تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. ممنون از پاسختون post type بزارم product_cat ?
  3. بله مجدد کد زیر رو <?php theme_breadcrumbs(); ?> در جایی که قبلا در فایل single.php بود برگردونید.
  4. 1. مطمئن هستید که به درستی کش ها پاک شدند؟ 2.اصلا نگاه کنید ببنید کدی که وارد میکنید ثبت میشه یا نه ؟ شاید فضای دیسک هاستتون پر شده و دیگه هیچ گونه تغییراتی رو ثبت نمیکنه یا مشکل از هاستتون هست 3. اگر نه این احتمال وجود داره که رسپانسیو نبودن سایت به خاطر عناصر دیگه ای به غیر از عکس باشه. *{ with:100% !important; margin-left:0 !important; margin-right:0 !important; padding-left:0 !important; padding-right:0!important; right:0 !important; left:0 !important; } 1. در حالت موبایل توی مرورگر ،وارد قسمت inspect element بشید 2.و کد های بالا رو تک تک امتحان کنید. یعنی هر بار یکی رو امتحان کنید و فقط ببینید اسکرول افقی سایت برداشته میشه یا نه. حتما عنصر انتخابی ستاره باشه. مثلا اول with:100% !important رو وارد کنید. بعد اگه اسکرول برداشته نشد. برید سراغ پراپرتی بعدی margin-left:0 !important و باز به اسکرول افقی نگاه کنید ببیند برداشته شده یا نه. به این شیوه میتونید پراپرتی ای که منجر به خارج شدن سایت از حالت رسپانسیو شده رو پیدا کنید. و بعد بگردید ببینید کدوم عناصر دارای این پراپرتی هستند.
  5. امروز
  6. دیتابیس

plz help me
  7. این کدها رو جایگزین کردم. فایل single.php ویرایش و کد theme_breadcrumbs که پاک کرده بودم اضافه کنم ؟
  8. سلام به همه چطوری می تونم محصولات ووکامرس خودم رو یکجا وارد سایت کنم؟ من 2 راه بلدم که با مشکل خوردم، اولیش درون ریزی خود ووکامرسه که فونت ها رو به ؟؟؟؟ تغییر میده و عملا نمیشه کاری کرد دومین روش هم استفاده از یک پلاگینه واسه این کار که اون پلاگین واقعا پیچیده و زمان بر هست، باید تک تک ستون ها رو بهش معرفی کنیم و ... راهی نیست که طبق یک ستون های استاندارد بشه محصولات رو وارد کرد؟ تشکر
  9. اگر این قابلیت از پوسته هست باید تمامی فایل های پوسته بررسی بشن خیر پوسته bdaia تجاری هست و نمی تونم کدش رو در اختیار شما بذارم
  10. سلام این تابع theme_breadcrumbs بدون دیتا استرکچر. function theme_breadcrumbs() { $delimiter = '&raquo;'; $before = '<span class="current">'; $after = '</span>'; if ( !is_home() && !is_front_page() || is_paged() ) { echo '<div id="crumbs">'; global $post; $homeLink = home_url(); echo '<span><a class="crumbs-home" href="' . $homeLink . '">' . 'خانه' . '</a></span> ' . $delimiter . ' '; if ( is_category() ) { global $wp_query; $cat_obj = $wp_query->get_queried_object(); $thisCat = $cat_obj->term_id; $thisCat = get_category($thisCat); $parentCat = get_category($thisCat->parent); if ($thisCat->parent != 0){ if( !is_wp_error( $cat_code = get_category_parents($parentCat, TRUE, ' ' . $delimiter . ' ') ) ){ $cat_code = str_replace ('<a','<span><a', $cat_code ); echo $cat_code = str_replace ('</a>','</a></span>', $cat_code ); } } echo $before . '' . single_cat_title('', false) . '' . $after; } elseif ( is_day() ) { echo '<span><a href="' . get_year_link(get_the_time('Y')) . '">' . get_the_time('Y') . '</a></span> ' . $delimiter . ' '; echo '<span><a href="' . get_month_link(get_the_time('Y'),get_the_time('m')) . '">' . get_the_time('F') . '</a></span> ' . $delimiter . ' '; echo $before . get_the_time('d') . $after; } elseif ( is_month() ) { echo '<span><a href="' . get_year_link(get_the_time('Y')) . '">' . get_the_time('Y') . '</a></span> ' . $delimiter . ' '; echo $before . get_the_time('F') . $after; } elseif ( is_year() ) { echo $before . get_the_time('Y') . $after; } elseif ( is_single() && !is_attachment() ) { if ( get_post_type() != 'post' ) { $post_type = get_post_type_object(get_post_type()); $slug = $post_type->rewrite; echo '<span><a href="' . $homeLink . '/' . $slug['slug'] . '/">' . $post_type->labels->singular_name . '</a></span> ' . $delimiter . ' '; echo $before . get_the_title() . $after; } else { $cat = get_the_category(); $cat = $cat[0]; if( !empty( $cat ) ){ if( !is_wp_error( $cat_code = get_category_parents($cat, TRUE, ' ' . $delimiter . ' ') ) ){ $cat_code = str_replace ('<a','<span><a', $cat_code ); echo $cat_code = str_replace ('</a>','</a></span>', $cat_code ); } } echo $before . get_the_title() . $after; } }elseif ( (is_page() && !$post->post_parent) || ( function_exists('bp_current_component') && bp_current_component() ) ) { echo $before . get_the_title() . $after; }elseif ( !is_single() && !is_page() && get_post_type() != 'post' ) { $post_type = get_post_type_object(get_post_type()); echo $before . $post_type->labels->singular_name . $after; } elseif ( is_attachment() ) { $parent = get_post($post->post_parent); $cat = get_the_category($parent->ID); $cat = $cat[0]; echo '<span><a href="' . get_permalink($parent) . '">' . $parent->post_title . '</a></span> ' . $delimiter . ' '; echo $before . get_the_title() . $after; } elseif ( is_page() && $post->post_parent ) { $parent_id = $post->post_parent; $breadcrumbs = array(); while ($parent_id) { $page = get_page($parent_id); $breadcrumbs[] = '<span><a href="' . get_permalink($page->ID) . '">' . get_the_title($page->ID) . '</a></span>'; $parent_id = $page->post_parent; } $breadcrumbs = array_reverse($breadcrumbs); foreach ($breadcrumbs as $crumb) echo $crumb . ' ' . $delimiter . ' '; echo $before . get_the_title() . $after; } elseif ( is_search() ) { echo $before ; printf( 'نتایج جستجو برای: %s' , get_search_query() ); echo $after; } elseif ( is_tag() ) { echo $before ; printf( 'آرشیو برچسب: %s' , single_tag_title( '', false ) ); echo $after; } elseif ( is_author() ) { global $author; $userdata = get_userdata($author); echo $before ; printf( 'آرشیو نویسنده: %s' , $userdata->display_name ); echo $after; } elseif ( is_404() ) { echo $before; _e( 'پیدا نشد!','persian'); echo $after; } if ( get_query_var('paged') ) { if ( is_category() || is_day() || is_month() || is_year() || is_search() || is_tag() || is_author() ) echo ' ('; echo _e('صفحه ی ','persian') . ' ' . get_query_var('paged'); if ( is_category() || is_day() || is_month() || is_year() || is_search() || is_tag() || is_author() ) echo ')'; } echo '</div>'; } } تابع توی فایل functions.php قالبتونه پیداش کنید و کدهای بالا رو جایگزینش کنید.
  11. ببخشید در فایل single باید بگردم دنبالش ؟ کد خام bdaia-crumb-container یا به اون میشه در اختیار من قرار بدید تا امتحانش کنم ؟
  12. این یه تابع هست که فراخوانی شده کد ساختار بندی این تابع رو پیدا کنید و وایرایش های لازم رو اعمال کنید
  13. ببین دوست من، شما بایستی رنگ رو اول به عنوان ویژگی تعریف میکردی، بعد برو یه مقدار به موجودی کالات در انبار بده، مثلا 20 بعد ببین بازم این مشکل رو داری یا نه.
  14. قالب پرشین هست که پشتیبانی نمیشه . در فایل single.php این کد بود که حذفش کردیم. <?php theme_breadcrumbs() ?>
  15. به طراحتون بگید تا کد رو بهتون بده (باید کد پوسته بررسی بشه) خیر نیازی نیست
  16. لطفا کد خامش رو بدید تا در فایل single.php قرار بدیم. با قرار دادن این کد دیگه نیازی به غیرفعال کردن تنظیمات ریز ادرس افزونه سئو نیست؟
  17. سلام میشه افزونه ی wpml رو برام بزارین ...ممنون
  18. سلام من توی فروشگاه های بزرگ دیدم که این مورد رو به این صورت مدیریت می کنن که به مشتری می گن محصولات سنگین رو باید به صورت جدا سفارش بدن و محصولاتی که با حامل هایی مثل پست ارسال می شن هم به صورت جدا. این مورد رو توی صفحه محصول میشه به مشتری اطلاع رسانی کرد.
  19. اکثر افزونه های کاربری و پروفایل مثل user pro قابلیت رجیستر و لاگین دارن و یه سری add on برای قابلیتهای خاص برای ارسال پیام خصوصی هم میتونین از افزونه های پیغام خصوصی استفاده کنید https://wordpress.org/plugins/front-end-pm/
  20. حجم هر عکی بین 100تا 150 کیلو بایت بیشتر نیست البته عکس ها رو بهینه نکردم فرمت عکس ها JPEG است
  21. دمو نداره؟؟
  22. <div xmlns:v="http://rdf.data-vocabulary.org/#" class="bdaia-crumb-container"> <span typeof="v:Breadcrumb"> <a rel="v:url" property="v:title" class="crumbs-home" href="https://avije.org">خانه</a> </span> <span typeof="v:Breadcrumb"> <a rel="v:url" property="v:title" href="https://avije.org/cat/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87/">خدمات مشاوره ای</a> </span> <span typeof="v:Breadcrumb"> <a rel="v:url" property="v:title" href="https://avije.org/cat/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87/%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a2%d9%81%d8%b1%db%8c%d9%86%db%8c/">مشاوره کسب و کار و کارآفرینی</a> </span> <span class="current">آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال 96 – تمامی رشته ها</span> </div> این کد تبدیل بشه به این کد و ساختار بندیش حذف شود <div class="bdaia-crumb-container"> <span> <a class="crumbs-home" href="https://avije.org">خانه</a> </span> <span> <a href="https://avije.org/cat/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87/">خدمات مشاوره ای</a> </span> <span> <a href="https://avije.org/cat/%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87/%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a2%d9%81%d8%b1%db%8c%d9%86%db%8c/">مشاوره کسب و کار و کارآفرینی</a> </span> <span class="current">آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال 96 – تمامی رشته ها</span> </div>
  23. دیروز
  24. من از قالبی استفاده میکنم که نمیدونم چطوری ولی توی تنظیمات پوسته یا همون theme options این گذینه ی Image Magnifier رو برای اینکه روی محصولات ذره بین بگیریم رو داره، من فعالش میکنم و سایز هم بهش میدم ولی نمیدونم چرا گذینه ای برای انتخاب مکانش نداره و سمت راست نشون داده میشه که همش میره بیرون از سایت و خلاصه هیچیش معلوم نیست. من ترجیح میدم داخلش نشون داده بشه این ذره بین. عجیب اینکه هیچ افزونه ای هم با عنوان Image Magnifier تو سایت من نیست، ولی این کار میکنه ولیکن اشتباه. باید اینطرفی یا وسط باشه. راهنمایی کنین چطور درستش کنم؟ با سپاس و درود فراوان
  25. https://wordpress.org/plugins/zoom-magnifier-for-woocommerce/ این همون چیزیه که شما میخوای.
  26. میشه راهنمایی کنید به چه شکلی ؟
  27. سلام سوالم اینه که چطور میشه توی ووکامرس مقدار ویژگی محصولات رو در چند خط نوشت؟ (مثل پرستاشاپ) مثال: یک ویژگی تعریف می کنم و نوعش رو متن انتخاب می کنم. حالا توی صفحه ویرایش محصول اون ویژگی رو لود می کنم و می خوام مقدار زیر رو که در 2 خط هست برای این ویژگی بنویسم. Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.7 GHz) - EMEA Octa-core (4x2.35 GHz Kryo & 4x1.9 GHz Kryo) - USA & China اما وقتی خط اول رو می نویسم و برای رفتن به خط بعد اینتر رو میزنم بجای رفتن به خط بعد صفحه ذخیره میشه! باتشکر
  28. سلام وقت بخیر لطفا آدرس سایت رو بدید تا بصورت انلاین بررسی و راهکار نهایی به شما داده شود
  1. نمایش فعالیت های بیشتر