تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. سلام دوستان من مشکل سایت مپ دارم توی گوگل وب مستر هم کلی ارور دارم با خطاهای canonical و 404 همه ی این ارورها روی سایت مپ من نشون میده دوستان اگه میتونن راهنمایی کنند میشه یه کمک در مورد سایتم بدید؟ اگه راهکاری دارید برای حل خطاها بهم بگید مرسی http://www.drghanei.com/
  3. امروز
  4. cdn

دوستان منم همین مشکل رو دارم . اگه کسی تونسته این مشکل رو حل کنه اینجا اطلاع بده تا ما هم بتونیم استفاده کنیم .
  5. گوگل درایو

هاست دانلودی برای سرعتش باید از شرکت خوبی باشه که اونام حجم های بالا دارن و قیمتای میلیونی گوگل درایوم نامحدوده و سرعتش هم خیلی خوبه برای همین می خوام ازش استفاده کنم تا از هزینه های اون هم راحت شم هم سرعت دانلود بیاد بالا ولی هرچی تویه گوگل و انجمن ها گشتم نفهمیدم باید چکار کنم API های گوگل درایوم نگاه کردم فهمیدم میشه همچین کاری کرد ولی اینکه چجوریش رو دونبالم ممنون
  6. گوگل درایو

درود تا حالا از این افزونه استفاده نکردم و تجربه ای در مورد ندارم. ولی همه این کارهارو هاست دانلود هم انجام میده
  7. گوگل درایو

سلام می خوام کتابخانه وردپرسم رو به گوگل درایوم متصل کنم عکس ها و فایل های سایت بره رویه گوگل درایوم از افزونه Use-your-Drive از این لینک https://www.persianscript.ir/use-your-drive-google-drive-plugin-wordpress/ هم استفاده کردم بعد دادن دسترسی به گوگل درایوم ندیدم فایل ها و عکس های سایت جا به جا بشن و بعد آپلود فایل بازم فایل ها به هاست اصلی می رفتن از یک شرکت گوگل درایو نامحدود گرفتم حالا می خوام ازش اینجوری استفاده کنم نمیخوام کل سایت از هاست اصلیم بیاد رویه گوگل درایو فقط همین کتابخانه وردپرس متصل بشه بهش رو می خوام کاربر ها عکس یا فایل آپلود کردن از این طریق بریزه تویه گوگل درایو
  8. درود بنده از وردپرس استفاده می کنم و به نظرم همه چی میتونی روش پیاده سازی کنی و نسبت به سیستم های دیگه کارت راحت تره... در ضمن امکان شخصی سازی بالایی داره و حتما از چایلد تم استفاده کن برای اففزودن کدهای اختصاصی
  9. گوگل درایو

درود دوست عزیز cdn و یا هاست دانلود با هم تفاوت دارند از ادرسی که در سایت گوگل درایو زده بودی (عکس اول) متوجه شدم که سایتت رو میخوای به هاست دانلود وصل کنی که اصلا به این روش نیست! یا اینکه کلا میخوای cdn داشته باشی برای سایت؟ بیشتر توضیح بده.
  10. خواهش تعاریف زیادی داره برای مثال در متا ها متن رو طوری بنویس که شامل کلمه کلیدی + توضیح محصول + کاربرپسند باشه! از تگ ها زیاد استفاده نکن مثلا از تگ h1 در هر صفحه فقط یکبار استفاده کن و... در سایت های (ببرسی سئو سایت) سایتت رو انالیز کن مشکلاتش رو رفع کن به این مقاله یه نگاه بنداز...
  11. درود بر شما .تشکر برای راهنمایی ، فقط منظور سئو برای کاربر رو متوجه نشدم ، هرچی در مورد سئو مطالعه کردم سعی کردم اجرا کنم ، میشه منظورتون از سئو برای کاربر رو بیشتر توضیح بدین ؟ خیلی لطف کردید
  12. درود سرعت سایتت اصلا بهینه نیست با gtmetrix خطاهای احتمالی رو رفع کن کلا پایه سایت اوکی بعد بیا رو سئو و اینکه سئو رو برای گوگل انجام نده برای کاربر انجام بده! یعنی سایتت رو برای کاربر بهینه کن. از همه لحاظ حتی متن و عکس. از آموزش های موجود در گوگل استفاده کن GTmetrix-report-khoshrajkala.ir-20190524T221246-S5XdaZQK-full.pdf
  13. سلام من یک صفحه به شکل بالا در افزونه گوگل درایو cnd دارم هر کاری میکنم api هم فعال کردم به افزونه دادم یک صفحه نشان میده اتصال به گوگل درایو تا میزنم روش ارور400گوگل میاد لطفا اگر کسی بلده api برای این کار فعال کنه اعلام کنه ممنون حجم گوگل رایو رو ارتقا دادم می خوام ازش استفاده کنم api همه چیز درسته ولی وقتی رویه تایید حساب گوگل درایو میزنم این پیام میاد که میگه تو آون آدرس مشکلیه باید چکار کنم؟
  14. سلام من یک صفحه به شکل بالا در افزونه گوگل درایو cnd دارم هر کاری میکنم api هم فعال کردم به افزونه دادم یک صفحه نشان میده اتصال به گوگل درایو تا میزنم روش ارور400گوگل میاد لطفا اگر کسی بلده api برای این کار فعال کنه اعلام کنه ممنون حجم گوگل رایو رو ارتقا دادم می خوام ازش استفاده کنم api همه چیز درسته ولی وقتی رویه تایید حساب گوگل درایو میزنم این پیام میاد که میگه تو آون آدرس مشکلیه باید چکار کنم؟
  15. دیروز
  16. سلام . اگه بخوام شبیه گروه بندی محصولاتم شبیه سایت زیرباشه باید چه افزونه ای را نصب کنم؟ https://tookamart.com/محصولات/مبل+استیل+همایون
  17. اخه تو دامین اصلی موردی نداره تو وردپرس ساب دامین این ارور رو میده !
  18. DNS هاتون مربوط به cloudflare.com هست از کجا هاست گرفتید؟ این خطا یعنی تشخیص نمیده فایل ها تو ریشه هاست هستن
  19. فریم ورک یعنی چهار چوب، فریم ورک ها دارای انواع مختلفی هستن مثلا فریم ورک لاراول / سیمفونی / زند / اسلیم و ... هر کدوم از این ها نقاط قوت و نقاط ضعف خودشون رو دارن. کار با بعضی ها آسان و برخی بسیار سخت است. فریم ورک مثل وردپرس نیست که شما آماده نصب کرده و بتونید مطلب بزارید داخل سایت / یا قالب و افزونه براش نصب کنید. در اصل فریم ورک یک چهارچوب اولیه می باشد. برای ساخت سایت با فریم ورک باید صفر تا صد سایت کدنویسی بشه. هیچ چیز آماده نداره و آخرین مورد با لاراول نمیشه قالب و افزونه وردپرس نوشت، این دوتا یه دنیا با هم فاصله دارن
  20. گواهی ssl

باید وارد دیتابیس (phpmyadmin) بشید. داخل پی اچ پی مای ادمین جدول wp_option هست دو سطر اول مربوط به home url و site url هست این دو آدرس سایت شما رو داخلشون دارن که الان به صورت http باید باشه. شما کافیه یه s بهش اضافه کنید. برای ویرایش داخل پی اچ پی مای ادمین کافیه دوبار روی مقدار آدرس سایت کلیک کنید. بعد تعییر رو اععمال کرده و اینتر بزنید
  21. یا باید نسخه php رو به حالت قبل برگردونید یا افزونه post-views رو غیرفعال کنید
  22. خیلی ممنونم از توضیحاتتون. وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که قابلیت گسترش در سطح حرفه ای رو داره. خب حالا آیا این سیستم مدیریت محتوا از نظر امنیتی برای راه اندازی یک فروشگاه جوابگو هست؟ (فارغ از اینکه بخشی از امنیت به خود ما برمیگرده).
  23. Warning: Use of undefined constant is_robot - assumed 'is_robot' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/plugins/post-views/post-views.php on line 594 مشکل از ورژن پی اچ پی هست ؟ چون بردمش ۷.۲ اگه اره راه حلی داره فیکس بشه ؟
  24. گواهی ssl

درستش کردم. باید این دوتا خطو داخل فایل wp-config.php اضافه میکردم. define('WP_HOME','https://example.com'); define('WP_SITEURL','https://example.com');
  25. سلام من ssl رو از سایت میهن وب هاست گرفتم رایگاه برام فعالش کردن. و طبق اموزش که خودشون گفتن این کد رو RewriteEngine On RewriteCond %{SERVER_PORT} 80 RewriteRule ^(.*)$ https://www.yourdomain.com/$1 [R,L] گذاشتم توی فایل htaccess که در ریشه سایت قرار داره. بعدش که میخوام برم توی پنل پیشخوان(مدیریت سایتم) برم یوزر و پسوورد رو میزنم وارد نمیشه و دوباره برمیگرده به ادرس ورود پیشخوان ادمین. وقتی اون کد رو برمیدارم این مشکل درست میشه. ممنون میشم راهنماییم کنید.
  26. سلام خدمت دوستان . من قالب کلاسیک شاپ اوادا را خریداری کردم اما برای ساخت محصولات گروهی دچار مشکل شدم یعنی گزینه ی گروه بندی وجود نداره .ابتدا یک محصول را به عنوان گروه بندی میسازم . اما وقتی میخام یک محصول ساده را به اون گروه اضافه کنم در قسمت محصولات مرتبط گزینه گروه بندی وجود نداره. شبیه عکس پیوست. از پشتیبانی سایتی که قالب را خریدم پرسیدم گفت شاید مشکل از افزونه های دیگه باشه اما همه افزونه ها را غیر فعال کردم و همچنین ووکامرس را پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشد . دوستان راه حلی دارند؟؟؟
  27. وردپرس فریم ورک نیست ! وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست میشه براش افزونه یا قالب نوشت و این که وردپرس رو از یک بلاگ ساده به یک وبسایت حرفه ای تبدیل کرد
  28. سلام دو.ست عزیز شما با فریم وردک لاراول میتونید هر نوع سرویسی یا هر وبسایتی رو خودتون با php پیاده سازی کنید در اصل لاراول اومده که سرعت کد نویسی تو php افزایش پیدا کنه ولی این که بشه باهاش پلاگین وردپرس نوشت یا قالب فکر نکنم شدنی باشه یا اصلا منطقی باشه
  1. نمایش فعالیت های بیشتر