تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. امروز
  2. مشکل از قالب هستش
  3. سلام با یک قالب دیگه تست کنید
  4. recapcha

از درست بودن site key و secrit key مطمئن هستم
  5. recapcha

و از خود افزونه reCaptcha استفاده می کنم
  6. recapcha

از افزونه مدیریت کاربران استفاده می کنم
  7. سلام با تشکر از پاسخ آقای mehran-b ------ فکر کنم یه افزونه هست به نام jet block مناسب ساخت هدر و فوتر دلخواه . احتمالا راحت تر بتونید انجامش بدید چون به المنتور هم متصل میشه. واسه پیدا کردن عکس هدر هم دمو بدید تا بهتر بتونیم کمک کنیم . با تشکر
  8. ...
  9. اگر می خواهید محتویات سایت به این حالت در بیاد ( yourdomin.exm/fa ) باید در پوشه public html فایلی به نام fa بسازید و محتویات رو به داخل اون انتقال بدید . هر فایلی خارج از پوشه public html هرگز روی سایت نمایش داده نمی شود .
  10. درود از دکمه درج تصویر استفاده کن ببین نتیجه میده . ( باید لینک تصویر رو درج کنی در این قسمت )
  11. سلام شما توی قسمت css مربوط به جدول کافیه یکبار به th هر استایلی خواستی بدی و نیاز نیست واسه تک تک th ها استایل دهی کنی . توی همون فایل که کد های html رو نوشتی یه تگ باز کن و کدهای css خودت رو تایپ کن و به th استایل دلخواه رو بده ( بحث کلاس ها رو مطالعه کنی موفق میشی ) سوال دوم : به th خودت background-img بده و url رو آدرس اون آیکن بذار repeat هم روی norepeat تنظیم کن موفق باشی
  12. درود از لحاظ سئو نتیجه خوبی نداره این کار شما ، همچنین این کار کاربر پسند نیست پیشنهاد میکنم با استفاده از المنتور یک برگه ایجاد کنید و این برگه رو متصل کنید به صفحه اینستاگرامتون تا کاربران به دلخواه از طریق سایت پست های ایستاگرام رو مشاهده کنند. نکته : با افزودن پست جدید به اینستاگرام این برگه ای که ساختید آپدیت میشه موفق باشید
  13. با سلام خدمت اساتید محترم دوستان من ویدئو رو به چند روش قرار دادم داخل نوشته وردپرس داخل ویرایشگر ویدئو رو نمایش میده و حتی پخش میکنه ولی درون نوشته نمایش نمیده کسی میدونه مشکل کجاست ؟
  14. سلام ابتدا باید یک نکته خدمت شما دوست عزیزم عرض کنم اگر کسی میاد توی انجمن فعالیت میکنه و پاسخ سوالات رو میده از بزرگواری ایشون هست ، هیچ کسی وظیفه پاسخگویی به سوالات رو نداره که مابخوایم طلب کارانه باهاش برخورد کنیم. توی انجمن های بین المللی گاها پیش میاد که کاربرها دو الی سه ماه درگیر مشکل هستن و شاید هیچ جوابی رو نبینند. ------ جسارتا شما توی سایتتون چه اختلالی مشاهده کردید مشکل سایتتون چیه که می فرمایید اخلال در افزونه دارید. لطفا دمو بدید تا بررسی کنم موفق باشید
  15. با کد نمیشه انجامش داد؟ و این که افزونه خاصی هست که شما پیشنهاد کنید؟ \ ممنونم
  16. سلام کاملا درسته الان داشتم تست میکردم حق با شماست . اما به یه مشکل جدید خوردم. من عکس هدرمو توی فایل header.php پیدا نمیکنم. قالب سایتم طوری هست که عکس هدر رو توی تنظیمات پوسته در پیشخوان وردپرس وارد کردم. الان تمام فایل هدر رو زیرو رو کردم اصلا معلوم نیست عکسه کجا آپلود شده؟
  17. recapcha

بعد از قرار دادن reCAPTCHA در صفحه ورود اررور میده . متن اررور رو توی عکس پیوست گذاشتم . ممنون میشم از کمکتون
  18. از یه افزونه ی پاپ آپ برای گوشی نمیتونی استفاده کنی؟ فکر کنم بشه فقط روی گوشی فعال باشه
  19. بنده یه قالب دارم که وقتی چایلد تم میسازم برای یه قالب یه سری قسمت هاش خراب میشه حتی خود فایل ها رو عینا کپی میکنم پس از فعال سازی میکنم چایلد تم — قسمت هایی و رنگ بندی هایی خراب میشه (مثلا فوتر رنگش عوض میشه یا منو ها منم تک به تک باید درستشون کنم ) تم مارکتیکا که از ژاکت خریدم اینطوری هست ....... کسی مورد مشابه داشته یا راه حلی داره بهم کمک کنه ؟
  20. @soshiant شما اگر دقت کنید توی همه فایل ها مثل index.php و page.php و single.php و ... از تابع get_header(); برای لود فایل header.php استفاده میشه. این تابع یه پارامتری هم داره برای قالب های دارای چند فایل هدر. به عنوان مثال توی اون دسته خاص باید جای استفاده از تابع فوق بدون پارامتر بهش یه پارامتر هم بدید. مثلا: get_header('cat'); اگر به صورت فوق استفاده کنید فایل header-cat.php به جای header.php لود میشه.
  21. مدیر انجمن ؟ چرا کسی پاسخگو نیست ؟ مگه انجمن واسه پرسشو پاسخ نیست ؟ هی سوال بپرسیم هی بیایم سر بزنیم هیچ جوابیم نباشه
  22. چرا کسی نیست پاسخ بده مگه انجامن ورد پرس فارسی همینجا نیست ؟؟ مگه میشه اینقد غیر فعال باشه ؟
  23. سلام من میخوام یکی از دسته هام هدر مجزا و اختصاصی داشته باشه که با هدر بقیه جاهای سایت متفاوت باشه راهنمایی میکنید چطور این کار رو بکنم
  24. سلام دوستان این ارور مربوط به چی هست ؟ Error Details ============= An error of type E_COMPILE_ERROR was caused in line 67 of the file /home//domains/navidgostaran.com/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/importer/class-mfn-importer.php. Error message: require_once(): Failed opening required '/home//domains/navidgostaran.com/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/importer/demos.php' (include_path='.:/usr/local/php72/lib/php')
  25. دیروز
  26. سلام من میخوام زمانی که کاربر سایت رو از طریق موبایل باز میکنه، وقتی اولین بار روی هر لینکی میزنه، اتوماتیک پیج اینستاگرام سایت براش باز بشه. یا این که وقتی سایت کامل لود شد براش، اینستاگرام سایت براش نمایش باز شه (بدون دخالت خودش) راهنمایی میکنید لطفا
  27. سلام.وقت بخیر.یه مشکلی دارم شبیه به همین کواردی که دوستان گفتن.تصویر پیشفرض محصول نمایش داده میشه ولی تصاویر بعدی گالری فقط سفید هست.با غیر فعال کردن پلاگین ویژوال کامپوزر هم به احتمال زیاد مشکل حل میشه ولی خب نمیشه این کار رو کرد چون همه صفحات با این پلاگین طراحی میشن.دوستان کشی میتونه کمک کنه این مشکل رو سریع حل کنیم؟ limer.ir/new برای همه محصولات اینشکلی هست.
  1. نمایش فعالیت های بیشتر