تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. امروز
  2. سلام ! وقت به خیر .. میخواستم دو تا لیست کشویی برای محصولات سایتم درست کنم به این صورت که در اولی نام برند خودرو باشد و با انتخاب یک برند در لیست اول لیست دومی فقط خودرو های آن برند را نشان دهد . اگر هم چیزی در لیست اول وارد نکردیم ، در لیست دوم تمامی خودرو ها از تمامی برند ها باشند .
  3. من یک قالب خبری دارم می نویسم php هم کمی اشنالیی دارم به نظرتون چقدر بهش احتیاجه ؟ میشه اصلا بدون اون؟ راستی ممنون پاسختون
  4. سلام کسی میدونه چطوری باید هاست اصلی رو به هاست دانلود متصل کرد؟ من از افزونه های upload to ftp و hacklog remote attachment استفاده کردم ولی بعد متوجه شدم که این افزونه ها از وردپرس 5 به بالا پشتیبانی نمیکنن بخاطر همین همه آدرس ها تغییر کردن ولی هیچ چیزی به هاست دانلود آپلود نمیشه و همچنان به هاست اصلی آپلود میشن
  5. ممنونم دوست عزیز فقط در خصوص تصاویر شاخص من سعی کردم کمترین حجم ممکن رو داشته باشه که سرعت لود صفحه اصلی بیاد بالاتر البته داخل جی تی متریکس هم ارور میداد که حجم تصاویر بالاست اشتباه عمل کردم?
  6. از دوستان کسی نیست کمک کنه؟
  7. سلام فضای خالی زیاد در هدر (کنار لوگو) تاپ منو و منوی اصلی به خوبی ایجاد نشده فونت نامناسب لوگو نامناسب تصاویر شاخص نامناسب عدم نمایش صحیح آخرین مطالب (فقط عکس؟!) فوتر بزرگ (که برای سایت های مجله ای و خبری مناسب نیست) ... همه اینا مربوط به صفحه اصلی اند و در کل سایت دارای طراحی خوبی نیست.
  8. سلام دوستان خسته نباشید از اساتید حاضر در انجمن در خواستی دارم در خصوص بررسی سایتم از لحاظ، فنی ،سئو ،ظاهری یا هر موردی که ایراد داشته باشه بابت هزینه ام موردی نیست بگن در خدمتشون هستم فقط میخوام ببینم چیکار کنم که بازدید سایتم افزایش پیدا کنه https://jaleb-kade.ir
  9. سلام به همه. من هاست اصلی را با افزونه Upload to FTP Options به هاست دانلود متصل کردم. اما بعد متوجه شدم که این افزونه از نسخه های بالای 5 وردپرس پشتیبانی نمیکنه و همین موضوع باعث میشد که تصاویر تو هاست دانلود آپلود نشن و فقط تو سی پنل آپلود بشن. من چاره ای نداشتم جز اینکه پوشه هارو دستی وارد هاست دانلود کنم اما بعد از اینکه این کارو کردم بعضی از تصاویر به درستی نمایش داده نمیشن. آدرس هارو هم چک کردم آدرس تصویری که تو هاست دانلود هست با آدرسی که تو سایت هست مطابقت داره. ممنون تون میشم اگه راهنمایی م کنین.
  10. دیروز
  11. سلام من همه این موارد رو انجام دادم و درست هست یه بررسی کنید ببینید مشکل کجاست حتی یه دونه عکس هم ایندکس نشده http://shadinor.ir
  12. سلام کارشناس سئو و مسلط به سیستم مدیریت محتوا وردپرس و موارد لازم 17 ساله از استان فارس
  13. شایان از استان فارس 16 ساله به برنامه نویسی و طراحی وب سایت علاقه مند هستم و میتونم باهاتون کار کنم
  14. سلام دوست عزیز شرایط نویسنده و شرایط ارسال پست را دارم استخدام می کنید؟
  15. سلام تسلط بر کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس: تسلط به سیستم مدیریت محتوا وردپرس دارم توانایی جستجو در اینترنت و کسب اطلاعات در رابطه با مقالات: دارم مسلط به بهینه سازی یک محتوا برای موتور های جستجو: دارم آشنایی نسبی با نرم افزار فتوشاپ: دارم شایان 16 ساله از استان فارس
  16. با سلام خدمت دوستان گرامی و اساتید ارجمند یه مورد فورس ماژور دارم که باید یک ماهه یه سیستم رزرو تور بیارم بالا، به علت زمان محدود تصمیم گرفتم اول از ووکامرس استفاده کنم و بعد اگه گرفت با لاراول از نو بنویسم و محتوا و هسته ی این سایت رو بعداً به لاراول انتقال بدم، بهترین روش برای فروش تور با ووکامرس چیه!؟ کدوم پلاگینش به درد این کار میخوره و مستندات زیاد داره تا بتونم بسته به نیازم تغییرش بدم؟!
  17. باید از Pivot table استفاده کنی، رابطه یک به چند از کنترلر یوزر به word
  18. سلام، لینک سایت خودتون رو ارسال کنید
  19. سلام ... وقت بخیر میخواستم ایکون سبد خرید رو از بالای سایت حذف کنم . ممنون میشم کمک کنید
  20. سلام می خوام لایسنسی که قبلا به هر خرید اضافه کردم رو از طریق API استفاده کنم (تو افزونه EDD) لایسنس تو جدول wp_postmeta و متا کی _edd_payment_meta به صورت زیر هستش : (منظور license_key هستش) a:11:{s:5:"phone";s:11:"09121410000";s:6:"domain";s:23:"http://www.mysite.ir";s:11:"license_key";s:50:"8xKYvnrEhIaypM9rFSlAy7ZKDRu1JXstMaMd6fNobFcnpKsplz";s:5:"email";s:18:"info@yahoo.com";s:4:"date";s:0:"";s:9:"user_info";a:6:{s:2:"id";i:1;s:5:"email";s:18:"reza_yki@yahoo.com";s:10:"first_name";s:4:"reza";s:9:"last_name";s:2:"mm";s:8:"discount";s:4:"none";s:7:"address";a:0:{}}s:9:"downloads";a:1:{i:0;a:3:{s:2:"id";i:1820;s:8:"quantity";i:1;s:7:"options";a:2:{s:8:"quantity";i:1;s:8:"price_id";i:0;}}}s:12:"cart_details";a:1:{i:0;a:10:{s:4:"name";s:25:"محصول دانلودی";s:2:"id";i:1820;s:11:"item_number";a:3:{s:2:"id";i:1820;s:8:"quantity";i:1;s:7:"options";a:2:{s:8:"quantity";i:1;s:8:"price_id";i:0;}}s:10:"item_price";d:5000;s:8:"quantity";i:1;s:8:"discount";d:0;s:8:"subtotal";d:5000;s:3:"tax";d:0;s:4:"fees";a:0:{}s:5:"price";d:5000;}}s:4:"fees";a:0:{}s:8:"currency";s:3:"USD";}
  21. سلام بستگی به نیاز شما داره اما اصولی ترین روش ساخت جدوال مجزا برای هر بخش هستش.
  22. دارم یه ربات تلگرام رو توسعه میدم یه چیزی مثل جعبه لایتنر هست هر فرد میتونه لغات خودش رو اضافه کنه و طبق متود ربات یاد بگیره فرض کنید ربات 50000 عضو داره و به طور میانگین هر عضو 100 تا کلمه رو وارد ربات کرده تا از این طریق یادشون بگیره. با این حساب به نظر شما بهتره برای ذخیره لغات فرد یه جدول متفاوت توی دیتابیس ساخته بشه یا اینکه همه لغات یک جدول ذخیره بشه؟؟ کدام کار بهینه تره؟
  23. سلام واقعا ازتون ممنونم ابعاد تغییر کرد فقط مورد های دیگر هم هست خواهش می کنم راهنمایی کنید. 1: مشاهده وب سایت ملی پیامک کنید یه جدول های قیمت گذاری دارد لطفا کد اون جدول ها را به منم بدید خیلی خیلی این برام مهم هست. 2: مشاهده وب سایت من کنید shayan-sms.ir و بعد مشاهده عکس زیر کنید. زمانی این کد ابعاد را اضافه کردم این قسمت اسلایدر همون ابعاد هست و اون قسمت خالی هست باید چطوری درستش کنم؟ 3: مشاهده وب سایت من کنید shayan-sms.ir و بعد مشاهده عکس زیر کنید.. در تصویر بالا در این عکس مشخص شده می خواهم اسلایدر باشد باید چی کار کنم و نیازی به سایدبار ندارم؟ لطفا به سئوالات بالا به دقت بررسی کرده و بعد راهنمایی لازم را بگید ازتون ممنونم
  24. سلام خسته نباشید دوستان من توی برگه یک مطلبی دارم که گوگل ایندکس نمی کنه! قبلا ایندکس بود و جدیدا خارجش کرده! درخواست ایندکس هم می زنم و تست هم می کنم همونجا که میگه سالمه و ایندکس میکنه ولی چند ساعت بعد دوباره خارجش می کنه از نتایج جستجو گوگل! میشه بگید مشکل از چی می تونه باشه؟ https://farazahmadi.ir/photoshoponline
  25. @shayan.m سلام، به پیشخوان سایت وردپرسی خودتون برید، بعد از اون به بخش "نمایش>شخصی سازی" مراجعه کنید. وقتی بخش شخصی سازی باز شد؛ گزینه های اخر اضافه کردن css دلخواه هست. از کد زیر برای پهنای سایت خودتون استفاده کنید : .container { width: 1290px; }
  26. سلام دوستان ( برای راهکار و رفع مشکل هزینه پرداخت می شود ) ما لینک های سایت رو تغییر دادیم ( لینک کوتاهترو تگ کنونیکال زدیم ) به این صورت که مثلا برای دسته بندی یخچال ال جی خود وردپرس لینک زیر رو تولید می کنه https://mahbano.net/product/home-appliances/refrigerator/lg-refrigerator/ در حالی که چند لینک زیر هم معتبر هستند https://mahbano.net/product/home-appliances/lg-refrigerator/ https://mahbano.net/product/refrigerator/lg-refrigerator/ https://mahbano.net/product/lg-refrigerator/ یعنی همه این لینکها صحیح و یک صفحه رو نشون می ده حالا ما اومدیم تگ کنونیکال زدیم و لینک اصلی رو کوتاهترین انتخاب کردیم الان دوتا مشکل داریم ما 1.توی برد کرمپ هنوز لینک ها به سبک قبل لینک شده اند.(عکس ضمیمه شده ) ما می خوایم لینک های موجود در بردکرمپ هم درست شوند. 2.در صفحات دسته بندی که محصولات زیاد هستند و صفحه 2 و 3 و ... داریم در سورس صفحه صفحات قبلی و بعدی باز به همون سبک لینکدهی شده اند ( عکس ضمیمه شده است ) توضیحی لازم بود عرض می کنم خدمتتون
  27. سلام وقتتون بخیر؛ با توجه به سیستم مدیریت محتوایی که انتخاب میکنید شما به زبان های مختلف برنامه نویسی نیاز دارید. اگر هدفتون طراحی قالب برای وردپرس هست باید به زبان های زیر مسلط باشید : HTML and CSS از این زبان برنامه نویسی برای طراحی ظاهر کلی سایت استفاده میشه. مراجع آموزشی زیادی وجود داره اما پیشنهاد میکنم فقط از Code School یا Code Academy استفاده کنید. PHP از این زبان برای انجام دستورات اجرایی استفاده میشه و اموزش و یادگیریش آسونه و سخت نیست. برای یادگیری این زبان هم مراجع آموزشی زیادی وجود داره که بازهم پیشنهاد من استفاده از Code School یا Code Academy هست. JavaScript با استفاده از جاوا اسکریپت شما میتونید پویایی رو به صفحات سایت خودتون اضافه کنید. برای یادگیری این زبان هم مراجع زیادی وجود داره؛ اما با توجه به اینکه فکر میکنم به سطح بالایی از زبان انگلیسی نیاز برای یادگیری این زبان نیاز هست؛ پیشنهاد میکنم خودتون با جستجو در اینترنت یک منبع رو انتخاب و از اون استفاده کنید.
  1. نمایش فعالیت های بیشتر