تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. امروز
  2. زیر خاکیه این تاپیک
  3. دستور هدر مربوطه ، فقط روی وبسرور لایت اسپید کار میکنه دستور مشابهش x-sendfile هست روی آپاچی ! کاربرد این دستور ، برای دانلود فایل توسط پی اچ پی هست ، مثلا dl.php?file=1 بعد داخل این فایل دستور header('X-LiteSpeed-Location: /path/to/file_to_be_redirected'); رو میزنید و فایل دانلود میشه . در کل برای لینک های غیرمستقیم و فایلها حجیم کاربرد داره ، اگه لینک های دانلود فایلهاتون مستقیم هست به این مساله اصلا نیازی نداری .
  4. نصب کردم. حالا ببینیم تا چند روز آینده چطوری خواهد بود
  5. خب پس دو سئوال نهایی : 1- یعنی منم اگه اون دسته بندی هایی که میخوام مطالبشون رو به دسته های دیگه منتقل کنم رو ریدایرکت 301 کنم به دسته بندی های جدیدی که میخوام اضافه کنم ، مشکل ایندکس گوگل و ... حل میشه به مرور و دوباره همه چی برمیگرده سرجای اول خودش ؟ 2- اون دسته هایی که تا قبل از این ، خودشون زیردسته بودن و الان میخوام به دسته مادر تبدیلشون کنم چی ؟ واسه اونا که مشکلی ایجاد نمیشه اگه از زیر دسته تبدیلشون کنم به دسته مادر و واسشون زیردسته تعریف کنم ؟
  6. سلام دوستان دنبال افزونه‌ای هستم که بدون دریافت پول از کاربر،‌ خیلی ساده کاربر رو ثبت نام کنه اما برای ثبت نام کاربر محدودیت زمانی در نظر داشته باشه. مثلا کاربر انتخاب کنه که برای مدت یک ماه یا سه ماه یا شش ماه در سایت عضو باشه و بعد از اون تاریخ اتومات عضویتش منقضی بشه. یعنی دقیقا همین کاری که افزونه های عضویت ویژه و فروش اشتراک انجام میدن. با این تفاوت که من پولی نمیخوام از کاربر بگیرم و به رایگان میخوام بذارم نام نویسی کنه فقط محدودیت زمانی ماهیانه یا سه ماهه براش اعمال بشه خیلی وقته دنبال چنین چیزی هستم ولی به نتیجه نرسیدم هنوز.
  7. سلام تست کردم متاسفانه چیزی که میخواستم نبود و داخل تنظیماتش گزینه ای برای تنظیم عضویت ماهیانه یا سه ماهه نداشت
  8. ممنون. چون یک جا که گذاشتم سایت بالا میومد ولی به پنل وردپرس نمی رفت و ارور مشکلات عجیبی را تجربه می کند میومد
  9. سلام دوستان بنده توی سایتم به یک مشکلی برخوردم، یک محصول متغییر دارم دارای سه رنگ، اگر توی سایت قیمت همه این سه رنگ رو یکی تعریف کنم نمایش نمیده قیمت رو ! اما اگه مختلف بزارم نمایش میده! چکار کنم تا این مشکل رفع بشه ؟ لینک محصول
  10. سایت بالا با پروکسی باز میشه. فکر میکنم به همین صورت و جدولی خروجی فایل ورد میده.
  11. شما افزونه مدنظرتون رو نصب و تست کنین. اگر به مشکل خوردین اینجا مطرح کنین تا در مورد سرور و بقیه موارد توضح بدم.
  12. درسته. پس من اون دو تا رو غیر فعال می کنم و یکی از این دو افزونه ای که فرمودین رو نصب می کنم ولی در مورد قسمت تنظیمات سرور که فرمودین، تنظیمات سرور رو من دسترسی بهشون ندارم که چک کنم؟ Cpanel هستش هاست ما.
  13. سایت فوق متاسفانه باز نشد. چنین چیزی میخوام: فیلدهای : نام - نام خانوادگی و .... را بصورت اکسل خروجی نده و بصورت انشا شده در ورد نشان بدهد
  14. نباید مشکلی باشه و باید براحتی اون بخش لود بشه. میتونید با نسخه‌های پایینتر وردپرس هم تست بگیرید؟
  15. سلام با کدنویسی شما باید کلی کد بنویسید و به همین سادگی نیست. با افزونه هم بنظر میرسه این مورد قابلیتی که میخواید رو داره: https://wordpress.org/plugins/restrict-user-access/
  16. ببینید سایتها تغییر دسته میدن، ریدایرکت میکنن، و شاید برای مدتی روی سئوتاثیر بزاره ولی چون ریدایرکت انجام میشه گوگل کم کم آدرس جدیدها رو میشناسه و مجدد سایت اوکی میشه.
  17. سلام روی لوکال هاست تست می گیرم و سیستم عامل من هم ابونتو می باشد که جدیدا به نسخه 18 آپدیت کردم و نرم افزار هم xampp می باشد. در ضمن من در زمان تست آنلاین هستم
  18. محصول دانلودی

خیر،مثلا ما یه سایت اپل آیدی داریم که با ووکامرس ساخته شده،و مشتری باید پلن اپل آیدی رو خریداری کنه و اطلاعات رو در یک فایل تکست دانلود کنه، حالا اگه ما به صورت عادی یه محصول ایجاد کنیم و یک فایل تکست هم براش بزاریم،همه خریدار ها یک فایل رو دریافت میکنن، سوال اینجاس که چطور بدون اضافه کردن محصولات انبوه،از یک محصول استفاده کنیم که پس از فروش به صورت خودکار با فایل (txt.*) حوای اطلاعات بعدی جایگزین بشه
  19. یا اگر بخواید افزونه پیشنهاد بدید، چی پیشنهاد میدید؟ من دنبال افزونه خیلی حرفه ای نیستم. فقط تنها چیزی که میخوام، کاربر به صورت نامحدود عضو نشه. یعنی وقتی عضو میشه بعد یک یا سه ماه، عضویتش منقضی و نیاز به تمدید عضویت داشته باشه. پولی قرار نیست بده فقط عضویتش رو تمدید کنه چون نمیخوام کاربر غیرفعال داشته باشم.
  20. سلام من دنبال راهی هستم تا هر کاربر بعد از یک ماه عضویتش حذف بشه و اطلاعاتش از سیستم اتوماتیک پاک بشه و مجبور به ثبت نام مجدد بشه. و مثلا دو روز مونده به منقضی شدن اکانتش، یک ایمیل دریافت کنه . میدونم افزونه هایی مثل پید ممبر این کار رویکنن اما میخوام ببینم با کدنویسی هم میشه این کار رو کرد؟ کسی راهی بلده؟
  21. دیروز
  22. خب متأسفانه مجبورم که اینکارو انجام بدم وگرنه خودمو به دردسر نمینداختم ؛ یعنی با این تفاسیر هیچ راهی نداره که مشکلی واسه سایت و سئو ایجاد نشه ؟ اخه خیلی از سایتها تغییر دسته بندی میدن ! شما که در این زمینه ها تجربه دارید هیچ راه مناسبی به ذهنتون نمیرسه که به سئو و سایت آسیب نزنه ؟
  23. سلام مهندس مچکرم درست شد البته با یه تغییر جزیی: <?php if( is_category( array( 1 ) ) ): ?> کد <?php endif; ?> خیلی خیلی ممنونم از این که وقت گذاشتید
  24. نه ربطی نداره و فرقی هم نمیکنه، هر جا باشه باید کار کنه.
  25. سلام. من چند وقتی از طراحی و وردپرس دور بودم الان یه پیشنهاد کاری شده راه اندازی در مورد راه اندازی سایت مشاوره کسب کار حالا برای ثبت نام و مدیریت کاربران در سه سطح کاربر ، مشاور و مدیران چه افزونه پیشنهاد میدین ؟ در مورد سیستم پرسش و پاسخ خصوصی بین کاربر و مشاور پیشنهادتون کدوم افزونه هست؟ ممنون
  26. آره یا پشتیبان یا افزونه ریموت آپلود. پشتیبان دردسر داره | ریموت آپلود زیاد گرونه. مطمعنا اگه قیمت مناسب تر بود بیشتر می خریدن بیشتر سود میکردن ولی سازندش اینطور می پسنده. تو انجمن های خارجی دارم دونبال میگردم : یک کد هست تو این صفحه شاید کمک کرد |||‌خودم نمی دونم کجای فاکشن باید بزارم
  1. نمایش فعالیت های بیشتر