تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. البته عرض کنم محصول گروهی همون جوری میشه که میخوام اما اگه بشه بقیه ی محصولات رو کلن نمایش نده و فقط محصول اصلی که بقیه توش هستن رو نمایش بده خوبه ممنون
  3. امروز
  4. سلام چجوری میشه تو ووکامرس محصول به صورت ست گذاشت؟ الان یه سته شامل کیف و کیف پول و جا عینکی میشه مشتری هر کدومو که خواست تیک بزنه؟ یعنی هر سه تاشو با هم نخواد. دو تاشو بخواد ممنون
  5. تست نکردم اما به احتمال زیاد از بین میرن چون افزونه نیستش. در ضمن کلا طراحی اش هم به قالب جدید نمی خونه
  6. اطلاعات ورود به هاستتون رو در خصوصی بفرستید.
  7. به خدای احد و واحد قالب م طلسم شده با جاوا اسکریپت هم بهش اضافه نمیکنه این کد من مشکل داره ؟ addEventListener('load',getPriceSingle()); function getPriceSingle() { var ele = document.createElement("span"); var te = document.createTextNode("قیمت هر کیلو گرم"); ele.appendChild(te); var pri = document.getElementsByTagName("div"); for(var i = 0;i < pri.length;i++){ if(pri[i].className == "product-price"){ pri[i].appendChild(ele); } } }
  8. سلام و درود مشکل اینه که قالب جدید زمینه های دلخواه قالب قبلی رو نشون نمیده در نتیجه لینک ها از بین میره؟
  9. سلام بنده سه سال پیش از پوسته ای استفاده کردم و لینک دانلود مطالبم رو باکس دانلود اون پوسته قرار دادم. الان میخوام پوسته رو عوض کنم ولی نمی تونم مجددا لینک های همه مطالب رو تغییر بدم. میخوام لینک ها در پوسته جدید نمایش داده بشن و به نحوی بتونم در همه پوسته ها از لینک های دانلودم استفاده کنم، مثل سایت های رایج دانلود.
  10. سلام یه سایت ثبت آگهی با وردپرس راه اندازی کردم و روش وکامرس و پلاگین درگاه پرداخت نصب کردم. میخوام توی انتهای ثبت آگهی درگاه پرداخت قرار بگیره و بعد از پرداخت، آگهی کاربر در سایت ثبت بشه. ممنون میشم راهنماییم بفرمایید چجوری این کار رو امجام بدم
  11. درود...بدون پلاگین می خوام راه بندازم..
  12. کسی جواب سوال منو نمبدونه؟
  13. تاپیک به دلیل نقض قوانین انجمن قفل و بایگانی می شود. 15- هرگونه پرسش و بحث درباره محصولهای تجاری در انجمن ممنوع است. پشتیبانی محصولهای تجاری به عهده سازنده/فروشنده آن است.
  14. سلام بله مدیر میتونه پلاگین نصب و حذف کنه. تنظیمات قالب رو انجام بده. برگه ایجاد کنه و نوشته ایجاد کنه و کلا میتونه همه بخش های سایت رو مدیریت کنه. البته در صورتی که سطح دسترسییشون admin یا مدیرکل باشه.
  15. سلام شاید این پلاگین ها کارتون رو راه بندازه. میتونید یه بررسی داشته باشید. https://wordpress.org/plugins/user-submitted-posts/ https://wordpress.org/plugins/tt-guest-post-submit/ موفق باشید...
  16. خواهش میکنم. موفق باشید...
  17. UP....
  18. طراحی سایت

درود...سبک طراحی فلت مترو می باشد... ربطی به سءو نداره...
  19. با سلام در بخش عنوان و متاها در افزونه یوهاست وقتی برای پست ها, برگه ها و ... از %%sitename%% استفاده میکنم, نام سایت به ادرس بار اضافه نمی شود. مشکل چی می تونه باشه؟ نمونه الان مجبور شدم در بخش برگه ها و پست ها نام سایت را مستقیم بنویسم:
  20. ممنون آیا مدیر سایت می تونه به کدها دسترسی داشته باشه؟ پلاگینی نصب کنه و کارهایی که من خودم در لوکال روی سایت انجام می دم؟
  21. ممنون از همگی
  22. سلام ما برای سایتمون از قالب azoom استفاده میکنیم مشکل اینجاست وقتی میری تو تنظیمات قالب اگه تغییری انجام بدی و سیو کنی تمام رنگ های سایت به هم میریزه و دیگه نمیتونی اونو درست کنی چون بخش تنظیمات قالب از کار می افته من تک تک افزونه ها رو غیر فعال کردم اما از اونجا نبود از همین قالب ورژن های جدیدش استفاده کردم اما درست نشد مسئله ای که هست اینه که تو قسمت کنسول که میری تو صفحه تنظیمات قالب یه عالمه ارور اومده که بیشترش برای فایل load-scripts.php است چطوری میشه حل کرد موضوع رو ؟
  23. سلام دوستان میخواستم بدونم به این سبک از طراحی سایت که در تصویر مشاهده میکنید چی میگن؟ و آیا این سبک طراحی روی سئو اثر منفی داره یا نه؟
  24. سلام‌ دوستان عزیز. روزتون بخیر من چن تا نمونه کار تو قالب ایمپرزا طراحی کردم یه مشکلی برا ورد پرس پیش اومد مجبور شدم ورد پرس رو حذف کنم دوباره نصب کنم. الان که نمونه کارها رو باز میکنم خطا میده . The request URL/wordpress/nm1/was not foundon this server Apache /2.4.18(win64) php/7.0.4 server at localhost port 80 خطاشم اینه
  25. ممنونم‌از راهنماییتون
  26. htaccess

سلام دوستان لطفا درباره قطعه کد زیر که در فایل htaccess قرار میگیره توضیح بدید. سپاس. <IfModule mod_expires.c> # Enable expirations ExpiresActive On # HTML ExpiresByType text/html "access plus 2 days" </IfModule> به ویژه میخوام بدونم که خط access plus 2 days چکاری انجام میده و اگه بیشتر یا کمترش کنم چه اتفاقی توی سایت می افته؟
  27. دوستان سلام وقت بخیر من یه مدت هستش که دارم روی وب سایت زیر کار لینک سازی انجام میدم اما ظاهرا هیچ کدوم از لینکها توسط گوگل شناخته نمیشه !! اینم بگم که این اولین سایت وردپرسی من هستش قبلا با cms های دیگه کار کردم و مشکلی نداشتم ممنون میشم اگر نگاه کنید tobots.txt یا موارد دیگه ای رو راهنمایی بفرماین. miladsahand.com سپاس
  1. نمایش فعالیت های بیشتر