تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. فایل های خود زمپ داخل پوشه htdocs موجوده اول باید اونا حذف بشن بعد برای اینکار باید 4 تا php بسازید با نام های index - user - registration - userAccount
  3. سلام دوستان چطوری میشه برای عضویت اعضا محدودیت در نظر گرفت و مثلا بعد از یک ماه عضویتشون تعلیق بشه و مجبور بشن مجدد نام نویسی کنن؟ اگه با کد بشه این کار رو کرد که خیلی بهتره اگه با کد نمیشه، چه افزونه ای خوبه؟ افزونه پروفایل بیلدر این امکانات رو داره؟
  4. امروز
  5. ارسال کردم براتون.
  6. شماره شما رو ندارم
  7. پس زمپ مشکل داره. سرویس های زمپ مشکل اجرا دارن. توی تلگرام به من پیام بدید.
  8. نه بازم نیاورد
  9. این چی؟ 127.0.0.1/form.php
  10. زدم نمیاره چیزی
  11. @masoume azizi آدرس فایل فرم رو توی مرورگر باید این شکلی بزنید. localhost/form.php
  12. اینجوری سیو شده خروجیشم اینجوری میاد
  13. الان دیتابیس و تیبل ساخته شده شما برو فرم رو تست بگیر.
  14. خوب شما گفتین هم دیتابیس فرم باشه هم جدول منم جفتش رو گداشتم فرم من مبتدیم ببخشید
  15. همین بغل سمت چپ زیر شاخه دیتابیس form تیبل form هست کاملا مشخصه یه بار ساخته شده دیگه نمیتونه بسازه.
  16. کد دوم تو اس کی یو ال این ارور رو میده
  17. الان چک میکنم ببینم درست مرسی از راهنماییتون
  18. form.php
  19. ممنون اما توی نات پد میزنم خروجی PHP میگیرم لوکال نمیخونش
  20. @masoume azizi خوب این کد فرم و سابمیت شما میشه باید یه توی یه فایل PHP ذخیره اش کنید. <?php if(isset($_POST['submit'])) { $name = $_POST['name']; $lname = $_POST['lname']; $servername = "localhost"; $username = "root"; $password = ""; $database = "form"; $table = "form"; $conn = new mysqli($servername, $username, $password, $database); if($conn->connect_error) { die("Database Connect Error"); } $sql = "INSERT INTO $table (name, lname) VALUES ('$name', '$lname');"; if($conn->query($sql) === true) { echo "From submited successfully"; } else { echo "Form Subit Error"; } $conn->close(); } ?> <html> <head> <meta charset="UTF-8"> <title>Form</title> </head> <body> <form method="post" dir="rtl"> <input name="name" type="text" placeholder="نام" /> <input name="lname" type="text" placeholder="نام خانوادگی" /> <input name="submit" type="submit" value="ارسال" /> </form> </body> </html> توی کد فوق اسم دیتابیس و جدول form در نظر گرفته شده پس شما باید از طریق PHPMyAdmin یه دیتابیس به اسم form ایجاد کنید بعد انتخاب کنید دیتابیس رو از منوی افقی بالا گزینه SQL رو انتخاب کنید و کوئری زیر رو واردش کنید تا جدول form توی دیتابیس form ساخته بشه. CREATE TABLE form ( ID BIGINT UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT, name VARCHAR(200) NOT NULL, lname VARCHAR(200) NOT NULL, PRIMARY KEY (ID) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci; در نهایت هم میتونید فرم رو پر کنید و سابمیت کنید تا اینسرت بشه مقدارهای فرم داخل دیتابیس.
  21. سلام برای نمایش کمترین قیمت و تک قیمتی بودن محصول متغیر در صفحه اصلی فروشگاه باید چکار کنم؟ من از این کد استفاده کردم: /** * Change price format from range to "From:" * * @param float $price * @param obj $product * @return str */ function mweb_variable_price_format( $price, $product ) { $prefix = sprintf('%s: ', __('From', 'mweb')); $min_price_regular = $product->get_variation_regular_price( 'min', true ); $min_price_sale = $product->get_variation_sale_price( 'min', true ); $max_price = $product->get_variation_price( 'max', true ); $min_price = $product->get_variation_price( 'min', true ); $price = ( $min_price_sale == $min_price_regular ) ? wc_price( $min_price_regular ) : '' . wc_price( $min_price_regular ) . '' . '' . wc_price( $min_price_sale ) . ''; return ( $min_price == $max_price ) ? $price : sprintf('%s%s', $prefix, $price); } add_filter( 'woocommerce_variable_sale_price_html', 'mweb_variable_price_format', 10, 2 ); add_filter( 'woocommerce_variable_price_html', 'mweb_variable_price_format', 10, 2 ); اما مشکل اینه که من وقتی این کد رو قرار میدم قیمت به این صورت نشون داده میشه: 200 from: تومان چکار کنم قیمت رو کامل و بدون حرف اضافه ای نشون بده؟؟ کلمه frome رو هم که از کد حذف می کنم، کلا کد از کار میفته
  22. از این قسمت میتونید قیمت ها رو مشاهده کنید https://hostdl.com/هاست_سایت
  23. سلام دوستان من میخوام روی لوکال یه صفحه ورد و ثبت نام کاربر بسازم وصل بشه به دیتابیس زمپ میشه راهنماییم کنید نمیتونم انجامش بدم و برام خیلی مهمه
  24. خیلی سپاسگزارم
  25. درود خیلی خوشحالم که مشکلتون حل شد در این زمینه اطلاعی ندارم دوستان دیگر شاید بتونن راهنماییتون کنن! با این حال در گوگل سرچ کنید شاید به نتایجی رسیدید. اگر بنده تونستم بسازم براتون همین جا ارسال میکنم
  26. نت افزار سرویس داشتم تقریبا یه سال پیش خوب بود و راضی بودم الان ولی خبر ندارم چطوری هستش
  27. مشکلم زمپ حل شد منون نصب کردم الان دارم استفاده میکنم فقط مشکلم ساخت اون یه صفحه فرم و وصل کردنش به دیتابیس لوکاله
  1. نمایش فعالیت های بیشتر