تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. کسی نبود راهنمایی کنه؟؟
  3. دیروز
  4. سلام اساتید گرامی خسته نباشید دوستان میخوام یه برنامه بنویسم که وقتی روی گوشی فعال میشه تمام اطلاعات متنی رو به صورت خودکار داخل خودش ذخیره کنه و بعد از این که گوشی به اینترنت متصل شد اونا رو به یه سرور بفرسته و سرور هم خودکار ذخیرش کنه لطفا راهنمایی کنید از کجا باید شروع کنم یا اگر کدی چیزی سراغ دارید راهنمایی کنید ببینم ممنون
  5. خیلی ممنونم از لطف شما از افزونه ی yoast که استفاده میکنم اما اصلا بخش های og:image رو تو سورس نذاشته تنظیمات خاصی داره؟
  6. robots.txt رو بعد از خوندن اموزش ها بهینه نوشتم مورد 1 تا 6 هم کاملا رعایت کردم ادرس سایت این هست : https://khoshrajkala.ir/ کلمه کلیدی : خوش رج . الان شما این کلمه رو توی گوگل سرچ کنید هر کدوم از سایت های اول مطلب یا چیز خاصی ندارن ولی من نوشتم بخاطر بالا اومدن سایتم توی صفحه اول. تشکر برای راهنمایی .
  7. سلام. دوستان ، ما داریم روی راه اندازی یک سیستم فروشگاهی برپایه ی وردپرس کار میکنیم. درسته که سیستم وردپرس برای فروشگاه طراحی نشده اما قابلیت پیاده سازی یک فروشگاه کامل رو داراست. حالا سوال اصلی و اساسی اینه که ، اگر بیس و پایه ی فروشگاه ما وردپرس باشه ، اما تمام امکانات و ویژگی های مدنظرمون رو از نظر امنیتی ، کاربردی و .... به صورت اختصاصی براش بنویسیم ، آیا باز هم میشه گفت که سیستم وردپرس پیشنهاد نمیشه ؟ در واقع ما فقط میخوایم یک سیستم مدیریت محتوا برای سایتمون داشته باشیم که وردپرس رو انتخاب کردیم. نظر اساتید در اینباره چیه ؟
  8. بالا باش
  9. بالا باش
  10. سلام. میخواستم بدونم که فریم ورک لاراول دقیقا به چه شکلی کار میکنه. اگر بخوام واضح تر بگم ، منظورم این هست که ، به عنوان مثال ، یک سایت با فریم ورک لاراول طراحی شده ، حالا این فریم ورک روی چه سیستمی برای اجرا پیاده میشه ؟ آیا نیاز به یک سیستم مدیریت محتوا داره؟ آیا میشه از فریم ورک لاراول برای توسعه قالب و افزونه های وردپرس استفاده کرد؟
  11. سلام وقت بخیر. دوستان ما داریم یک سیستم فروشگاهی رو برای کسب و کارمون با وردپرس راه اندازی میکنیم. مطلبی رو خوندم در مورد فریم ورکها ... راستش خیلی سر در نیاوردم . اصلا فریم ورک وردپرس یعنی چی ؟ آیا برای توسعه ی یک سایت وردپرسی باید در چهار چوب فریم ورک ها پیش رفت ؟ مثلا ما میخوایم یک قابلیت رو به سایتمون اضافه کنیم ، خب حالا باید چه کرد؟ باید افزونه یا پلاگینی برای این منظور نوشت ؟ آیا همین افزونه ها باید براساس فریم ورکهای وردپرس نوشته بشه؟ قالب ها و افزونه هایی که درحال حاضر برای وردپرس وجود داره ، آیا براساس یک فریم ورک طراحی شده اند؟ آیا برای توسعه وردپرس فقط باید از فریم ورک هایی استفاده کرد که وردپرس از اونها پشتیبانی میکنه ؟ اگر ممکنه در مورد فریم ورکهای وردپرس و اساس کارشون در تغییر و توسعه قالب ها ، افزونه ها و خود وردپرس توضیح بدید ممنون میشم.
  12. درود نمیشه با الکسا اعتبار سنجی کرد چون با برنامه خودش که نصب باشه روی سیستم کاربران آمار میده!!! در ضمن چک کن ببین فایل robot.txt بهینه نوشته شده!؟ در سئو چندین فاکتور هستش که باید رعایتش کنی... 1- عنوان 2- متاها 3- عکس ها 4- سرعت هاست یا لود سایتت 5- فشرده بودن کدها 6- آپدیت بودن قالب و کلی چیز دیگه لطفا ادرس سایت و کلمه کلیدی رو ارسال کنید.
  13. چیزی سراغ نداری
  14. آره
  15. ظاهراً ضمیمه قابل دانلود نیست، جای دیگری هم آپلود کردم http://shimist.parsaspace.com/Attached.zip
  16. با سلام و احترام و سپاس فراوان از جناب مهندس گرانسایه عزیز و عذرخواهی جهت تأخیر در پاسخدهی؛ جناب مهندس؛ از آنجایی که اشرافی بر روی کدها ندارم، فایل را به صورت کامل جهت بررسی ضمیمه این تیکت می نمایم. با سپاس فراوان Attached.zip
  17. سلام هردو کلمه مناسب هستن ، میتونی از انواع مانتو و مانتو دخترانه و جدید هم استفاده کنی http://www.zaamooz.ir
  18. سلام به همگی. قبلا از دایرکت ادمین استفاده میکردم اوکی بود به سی پنل انتقال دادم و خطای index of رو می گیرم. با کلیک روی لینک name وارد سایتم میشم. http://www.****.com/?ND فایل htaccess رو هم ادیت کردم ولی بازم ممنون میشم کسی وارده راهنمایی کنه؟
  19. باید تست بشه میتونید غیر فعال کنید و مشکل رو چک کنید مجدد
  20. سلام دوستان می تونید راهنمایی کنین چطوری لینک دار بودن مسیر سایت رو حذف کنم و دیگه لینک نداشته باشه و فقط مسیر رو نمایش بده ؟
  21. عالیه
  22. با افزونه امنیت تغییر ادرس پنل داده بودم می تونه از اون باشه
  23. کد اینماد رو قرار بده اینجا تا بهت راه کار بدم
  24. هفته گذشته
  25. این تابع در فایل قالبتون وجود نداره و بهتون پیام داده همین ، اگه دیباگ وردپرس رو در فایل wp-config.php روی false بزارید این notice ها دیگه مشاهده نمیشن .
  26. قالبهاتون رو دیدم ، بسی خوب بودن ، امکانتاش هم به نظر خوب میاد موفق باشید
  27. سلام ممنون درباره تنظیمات باید بگم امکانات زیادی داره مثلا میتونید رنگ کلی سایت پس زمینه و یا تعیین پترن یا یک پس زمینه اختصاصی و ... و یا طرح عنوان ها رو که 10 مورد هست یا طرح اختصاصی برای هر دسته رنگ اختصاصی برای هر دسته فوتر اختصاصی و کلی تنظیم دیگه هست که میتونم به موارد زیر به طور کلی بگم: مگامنوی اختصاصی رنگ های سفارشی 7 طرح برای سربرگ 10طرح برای مطالب اطلاع رسانی دلخواه 4 ابزارک با امکانات بسیار بی نهایت ستون اختصاصی پشتیبانی از Child theme 10 طرح برای عنوان بلوک ها جعبه دانلود زیبا و اختصاصی دارای فایل زبان برای ترجمه 6 شورتکد کاربری برای مطالب سیستم نقد و بررسی اختصاصی سیستم شمارش بازدید اختصاصی سیستم متاباکس حرفه ای و اختصاصی پنل تنظیمات پیشرفته و اختصاصی (توسعه از صفر تا صد) دو سبک صفحه بندی یا ایجکسی برای نمایش مطالب بیشتر امکان انتخاب طرح اختصاصی برای صفحات مختلف مانند صفحه آرشیو البته این موارد تنها موارد نیست چیز هایی هست که الان تو خاطرم هست در مورد صفحه سازم که باید بگم از ویژوال کامپوزر استفاده میشه و براش 20 المنت اختصاصی طراحی شده و تنظیماتی بیش از 80 مورد وجود داره برای مشاهده امکانات می تونید به منوی دمو قسمت ویژگی ها مراجعه کنید برای هر ویژگی تغییربا دمو آنلاین ساختم
  1. نمایش فعالیت های بیشتر