تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. امروز
  2. سلام در خیلی از سایت ها وقتی وارد به پنل کاربری میشی، اسمت توی هدر نمایش داده میشه مثلا اگر روی دکمه ای نوشته شده بود «وارد شوید»، بعد از اینکه به سیستم ورود پیدا می کنید، متن اون دکمه میشه «[اسم] عزیز» چطوری باید این کارهارو انجام داد؟
  3. دیروز
  4. اس اس ال

اس اس ال رو اموزشش رو قرار دادن برای دامین و ساب دامین و فعال هم میشه اما چون هاست دانلود یک سرور جداگونس و از طریق Simple Zone Editor به سایت وصل هست تو اون قسمتی که اس اس رو فعال میکنه تو سی پنل نمیاد
  5. فقط افزونه WPML به نظرم عالی هستش
  6. سلام اولا به نظر من نوشتن کد یا پلاگین در ووکامرس هیچ ضرورتی ندارد . تجربه من نشان میدهد که کد نویس های داخلی یه پولی میگیرند و یه چیزی مینویسند و معمولا جواب نمیدهد . پر از باگ هست. دوما در ووکامرس هر کاری که بخواهید می توانید انجام دهید و اینکه میگویند تقریبا غیر ممکن هست را من قبول ندارم . هر چیزی که به فکر شما رسیده است قبلا یک جای دنیا به فکر کسی دیگر هم رسیده است حتما و برایش راه حل یافته اند. سوما برای کار شما پلاگین های زیادی هستند که به راحتی اینکار را انجام میدهند به عنوان مثال این پلاگین را ببنیند به راحتی کار شما را انجام میدهد : Step-By-Step Ordering System for WooCommerce
  7. سلام اگر افزونه Yoast را دارید خیلی کار راحتی هست کافیست روی عکس محصول کلیک کنید و بعد در پنجره ای که باز میشود در قسمت " متن جایگزین" کلید واژه کانونی خود را بنویسید و دست آخر کلید ذخیره را بزنید. عکس خاصیت alt پیدا میکند و با کلمه کلیدی مورد نظر شما در گوگل ایندکس میشود. به همین سادگی . به عنوان مثال کلیه عکسهای سایت زیر به همین روش alt شده اند : Rosamond
  8. سلام اگه سایتتون با وردپرس طراحی شده پلاگینی هست که به راحتی میتوانید با پلاگین Menu Swapper یا Admin Menu Editor به راحتی این تنظیمات را انجام دهید. پلاگین ها رایگان هستند .
  9. خب کسی جواب من رو نداد ولی علت رو پیدا کردم و اینجا ذکر میکنم تا افراد دیگه سردرگمی من رو نداشته باشن. علت اینکه این افزونه قادر به برقرای ارتباط نیست برمیگرده به اینکه داره مستقیما از توابع php زمپ استفاده میکنه همونطور که در پایین میبینید خود زمپ مرتبا تاکید کرده که توابع ارسال ایمیل [mail function] این لوکال هاست فقط و فقط روی ویندوز های 32 بیتی کار میکنه. [mail function] ; For Win32 only. ; http://php.net/smtp SMTP=localhost ; http://php.net/smtp-port smtp_port=25 ; For Win32 only. ; http://php.net/sendmail-from ;sendmail_from = me@example.com افرادی که قصد دارن از سرویس smtp جیمیل در Xampp و ویندوز 64 بیتی استفاده کنند باید از افزونه یا پلاگین wp mail smtp بهره ببرند. موفق و پیروز باشید.
  10. سلام و درود میشه لینک صفحه جاری رو با جاوا اسکریپت گرفت اگر اون لینک جزو لینک های منو بود حذفش کرد از منو اون گزینه ای که لینکش لینک صفحه جاری هست.
  11. یک سایت هست که چندین صفحه داره به صورت زیر: 1- صفحه اصلی 2- درباره ما 3- تماس 4- صفحه نمونه کارها 5- صفحات هر نمونه کار منوی این سایت به صورت همبرگری طراحی شده. می خوام کاربر توی هر صفحه ای که هست وقتی روی منو کلیک می کنه لینک صفحات دیگه نمایش داده بشه. برای مثال: وقتی کاربر داخل صفحه اصلی هست لینک شماره های 2-3-4 نمایش داده بشه، و وقتی داخل صفحه تماس هست لینک شماره های 1-2-4 نمایش داده بشه و وقتی داخل صفحات 5 هست لینک شماره های 1-2-3-4 نمایش داده بشه داخل منو راه حل درست و اصولی برای پیاده کردن این مورد چیه؟
  12. بهترین روش برای راه اندازی یک سایت دو زبانه چیه؟
  13. ممنون از جوابتون اما متوجه منظور من نشدید،عکس ها رو دقت کنید عکس شماره 1 از تصاویر استفاده شده،اما عکس شماره دو از آیکون استفاده شده من میخوام وقتی کاربر با گوشی وارد سایت میشه حس کنه که داره با یک اپ موبایل کار میکنه نه یک سایت،اما با کامپیوتر همون ظاهر سایت رو داشته باشه
  14. سلام خسته نباشید. این ۳ دکمه زیر ( عکس پیوست) رو چطوری میشه پایین صفحه در حالت موبایل فیکس کرد (یه چیزی شبیه به دکمه افزودن به سبد خرید صفحه محصول دیجیکالا) بهش استایل های css دیجیکالا رو میدم یه دونه از اون ۳ تا دکمه کل صفحه رو میگیره چطوری میشه ۳ تاشون رو کنار هم چید؟
  15. بله میتونید تنظیم کنید فقط زیر پست نمایش بده.
  16. سلام چطوری باید به تصاویر ووکامرس خاصیت alt بدیم که تو گوگل ایندکس بشه؟ ایا اون قسمتی که عکس روی توی رسانه وردپرس اضافه میکنی باید متن جایگزین رو بنویسی؟ چون وقتی این کارو میکنی توی گوگل اون عکس به تنهایی به صورت یه تصویر ایندکس میشه و وقتی از قسمت تصاویر گوگل روش کلیک میکنی وارد یه صفحه از سایت میشه که فقط اون یه دونه عکس توشه. کلا راه استاندارد سئو تصاویر گالری محصول تو ووکامرس به چه شکل هست؟
  17. سلام اینو ببینید» yon.ir/FHsC2
  18. استاد. بنده میدونم که باید این کارو انجام داد و. تو پست های انجمن خوندم اگه گسی میتونه با صرف هزینه انجام بده بگه لطفا
  19. با عرض سلام من سایت visabook .(ir را دارم ۱.میخواهم فهرست قسمت شینگن و راهنمای سفرم مثل سایت zoragh .com بشه و برام مهمه تو موبایل همین جوری نوشته بشه (دوستان راهنمایی نمیخوام که ویرایش کنم خودم stayle را یا فایل های cssتغییر کنه راهنمایی نمیخوام بزرگواران یکی میخوام برام انجام بده با هزینه ۲.در همین زورق رو راهنمای یک کشور رانتخاب کنید یک توضیح کوچکی از اون کشور داده و. بقیه پست ها اومده اون توضیح کوچک ادامه مطلب هست میشه در وردپرس در قالب موبایل اورد اون توضیحات رو ؟ ۳. تغییر جای لوگو در موبایل این راحته کار چند دقیقه هست جاش بهم ریخته ۴. تنظیم صفحات خاص مثلا کشور المان که میاد. یک توضیح در مورد المان میده تو اون. صفحه بعد بقیه پستها ردیف بشه دقیقا مثل همون سایت زورق
  20. wordpress

خیلی ممنونم از راهنمایی شما
  21. خوب مرحله اول رو چطور میشه حل کرد ؟
  22. با ووکامرس تقریبا شدنی نیست مگر این که در همان مرحله اول این مخلفات رو اضافه کنید باید از پلاگین های دیگه ای استفاده کنید و یا براتون پلاگینش رو بنویسند
  23. با سلام دوستان محترم مشکلی بزرگی که برای من پیش اومده،بعد از نصب و تغییرات فراوان رو قالب "الو شاپ" سایت فریش تم متوجه شدم فیلتر ووکامرس سایت روی محصولات جدید کار نمیکنه و فقط محصولات قدیمی رو میاره که تو قالب آماده سایت طرف الکی پر کرده بود. با کش و قوس های فراوان فیلتر دسته بندی و محدوده قیمت حل شد...اما فیلتر برند و رنگ و... متاسفانه کار نمیکنه... برام سوال بود اصلا دوستان کسی هست که ووکامرس را نصب کرده باشه تو سایتش این بخش های فیلتر مثل برند محصول رو استفاده کنه ببینه کار میکنه.. سایت ما: http://paliksport.ir/shop/ دوستان حتی با هزینه هم اگه میتونن برام مشکل فیلتر و حل کنند. ممنون
  24. مشکل شما از پیوند یکتا هم میشه باشه برین وردپرس تنظیمات-پیوند های یکتا -گزینه نام نوشته رو انتخاب کنید سیو کنید
  25. برای برگه ها که انجام دادم 2تاشون شد برگه فروشگاه و شارژ آنلاین اما روی پشتیبانی جواب نمیده برای مطالب هم روی یکیشون امتحان کردم شد
  26. حالا یه تست بکن ببین مشکل حل میشه یا نه شاید کدی هم باشه یهو همه اش حل کنه اون من نمیدونم دقیق
  1. نمایش فعالیت های بیشتر