تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. همچین فرم مد نظرتونه؟
  3. امروز
  4. PHP
  5. یکی از مطالبی که خیلی برای صاحبان وبسایت ها، برنامه نویسان، بلاگرها، سرمایه گذارن، دارندگان فروشگاه های اینترنتی و... مهم است بالا بودن نام سایت آن ها یا مطالبشان در نتایچ سرچ در موتورهای جست و جو است. راحت بگوییم! می خواهند وقتی مطالبی مرتبط با وبسایت آن ها توسط کاربران در سراسر دنیا جست وجو می شود، سایت آن ها اولین سایتی باشد که در موتورهای جست و جو به کاربر پیشنهاد شود! برای همین خیلی ها وقت می گذارند، پول خرج می کنند و تلاش می کنند تا به این هدف برسند. برای همین ارتقا و بهبود سئو در وردپرس، بسیار برای بالا بردن ترافیک و بازدید سایت شما ضروری است. مقالاتی که از این به بعد در اختیار شما قرار خواهد گرفت، به این دلیل خواندن آن را به شما توصیه می کنیم که مطالب مربوط به سئو را کاملا واضح، ساده و کاربردی برای شما توضیح داده است. حتی مبتدیان نیز به راحتی از این مقاله می توانند برای بهبود سئوی وبسایت وردپرس خود استفاده کنند. حتی خواندن این مقالات به حرفه ای ها هم کمک می کند. برای همین مهم ترین نکات و تکنیک های بهبود سئو را در قالب سلسله مقالاتی برای شما جمع آوری نموده ایم. خب! از این به بعد کمی با هم در مورد مفهوم کلی سئو صحبت می کنیم و مقدماتی را می گوییم تا آرام آرام وارد بحث اصلی شویم. شاید از برخی از متخصصان وردپرس شنیده باشید یا در مقالاتی خوانده باشید که سامانه های مدیریت محتوای وردپرس بسیار سئوی خوبی دارند. برای همین، بسیاری از افراد یا شرکت ها برای راه اندازی وبسایت ها یا بلاگ هایشان وردپرس را انتخاب می کنند. نکته اساسی اینجاست که برای اینکه در وردپرس سئوی خوبی داشته باشید هم نکاتی را در نوشتن کدهایتان باید در نظر بگیرید هم نکاتی را خارج از کد زدن باید رعایت کنید. این ها، دو بال پرنده سئو هستند که تا حد زیادی روی سئوی سایت شما تاثیرگذار هستند. تعریف سئو بیایید اول از همه با هم در مورد معنای سئو صحبت کنیم. سئو یا SEO مخفف سه کلمه Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی موتور جست و جو است. می توانیم سئو را یک استراتژی برای بالابردن ترافیک وبسایت از طریق سرچ در موتورهای جست و جو گر بنامیم. اگر بخواهیم ساده تر بگوییم شما می توانید با بکارگیری تکنیک های سئو، وبسایت خود را در هنگام جست و جوی مطالب مرتبط با آن در موتورهای جست و جو در صدر وبسایت های نمایش داده شده در این موتورهای جست و جو ببینید! چیزی که مالک سایت از آن خوشحال می شود و می تواند برای درآمدزایی و بازدهی سایت روی آن حساب کند! البته نکته اینجاست که سئو یک حُقه و بازی نیست! سئو تکنیکی برای پیدا شدن راحت مطالب است که همانطور که قبلا گفته شد رعایت قوانینی در هنگام کد زدن و بعد از آن به بهینه شدن و سازگاری سایت با موتور جست و جو کمک می کند. پس شما مجبورید این کار را انجام دهید، چرا که بیشترین مقدار ترافیک وبسایت های دنیا از طریق موتورهای جست و جو تامین می شود (حدود 90 درصد!). اگر محتوا و کدهای شما خوب بود، در نتیجه کاربر در موتور جست و جو سرچ می کند و به وبسایت شما منتقل می شود. اگر محتوای شما بهینه نباشد، با توجه به الگوریتم های موتورهای جست و جو مطلب شما توسط ربات ها خوانده نمی شود و شما در رقابت با سایت های رقیب عقب خواهید ماند! آیا سئو صرفا مطلبی فنی است؟ نه! اینطور نیست! این نیست که صرفا بروید دنبال کدهای خاصی و دیگر کار تمام شود! با رعایت نکاتی در متن و محتوای بارگذاری شده هم می توانید قواعدی را رعایت کنید تا ترافیک به سمت وبسایت شما هدایت شود. همه این ها را گفتیم تا برسیم به نقطه صفر سئو! حالا اطلاعات و دانستنی هایی حداقلی در مورد سئو دارید. از این به بعد در سلسله مقالاتی شما را با تکنیک هایی ساده ولی کاربردی پیرامون سئو آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید! منبع : https://fenix.ir/blog/نقطه-صفر-سئو-راهنمای-کامل-و-گام-به-گام-سئوی-وردپرس
  6. سلام یه قالب فروشگاه میخوام که از طریق سایت نتونن چیزی بخرن بیان تو تلگرام پیام بدن برای خرید
  7. این فایل ها رو با چه پسوندی بسازم
  8. ممنون از پاسخ شما ولی نشد. پیوست کردم بعد از پرداخت ولی اطلاعات نشون میده توی data layer دوباره همون IRT ایران رو نشون میده.
  9. فایل های خود زمپ داخل پوشه htdocs موجوده اول باید اونا حذف بشن بعد برای اینکار باید 4 تا php بسازید با نام های index - user - registration - userAccount
  10. سلام دوستان چطوری میشه برای عضویت اعضا محدودیت در نظر گرفت و مثلا بعد از یک ماه عضویتشون تعلیق بشه و مجبور بشن مجدد نام نویسی کنن؟ اگه با کد بشه این کار رو کرد که خیلی بهتره اگه با کد نمیشه، چه افزونه ای خوبه؟ افزونه پروفایل بیلدر این امکانات رو داره؟
  11. ارسال کردم براتون.
  12. شماره شما رو ندارم
  13. پس زمپ مشکل داره. سرویس های زمپ مشکل اجرا دارن. توی تلگرام به من پیام بدید.
  14. نه بازم نیاورد
  15. این چی؟ 127.0.0.1/form.php
  16. زدم نمیاره چیزی
  17. @masoume azizi آدرس فایل فرم رو توی مرورگر باید این شکلی بزنید. localhost/form.php
  18. اینجوری سیو شده خروجیشم اینجوری میاد
  19. الان دیتابیس و تیبل ساخته شده شما برو فرم رو تست بگیر.
  20. خوب شما گفتین هم دیتابیس فرم باشه هم جدول منم جفتش رو گداشتم فرم من مبتدیم ببخشید
  21. همین بغل سمت چپ زیر شاخه دیتابیس form تیبل form هست کاملا مشخصه یه بار ساخته شده دیگه نمیتونه بسازه.
  22. کد دوم تو اس کی یو ال این ارور رو میده
  23. الان چک میکنم ببینم درست مرسی از راهنماییتون
  24. form.php
  25. ممنون اما توی نات پد میزنم خروجی PHP میگیرم لوکال نمیخونش
  26. @masoume azizi خوب این کد فرم و سابمیت شما میشه باید یه توی یه فایل PHP ذخیره اش کنید. <?php if(isset($_POST['submit'])) { $name = $_POST['name']; $lname = $_POST['lname']; $servername = "localhost"; $username = "root"; $password = ""; $database = "form"; $table = "form"; $conn = new mysqli($servername, $username, $password, $database); if($conn->connect_error) { die("Database Connect Error"); } $sql = "INSERT INTO $table (name, lname) VALUES ('$name', '$lname');"; if($conn->query($sql) === true) { echo "From submited successfully"; } else { echo "Form Subit Error"; } $conn->close(); } ?> <html> <head> <meta charset="UTF-8"> <title>Form</title> </head> <body> <form method="post" dir="rtl"> <input name="name" type="text" placeholder="نام" /> <input name="lname" type="text" placeholder="نام خانوادگی" /> <input name="submit" type="submit" value="ارسال" /> </form> </body> </html> توی کد فوق اسم دیتابیس و جدول form در نظر گرفته شده پس شما باید از طریق PHPMyAdmin یه دیتابیس به اسم form ایجاد کنید بعد انتخاب کنید دیتابیس رو از منوی افقی بالا گزینه SQL رو انتخاب کنید و کوئری زیر رو واردش کنید تا جدول form توی دیتابیس form ساخته بشه. CREATE TABLE form ( ID BIGINT UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT, name VARCHAR(200) NOT NULL, lname VARCHAR(200) NOT NULL, PRIMARY KEY (ID) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci; در نهایت هم میتونید فرم رو پر کنید و سابمیت کنید تا اینسرت بشه مقدارهای فرم داخل دیتابیس.
  27. سلام برای نمایش کمترین قیمت و تک قیمتی بودن محصول متغیر در صفحه اصلی فروشگاه باید چکار کنم؟ من از این کد استفاده کردم: /** * Change price format from range to "From:" * * @param float $price * @param obj $product * @return str */ function mweb_variable_price_format( $price, $product ) { $prefix = sprintf('%s: ', __('From', 'mweb')); $min_price_regular = $product->get_variation_regular_price( 'min', true ); $min_price_sale = $product->get_variation_sale_price( 'min', true ); $max_price = $product->get_variation_price( 'max', true ); $min_price = $product->get_variation_price( 'min', true ); $price = ( $min_price_sale == $min_price_regular ) ? wc_price( $min_price_regular ) : '' . wc_price( $min_price_regular ) . '' . '' . wc_price( $min_price_sale ) . ''; return ( $min_price == $max_price ) ? $price : sprintf('%s%s', $prefix, $price); } add_filter( 'woocommerce_variable_sale_price_html', 'mweb_variable_price_format', 10, 2 ); add_filter( 'woocommerce_variable_price_html', 'mweb_variable_price_format', 10, 2 ); اما مشکل اینه که من وقتی این کد رو قرار میدم قیمت به این صورت نشون داده میشه: 200 from: تومان چکار کنم قیمت رو کامل و بدون حرف اضافه ای نشون بده؟؟ کلمه frome رو هم که از کد حذف می کنم، کلا کد از کار میفته
  1. نمایش فعالیت های بیشتر