تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. نمیشه با قراردادن یه تکه کد در فانکشن، عضویت مثلا بعد از یک ماه یا هر تایم دیگه که خودمون وارد کنیم، لغو بشه؟
  3. سلام. اگه بخوام چیزی شبیه لینک زیر بسازم چکار باید کنم؟ https://www.sarazhandpans.com/product/professional-series-custom-handpans/ (هنگام خرید یه سری متغیر رو انتخاب کنه و ...)
  4. سلام به همه اساتید و دوستان گرامی من پوسته ای رو طراحی کرده ام و از همه دوستان می خوام تا اون رو بررسی کرده و هرگونه نظری اگه دارن اعلام کنن تا باشد که فروش خوبی داشته باشم چون فروشش به صورت عمومی خواهد بود دموی اول: http://demo.yooztheme.ir/plasma دموی دوم: http://yoozdemos.epizy.com/plasma
  5. امروز
  6. سرانجام دیروز WordPress 5.2.1 منتشر شد. در این نسخه جدید 33 باگ رفع شده و بلاک ادیتور، دسترسی ها، امکانات مربوط به زبان ها برای سایت های بین المللی با چند زبان، امکانات مربوط به سلامت سایت که در نسخه 5.2 منتشر شده بود و بسیاری از موارد دیگر ارتقا یافته اند. این آپدیت به عنوان یک آپدیت کوتاه مدت برای رفع اشکالات نسخه قبل یعنی 5.2بوده که بلافاصله بعد از انتشار نسخه قبل ارائه شد. لیست بروزرسانی های انجام شده در این نسخه عبارت است از: رفع مشکل تایپ گوتنبرگ در RTL های نسخه 5.2 و قبل از آن مشکل خطای timeout در /wp-includes/sodium_compat/src/Core32 در سیستم های 32 بیت مشکل فیلتر wp_targeted_link_rel که در ویجت 'Custom HTML نباید به کار برده می شد. بروز رسانی ادیتودر در نسخه 5.2 wp_targeted_link_rel که محتوای JSON را مختل می کند. استفاده از $display_version در هدینگ تهیه لینک update-php در صفحه بروزرسانی ناموفق در وردپرس دش آیکون های مربوط به قسمت سلامت سایت به صورت عمودی وسط چین شدند. فیلد مربوط به تنظیمات حریم خصوصی ایمیل بزرگتر شده و تغییر فرم داد. کارت های مربوط به صفحه ابزارها روی موبایل خیلی کشیده بود که اصلاح شد. بروزرسانی jQuery 3.4.0 انجام شد. حل مشکل تغییر مکان لینک در قسمت ریسپانسیو اضافه کردن aria-current در تب جابجایی استرینگ های مشابه معرفی شده در نسخه 5.2 استفاده نکردن از placeholder در تگ های html در استرینگ ها استفاده کدهای خروج غیر صفر وقتی اطلاعات کافی نیست مشکل مربوط به تابع get_search_form در نسخه 5.2 به خاطر ناهماهنگی هایی که ایجاد می کند. اخطار کنسول با دش فونت آیکون ها و ورودی type="radio" فایلهای رسانه تحت ویندوز تا ورژن 5.2 نمی تواند پاک شود. مشکل ادیتور و توقف آن در مروگر کروم بروز رسانی TinyMCE به ورژن 4.9.4 استرینگ تکی اشتباه در class-wp-site-health.php مشکل در بروزسانی صفحات رفع مشکل در قسمت feed جایگزینی استرینگ fixed %s bugs جدید با قبلی مشکل بروز رسانی از نسخه 5.1 به 5.2.1 که خطای fatal هم اکنون نسخه قابل دانلود ورژن 5.2.1 در دسترس کاربران قرار گرفته است. برای دانلود آن می توانید در پنل مدیریت محتوای سایت وردپرس خود، از قسمت Dashborad رفته و برروی Update کلیک کنید. در این قسمت گزینه Update now را کلیک کنید. منبع : https://fenix.ir/blog/wordpress-5-2-1-منتشر-شد
  7. سایت ما چند روزیه که دچار یه مشکلی شده و اون اینه که پس از کلیک بر روی لوگو اینماد ،باز نمیشه.گفتیم شاید مشکل از قالب باشه. قالب و رو حالت پیش فرض وردپرسم قرار دادیم ولی بازم نشد. الانم اینماد میگه open.window روی سیستم شما بسته است! ممنون میشم دوستان عزیز راهنمایی کنید. فروشگاه نیکوفام
  8. سلام یک فایل php دارم. (پیوست) این فایل متعلق به یک افزونه هست که به صورت زیر در پیوندهای یکتا نمایش داده می شود.(WP-Admin slug) من میخوام اینو وارد تنظیمات افزونه ی خودم کنم. یعنی: 1- این سطرِ "WP-Admin slug" از پیوندهای یکتا حذف بشه. 2- این فایل بگونه ای تغییر کند که بتوانم در افزونه ی خودم قرارش بدم. 3-- یک کدی وجود داشته باشه که فایل php را در هرجایی از افزونه ی خودم خواستم فراخوانی کنم. ممنون hc-custom-wp-admin-url.php
  9. من می خوام تیو یک کلمه بیام صفحه اول در صورتی که سایت های دیگه هیچ گونه مطلبی یا سئویی انجام ندادن در صورتی که رتبه سایت من از نظر alexa رقبا 16 میلیون جهانی و 90 هزار ایران هستن و توی صفحه اول توی اون یک کلمه اما سایت ما با رتبه 1 میلیون جهانی و 17 هزار ایران صفحه چهارم هستیم به نظر خودم گوگل درست ایندکس نکرده ، اخه مگه میشه اینقدر اختلاف رنکی بعد ما پایین تر از همه باشیم در صورتی که از لحاظ رتبه چندین برابر بهتریم
  10. بله
  11. درود گوگل یه تایمی رو اختصاص میده برای بازدید دوباره صفحات ایندکس شده! شما باید تو صفحه covrege گوگل کنسول لینک صفحه مورد نظر رو ریکاست ایندکس کنید تا دوباره بررسی بشه در ضمن شما از یواست پرو استفاده کنید راحت تر هستید
  12. سلام یعنی می خواهید اطلاعات محصول رو بذارید و به جای دکمه سفارش به تلگرام شما لینک بشه؟ موضوع فروشگاهتون چیه؟
  13. سلام افزونه عضویت vip این قابلیت رو داره
  14. سلام با استفاده از افزونه یاست سئو سایتتون رو سئو کردید؟
  15. دیروز
  16. میبینید تابع ترجمه وجود داره و با ترجمه حل میشه
  17. به خاطر اینه کلمه from انگلیسی هست داخل یه عبارت فارسی و عدد که اگه directtion اش رو ltr کنید میبینید داره درست نمایش میده ، اگه کلمه from فارسی هم بشه مشکلتون حل میشه ووکامرس فارسی رو نصب کردید ؟ اگر نصب باشه باید کلمه/ از / به جای from نمایش داده بشه
  18. سلام و وقت بخیر ، بنده یک قالب آماده خریداری کرده ام برای آموزش آنلاین LMS . یک سرویس ارسال sms هم از کاوه نگار باری احراز هویت خریداری کرده ام . ثبت نام و ورود در دوره ها با استفاده از یک پلاگین انجام میشه . که من در قسمت account اون رو به طور کل پاک کردم و تغییر دادم ( قسمت عضویت در سایت ) در حال حاضر یکسری مشکلات برای چک کردن اعضای ثبت نام شده دارم و همچنین فراموشی رمز عبور . ممنون میشم اگر کمکم کنید . صفحه عضویت <h2 class="registerFormTitle">ثبت نام</h2> <div class="AuthWithMobile"> <form action="#" method="post" id="AuthWithMobileForm"> <label>کد ارسال شده خود را وارد نمایید.</label> <input type="hidden" name="AuthCodeDefault" id="AuthCodeDefault"> <input type="text" class="isNumberic" name="AuthMobileCode" id="AuthMobileCode" placeholder="کد احراز هویت" maxlength="4"> <input type="submit" class="btn btn-default" id="SumbitAuthMobile" value="احراز هویت"> </form> </div> <form action="#" method="post" id="SignUpForm"> <div class="form-group"> <label for="register_first_name">نام</label> <input type="text" name="register_first_name" id="register_first_name" > </div> <div class="form-group"> <label for="register_last_name">نام خانوادگی</label> <input type="text" name="register_last_name" id="register_last_name" > </div> <div class="form-group"> <label for="register_mobile">شماره موبایل</label> <input type="text" name="register_mobile" class="isNumberic" id="register_mobile" maxlength="11"> </div> <div class="form-group"> <label for="register_first_name">کلمه عبور</label> <input type="password" name="register_password" id="register_password" > </div> <input type="submit" class="btn btn-default" id="SubmitRegisterForm" value="ثبت نام"> </form> javascript function AuthMobile(){ var ajaxurl = "/wp-admin/admin-ajax.php"; var register_mobile = jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").val(); jQuery.ajax({ type: 'POST', dataType: 'json', url: ajaxurl, data: { 'action' : 'exir_danesh_Auth_With_Mobile', 'mobile' : register_mobile, }, success: function (data) { if (data.status !== 'true' ) { jQuery(".AuthWithMobile").show(); jQuery("#AuthCodeDefault").val(data.auth_code); return true; return true; }else{ alert("کلمه عبور وارد شده اشتباه می باشد."); } }, error: function (errorThrown) { } }); } jQuery(document).ready(function () { jQuery("#AuthWithMobileForm").submit(function (e) { e.preventDefault(); var auth_code = jQuery("#AuthMobileCode").val(); auth_code = + auth_code * 3781; var Current_auth_code = jQuery("#AuthCodeDefault").val(); if(auth_code.length < 4){ jQuery("form#AuthWithMobileForm #AuthWithMobileForm").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#AuthWithMobileForm #AuthWithMobileForm").removeAttr("style"); } if(auth_code == Current_auth_code){ var ajaxurl = "/wp-admin/admin-ajax.php"; var register_first_name = jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").val(); var register_last_name = jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").val(); var register_mobile = jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").val(); var register_password = jQuery("form#SignUpForm #register_password").val(); jQuery.ajax({ type: 'POST', dataType: 'json', url: ajaxurl, data: { 'action' : 'exir_danesh_SignUpWith_mobile', 'user_name' : register_mobile, 'user_password' : register_password , 'user_first_name' : register_first_name , 'user_last_name' : register_last_name , }, success: function (data) { if (data.status) { // $(".SignUpMobile#AlertAjax").hide(); // $("form#SignUpForm #SignUpBtn").val(data.message); window.location.reload(); }else{ window.location.reload(); } }, error: function (errorThrown) { window.location.reload(); } }); } else{ jQuery("form#AuthWithMobileForm #AuthWithMobileForm").css("border","1px solid #ff0035"); alert("error"); } }) jQuery("body .isNumberic").on("keypress keyup blur",function () { jQuery(this).val(jQuery(this).val().replace(/[^\d].+/, "")); if ((event.which < 48 || event.which > 57)) { event.preventDefault(); } if(jQuery(this).val() == ""){jQuery(this).val()} }); jQuery("form#SignUpForm").submit(function (e) { e.preventDefault(); var register_first_name = jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").val(); var register_last_name = jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").val(); var register_mobile = jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").val(); var register_password = jQuery("form#SignUpForm #register_password").val(); if(register_first_name.length < 3){ jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_first_name").removeAttr("style"); } if(register_last_name.length < 3){ jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_last_name").removeAttr("style"); } if(register_mobile.length < 11){ jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_mobile").removeAttr("style"); } if(register_password.length < 8){ jQuery("form#SignUpForm #register_password").css("border","1px solid #ff0035"); return false; } else{ jQuery("form#SignUpForm #register_password").removeAttr("style"); } if(AuthMobile()){ return true; } else{ return false; } }); }); sms.php <?php function CurlSend($request,$params,$result = false){ // Generate curl request $session = curl_init($request); // Tell curl to use HTTP POST curl_setopt ($session, CURLOPT_POST, true); // Tell curl that this is the body of the POST curl_setopt ($session, CURLOPT_POSTFIELDS, $params); // Tell curl not to return headers, but do return the response curl_setopt($session, CURLOPT_HEADER, false); curl_setopt($session, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true); // obtain response $response = curl_exec($session); curl_close($session); // print everything out if($result){ return true; } } add_action( 'wp_ajax_exir_danesh_Auth_With_Mobile', 'exir_danesh_Auth_With_Mobile' ); add_action( 'wp_ajax_nopriv_exir_danesh_Auth_With_Mobile', 'exir_danesh_Auth_With_Mobile' ); if( !function_exists('exir_danesh_Auth_With_Mobile') ): function exir_danesh_Auth_With_Mobile(){ $mobile = sanitize_text_field($_POST['mobile']); $message = rand(1000,9999); $apiCode = "*************************************************"; $request = 'https://api.kavenegar.com/v1/'.$apiCode.'/verify/lookup.json'; $params = array(); $params['receptor'] = $mobile; $params['token'] = $message; $params['template'] = "VerifyCode"; $send_auth = CurlSend($request,$params); $code = $message * 3781; print json_encode(array("status" => true, "auth_code" => $code)); exit(); } endif; ?> Function.php require_once get_template_directory().'/inc/ajaxcall.php'; require_once get_template_directory().'/inc/sms.php'; ajaxcall.php <?php //SignUp Mobile add_action( 'wp_ajax_exir_danesh_SignUpWith_mobile', 'exir_danesh_SignUpWith_mobile' ); add_action( 'wp_ajax_nopriv_exir_danesh_SignUpWith_mobile', 'exir_danesh_SignUpWith_mobile' ); if( !function_exists('exir_danesh_SignUpWith_mobile') ): function exir_danesh_SignUpWith_mobile(){ $user_name = sanitize_text_field($_POST['user_name']); $user_password = sanitize_text_field($_POST['user_password']); $user_first_name = sanitize_text_field($_POST['user_first_name']); $user_last_name = sanitize_text_field($_POST['user_last_name']); $user = wp_create_user($user_name,$user_password,""); update_user_meta($user,"first_name",$user_first_name); update_user_meta($user,"last_name",$user_last_name); $login = wp_signon(array("user_login" => $user_name,"user_password" => $user_password, "remember" => "true"),true); print json_encode(array('status'=>true,'message'=>"شما با موفقیت ثبت نام شدید لطفا منتظر بمانید...")); exit(); } endif; ?>
  19. .bypostauthor{ }
  20. سلام دوستان میخوام دامنه ملی گرجستان رو ثبت کنم اقامت ش رو هم دارم از اینجا چه کار میتونم انجام بدم آیا لازمه که اونور هم اقداماتی صورت بگیره یا خیر سایت معتبری هست برای ثبت ؟
  21. خود bypostauthor کلاس نداره تا بشه تغییرات را توش اعمال کرد... فقط bypostauthor به صورت زیر در قالب تعریف شده: comment byuser comment-author-sirvan-sheikhi bypostauthor even depth-2
  22. شما باید تغییرات رو روی کلاس bypostauthor اعمال کنید
  23. بله فقط بک گراوند متنی که جواب کاربر رو میدم.
  24. شما میخوای پس زمینه پاسخ های نویسنده رو تغییر بدی؟
  25. با این کد کل بک گراوند (اسم, تاریخ, متن پاسخ) تغییر پیدا میکنه در حالی که من میخام فقط بک گراوند متن پاسخ تغییر رنگ بدم. این کد پایین هم کار نمیکنه: .comment-author-sirvan-sheikhi p { background: #31bf55 !important; }
  26. سلام برای ثبت نام کاربران از افزونه upme استفاده میکنم که میخام یک سوال امنیتی به فرم ثبت نام اضافه کنم. این کار در صورتی که هزینه ای هم داشته باشه پرداخت میکنم. افزونه پیوست شد تشکر upme.zip
  27. سلام وقت بخیر 1-چرا این افزونه به روزرسانی نمیشه ؟ 2-این تصویری که شما از افزونه قرار دادین در css های خود افزونه دست بردید ؟ چون به هرشکلی نمایش میده در قالب های مختلف ، بجز این شکلی که شما ازش عکس گذاشتین لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر از شما رها هستم ، 24 ساله ، علاقه مند به رایانه و برنامه نویسی
  28. درود بر اساتید و دوستان محترم چند روزی هست سایت فروشگاهی ایجاد کردم و در برگه ها نیز صفحه نخست ایجاد شده وقتی توی گوگل سرچ میکنم سایتم رو هست اما عنوان و متایی که در وردپرس ساختم رو نمایش نمیده بلکه گوگل قفل کرده روی نمایش یکی از محصولاتم حتی اون محصول رو به زباله دان فرستادم برای تست اما همچنان گوگل برگه بنام صفحه نخست رو نشون نمیده . چند روزه دارم میگیرم ولی بی فایده هست حتی robots.txt و sitemap رو هم تنظیم کردم بازم فایده نداره . ممنون میشم راهنمایی کنید که چگونه در صورت سرچ سایتم توی گوگل به جای محصول ، صفحه نخستم رو نمایش بده با تشکر و احترام
  1. نمایش فعالیت های بیشتر