تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. امروز
  2. خواهش میکنم. پاینده باشید
  3. دوست عزیز من خیلی خیلی ممنونم از شما لطف شما فراموش نخواهد شد.
  4. خوب برای پیدا کردن دسته مادر این کد رو به فایل functions.php قالبتون زیر اولین <?php اضافه میکنید. function mehran_parent_category_link($post_id) { $cats = get_the_category($post_id); foreach($cats as $cat) { if($cat->parent === 0) $parent_ids[] = $cat->term_id; } $parent = max($parent_ids); return esc_url(get_category_link($parent)); } سپس اونجایی که میخواید لینک دسته مادر رو بگیرید اگر توی حلقه اصلی single.php بود از این کد <a href="<?php echo mehran_parent_category_link($post->ID); ?>">مشاهده همه</a> و اگر هم خارج از حلقه اصلی single.php بود از این کد <a href="<?php echo mehran_parent_category_link(get_queried_object_id()); ?>">مشاهده همه</a> دریافت میکنید. موفق باشید
  5. بی نهایت ممنون دوست عزیز من. دسته مادر باید لینک بشه
  6. خوب پس اگر خارج از حلقه اصلی single.php هست متغییر سراسری $post اصلا اینجا تعریف نشده که شما به عنوان خوارک دادید به تابع wp_get_post_categories. حلقه مورد نظر به این شکل باید باشه: <?php $wp = new WP_Query(array( 'post_type' => 'post', 'post_status' => 'publish', 'category__in' => wp_get_post_categories(get_queried_object_id()), 'posts_per_page' => 5 )); if($wp->have_posts()) : while($wp->have_posts()) : $wp->the_post(); ?> <li>مطلب</li> <?php endwhile; wp_reset_postdata(); endif; ?> خوب حالا میرسیم به این کد <a href="<?php echo get_category_link(); ?>">مشاهده همه</a> اگر مطلب چند تا دسته داشت به کدوم دسته باید لینک بده؟
  7. توی یک فایل هستن ولی خارج حلقه ادامه مطلب هست، در واقع من الان دوتا حلقه دارم.
  8. شما اون حلقه ای که واسه آخرین مطالب دسته زدید توی single.php رو توی حلقه اصلی single.php گذاشتید یا نه خارج از حلقه single.php هست؟
  9. سلام ممنون از پاسخ شما من ادامه مطلب یا همون single.php که هست می خوام وقتی کاربری وارد ادامه مطلب دسته ای شد آخرین مطالب همون دسته بالا نشون داده بشه یعنی قبل حلقه پست، <?php $wp= new WP_Query(array( 'post_type' => 'post', 'post_status' => 'publish', 'category__in' => wp_get_post_categories( $post->ID ), 'order' => 'DESC', 'orderby' => 'id', 'posts_per_page' =>'5', 'showposts' => '5', )); ?> <li>مطلب</li> <?php endwhile;endif ;wp_reset_query();?> <a href="<?php echo get_category_link(); ?>">مشاهده همه</a> من از این کد استفاده می کنم برای نمایش توی single.php نشون هم میده یعنی بالا اخرین مطالب دسته همون مطلب نشون میده پائین هم که خود مطلب هست بدون مشکل، فقط مشکل اینجاست نمی تونم توی حلقه اول به دسته مادر لینک بدم یعنی کاربر 5 تا اخرین مطلب دسته ای که توی ادامه مطلبش هست می بینه یه دکمه باشه که بره به category.php همون دسته که اخرین هاشو نشون میده. الان مشکل فقط لینک به این کد هست: <a href="<?php echo get_category_link(); ?>">مشاهده همه</a> لینک کردم ولی لینک خود مطلب می گیره یعنی مطلبی که داخلش هستم.
  10. مرسی مهران جان. پاسخت درست بود و کمکم کردی. ایول.
  11. سلام <?php $wp= new WP_Query(array( 'post_type' => 'post', 'post_status' => 'publish', 'category__in' => wp_get_post_categories( $post->ID ), 'order' => 'DESC', 'orderby' => 'id', 'posts_per_page' =>'1', 'showposts' => '1', )); ?> <li>مطلب</li> <?php endwhile;endif ;wp_reset_query();?> از کد بالا برای ساخت حلقه category.php استفاده میکنید؟
  12. باسلام دوستان من می خوام وقتی به ادامه مطلب یک دسته حالا زیر دسته باشه یا مادر میرم جدیدترین مطالب همون دسته برام نمایش داده بشه حالا تا اینجا اوکی هست: <?php $wp= new WP_Query(array( 'post_type' => 'post', 'post_status' => 'publish', 'category__in' => wp_get_post_categories( $post->ID ), 'order' => 'DESC', 'orderby' => 'id', 'posts_per_page' =>'1', 'showposts' => '1', )); ?> <li>مطلب</li> <?php endwhile;endif ;wp_reset_query();?> من از Id دسته خودمو با : 'category__in' => wp_get_post_categories( $post->ID ), می گیرم. و مطالب نشون داده میشن، حالا می خوام دسته مادر لینک کنم، یعنی به عبارتی یه دکمه باشه "مشاهده آرشیو" وقتی کاربر کلیک کرد بره دسته اصلی همون مطلب. الان من با : <?php echo get_category_link(); ?> لینک میدم ولی لینک میشه به خود مطلب که همون ادامه مطلب من هست. ممنون میشم کمکم کنید این کد تکمیل کنم.
  13. سلام اگر توی پوشه public_html وردپرس رو ریختید و مطمئن هستید که همه کارها درست انجام شده. مشکل از اینجاست که یه فایل index.html ای توی پوشه public_html وجود داره که اولیت اجراش از فایل index.php وردپرس بالاتره شما باید اون فایل index.html رو پاک کنید تا با زدن آدرس سایتتون فایل index.php اجرا بشه.
  14. با سلام خدمت دوستان من یه مشکلی که دارم اینه که تو سایتم زمانی که نوشته ای منتشر میکنم و ایندکس میشه وقتی همون نوشته رو سرچ میزنم تو گوگل اول تگ اون نوشته نمایش داده میشه بعد تو نتایج پایین تر لینک اصلی نوشته. منظورم اینه مثلا نوشته ای منتشر کردم و عنوان و متای اون رو با yoast درست کردم. وقتی تو گوگل سرچ میزنم تو نتایج اول میبینم یکی از تگ های اون نوشته رو عنوان نشون میده به جای اینکه تگ لینک اصلی و عنوان تعریف شده رو نشون بده. مشکل از چیه ؟
  15. با سلام. بنده به یک مشکل در طراحی قالب برخوردم، امیدوارم دوستانی که تجربه دارن راه حلی معرفی کنن: بر فرض اینکه منوی بنده جزئیاتی مثل : <ul> <li>1</li> <li>2</li> <li>3 with sub-menu </li> <li>4</li> </ul> بنده این مقادیر رو درون یک DIV قرار دادم و در مدیا کوئری ها، این دیو رو در موبایل مخفی کردم. خب حالا برای نمایش متفاوت درون موبایل باید تمامی این مقادیر رو کپی کنم و در یک DIV دیگه قرار بدم. این باعث میشه در سورس صفحه، برای هر لینک (منو) یک کپی دیگه داشته باشیم،یعنی 2 منو !!! درسته که در نمایش مشکلی بوجود نمیاد اما هدفم اینه که کلا ما در سورس یک منو و ساب منو داشته باشیم و با کد جی کوئری و یا جاوا و ... این رو تغییر بدیم و توی موبایل هم نمایش داده بشه. بنده خیلی سرچ کردم توی گوگل اما به نتیجه ای نرسیدم چون به جی کوئری و جاوااسکریپت مسلط نیستم. ممنون میشم یک اسکریپت یا یک قطعه کد به من معرفی کنید در این رابطه.
  16. با درود. بنده در حال طراحی اولین پوسته وردپرسی خودم هستم و چون خیلی مبتدی هستم نمیدونم چطور باید این بخش هارو طراحی کنم ممنون میشم به این سوال بنده توجه کنید و راهنمایی بفرمایید. برای اینکه بتونم خاصیت دراپ داون ایجاد بکنم که هم با mouse hover و هم با touch (کلیک کردن) مقادیر منو نمایش داده بشه از چه چیزی باید استفاده کنم ؟ دقت کنید وقتی با ماوس هاور میکنیم منو باز میشه، و وقتی هم با ماوس و یا تاچ موبایل کلیک میشه باز هم باز میشه اما دیگه بسته نمیشه تا زمانی که دوباره کلیک بشه روش. مثال دقیق تر در قسمت دسته ها (اپارات) : http://www.aparat.com/ نکته:از اونجایی که بنده جز منوی اصلی برای بخش های دیگه ای از سایت منوی دراپ داون نیاز دارم (مثل اشتراک در شبکه های اجتماعی/لینک های دانلود و...) لطفا راه حل و یا اسکریپتی معرفی کنید که با یک تکه کد بتونم این خاصیت رو به بخش های مختلف اضافه کنم. با تشکر.
  17. سلام باید وردپرس رو در بخش public_html هاست آپلود کنید و دیتابیس رو تنظیم کنید . بعد با وارد کردن آدرس سایت به تنظیمات پیکربندی وردپرس منتقل میشید فایل های موجود در بسته ی وردپرس رو مستقیم در این بخش (public_html) قرار بدید بدون قرار دادن در پوشه ی جداگانه
  18. واضح نمیگین موضوع رو. توی ویرایش گر وردپرستون متن حاوی لینک رو نمیتونین جایگذاری کنین و لینکش از بین میره ؟
  19. این تاپیک با قوانین انجمن ناسازگاری نداره احتملاً!!! البته مدیران باس بررسی کنن.
  20. منظورتون از موقعیت چیه؟ فکر کنم هنوز تو جوملا هستین یه مطالعه ای تو اینترنت در مورد وردپرس بکنین. صفحه ساز ویژوال کامپوزر هم هست. البته اگه منظورتون اینه. طرز کدنویسی هم کلی آموزش داره تو اینترنت. موفق باشین.
  21. وردپرس درست نصب نشده. یا مشکل از هاست می باشد.
  22. سلام دوستان وقت بخیر هر تغییری در محیط مدیریت وردپرس انجام می دم توی صفحه وبسایتم اعمال نمیشه. مثلا نه نوشته هام میاد و پوسته ای که ورد پرس بطور پیش فرض براش در نظر گرفته میاد. فقط این نوشته شده. Welcome to the home of kamranmaleki.com To change this page, upload your website into the public_html directory راهنماییم می کنید که علتش چی میتونه باشه؟
  23. سلام امروز میخوام یه برنامه فوق العاده زیبا رو براتون معرفی کنم،آواکس لایو چت،مسنجری كه بدون شك یكی از بهترین مسنجرهای موبایل هست که در سال 2006 توسط شركت آواكس ساخته شده كه یك شركت روسی هست و برای سیستم عاملهای جاوا،سیمبین و در پی استقبال بی نظیركاربران برای كامپیوتر هم معرفی شده .امكاناتی رو كه این شركت در سیستم جاوا قرار داده در هیچ نرم افزار دیگه ای یافت نمیشه... ولی امكاناتش این مسنجر قدرتمند رو به بهترین نرم افزار چتی موبایل تبدیل كرده آواکس یک برنامه چت قابل اجرا بر روی موبایل و کامپیوتر می باشد،توصیه میکنم بیاین آواکس لایو چت ... آواکس لایوچت رو می تونید از ربات @avacs_support_bot در تلگرام دانلود کنید.. لینک ربات : https://telegram.me/avacs_support_bot
  24. سلام. من تازه وردپرس رو شروع کردم. قبلا با جوملا کار می کردم. چطوری تو وردپرس می تونم موقعیت ها رو مشخص کنم و ببینم ؟ قالبمو آماده خریدم. ممنون میشم اگه کمکم کنین.
  25. دانلود رایگان قالب و افزونه های پولی در مارکت وردپرس تک برای یک ماه ***
  26. با سلام لطفا افزونه ای برای ایجاد لینکدونی معرفی کنید در سایت ها my link dump معرفی شده،که از آخرین آپدیت آن چندین سال گذشته است لطفا اگر مورد خوب دارید معرفی نمایید من. لینکدونی ای شبیه سایت پی سی دانلود می خواهم داشته باشم http://links.p30download.com/ با تشکر
  1. نمایش فعالیت های بیشتر