تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. سلام بستگی به نیاز شما داره اما اصولی ترین روش ساخت جدوال مجزا برای هر بخش هستش.
  3. امروز
  4. دارم یه ربات تلگرام رو توسعه میدم یه چیزی مثل جعبه لایتنر هست هر فرد میتونه لغات خودش رو اضافه کنه و طبق متود ربات یاد بگیره فرض کنید ربات 50000 عضو داره و به طور میانگین هر عضو 100 تا کلمه رو وارد ربات کرده تا از این طریق یادشون بگیره. با این حساب به نظر شما بهتره برای ذخیره لغات فرد یه جدول متفاوت توی دیتابیس ساخته بشه یا اینکه همه لغات یک جدول ذخیره بشه؟؟ کدام کار بهینه تره؟
  5. سلام واقعا ازتون ممنونم ابعاد تغییر کرد فقط مورد های دیگر هم هست خواهش می کنم راهنمایی کنید. 1: مشاهده وب سایت ملی پیامک کنید یه جدول های قیمت گذاری دارد لطفا کد اون جدول ها را به منم بدید خیلی خیلی این برام مهم هست. 2: مشاهده وب سایت من کنید shayan-sms.ir و بعد مشاهده عکس زیر کنید. زمانی این کد ابعاد را اضافه کردم این قسمت اسلایدر همون ابعاد هست و اون قسمت خالی هست باید چطوری درستش کنم؟ 3: مشاهده وب سایت من کنید shayan-sms.ir و بعد مشاهده عکس زیر کنید.. در تصویر بالا در این عکس مشخص شده می خواهم اسلایدر باشد باید چی کار کنم و نیازی به سایدبار ندارم؟ لطفا به سئوالات بالا به دقت بررسی کرده و بعد راهنمایی لازم را بگید ازتون ممنونم
  6. سلام خسته نباشید دوستان من توی برگه یک مطلبی دارم که گوگل ایندکس نمی کنه! قبلا ایندکس بود و جدیدا خارجش کرده! درخواست ایندکس هم می زنم و تست هم می کنم همونجا که میگه سالمه و ایندکس میکنه ولی چند ساعت بعد دوباره خارجش می کنه از نتایج جستجو گوگل! میشه بگید مشکل از چی می تونه باشه؟ https://farazahmadi.ir/photoshoponline
  7. @shayan.m سلام، به پیشخوان سایت وردپرسی خودتون برید، بعد از اون به بخش "نمایش>شخصی سازی" مراجعه کنید. وقتی بخش شخصی سازی باز شد؛ گزینه های اخر اضافه کردن css دلخواه هست. از کد زیر برای پهنای سایت خودتون استفاده کنید : .container { width: 1290px; }
  8. سلام دوستان ( برای راهکار و رفع مشکل هزینه پرداخت می شود ) ما لینک های سایت رو تغییر دادیم ( لینک کوتاهترو تگ کنونیکال زدیم ) به این صورت که مثلا برای دسته بندی یخچال ال جی خود وردپرس لینک زیر رو تولید می کنه https://mahbano.net/product/home-appliances/refrigerator/lg-refrigerator/ در حالی که چند لینک زیر هم معتبر هستند https://mahbano.net/product/home-appliances/lg-refrigerator/ https://mahbano.net/product/refrigerator/lg-refrigerator/ https://mahbano.net/product/lg-refrigerator/ یعنی همه این لینکها صحیح و یک صفحه رو نشون می ده حالا ما اومدیم تگ کنونیکال زدیم و لینک اصلی رو کوتاهترین انتخاب کردیم الان دوتا مشکل داریم ما 1.توی برد کرمپ هنوز لینک ها به سبک قبل لینک شده اند.(عکس ضمیمه شده ) ما می خوایم لینک های موجود در بردکرمپ هم درست شوند. 2.در صفحات دسته بندی که محصولات زیاد هستند و صفحه 2 و 3 و ... داریم در سورس صفحه صفحات قبلی و بعدی باز به همون سبک لینکدهی شده اند ( عکس ضمیمه شده است ) توضیحی لازم بود عرض می کنم خدمتتون
  9. سلام وقتتون بخیر؛ با توجه به سیستم مدیریت محتوایی که انتخاب میکنید شما به زبان های مختلف برنامه نویسی نیاز دارید. اگر هدفتون طراحی قالب برای وردپرس هست باید به زبان های زیر مسلط باشید : HTML and CSS از این زبان برنامه نویسی برای طراحی ظاهر کلی سایت استفاده میشه. مراجع آموزشی زیادی وجود داره اما پیشنهاد میکنم فقط از Code School یا Code Academy استفاده کنید. PHP از این زبان برای انجام دستورات اجرایی استفاده میشه و اموزش و یادگیریش آسونه و سخت نیست. برای یادگیری این زبان هم مراجع آموزشی زیادی وجود داره که بازهم پیشنهاد من استفاده از Code School یا Code Academy هست. JavaScript با استفاده از جاوا اسکریپت شما میتونید پویایی رو به صفحات سایت خودتون اضافه کنید. برای یادگیری این زبان هم مراجع زیادی وجود داره؛ اما با توجه به اینکه فکر میکنم به سطح بالایی از زبان انگلیسی نیاز برای یادگیری این زبان نیاز هست؛ پیشنهاد میکنم خودتون با جستجو در اینترنت یک منبع رو انتخاب و از اون استفاده کنید.
  10. سلام وقتتون بخیر؛ اگر درست خاطرم باشه این خطا معمولا زمانی پیش میاد که کد با همین شناسه قبلا فراخوانی شده باشه و این امکان وجود نداره که شما یه تابع رو با یه اسم 2 بار فراخوانی کنید. اگر افزونه ای مربوط به سامانه ی پیامکی روی سایتتون فعال هست اون رو غیرفعال کنید و مجدا تست بگیرید.
  11. سلام من یه xmlrequest دارم برای ملی پیامک ولی وقتی به فایل function.php اضافشون میکنم ارور میگیرم: ارور: Cannot redeclare createRequestXML() (previously declared in /home/aquamahi/public_html/wp-content/themes/topcommerce/functions.php:1641) in /home/aquamahi/public_html/wp-content/themes/topcommerce/functions.php on line 1639 $user = get_users(); foreach($user as $item){ $URL = 'http://api.payamak-panel.com/post/Contacts.asmx'; function createRequestXML() { $first_name = get_user_meta($item->id,"first_name",true); $last_name = get_user_meta($item->id,"last_name",true); $xml = ' <?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?> <SecurityInfo> <Username>09212395651</Username> <Password>abcd12345</Password> </SecurityInfo> <Lead> <GroupIds>571566</GroupIds> <FirstName>'.$first_name.'</FirstName> <LastName>'.$last_name.'</LastName> <MobileNumber>'.$item->login.'</MobileNumber> <BirthDate>01/01/1300</BirthDate> <Gender>2</Gender> <Province>021</Province> <City>021</City> <AdditionalDate>1/1/1300</AdditionalDate> </Lead>'; return str_replace("\n","",$xml); } $send = createRequestXML(); try { $client = new SoapClient("http://api.payamak-panel.com/post/Contacts.asmx?wsdl",array( 'location' => $URL, 'uri' => "http://www.reefservices.co.uk/leadws/", 'trace' => 1, 'exceptions' => true )); $return = $client->Submit(array('Data' => $send)); echo '<pre>'; print_r($return); echo '</pre>'; } catch(SoapFault $e) { echo '<h3>Exception</h3>'; echo '<pre>'; print_r($e); echo '</pre>'; } }
  12. سلام این فقط بحث امروز نیست. از مدت‌ها قبل این موضوع شروع شده و متاسفانه الان جزئی از رسته IT هست. اون زمانی‌که توی پروفایل میزدن: فول استک، سنیور، فلان چیز ارشد، مدیر فلان چیز، طراح ایکس، کدنویس گوگل و... و با 4 تا ترجمه دست و پاشکسته از سایت‌های خارجی شوآف میکردن و بیشتر مردم فقط میخندیدن و با چشمشون باد شدن این بادکنک‌ها رو میدیدن و کاری نمی‎کردن، باید همچین روزهایی رو هم ببینیم. مسئله فراتر از 4 نفری هست که دور و برمون هست، شما کمی تحقیق کنید میبینید که افراد زیادی که الان به عنوان چهره توی IT فعالیت میکنن چیزی جز یک طبل توخالی نیستن
  13. سلام میخوام فایل آپلود کنم خطا میده ،علت چیه ؟
  14. سلام ببخشید من وبسایتم (mahor.net) رنك 42 هزار ایران رسید بعد با توجه به بالارفتن بازدید سایتم باز سقوط كردم و اومدم 78 هزراتا با وجود اینكه همه شاخصه های مدت زمان حضور و تعداد كلیك هر كاربر و ... توی خود الكسای سایتم بالا رفته در صورتی كه من الان بالای 5 ماه هست كه مدام بالای 250 بازدید واقعی دارم یعنی با آمارگیر آمارفا احساس می كنم باید رنكمون بهتر باشه در صورتی كه فروش هم داریم و ...
  15. دیروز
  16. سلام و خسته نباشید من می خواستم یک قالب اموزشی بنویسم می خواستم بدونم که چه زبان هایی احتیاج داره و چقدر از php استفاده میشه ؟
  17. سلام وقتتون بخیر؛ منم همین مشکل رو داشتم تو یه سایت اومدم گوتنبرگ رو غیرفعال کردم؛ مشکل حل شد (وردپرس 5.1.1) سایت دومم هم با غیرفعال کردن گوتنبرگ حل نشد و مجبور شدم افزونه رو کامل به همراه افزودنی هاش پاک کنم و اطلاعاتشون رو هم از دیتابیس پاک کردم؛ بعد از فعال سازی مجدد دیدم تا مشکل حل نشده؛ رفتم گوتنبرگ رو غیرفعال کردم بازم راه به جایی نبردم و در نهایت افزونه های سئو ووکامرس و سئو ویدئو رو غیرفعال کردم تا مشکل حل شد و بدون هیچ ایرادی الان دارم ازش استفاده میکنم.
  18. با سلام. عزیز افزونه و پوشه پاک شدن خیلی وقته اما بازم جواب نمی ده. وردپرس و انگلیسی کردم اما بازم جواب نداد. لطفا اگر افزونه انگلیسی ساز دارید لطفا راهنمایی بفرمایید اخه واقعا خارجی ها دارن میام منوی کاری سایت ریخته به هم
  19. سلام فکر نمی کنم در واقع اصلا نمی دونم مشکل چیه واقعا کلافم کرده
  20. سلام ممنونم ازتون تاپ بار و جستجوی پاک شد. فقط مشاهده سایت ملی پیامک کنید می خواهم سایت را تمام عرض کنم باید چی کار کنم؟
  21. بله واقعا توهین ب کسی نباشه ولی هرکسی اومده ی اموزش در مورد وردپرس خونده سایت زده شده وبمستر واقعا دانششو ندارید سایت راه اندازی نکنید
  22. ممنون از دوستان من آموزش رایگان فعلا مد نظرم هست جهت آشنایی بعد کمی اشنا شدن داخل اموزش های پولی شرکت کنم
  23. متاسفانه فقط در این رشته اینطور نیست ، همه رشته ها و تخصص ها به نحوی با این بیماری متخصصین کاذب دست و پنجه نرم میکنن ، کلا هیچ چیزی درست سر جای خودش نیست و بدترین قسمتش این هست که وقتی هم متوجه میشن به اندازه یه قطره ازین دریا فقط میدونن انکارش میکنن نکته بدترش این هست که این بیماری در شرکت های زیادی هم دیده میشه ... معدود شرکت هایی هستن که خدمات حرفه ای ارائه میدن من 5-6 سال طراحی html قالب انجام میدادم و فکر می کردم خیلی طراحی قالب رو خوب بلدم، تا حدودی با تغییرات کدها و هاست و ... آشنا بودم به اندازه ای که از پس کار خودم بر میومدم اما هرچی میام جلوتر میبینم بازم نسبت دانسته هام خیلی کمتره از اون چیزیه که بشه بگم حرفه ای هستم ... و همیشه میگم من در حال یادگیری این حرفه هستم خیلی خوبه که حداقل غرور رو بزاریم کنار و واقعیت رو بپذریم که هنوز راه زیادی داریم تا با وب مستران واقعی رقابت کنیم ...
  24. سلام. وقت بخیر. میخوام یه سایت، مشابه یه سایتی طراحی کنم. ولی نمیدونم منوها به چه شکلی ایجاد شده. منو شامل مواردی مث "زنانه"، "مردانه" "کودک" هست و هر آیتم منو شامل به زیر منویی. به عنوان مثال، "زنانه" شامل زیر منوی "گردنبند"، "دستبند"، "انگشتر" و... هست و خود "دستبند" هم شامل "زنجیری"، "چرمی" و... گردنبند و دستبند به بصورت دسته ایجاد شده... و زنجیری و چرمی هم زیر دسته... اما زنانه و مردانه و کودک دسته بندی نیس! نمیدونم دقیقا چیه. این کوئریشه: shop/?filter_gender=women&query_type_gender=or و به عنوان مثال کوئری دستبند هم این شکلیه: product-category/braclets/?filter_gender=women&query_type_gender=or کوئری ها رو لینک دادم به سایت مورد نظرم که اگه نیاز بود بیشتر بررسی کنید. ممنون میشم راهنمایی کنید.
  25. درود و ضمن خسته نباشید. افزونه یوآست سئو رو امروز روی دو تا سایت چک کردم دیدم بعد از این بروزرسانی های جدید کلا کادرهایی که برای درج تایتل و دیسکریپشن هست رو نشون نمیده. عکس رو ضمیمه کردم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
  26. سلام، وقتتون بخیر برای حل مشکل، باید قالب و افزونه و هرمحتوایی که توی هاستتون بارگذاری کردید رو بررسی کنید تا کد مخرب پیدا و برای پاکسازی اقدام کنید. اینکه بگید سایتتون هک شده و اینکه لینک و هیچ اطلاعات بیشتری ارائه نکنید؛ هیچ کمکی به شما نمیکنه چون حداقل نیاز ها در دسترس نیست.
  27. سلام، به پیشخوان سایت وردپرسی خودتون برید، بعد از اون به بخش "نمایش>شخصی سازی" مراجعه کنید. وقتی بخش شخصی سازی باز شد؛ گزینه های اخر اضافه کردن css دلخواه هست. اونجا این کد رو قرار بدید تا از نمایش نوار بالا و فرم جستجویی که در هدر سایت شما هست جلوگیری شه : .top-bar, .search { display: none; }
  28. سلام سایتم هک شده و مداوم روی سایتهای دیگه ریدایرکت میشه خواهش میکنم کمکم کنید
  1. نمایش فعالیت های بیشتر