تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. سلام خسته نباشید من میخوام داخل سایتم که موزیک هست و تعداد بازدید بالاس و عدد طولانی میشه اعداد رو گرد کنم مثلا 1000 بشه 1k 1459 بشه 1.5k خیلی هم گشتم اما چیزی پیدا نکردم تو سایت های خارجی هم جست و جو کردم اما چیزی عایدم نشد
  3. امروز
  4. این کد رو قرار دادم میزنه سایت با مشکل مواجه هست اما کد قبلش درست کار کرد مشکلی نداره ؟
  5. امروز از به پرداخت ایمیلی اومده واسم که گواهینامه جدید درگاه پرداخت جهت استفاده از 1 تیر به شرح زیر می باشد. یه گواهی امنیتی با پسوند crt دوستان میشه بفرمایید از این گواهینامه چطور باید استفاده کرد؟
  6. سلام من هرکاری میکنم توی یک جمله نمیتونم از هدینگ h1 h2 یا بقیه تگ ها استفاده کنم کل جمله رو تغییر میده مثلا میخوام داخل یه پست تو یه جملش یه کلمه از اون جمله تگ h2 بگیره وبقیه جمله عادی باشه ادیتورم tiny هست ممنون
  7. 1- آموزش غیرفعالسازی درخواست ها توسط جت پک جت پک رو نصب و فعال کنید سپس disable jetpack requests رو در گوگل جستجو و تنظیماتی که آموزش داده شده رو برای غیرفعالسازی درخواست های وبسایت wp.com انجام بدین (یکم طولانیه) 2- آموزش غیرفعالسازی همه درخواست های خارجی توسط کد کدهای زیر رو بر اساس نیاز در فایل wp-config.php جایگذاری کنید "کنار define های دیگر" (بک اپ گیری رو فراموش نکنید) غیرفعالسازی درخواست های همه آدرس های خارجی : define('WP_HTTP_BLOCK_EXTERNAL', true); در صورتی که میخواید بعد از غیرفعالسازی فقط آدرس های خاصی اجازه داشته باشن کد زیر رو بزارید زیر کد بالا و آدرس های دلخواه رو جایگذاری کنید define('WP_ACCESSIBLE_HOSTS', 'example.com, domain.com'); دامین هارو بصورت ذکر شده میتونید از هم جداکنید
  8. خیر
  9. سلام از افزونه جت پک استفاده میکنید؟
  10. سلام دوستان من وردپرس رو از مخزن همیشه دانلود میکنم ولی آپدیت های جدید موقعی که پنل مدیریت سایت میخواد باز بشه لود خیلی طول میکشه و لودینگ مرورگر مدت ها میچرخه و میخواد ی ریکوست به سایت pixel.wp.com بفرسته ولی این سایت فیلتر هستش کسی تا حالا باهاش برخورد نکرد؟؟؟؟
  11. افزونه profile builder این قابلیت رو داره؟ اگه نه، پیشنهاد شما چه افزونه ای هست
  12. سلام دوست من بهترین کار این هست که در گوگل سرچ کنید و ببینید رقبا چه کلماتی را انتخاب کردند و چه کلماتی در صفحات اولیه گوگل با شغل مرتبط شما وجود داره. با خرید هاست ، سرور مجازی و گواهینامهssl از پویاسازان فناوری اطلاعات امنیت و ارامش خاطر را برای خود به ارمغان بیاورید.
  13. سلام میشه لطفا یه خرده دربارش راهنمایی کنید که در دو بخش انواع پست ها و طبقه بندی ها چه گزینه هایی رو فعال کنیم ؟ چخ مواردی رو بذاریم فعال باشه که در گوگل ایندکس بشه ؟ من الان فعال کردم تمام برچسب ها و دسته بندی ها همه ایندکس شده فعال بودن برچسب ها رو فعال بذارم یا خیر؟
  14. چون باهاش کار نکردم نمیتونم الکی اطلاعات بدم اما فکر کنم برای حذفشون نیاز به تغییر در کدنویسی خود افزونه هستش که بنده زیاد وارد نیستم تو این کار. اما قبلش شما یه بکاپ بگیر تا اگه خراب شد دوباره بتونی به حالت قبل برگردونی... . برو قسمت ویرایش افزونه اونجا میتونی تغییرش بدی شاید مشکلت برطرف شد
  15. درود اینجوری با محتوای تکراری شاید جریمه بشی و یا شاید زیاد نتونی تو رتبه ها خودتو برسونی بالا پیشنهاد می کنم دسته بندی مرتب داشته باشی و برای هر مانتو اسم انتخاب کنی و به وسیله اون سئو کنی مثلا مانتو تابستونی مدل فلان مانتو مجلسی و ... در ضمن حتما از کنونیکال در سایت استفاده کن و برای محصولات حتما نشانه گذاری کن تا گوگل راحتر بتونه محصول تورو متوجه و به مخاطب نمایش بده برای مثال:
  16. بله هر سه حالتو تست کردم
  17. درود و خسته نباشید خدمت دوستان بنده به دلیل کمبود وقت نمیتونم به پروژه هام برسم. اگر کسی در حوزه سئو توانایی داره و میتونه در 2 کلمه (نقاشی ساختمان) - (نقاشی منزل) به صورت همیشگی سایت رو سئو کنه میتونیم با هم همکاری کنیم. سئو 2 کلمه به صورت همیشگی و دریافت هزینه ماهانه با توافق اولیه طرفین لطفا خصوصی پیام بدین با تشکر از گروه خوب وردپرس فارسی
  18. اوکی با هر3 گزینه تست کردی؟ تصویر میدی؟
  19. عدد رو به صورت رقمی هست مبلغ نیست تو تنطیماتش سه گزینه داره : نمایش به صورت مبلغی، با کاما و با دات..غیر این سه حالت چیزی رو نداره.
  20. سلام من به تازگی یک سایت فروش قالب های HTML و خدمات طراحی قالب رو راه اندازی کردم. و نیاز به کسی دارم که قبلا کار فروش قالب داشته و درگاه داشته باشه ادرس وبسایت : http://shoblon.ir(استودیو شابلون) برای همکاری پیام دهید با تشکر
  21. armin0721 درود در تنظیمات - پیوندهای یکتا گزینه نام نوشته رو بزن و دوباره ذخیره کن.
  22. درود زیاد تجربه کار با این افزونه رو ندارم! و به api فکر نکنم مربوط باشه و به تنظیمات گرویتی فرم مربوط میشه و اینکه داره عدد رو به صورت رقمی یا مبلغی نشون میده! میتونی از تنظیماتش اعشار رو حذف کنی شاید مشکلت حل شد
  23. با سلام خسته نباشید بنده با کد توانستم page number ایجاد کنم ولی وقتی روی دکمه ها کلید میکنیم محتوای صفحه های اول رو نشون میده خواستم اگر راهنماییم کنید با سپاس
  24. دیروز
  25. یک نکته مشکلم در مورد آرشیو پابرجاست ولی بخشی رو که من به اشتباه فکر میکردم اختلال هست در بخش دیتابیش که ساعت ها اختلاف داشته ، به خاطر ساعت utc و ساعت محلی هست که کاملا درسته . ولی امان از آرشیو
  26. با سلام و عرض ادب من یک فرم برای ثبت سفارش با گراویتی فرم ساختم که از طریق api به سایت دیگه ای وصله که سفارشات منتقل میشن به اون سایت و انجام میشن. مشکلی که الان وجود داره اینه که تو فرم ثبت سفارش وقتی تعداد رو از سه رقم بیشتر وارد میکنم کاما یا دات اضافه میشه به عدد( مثلا 1.000 نمایش داده میشهبه جای 1000). وقتی کاما یا دات اضافه میشه سایتی که سفارشات به اون منتقل میشه ارور میده برای مقدار. چطور میتونم این مشکلو حل کنم؟ آیا تو تنظیمات api میشه کاما یا دات رو از عدد حذف کرد یا میشه تو فیلد مقدار تغییری ایجاد کرد که اعداد رو با دات یا کاما نمایش نده؟
  27. منظورتون اینه که تنظیمات لینک یکتا رو روی حالت پیشفرض ذخیره کنم ؟ تست کردم ، در حالت پیشفرض لینکها ،وقتی همه تاریخ ها به طرز عجیبی به صفحه اصلی ریدایرکت میشن و با برگردوندن به حالت دلخواه ( نام نوشته ) باز مشکل پا برجا هست
  28. دوستان و اساتید توسعه دهنده لطفا راهنمایی کنید من هنوز موفق نشدم مشکلم رو حل کنم
  1. نمایش فعالیت های بیشتر