• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    

تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. امروز
  2. سلام و درود. دوستان گرامی. یک مشکل در ساخت حلقه برای یک پست تایپ سفارشی دارم و نمیدونم چطور بسازمش تا پست های مربوطه رو نمایش بده. پست تایپ به اسم book هست و taxonomy خاص موجود در book هم اسمش new هست. چطور میشه حلقه ای ساخت که مطالب موجود در این پست تایپ رو نمایش بده؟ ممنون میشم از همراهیتون.. پاینده باشید
  3. دیروز
  4. سلام دوستان ، ببخشید واسه من یه مشکل خیلی جدی پیش اومده که ممنون میشم کامل راهنمایی کنید . دامنه اصلی سایت وردپرسی من ، دات کام هست ولی متأسفانه به دلیل تحریم های پی در پی این دامنه ، به مشکل خوردم و شرکت واسطی که دامنه دات کام سایت من روش بوده ، میگه ثبت کننده قبلی کاربران ایرونی رو تحریم کرده و امکان تمدید دامنه نیس و باید چرخه حیات دامنه به پایان برسه و مجدد از نو ثبتش کنم . خب اینجوری هرچی زحمت در این چندسال واسه دامنه و سایت کشیدم از بین میره و هرچی رنک و رتبه داره هم از بین میره ! توروخدا بگید چیکار کنم ؟
  5. درود مجدد والا علت ارور رو که نمیدوم ولی یه حرکت به ذهنم رسید شاید جواب بده. میشه بیایم چک کنیم اگر آدرسی که وارد شد دارای حروف بزرگ بود ابتدا حروف بزرگ رو به حروف کوچیک تبدیل کنیم و سپس تحویل وردپرسش بدیم. برای این کار میتونید کد زیر رو در فایل functions.php قالبتون زیر اولین <?php قرار بدید. add_action('init', function() { if(preg_match('/[A-Z]/', $_SERVER['REQUEST_URI'])) { $_SERVER['REQUEST_URI'] = strtolower($_SERVER['REQUEST_URI']); $_SERVER['PATH_INFO'] = strtolower($_SERVER['PATH_INFO']); } }); با این کار باید هر دو آدرسی که در کامنت اولم بهشون اشاره کردم بالا بیاد. موفق باشید
  6. اخه اصلا چرا یه همچین موردی پیش اومده و تو بالا به گفته فرهاد عزیز گفتن تمام دسته های من این مورد رو داره اما خوب حالا من یه وارنینگ گرفتم تو وب مستر
  7. الان نکته ای که وجود داره اینه. آدرس درون نقشه بدون ارور بالا میاد پس در نتیجه با Resubmit کردن نقشه باید وارنینگ از بین بره.
  8. مشکل

میشه بیشتر توضیح بدین ؟
  9. مشکل

سلام خسته نباشید متاسفانه تغیری ایجاد نشد ... ali_joon
  10. سلام و درود مورد عجیبیه. http://dailyfile.ir/web/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b4%d8%a8%da%a9%d9%87/ این میاد. http://dailyfile.ir/web/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87/ این نمیاد. واقعا در علتش موندم.
  11. من تو فایرفاکس زدم این لینک رو الان اینجا که گذاشتم روش که کلیک کردم ارور ۴۰۴ داد اما
  12. http://dailyfile.ir/web/آموزش-شبکه/
  13. درود بر شما منظور این پاراگرافی که اشاره کردید این چیزی که گفتید نیست. البته چون من خودم هم مسلط به انگلیسی نیستم دقیق منظورش رو متوجه نشدم. بنده تمامی سورس وردپرس رو حداقل 3 4 بار مشاهده کردم و اثری از کلاس PDO در سورس وجود ندارد در نتیجه غیر ممکنه که وردپرس از PDO استفاده کنه. راه تستش هم سادست میتونید وردپرس بریزید و ماژول MySQLi رو خاموش کنید و مشاهده میکنید که وردپرس ارور میده. موفق باشید
  14. باسلام شما با first-child در css میتونید به اولین مطلب حلقه استایل مد نظرتون رو بدین . در تصویری که دادین 4مطلب و تک مطلب یک تفاوت دارن که دکمه مشاهده بیشتر هست. اگر "مشاهده بیشتر" رو فاکتور بگیرید با first-child کارتون راه میوفته. در غیر اینصورت باید دو کوئری بگیرید لینک آموزش w3-css
  15. سلام. اگه از فایرفاکس استفاده می کنید روی لینکی که سالم هست و خطای 404 نمیده کلیک راست کنید و copy link location رو بزنید و اینجا ارسال کنید ببینیم ادرس چی هست.
  16. سلام ، ممنونم خیر ، اینطور نیست ، در سورس وردپرس شرطی وجود داره که اگر php 5.3 به پایین بود mysqli و درغیر اینصورت pdo . فکر کنم دو سال هست مستندات در مخزن اینطور نوشته: MySQLnd will most likely be the database driver for both the PDO MYSQL extension and mysqli extension in PHP 5.3. It is still under development, but there are currently releases for the mysqli extension. Link
  17. سلام و درود MySQLi و PDO دو روش موجود برای اتصال به دیتابیس MySQL هستن. نکته ای که وجود داره اینه که در وردپرس تمامی اتصال ها به دیتابیس به وسیله MySQLi پیاده شده و بدون فعال سازی ماژول MySQLi اصلا وردپرس کار نمیکنه. موفق باشید
  18. سلام و درود میشه دو تا حلقه زد برای سمت راستی یه حلقه با تعداد پست 1 زد و برای سمت چپی یه حلقه با تعداد پست 4 و آفست 1 زد. البته اون چیزی هم که شما گفتی میشه. موفق باشی
  19. سلام دوستان قصد دارم در صفحه اصلی سایتم مانند قالب صحیفه آخرین مطالب یک دسته را نمایش دهم، نمونه را در تصویر پیوست کردم. خودم به این فکر کردم که درون حلقه یک متغیر به عنوان مثال i بزارم و زمانی که i=1 است یک نوع استایل نمایش داده شود و زمانی که i>=1 بود یک سبک دیگه، با این حال خواستم از اساتید سوال کنم روش حرفه ای و مناسب برای داشتن چنین کوئری هایی چه می باشد؟ با سپاس فراوان
  20. سلام، من برای افزونه EDD نیاز دارم، این افزونه برای وردپرس است. ممنون از راهنمایتان و وقتی که گذاشتید.
  21. سلام. دو دامنه زیبای afaqnews.ir و wpforest.ir به فروش می رسد. دامنه اول، دامنه مجله-خبری و دامنه دوم، فروشگاهی
  22. سلام. حساب کاربری تم فارست ( themeforest.net ) با دو قالب در مجموع 84 دلار، با قیمت 300 هزار تومان به فروش می رسد. قالب های موجود در اکانت، قالب زیبای زفایر و Prestige - Portfolio WordPress Theme
  23. خود قالب این امکان داره تو ابزارک ها
  24. الان خود قالب یک برگه داره با نام خانه و آدرس اصلی که دمو هم داخل این هست ولی تو تنظیمات اصلا اسم برگه را نمیاره که انتخاب کنم!
  25. ضمن عرض سلام و وقت بخیر یک توضیحی درباره pdo و mysqli بدین من یک سایت تازه تاسیس دارم ، php رو گذاشتم روی 7.1 البته 7.0 هم موجوده ، در ماژول ها mysqli تیک نخورده بصورت پیش فرض! آیا پلاگین های بروز مخزن هم از pdo برای ارتباط با دیتابیس استفاده میکنن؟ بهتره تیک mysqli رو بزنم یا نه؟ تصویر ضمیمه شد
  26. تمام کار هایی که گفتید رو انجام دادم اما بازم همون طوره
  27. سلام در هر قسمتی که می خواید نمایش بده باید کد همونجا قرار بدید.
  1. نمایش فعالیت های بیشتر