بزن و دوباره ذخیره کن.
  12. درود زیاد تجربه کار با این افزونه رو ندارم! و به api فکر نکنم مربوط باشه و به تنظیمات گرویتی فرم مربوط میشه و اینکه داره عدد رو به صورت رقمی یا مبلغی نشون میده! میتونی از تنظیماتش اعشار رو حذف کنی شاید مشکلت حل شد
  13. با سلام خسته نباشید بنده با کد توانستم page number ایجاد کنم ولی وقتی روی دکمه ها کلید میکنیم محتوای صفحه های اول رو نشون میده خواستم اگر راهنماییم کنید با سپاس
  14. دیروز
  15. یک نکته مشکلم در مورد آرشیو پابرجاست ولی بخشی رو که من به اشتباه فکر میکردم اختلال هست در بخش دیتابیش که ساعت ها اختلاف داشته ، به خاطر ساعت utc و ساعت محلی هست که کاملا درسته . ولی امان از آرشیو
  16. با سلام و عرض ادب من یک فرم برای ثبت سفارش با گراویتی فرم ساختم که از طریق api به سایت دیگه ای وصله که سفارشات منتقل میشن به اون سایت و انجام میشن. مشکلی که الان وجود داره اینه که تو فرم ثبت سفارش وقتی تعداد رو از سه رقم بیشتر وارد میکنم کاما یا دات اضافه میشه به عدد( مثلا 1.000 نمایش داده میشهبه جای 1000). وقتی کاما یا دات اضافه میشه سایتی که سفارشات به اون منتقل میشه ارور میده برای مقدار. چطور میتونم این مشکلو حل کنم؟ آیا تو تنظیمات api میشه کاما یا دات رو از عدد حذف کرد یا میشه تو فیلد مقدار تغییری ایجاد کرد که اعداد رو با دات یا کاما نمایش نده؟
  17. منظورتون اینه که تنظیمات لینک یکتا رو روی حالت پیشفرض ذخیره کنم ؟ تست کردم ، در حالت پیشفرض لینکها ،وقتی همه تاریخ ها به طرز عجیبی به صفحه اصلی ریدایرکت میشن و با برگردوندن به حالت دلخواه ( نام نوشته ) باز مشکل پا برجا هست
  18. دوستان و اساتید توسعه دهنده لطفا راهنمایی کنید من هنوز موفق نشدم مشکلم رو حل کنم
  19. سلام خسته نباشید دوستان بنده توانستم page number ایجاد کنم ولی یک مشکلی که است وقتی به روی صفحه ها کلید می کنیم محتوای صفحه اول را نشان میدهد دوستان خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید
  20. سلام دوستان خسته نباشید دوستان راهی هست توی مطالب یک دسته خاص، در انتهای مطلب یک فرمی بیاد که مخاطبین بتونن در مورد اون نوشته اطلاعات تکمیلی و همچنین عکس وارد کنند و من بتونم توی مدیریت ببینمش و بدونم برای کدوم مطلب درج شده این فرم؟(مثل یک جور فرم تماس ولی توی مطالب یک دسته خاص!)
  21. سلام خسته نباشید بنده میخواستم افزونه wpdatatables رو تاریخش رو جلالی کنم باید چه کنم ؟ چون دیدم افزونه wp parsi date سازگاری با افزونه ها را در خودش دارد چگونه میتوانم این سازگاری را برای افزونه های دیگری چون wpdatatables اضافه نمایم ؟ خیلی ممنون
  22. سلام من وقتی وردپرس رو نصب میکنم قسمت پیوند های یکتا رو که میزنم صفحه سفید میشه چند بار وردپرس رو پاک کردم و نصب کردم بازم درست نشد دیباگ رو هم فعال کردم این ارور رو میده [15-Jun-2019 12:54:56 UTC] PHP Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/irihandb/public_html/wp-includes/functions.php on line 4339 ولی توی صفحه ی پیوند های یکتا اینو مینویسه Warning: apache_get_modules() has been disabled for security reasons in /home/irihandb/public_html/wp-includes/functions.php on line 4821
  23. در صفحه محصول sku نشان داده می شود اما چون محصول متغیر است و صفت رنگ را متغیر گذاشتم با کلیک روی رنگ sku تغییر نمی کند چرا؟
  24. در ووکامرس برای محصولات رنگ را به عنوان variation تعیین کردیم محصولات به غیر از sku یا همان شماره کالا صفت (attribute) دیگری هم دارند به نام پارت نامبر فعلا این ویژگی را به عنوان صفت (attribute) وارد کردم می خواهم وقتی کاربر روی رنگ کلیک می کند علاوه بر تغییر قیمت و sku ، پارت نامبر هم تغییر کند نمی خواهم پارت نامبر جز variation باشد چون در این صورت باید مقدار آن علاوه بر رنگ توسط کاربر انتخاب شود به سادگی اینکه می خواهم پارت نامبر دارای ماهیتی مثل قیمت کالا باشد که با کلیک روی رنگ تغییر می کند راه حل؟
  25. سلام از دوستان کسی فایل editor-style.css رو داره واسم بفرسته یا توضیحاتی دربارش بگه که بتونم درستش کنم یا اصلا به چه کار میاد ؟ مرسی
  26. ممنون شبیه قالب جنه هستش
  27. سلام @afshin171 پوسته newspaper رو حتما ببینید البته نسخه حرفه ای موفق باشید
  28. با افزونه میشه ولی کد نویسی نمیدونم
  1. نمایش فعالیت های بیشتر