تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. امروز
  2. سلام و عرض ادب دوستان عزیز من الان یک سایت دارم که آنلاین هست الان قصد دارم قالبم رو عوض کنم. میخوام بپرسم چطور میتونم بدون اینکه لینک ها و رنک مطالب در گوگل تغییر کنه قالب رو مثل دمو اصلی تغییر بدم؟ آیا میشه مطالب رو برون ریزی کنم و در قالب جدید درون ریزی کنم؟ یا راه بهتری هست؟ ممنونم
  3. سلام افزونه هایی برای دو مورد زیر میخوام که بهم معرفی کنید: 1. برای فروشگاه فرش با انتخاب متراژ قیمت تغییر کند. بطور مثال متراژ 6 متر یه قیمت و متراژ 9 متر یه قیمت که خریدار انتخاب میکنه. 2. افزونه ای که بشه باهاش بیعانه دریافت کرد نه تمام پول رو
  4. از قسمت ویرایش قالب بخش footer یا از قسمت ابزارک ها
  5. البته لازم بذکر است نسخه PHPم هم 7.2.20 روی وب سرو لایت اسپید هست و در ماژول imagick هم میزبان هاست‌مون (میزبان فا) گفتند: " امکان نصب آن بر روی سرور نیست و می‌توانید از gd استفاده کنید. " و گفتند خطانیست و از نظر بهینه سازی هست، که حالا من نمی دونم چگونه باید استفاده کنم که پیغامن مربوط به اونهم نشون نده ولی خطای اصلی همون کامل نکردن درخواست loopback هست که تو پست های اولی گفتم، که البته میزبان‌فا ارجاع داد به یک صفحه باعنوان "آموزش جستجو و رفع کوئری‌های کند در دیتابیس وردپرس" با لینک زیر: https://mizbanfa.net/blog/cms/wordpress/finding-and-fixing-slow-wordpress-database-queries/ که من نمی دونم برای بررسیش کدوم یکی از افزونه های Query Monitor و Debug Bar بهتر هست و دقیقاً چیکار باید بکنم
  6. بله، دقیقا همین هست عکس از قسمت سلامتی سایت هم که تو ورژن جدید وردپرس اضافه شده و این خطای بحرانی رو نشون میده هم در پیوست هست
  7. درود دوستان محترم و اساتید گرامی. پوزش میخوام بخاطر گنگ بودن عنوان سوالم. بخاطر عدم آشنایی کافی با هوک های وردپرس نتونستم این مورد رو حل کنم. من یک فیلد در یک پست تایپ دارم. تا اینجاشو موفق شدم که وقتی یک پست جدید ساخته میشه بصورت خودکار این فیلد یک مقدار تعیین شده مثلا یک عد "1000" رو بگیره. ولی خب اینطوری این مقدار برای همه پست ها تکراری میشه. چطور میشه در این کد بزرگترین مقدار رو در دیتابیس چک کرد و بهش یک عدد اضافه کرد؟ مثلا در حال حاضر مقداری که در دیتابیس برای این متا فیلد ذخیره شده 1005 هست. کد بیاد تو دیتابیس چک کنه و بزرگترین عدد رو پیدا کنه و یک عدد بهش اضافه کنه که بشه 1006 امیدوارم بتونم از شما کمک بگیرم و یک چیز جدید یاد بگیرم. کد: add_action( 'save_post', 'myplugin_save_postdata' ); function myplugin_save_postdata( $post_id ) { if ( 'post' == $_POST['post_type'] ) { if ( ! current_user_can( 'edit_page', $post_id ) ) return; } else { if ( ! current_user_can( 'edit_post', $post_id ) ) return; } $mydata = '1000'; update_post_meta( $post_id, 'id_number', $mydata ); }
  8. درود در قسمت تنظیمات>ابزارک میتونید فوتر رو بنا به سلیقه خودتون تغییر بدید. اما اگر اطلاعاتی در این زمینه ندارید یا خیلی حرفه ای یا به صورت پیش ساخته میخوایید اعمال بشه از افزونه Smart Footer استفاده کنید که پیشنهاد نمیکنم! - راستی ssl هم در سایتت نصب نیست!
  9. سلام دوستان من یک سایت داشتم شیراز درمان بعد میخواستم بدونم بخش فوترش رو چطوری میتونم تغیر بدم
  10. ممنون میشم یه نگاهی بندازید و کمکم کنید

11. بله میتونید بستگی به نوع عکس و سلیقه شما داره. رنگ بندی رو هم در نظر بگیرید.
  12. دیروز
  13. سلام منظورم تالار بادی پرس هست با توجه به موضوع اصلی تاپیک.
  14. امنیت وردپرس

دوست عزیز دقت کردم و منظور شما رو کامل متوجه شدم و دقیقا اینجا جواب دادم چون سوال شما خیلی کلی هست نمیشه ریز در موردش جواب داد.
  15. ظاهر کردن مجدد افزونه adminimize در قسمت تنظیمات

سلام بله افزونه را از هاست حذف کردم . اما بعد از اینکه دوباره روی هاست این افزونه را نصب کردم دوباره اون تنظیمات اولیه آمد . ببینید دوست عزیز وقتی این افزونه را که نصب می کنیم یک گزینه ای به نام adminimize در قسمت تنظیمات اضافه می شود الان این گزینه وجود ندارد دلیل آن هم این است که من این را در قسمت تنظیمات خود افزونه مخفی کردم . لطفا راهنمایی بفرمایید که چگونه می توانم هر موقع که خواستم دوباره این گزینه ( adminimize ) را در قسمت تنظیمات بیاورم . متشکرم
  16. امنیت وردپرس

سلام کاش دقت می کردین به نوشته هام! من کلی گویی مد نظرم نبودا! می خوام بحث بشه و یه مقدار با جززئیات حرف زده بشه در هر حال تشکر
  17. ان اسلاید بالا را (عکس و متن) را میشه به سایت دیگه اضافه کرد؟
  18. درود کدوم تالار؟ لینک لطفا؟
  19. درود سایت اسلاید نداره فقط طراحیش خاصه! فوتر هم فقط عکس پس زمینه داره و بقیش برای قالبه نام قالب رو مخفی کرده اما به نظرم انفولد باشه!
  20. کلا میخوای لینک خروج رو تغییر بدی! فکر کردم منظورت همون ریدایرکت ب صفحه دلخواه، آخه زیاد ندیدم کسی بخواد همچین کاری بکنه بفرمایید add_filter( 'logout_url', 'my_logout_page', 10, 2 ); function my_logout_page( $logout_url, $redirect ) { return home_url( '/my-logout-page/?redirect_to=' . $redirect ); }
  21. سلام خطایی که میگیرید دقیقا همین هست؟
  22. امنیت وردپرس

سلام امنیت وردپرس تا حد زیادی قابل قبول هست. و بیشتر مقالاتی که توی اینترنت هست برای سطح متوسط هست و برای امنیت بالاتر باید نکات زیادی رو مدنظر قرارداد. برای امنیت هر چقدر پول خرج کنید ارزش داره. اما باید درست خرج کرد. راه های بالا بردن امنیت هم زیاد هستن و به نوع سرور، تنظیمات سرور، افزونه و پوسته های استفاده شده روی سایت بستگی زیادی دارن.
  23. نه چطوری لینک خروج از وبسایت روتغییربدم
  24. زبان برنامه نویسیش سوالم بود.
  25. خصوصی لینک اسکریپت ها رو براتون میفرستم بی زحمت نگاهی بندازید ببینید چطوریه.
  26. سلام نمیدونم! راستش من از نصب و برنامه نویسی سر در نمیارم
  27. ظاهر کردن مجدد افزونه adminimize در قسمت تنظیمات

سلام به صورت دستی افزونه را حذف کرده اید؟
  1. نمایش فعالیت های بیشتر