تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. با درود من یک افزونه ی سفارش گیری میخوام ، دارم از سیستم edd استفاده می کنم چیزی که من می خوام به این شرحه : مشتری بیاد رو لینک " ثبت سفارش کلیک کنه " ، بعد انتخاب کنه مثلا کارت ویزیت می خواد ، بعدش تحریر رو انتخاب کنه مثلا 80 گرم می خواد یا 100 گرم ، بعدش تعداد تیراژ رو انتخاب کنه و به همین ترتیب ، آخرش هم فایلشو آپلود کنه و با توجه به انتخاب هایی که کرده هزینه رو بره درگاه پرداخت کنه چه افزونه ای پیشنهاد میدید ؟ نکته : ووکامس نیستم ! EDD هستم سپاس از شما
  3. امروز
  4. سلام من به تازگی قالب صحیفه رو نصب کردم و قالب آسونی هست اما یه مشکل داره بالای صفحه به جای اسم سایت من , صحیفه نوشته شده. من چطوری میتونم عنوان صحیفه رو حذف کنم و اسم سایتم رو جایگزین کنم؟
  5. سلام <h5 >Privacy <span><h1 class="esm style">Policy</h1></span></h5> برای اینکه محتوای تگ h1 با h2 در یه سطر قرار بگیره بهش استایل زیر رو بده .esm style { display:-webkit-inline-box; }
  6. سلام خسته نباشید من میخوام داخل سایتم که موزیک هست و تعداد بازدید بالاس و عدد طولانی میشه اعداد رو گرد کنم مثلا 1000 بشه 1k 1459 بشه 1.5k خیلی هم گشتم اما چیزی پیدا نکردم تو سایت های خارجی هم جست و جو کردم اما چیزی عایدم نشد
  7. این کد رو قرار دادم میزنه سایت با مشکل مواجه هست اما کد قبلش درست کار کرد مشکلی نداره ؟
  8. امروز از به پرداخت ایمیلی اومده واسم که گواهینامه جدید درگاه پرداخت جهت استفاده از 1 تیر به شرح زیر می باشد. یه گواهی امنیتی با پسوند crt دوستان میشه بفرمایید از این گواهینامه چطور باید استفاده کرد؟
  9. سلام من هرکاری میکنم توی یک جمله نمیتونم از هدینگ h1 h2 یا بقیه تگ ها استفاده کنم کل جمله رو تغییر میده مثلا میخوام داخل یه پست تو یه جملش یه کلمه از اون جمله تگ h2 بگیره وبقیه جمله عادی باشه ادیتورم tiny هست ممنون
  10. 1- آموزش غیرفعالسازی درخواست ها توسط جت پک جت پک رو نصب و فعال کنید سپس disable jetpack requests رو در گوگل جستجو و تنظیماتی که آموزش داده شده رو برای غیرفعالسازی درخواست های وبسایت wp.com انجام بدین (یکم طولانیه) 2- آموزش غیرفعالسازی همه درخواست های خارجی توسط کد کدهای زیر رو بر اساس نیاز در فایل wp-config.php جایگذاری کنید "کنار define های دیگر" (بک اپ گیری رو فراموش نکنید) غیرفعالسازی درخواست های همه آدرس های خارجی : define('WP_HTTP_BLOCK_EXTERNAL', true); در صورتی که میخواید بعد از غیرفعالسازی فقط آدرس های خاصی اجازه داشته باشن کد زیر رو بزارید زیر کد بالا و آدرس های دلخواه رو جایگذاری کنید define('WP_ACCESSIBLE_HOSTS', 'example.com, domain.com'); دامین هارو بصورت ذکر شده میتونید از هم جداکنید
  11. خیر
  12. سلام از افزونه جت پک استفاده میکنید؟
  13. سلام دوستان من وردپرس رو از مخزن همیشه دانلود میکنم ولی آپدیت های جدید موقعی که پنل مدیریت سایت میخواد باز بشه لود خیلی طول میکشه و لودینگ مرورگر مدت ها میچرخه و میخواد ی ریکوست به سایت pixel.wp.com بفرسته ولی این سایت فیلتر هستش کسی تا حالا باهاش برخورد نکرد؟؟؟؟
  14. افزونه profile builder این قابلیت رو داره؟ اگه نه، پیشنهاد شما چه افزونه ای هست
  15. سلام دوست من بهترین کار این هست که در گوگل سرچ کنید و ببینید رقبا چه کلماتی را انتخاب کردند و چه کلماتی در صفحات اولیه گوگل با شغل مرتبط شما وجود داره. با خرید هاست ، سرور مجازی و گواهینامهssl از پویاسازان فناوری ا