• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  

تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. اهمیت لینک ها در سئو لینک بیانگر شهرت شما در نزد موتور های جستجوگر میباشد. هرچه لینک بیشتری به سایت شما داده شود شهرت شما بالاتر میرود و علاوه بر آن اعتبار شما در نزد کاربرانتان نیز بالاتر خواهد رفت. اما با این وجود سعی کنید بیشتر با سایت هایی که موضوعشان با شما یکی است و همینطور پیجرنک بالایی دارند تبادل لینک کنید. چگونه لینک های خود را سئو کنیم؟ شما به راحتی میتوانید با حذف یا “nofollow” کردن لینک های مخرب که در قسمت های مختلف سایت مثل قسمت نظرات سایت بسیار پیدا میشوند یا حذف لینک هایی که به سایت های مرده یا به سایت هایی که لینک شما را حذف کرده اند داده اید لینک های خود را بهینه کنید. لینک noFollow لینک های noFollow لینک های هستند که تاثیری روی پیجرنک سایت شما ندارند و معمولا لینک هایی هستند که در قسمت نظرات سایت یا بین مطالب میباشند.برای استفاده از این امکان کافیست خصوصیت rel=”nofollow” به تگ a بدهید. تگ a تگ اچ تی ام الی است که برای قرار دادن لینک دریک صفحه استفاده میشود. پس همیشه موقع تبادل لینک دقت کنید که لینک آن سایت به شما nofollow نمیباشد. منبع : https://0seo.ir
  3. سئو چیست سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو SEO Search engine optimization)SEO) به معنای “بهینه سازی صفحات سایت برای موتورهای جستجو” است. که در فارسی به آن سئو گفته میشود هر چند که تلفظ آن به فارسی اشتباه است و باید “اس ای ا” گفته شود ولی این تلفظ باب شده است . سئو یا بهینه سازی صفحات سایت برای متورهای جستجو عملیاتی است که برای بهبود رتبه یک سایت یا یک صفحهٔ وب در نتایج موتورهای استفاده می شوذ . نکته ای را که در اینجا باید به آن اشاره بکنیم این است که سئو فقط مربوط به صفحه اصلی سایت نیست و تک به تک صفحات باید سئو یا همان بهینه سازی شوند. در واقع سئو سایت یک روند کلی برای بالا آوردن سایت در صفحات اولیه گوگل می باشد که این روزها به یکی از مهمترین کارهای یک وبمستر و صاحبان کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. . می دانیم همه کسب و کارهای اینترنتی به دنبال رسیدن به رتبه های اولیه گوگل هستند . در واقع یک سایت یا یک کسب و کار اینترنتی بدون سئو محکوم به شکست می باشد. برای رسیدن به این مهم می بایست سخت تلاش کرد .در کل سایتهایی که دارای بیشترین مکان و بیشترین تکرار در صفحهٔ نتایج موتورهای جستجو هستند، بازدیدکننده های بیشتری جذب می کنند و به فروش بهتری می رسند . موتورهای جستجو بر پایه سئو گوگل گوگل شرکت بزرگی است که فعالیهای آن در همه زمینه های تکنولوژی بسیار زیاد و گستره است. اگر بخواهیم مثالی بزنیم از نرم افزارها و اپلیکیشن های معروفی مانند مرورگر کروم یایوتیوپ،جیمیل،گوگل پلاس،گوگل باز و ….. مطمئنا شما این نامها را حتی برای یک بار هم شنیده اید .اما ما برای سئو با موارد بالا فعلا کار نداریم ما با موتور جستجوی گوگل کار داریم که یکی از گسترده ترین سرویس های اینترنتی در سطح دنیاست که از آن میتوان برای کسب و کارهای اینترنتی پر درامد استفاده کرد.که هدف ما و شما هم دقیقا همین کسب سود است . یاهو: شرکت یاهو یا یاغی نیز یکی از برند های بزرگ اینترنت است. یاهو نیز مانند گوگل سرویس های زیادی دارد که یکی از آن ها جستجوگر است. البته یاهو همانند قبل نیست و به ندرت کاربران از آن استفاده می کنند . بینگ: موتور جستجوی شرکت مایکروسافت که با امکانات جدید و محیط کاربری جذاب و زیبای خود توانسته است طرافداران بسیاری را جذب خود کند و به اصلی ترین رقیب گوگل تبدیل شود. اما هنوز فاصله زیادی با گوگل دارد . نکته : در کل بهینه سازی را با توجه به استفاده زیاد کاربران از گوگل برای گوگل انجام دهید و فعلا بقیه برندها را دور بریزید. منبع :https://0seo.ir
  4. خب چطوری میشه همچین چیزی رو ساخت؟
  5. امروز
  6. وقت بخیر قبل درون ریزی بک آپی نگرفتین؟ چون برگردوندن فایل درون ریزی به حالت اولیه کمی دشوار و زمان بر خواهد بود
  7. خوبه که که شد. تصور کردم مقصودتون عوض کردن صفحه نخست هست.
  8. با سلام خدمت دوستان عزیز من یک فایل را درون ریزی کردم. متاسفانه سایت بهم ریخت... چه طور میتونم اون فایل که درون ریزی کردم حذف کنم و سایت به حالت اولیه در بیاد. ممنون میشم کمک کنید
  9. سلام داخل سایتم منو در وسط قرار داره اما می خوام جابه جاش کنم و ببرمش سمت راست، ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
  10. سلام و درود @ccoder این موردی که شما مثال زدی اصلا AJAX نیست یه سری باکس داریم این باکس ها هر کدومشون عنوان خودشون رو دارن وقتی داخل فیلد جستجو عبارت نوشته میشه میاد باکس ها رو بر اساس عبارت نوشته شده فیلتر میکنه تا در نهایت برسیم به باکس مورد نظر در لحظه هست ولی AJAX نیست.
  11. سلام خسته نباشید. من یک مشکلی با ماژول های Carousel در سایتم دارم(قالب supermag از سایت acmethemes) وقتی این ماژول هارو روی سایت فعال میکنم و تنظیماتشو انجام میدم بر روی یک نوشته یا برگه شورت کدش رو کپی میکنم و میزنم نمایش چیزی نشون نمیده. وقتی display ماژول رو یک بار غیرفعال و فعال میکنم درست کار میکنه و در غیر این صورت چیزی در صفحه نمایش نمیده ماژول های Carousel رو روی قالبهای همون سایت تست کردم و بدون مشکلی نمایش میده میخواستم بدونم کسی دلیل عدم نمایش رو روی اون قالب میدونه؟
  12. سلام طبق تصویر زیر، آیا افزونه ای وجود داره که بشه جستجو رو ajax کرد؟ خیلی از افزونه ها ajax می کنند ولی بدرد بخور نیست. منظورم از ajax اینه که مثل سایت (متاسفانه فیلتر شده ای نتورک) وقتی کلمه ای رو سرچ می کنید، سریع نشون بده. آدرس سایتشم میزنم که با فیلتر شکن برید و از نزدیک ببینید: http://academy.anetwork.ir از منوی بالا > دیکشنری رو بزنید :::: اگر افزونه وردپرس هم نبود و کدی برای صفحه single داشتید هم معرفی کنید ::::
  13. سلام به همگی من میخوام ویرایشگر حرفه ای روی وردپرس نصب کنم اما جواب نمیده TinyMCE Advanced رو نصب کردم همه ورژن هارو تست کردم اما احتمالا بخاطر درگیر شدن با ویژوال کامپوزر اجرا نمیشه و تو نوشته هاو... فعال نمیشه از طرفی ویژوال کامپوزر رو نمیتونم غیرفعال کنم و باید حتما باشه چیکار میشه کرد که یه ویرایشگ حرفه ای روی وردپرس داشت که مثل آفیس ورد عمل کنه ممنون
  14. دیروز
  15. سلام. دوستان میخوام وقتی دارم انواع مختلفی از ویژگی رو ایجاد میکنم هر ویژگی به طور معمول یک قیمت هم داشته باشه. یعنی مثلا محصول من یک سیستم کامپیوتر هست که ویژگی هاش هارد و مادربورده میخوام قیمت هارد و مادربورد رو پیش فرض وارد کنم(نه اینکه برای هر محصول جدا وارد شه) و وقتی اینهارو اضافه میکنم به محصول قیمتش خودش اضافه شه. در ضمن نمیخوام مشتری خودش انتخاب کنه میخوام من انتخاب کنم صرفا!
  16. خواهش میکنم. موفق باشید
  17. خیلی ممنون از شما
  18. قطع به یقین همین طوره.
  19. این قابلیت فعال بشه دیگه پخش نمیشه و مستقیم دانلود میشه ؟؟
  20. میشه توی تلگرام بهم پیام بدی؟ @mohamad6177
  21. پست حرفه ای برای سئو میخواید بالای 1000 کلمه و مقاله ترجمه شده ، هر مقاله 30 ت نمونه کار انجام شده هم خواستید تقدیم کنیم
  22. داینامیک کردن منو

یکم بیشتر توضیح میدید؟ هر منویی رو میشه داینامیک کرد پیشنهاد من استفاده از منوی بوت استرپه با کلاس css میشه هر کاری که دوست دارید با منوتون انجام بدید فقط یکم بیشتر توضیح بدید که دقیقا میخواید شبیه چی باشه اگر عکسی چیزی دارید و ...
  23. شما چقدر می خوای؟ توافقیه! ولی حق و حسابم درسته و دقیق!
  24. درخواست

منم این مشکل رو داشتم کد زیر رو در درسته بندی محصولاتتون اضافه کنید <?php endwhile; // Previous/next page navigation.the_posts_pagination(); ?><?php echo paginate_links( $args ); ?>
  25. همین لینکی که دادید درسته ولی باید تعریف کنید که پس از این شرط چی اجرا بشه لطفا لینک کارتون رو هم پس از انجام قرار بدید تا استفاده ببریم مرسی
  26. برای هر مقاله یونیک چقدر هزینه میکنید و اینکه قراردادیه کارتون یا اینکه توافقیه؟
  27. برای اشتراک گذاری تو شبکه های فیسبوک،توئیترو لینک از این پلاگین استفاده کنید تست شده و کاملا درست کار میکنه برای تلگرام هم افزونه فراهم شده که قابلیت های زیادی هم داره ولی شخصا استفاده نکردم استفاده از این پلاگین ها خیلی دستتون رو باز میکنه دیگه نیازی نیست کلی تایم بزارید برای انتشار مطالب موفق باشید
  28. فایل فانکشن قالبتو میفرستی + صفحه single.php حل شدنیه حتما یه کدی تو فانکشنش گذاشته
  1. نمایش فعالیت های بیشتر