تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. اقا مهران عزیز این چند روز خیلی زحمت دادم ولی می خوام سایتم به این شکل نمایش داده بشه: https://www.tasvirezendegi.com/news/ الان news دسته مادر هست میریم داخلش زیردسته ها همراه با اخرین ارسال های همون دسته نشون داده میشه خود این سایتم وردپرس هست.
  3. امروز
  4. منم با این مشکل مسخره روبه رو شدم لطفا اگه راه حلی پیدا کردی به من هم اطلاع بده خیلی نیاز دارم اگه کسی بلده راه حلش رو لطفا بگه ایدی تلگرام : @pouya42270 ایمیل : info@anime20.pw
  5. خوب آدرس عکس های اصلی با جایگزین هاشون رو برام ارسال کن.
  6. دقیقا
  7. یعنی یه کدی میخواید قبل از اینکه صفحه به مرورگر کاربر ارسال بشه کل خروجی رو چک کنه اگر آدرس اون عکس ها توش بود با آدرس عکس های مورد نظر شما تعویضش کنه و سپس ارسال کنه صفحه رو به مرورگر کاربر؟
  8. بله دیگه مثلا افزونه های شبکه‌های اجتماعی یا ... من قصد دارم توسط کد php در خروجی سایت بیاد src یک عکس رو تغییر بده
  9. باید دقیق تر توضیح بدید. افزونه ها مگه عکس دارند؟
  10. ممنون ولی میشه کدش رو هم بگید؟ چون برای افزونه‌ها هم این مشکل رو دارم، من میدونم محل عکس کجا هست ولی نمیدونم توی کدوم قسمت داره فراخوانی میشه یک کد پیدا کردم ولی نمیدونم درسته یا نه https://stackoverflow.com/questions/28701514/replace-img-src-with-php
  11. سلام به خاطر اینکه تغییراتی که توی قالب میدید از بین نره باید برای قالبی که دارید استفاده میکنید child theme ایجاد کنید و تغییراتتون روی child theme اعمال کنید. جهت آشنایی بیشتر با child theme این مقاله را مطالعه کنید.
  12. سلام دوستان یک سوال داشتم و ممنون میشم راهنمایی کنید فرض کنید قالب وردپرس چند تا عکس داره و قصد دارم این عکس‌ها همیشه تغییر کنه، ولی چون هر بار قالب رو آپدیت میکنم منطقی نیست که بیام هی عکس‌ها رو جایگزین کنم، ممنون میشم ی کد php بدید که src عکس رو در خروجی تغییر بده به اون آدرسی که ما میگیم درواقع بیاد در خروجی عکس مدنظر رو حذف کنه و عکس جدیدی که تعیین کردیم رو جایگزین اون بکنه و در خروجی نمایش بده ممنون
  13. دومی توی category.php اینطوری میشه: <a href="<?php echo esc_url(get_category_link(get_queried_object_id())); ?>">مشاهده همه</a> ولی توی single.php لینک دسته فرزند حالت داره اگر یه فرزند داشته باشی میشه لینکش رو گرفت اگر دو فرزند باشه شرایط سخت میشه باید روش فکر بشه.
  14. اره اولی جواب داد دومی نداد. عالیه!!!!! دستت درد نکنه
  15. حالا باید فکر بشه روی کده تا ببینیم مشکلش چیه. در مورد اون کوئری ها شما قرار بود کوئری ها رو توی single.php استفاده کنی الان داری توی category.php استفاده میکنی؟ کوئری رو بذار توی یه تابع به آرگومان تابع هم آیدی دسته رو ارسال کن. function mehran_cat_query($cat_id) { $wp = new WP_Query(array( 'post_type' => 'post', 'post_status' => 'publish', 'cat' => $cat_id, 'posts_per_page' => 5 )); if($wp->have_posts()) : while($wp->have_posts()) : $wp->the_post(); ?> <li>مطلب</li> <?php endwhile; wp_reset_postdata(); endif; } کد بالا رو میذاری توی functions.php بعد هر جا خواستی حلقه رو نمایش بدی آیدی دسته رو میفرستی به حلقه و حلقه برات نمایش داده میشه: <?php mehran_cat_query(2); ?> مثلا توی مثال بالا مطالب دسته ای که آیدی 2 هست رو نشون میده.
  16. نه متاسفانه این جواب نداد توی لود موند و کوئری اجرا نشد. اقای مهران عزیز من برای هر دسته مادر یه قالب درست کردم یعنی ای دی هارو به صورت دستی میزنم، ولی دسته مادر با کدی که دیشب بهم دادین میره به آرشیو مطالب کامل ولی زیر دسته لینک نمیشه. دسته مادر من id 2 داره و یه category-2.php ساختم، الان دوتا کوئری دارم اولی دسته مادر هست دومی زیر دسته مادر که id 1262 داره حالا دسته اول بدون مشکل لینک میشه به ارشیو کامل نوشته ها ولی زیر دسته لینک نمیشه! <?php $wp = new WP_Query(array( 'post_type' => 'post', 'post_status' => 'publish', 'cat' => 2 , 'posts_per_page' => 5 )); if($wp->have_posts()) : while($wp->have_posts()) : $wp->the_post(); ?> <li>مطلب</li> <?php endwhile; wp_reset_postdata(); endif; ?> <a href="<?php echo mehran_parent_category_link($post->ID); ?>">مشاهده همه</a> <?php $wp = new WP_Query(array( 'post_type' => 'post', 'post_status' => 'publish', 'cat' => 1262 , 'posts_per_page' => 5 )); if($wp->have_posts()) : while($wp->have_posts()) : $wp->the_post(); ?> <li>مطلب</li> <?php endwhile; wp_reset_postdata(); endif; ?> <a href="<?php echo mehran_parent_category_link($post->ID); ?>">مشاهده همه</a> و یک سئوال من چجوری می تونم این کوئری رو یک بار بنویسم و برای چندین باکس در یک صفحه استفاده کنم؟ چون توی یک دسته مادر کم کم 10 تا زیر دسته هست باید برای همه زیر دسته ها همین کد تکرار کنم و فقط ایدی رو عوض کنم.
  17. خواهش میکنم. توی این صفحه اگر توجه کنید لیستی که عنوانش public هست توسط این روش پشتیبانی میشه. البته باید توجه کنید که پارامترهایی مثل تعداد بازدید روی هسته وردپرس نیست و طبیعتا توسط این روش پشتبانی نمیشه.
  18. بله چرا که نشه حتما میشه. برای اینکار در اصل باید لوپ تو لوپ کنید. <?php $childs = get_term_children(get_queried_object_id(), 'category'); foreach($childs as $child) : $wp = new WP_Query(array( 'post_type' => 'post', 'post_status' => 'publish', 'category__in' => $child->term_id, 'posts_per_page' => 5 )); if($wp->have_posts()) : while($wp->have_posts()) : $wp->the_post(); ?> <li>مطلب</li> <?php endwhile; wp_reset_postdata(); endif; endforeach; ?> کد بالا رو تست کنید ببینید جواب میگیرید یا خیر.
  19. ممنونم از شما. حلقه رو ویرایش کردم و از حلقه اصلی وردپرس استفاده کردم. و جواب داد.. منبعی رو سراغ دارید که بشه پارامتر های مختلف برای این فیلتر توش پیدا کرد؟؟ مثلا غیر از اون پارامتر صعودی یا نزولی بشه از پارامترهایی مثل : بر اساس جدیدترین ها ، بر اساس جدیدترین دیدگاه ها بر اساس بازدید و بر اساس زمان که روز هفته و ماه رو شامل میشه و بر اساس دسته.
  20. من تست کردم. برام جواب داد. یه مطلب تازه یاد گرفتم.. ممنون
  21. سلام آقا مهران عزیز من یه مشکل دیگه ای هم دارم می خوام دسته مادر و زیر دسته ها توی باکس هایی مثل کد بالا باشه یعنی به دسته مادر که رفتیم زیر دسته ها و مادر هر کدوم توی باکس هایی باشه که بشه اخرین مطالبشو نشون داد. در واقع می خوام این کد به صورت حلقه در بیاد و دسته مادر هر چند تا دسته داشت به صورت کدی که شما دادین عمل کنه و لوپ بشه: <?php $wp = new WP_Query(array( 'post_type' => 'post', 'post_status' => 'publish', 'category__in' => wp_get_post_categories(get_queried_object_id()), 'posts_per_page' => 5 )); if($wp->have_posts()) : while($wp->have_posts()) : $wp->the_post(); ?> <li>مطلب</li> <?php endwhile; wp_reset_postdata(); endif; ?> در واقع می خوام وقتی به دسته مادر رفتم هر چند تا زیر دسته داشته باشه به صورت کد شما در باکس های جداگانه آخرین مطلب نمایش داده بشه، آیا امکانش هست؟
  22. سلام من افزونه google sitemap رو نصب کرده بودم که ارر میداد میخام از افزونه Yoast هم برای سایت مپ استفاده کنم. فعالش کردم ولی ارر not found میده افزونه هایی که نصب دارم: همه رو غیر فعال کردم ولی بازم ارر میده. همه رو غیر فعال کردم ولی بازم ارر میده.
  23. مواردی رو که توی تاپیک زیر گفتم بررسی کنید روی سایت خودتون و سایت هایی که میشناسید و نتیجه رو در همان تاپیک اعلام کنید. پ.ن: اگر موردی که گفتم توی سایت شما جواب نده یعنی حلقه صفحه index.php شما احتمالا حلقه اصلی نیست و مثلا با WP_Query پیاده شده است.
  24. سلام و درود بر دوستان و اساتید محترم انجمن وردپرس پارسی امروز به یه موردی برخوردم که دوستانی که تاپیک رو میخونند تست کنند ببینند همچین موردی صحت داره یا خیر. اگر حلقه صفحه اصلی شما یعنی index.php توسط حلقه اصلی وردپرس ساخته شده (یعنی مثلا با WP_Query) ساخته نشده باشه میتونید با اضافه کردن پارامترهای کوئری وردپرس به انتهای آدرس سایتتون نحوه چیدمان پست توی حلقه رو تغییر بدید. دقیقش رو بخوام بگم اینطوریه: اگر آدرس سایت شما مثلا: http://domain.com/ باشه اگر به شکل زیر وارد کنید آدرس سایتتون رو http://domain.com/?order=ASC چیدمان پست های صفحه اصلی سایتتون که به احتمال زیاد از آخرین پستی که منتشر کردید به اولین پستی که منتشر کردید هست بالعکس میشه. البته پارامتر order رو من باب مثال عرض کردم وگرنه تمامی پارامترهای کوئری وردپرس قایل اضافه کردن هستند. لطفا دوستان بررسی کنند و صحت این قضیه رو اعلام کنند. با تشکر از دوستانی که مشارکت می کنند. موفق باشید
  25. من نتونستم ازش جواب بگیرم.. مشکل از کجاست؟
  26. من یکبار هاستم دچار مشکل شد و این اتفاق افتاد. البته پنجره قرمزی هم در بالا ظاهر میشد و میگفت اتصال به اینترنت دچار شکست شده است. همون تایم اوت سرور بود.
  27. دیتابیس

تا اونجایی که میدونم دست هاست است و باید با اونا هماهنگ کنی. البته نظر من شاید با کدنویسی انجام شه. بقیه دوستان و حرفه ای ها نظر بدن ...
  1. نمایش فعالیت های بیشتر