تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. آدرس سایتتون رو لطف کنید.
  3. به پشتیبانی هاستتون تیکت بزنید و مشکل رو اعلام کنید.
  4. امروز
  5. سلام اینکار نیاز به افزونه اختصاصی دارد. که در صورت نیاز با هزینه معقول براتون می نویسم.
  6. با سلام برای داشتن صفحه محصولات حرفه‌ای نیاز هست چارچوب اون صفحه مجددا طراحی بشه که برای این منظور باید صفحه مورد نظر رو از داخل افزونه ووکامرس پیدا کرده و در پوشه قالب خود قرار دهید و سپس اقدام به ریدیزاین اون صفحه کنید کما اینکه باید کدی رو به قالب اضافه کنید تا به ووکامرس بفهمونید این قالب از ووکامرس پشتیبانی میکنه. برای دیزاین حرفه ای نیاز به کمی کد نویسی php نیز خواهید داشت. افزونه هایی هم وجود دارند که بعضی از قسمت‌های ووکامرس مانند گالری محصول، بخش نظرات و تب‌های ووکامرس رو کاستومایز می‌کنند که البته بدلیل افزودن کدهای js و css به قالب باعث سنگین شدن سایت می‌شوند. موفق باشید.
  7. درود مجدد قالبتون مشکل داره. متاهای مربوط به Favicon به جای اینکه داخل تگ head درج بشه داخل تگ body درج شده. موفق باشید
  8. سلام طبق بررسی سطحی من نکات زیر که تاثیر منفی دارند رو برطرف کنید. ۱) درصورت وارد کردن سایت با ادرس http اونو ریدایرکت دائمی کنید به https ۲) بجای استفاده از ساب دامنه از زیر پوشه استفاده کنید ۳) نسبت متن به کد شما خیلی کم می‌باشد (در صفحه اصلی)!!! ۴) بک لینک های شما بسیار کمک می‌باشد سعی کنید از سایت‌های مرتبط با سایت خود بصورت اصولی و کنترل شده بک لینک بگیرید. ۵) هاست سایت شما در المان هست توصیه میکنم از هاست ایران استفاده کنید. ۶) در داخل محتوای مطالب خود علاوه بر تصویر از صوت و ویدئو هم استفاده کنید. ۷) داخل مطالب خود به مطالب دیگر لینک بدهید. و... نکته: هر چقدر هم که نویسندگان سایت شما ماهر باشند باز کسی رو نیاز دارید که سئوی شما رو بر عهده بگیره. موفق باشید در صورت نیاز هم می‌تونید با من تماس بگیرید.
  9. پیام خصوصی ارسال شد. به صورت رایگان کامل ترین تحلیل رو انجام خواهیم داد براتون.
  10. سلام از سازنده افزونه برای حل مشکلتون کمک بگیرید. https://wordpress.org/plugins/persian-woocommerce-sms/
  11. با سلام اگر شما به سادگی با css و جی‌کوئری می‌تونید قالب رو برای همه دیوایس‌های موجود ریسپانسیو کنید بهتره به روش خودتون عمل کنید. اما چرا باید از بوتسترپ و فریم ورک‌های مشابه استفاده کنیم؟ پاسخ یک کلام است، افزایش سرعت طراحی! امروز همه سایت‌ها نیاز دارند تا قالبشون ریسپانسیو باشه و در همه دیوایس ها درست نمایش داده بشه! بوتسترپ در این امر به ما کمک میکنه و همچنین در گرید بندی نیز به ما کمک میکنه بنا براین ما درگیر گرید بندی و ریسپانسیو سازی نمیشیم و طرحمون رو پیاده می‌کنیم! همچنین بوتسترپ با دارا بود کامپوننت‌های اسلایدر، منوهای آکاردونی و مودال و... باعث میشه در وقت بسیار صرفه جویی بشه و خودمون رو زیاد درگیر ساخت مدوال‌ها، اسلایدر و... نکنیم کما اینکه همه این موارد قابلیت نمایش در همه دیوایس‌ها رو دارند. در کل ما در طراحی قالب یکسری نکات رو برای همه قالب‌ها رعایت میکنیم مثل گرید بندی، ریسپانسیو سازی، استفاده از اسلایدر، دکمه و... فریم ورک‌ها اومدن اینا رو برای راحتی یکجا جمع کردند! تا وقت ما برای کارهای پایه‌ای تلف نشه! از جایی که بوتسترپ اپن سورس هست خیلی از طراحان وب برروی آن کار میکنند تا استانداردترین فریم ورک ممکن رو ارایه بدهند! همه این‌ها مواردی هست که ما رو مجاب به استفاده از فریم‌ورک‌ها و اللخصوص بوتسترپ می‌کنه. موفق باشید.
  12. ممنون فکر میکنم بوت استرپ بیشتر به درد پروژه های بزرگ میخوره برای پروژه های کوچیک مثل سایت های شرکتی بهتره طراح از فریمورک خودش استفاده کنه خود من برای ریسپانسیو کردن از مدیاکوئری های css بدون مشکل خاصی استفاده میکنم در مورد Template admin هم ممنون میشم بگید چی هست
  13. سلام من افزونه Persian Woocommerce SMS رو که فعال می کنم ارور500 میگیره سایت از دسترس خارج میش چکار باید بکنم؟؟
  14. عزیزان گرامی با عرض پوزش بابت اینکه این پست رو مجددا بالا میارم مشکل کمی برای ما حیاطی هست و نیاز به راهنمایی (حتی به هزینه) داریم لطفا کسانی تخصص کافی دارند و به هزینه میخوان راهنمایی کنند. حداقل به بنده پیغام خصوصی ارسال کنند سپاسگذارم
  15. اقا درست نشد. خودتون میتونید چک کنید از کش هم نیست ... همینطوری که گفتین ساختم با همون ابعاد 512 پیکسل که شد 4 کیلوبایت ولی باز نشد !!!
  16. میگه باید 500 پیکسل باشه! فاو ایکون مگه 32 پیکسل نیست ؟ اگه خودش کوچیک میکنه پس حجمش چی ؟ نمیشه با یه کد جدیدی (نمیدونم اسکریپت css و غیره ) انجام داد ؟
  17. آیا شما هم مثل من با ورد دینفس به مشکل خوردید؟ مشکل wordefence چیست؟
  18. سلام و درود از بخش نمایش -> سفارشی سازی -> هویت سایت -> نمادک سایت تصویر Favicon رو آپلود کنید. موفق باشید
  19. باسلام بنده کد فاو ایکون رو به درستی قرار دادم ولی متاسفانه در مرورگر کروم فاو ایکون فقط در صفحه اصلی نشون میده و در دیگر صفحات نشون نمیده !!! https://vakilp1.com باتشکر
  20. خواهش میکنم. موفق باشید
  21. سلام. ممنونم ازتون.. روش جالبی بود به فکرم نرسیده بود از این روش استفاده کنم.
  22. سلام و درود یه هوکی داره وردپرس به اسم avatar_defaults به وسیله این هوک میشه به بخش نیم رخ پیشفرض یه نیم رخ جیدد اضافه کرد که عکسش رو هاست خودتون باشه. add_filter('avatar_defaults', function($avatar_defaults) { $myavatar = 'http://example.com/my-default-gravatar.png'; $avatar_defaults[$myavatar] = "My Default Gravatar"; return $avatar_defaults; }); جای example.com/my-default-gravatar.png آدرس نیم رخ رو میذارید و جای My Default Gravatar نام نیم رخ جدید رو میذارید. موفق باشید
  23. سلام دوستان و اساتید محترم.. همونطور که میدونید وقتی از تابع گراواتار در وردپرس استفاده میکنیم در صورتی که کاربر وارد شده برای جیمیلش عکس گراواتار انتخاب نکرده باشه تصویر پیشفرض وردپرس بجای گراواتار نمایش داده میشه. طبق تصویری که ضمیمه کردم. دنبال کدی میگردم که بتونم شرط بذارم وقتی کاربر گراواتار داشت تصویر گراواتارش نمایش داده بشه. در غیر این صورت تصویری که من بهش میدم نمایش داده بشه. یا کلا هیچی نمایش داده نشه. تو سایتای خارجی گشتم چیزی که پیدا کردم check if gravatar exists بود. البته نمیدونم همینه یا نه. تشکر..
  24. سلام و وقت بخیر خدمت دوستان یه سوال دارم و اونم اینه که : زمانی که محصول متغییر ایجاد میکنی در بخش صفحه محصول قیمتش رو به این صورت میزنه : نام محصول 100,000 تومان–300,000 تومان میخوام این رو اینجا نشون نده و فقط زمانی که نوع محصول متغییرش رو اعلام میکنه نشون بده قیمت رو چیکار باید کنم؟ یه کد پیدا کردم اون رو وقتی برمیدارم این قیمت ها میره ولی مشکلی که هست اینه که محصولات ساده هم قیمتشون رو نشون نمیده. با تشکر
  25. خواهش میکنم. موفق باشید
  26. واقعا دمت گرم داداش درست شد بازم تشکر از وقتی که گذاشتین
  27. سلام، بهترین section توی این فریم ورک ها فقط grid بندی و responsive هست. البته گاهی اوقات استفاده از این فریم ورک برای Template admin ها هم گزینه خوبی محسوب میشه.
  1. نمایش فعالیت های بیشتر