تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. سلام دوست عزیز با توجه به تعداد بازدیدی که دارید (بین 500 تا 800 تا) هاست‌های اشتراکی هم برای شما مناسب هست و فعلا لازم نیست هزینه‌ی خیلی زیادی برای هاست بپردازید. من حدود 3 ساله با نت‌افراز (https://www.netafraz.com/) کار می‌کنم، از کیفیت و پشتیبانیشون راضی هستم، قیمتشون هم مناسبه، خواستین یه سری بهشون بزنید. در مورد EDD هم، قبلا روی سایت داشتمش (توی همین هاست نت‌افراز) و هیچ مشکلی نداشت (البته حتما پلاگین رو از خود مخزن وردپرس دانلودش کنید)
  3. امروز
  4. سلام من reCAPTCHA v3 رو به فرم تماس 7 اضافه کردم الان یه ویجت در گوشه سایت اضافه شده به نام Protected by reCAPTCHA الان دیگه اکی هست؟ ببینم با این ترفند باز هم پیام اسپم میاد یا نه با تشکر
  5. دیروز
  6. این استایل رو تست کنید ul.children { background-color: #dedede; float: right; border-radius: 10px; padding: 10px; border: none; }
  7. وقت بخیر برای قالب فریلنس انجین فارسی نیاز به یک پلاگین دارم قالب فریلنس انجین قالب برگزاری مناقصه هست شبیه پونیشا کار پیچیده ای نیست اما متاسفانه خودم وقت ندارم و پروژه ی دیگه ای دست دارم لطفا قیمت رو منطقی بفرمایید تا هفته دگه باید تحویل داده بشه
  8. خیلی برام فورسه نصب کنم باید تا فردا یه فرم ثبت نام و لاگین با پی اچ پی بسازم رو لوکال هاستم
  9. از خصوصی در ارتباط باشید
  10. میشه ایندی دسک بذم چک کنید
  11. نه نمیشه
  12. ممنونم روی فایل نصبی کلیک راست و از گزینه Run as administrator استفاده کنید و ببینید اجرا میشه یا ن
  13. بازم نصب کردم همو ارور رو میده
  14. سلام حالتون خوبه بله تنظیم کردم اما ذرست نشد
  15. سلام منوی استارت رو باز و UAC یا change user account control settings جستجو کنید بعد از بازکردن تنظیمات شما کافیه مقدار رو روی Never Notify تنظیم کنید
  16. این مرحله رو نمیتونم پیدا کنم میشه اینو راهنمایی کنید
  17. باید چیکار کنم درست بشه
  18. سلام این خطای xampp نیست، uac ویندوز شما که برای دسترسی کاربری در ویندوز هست باید غیرفعال بشه: https://winaero.com/blog/how-to-turn-off-and-disable-uac-in-windows-10/
  19. این ارور رو میده قبل از نصب
  20. سلام من میخوام زمپ نصب کنم اما نصب میشه نمیتونم لوکال داشته باشم پورت و فایروالش رو طبق گفته ها تو اینترنت چک کردم نمیدونم ایزادش چیه میشه راهنمایی کنید
  21. با این کد نمیشه و بهم میریزه
  22. سلام بفرمایید #top .commentlist ul.children { background-color: #f0f0f0; border-radius: 10px; } تمامی پاسخ ها داخل کلاس children هستند که میتونید به دلخواه استایلدهی کنید
  23. سلام میخام صفحه لوگین وردپرس فقط برای کاربران ایرانی در دسترس باشه. لطفا کد زیر را ادیت کنید و رنج ای پی ها را تعریف کنید: <Files wp-login.php> order deny,allow Deny from all # Allow from this IP address allow from 5.127.125.173 </Files> برای نظرات وردپرس هم این امکان وجود داره که رنج ای پی ایران را تعریف کنیم؟
  24. سلام میخواهم بک گراوند پاسخ به نظرات کاربران را سبز کنم ولی هر کاری کردم نشد. در لینک زیر لطفا راهنمایی کنید چه که کدی را براش تعریف کنم که بک گراوند پاسخ ها سبز شود. https://acgih.ir/?p=9925
  25. سلام این کد رو باید به فایل فانکشن قالب اضافه کنید add_filter('woocommerce_currency_symbol', 'change_existing_currency_symbol', 10, 2); function change_existing_currency_symbol( $currency_symbol, $currency ) { switch( $currency ) { case 'USA': $currency_symbol = 'تومان'; break; } return $currency_symbol; }
  26. سلام کسی میدونه باید چطوری بتونم واحد پولی رو در کدها عوض کنم؟ درواقع الان تومان است و تومان در کدها به این شکل هست IRT و میخوام همین تومان باشه ولی currency بشه USA ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه که چطور میشه واحد تومان رو بیایم currency رو با کد php عوض کنیم و دست به افزونه های ووکامرس و ووکامرس فارسی نزنیم.
  27. شاید افزونه ای دارید که داره روی نمایش تاثیر میزاره یا شاید همه سفارشات مال خودتون نیست و شما مدیر نیستید باید راه های مختلف رو بررسی کرد
  28. بنده به شما پیشنهاد میکنم از هاست دی ال سرویس بگیرید ما هاست داریم و راضی و اگرم مشکلی باشه از فایلی که مصرف بالا باشه بهتون حتما اطلاع میدن. پشتیبانیشم از نظر سرعت عالیه کافیه به بخش فروشش تیکت بزنی بگی چه سایتی داری تا بهت پلن بدن
  1. نمایش فعالیت های بیشتر