تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. سلام میتونین به من درباره فهرست کمک کنیید؟؟؟

3. فهرست آبشاری

تو قسمت فهرست ها وقتی یه منویی به صورت چند ستونه میکنم زیر شاحه های اون منو دیگه به صورت کشویی باز نمیشه و زیر همون دسته تو همون ستون نمایش داده میشه
  4. این تابع مشخصات یک یوزر در لینوکس رو برمیگردونه. بعیده فعال کنند چون به صورت پیشفرض فعاله الان که فعال نیست یعنی خودشون غیرفعالش کردن.
  5. معرفی افزونه کپی ممنوع | Do Not Copy برای پیشگیری از کپی شدن محتوای سایت خود میتوانید از این افزونه استفاده کنید.این افزونه دارای طراحی بسیار زیبا مدیریت ادمین است که برای اینکار از پلاگین فنیکس استفاده میکند و باعث میشود فضای وردپرس و پنل تنظیمات زیباتر شود. این افزونه قابلیت غیر فعال کردن ctrl+c و کپی ، ctrl+v و پیست ، ctrl+x و کات ،راست کلیک ، ctrl+u یا نمایش سورس ،ctrl+s یا ذخیره و همچنین هایلایت کردن که شامل هایلایت تک کلمه یا جمله و ctrl + A است نیز هست. همچنین میدانید که به راحتی با inspect element میتوان به محتوای سایت دست یافت. این افزونه کلیدها F12 ، Ctrl + Shift +j ، Ctrl+Shift+i و ....(با توجعه به مرورگر مورد استفاده)که کلیدهایی برای باز کردن inspect element هستند نیز غیر فعال میکند. این افزونه قابلیت این را دارد که هنگام انجام هرکدام از اعمال بالا (در صورت فعال بودن) پیغامی به کاربر نمایش دهد. همچنین میتواند متن کپی شده توسط کاربر را تغییر دهید و متن دلخواه خود را جایگزین کنید: جمع بندی قابلیت های محصول غیر فعال کردن ctrl+c و کپی در موبایل و دسکتاپ غیر فعال کردن ctrl+v و پیست در موبایل و دسکتاپ غیر فعال کردن ctrl+x و کات در موبایل و دسکتاپ غیر فعال کردن ctrl+u یا نمایش سورس غیر فعال کردن راست کلیک غیر فعال کردن ctrl+s یا ذخیره غیر فعال کردن هایلایت تک کلمه یا جمله و ctrl + A غیر فعال کردن F12 ، Ctrl + Shift +j ، Ctrl+Shift+i و .... (کلیدهای دسترسی به inspect element با توجه به مرورگر مورد استفاده) غیرفعال کردن Ctrl+p یا پرینت ویژگی های که افزونه کپی ممنوع را متمایز می‌کند با غیر فعال شدن جاوا اسکریپت باز هم دسترسی به محتوای شما وجود ندارد و صفحه ی شما برای کپی کننده بالا نمی اید. دارای راهنما کاملا ساده در خود پلاگین در توضیحات هر قسمت از تنظیمات ساختار کاملا زیبا کاربر پسند کار با این پلاگین راحت و آسان است. سازگاری با سیستم عامل های ویندوز و مک سازگاری با تمام مرورگر ها دریافت افزونه : https://fenix.ir/products/dont-copy
  6. سلام تا جایی که اطلاع دارم از این توابع برای اجرای شل استفاده میکنند و بهتره که غیرفعال بمونن، در وبسایت php هم ببینید نمونه کدش هست posix_getpwuid یکی از توابع خطرناک محسوب میشه
  7. درود بنده هم همین تجارب رو داشتم و هنوز هم باهاش مشکل دارم اما اگه هزینه نمیخوای کنی به این 2 لینک زیر هم یه سر بزن بد نیست! https://saba.host/هاست-پرترافیک/ https://saba.host/هاست-ویژه/
  8. سلام من از مولتی سایت multisite.ir استفاده می کنم
  9. امروز
  10. بنده چندتا سایت دارم- میهن وب هاست و میزبان فا و پارس پک دارم استفاده میکنم و هر کدوم واسه خودشون یه معایب و مزایای دارن ولی بیشتر از میهن وب هاست راضی هستم درسته قطعی داره بعضی وقت و پشتیبانی اش ضعیف هست ولی باز نسبت به دوتا دیگه بهتر میزبان فا یه سایت دیگه دارم که تقریبا دو سال پیش بالا اوردم که اصلا مشکلی نداره و راضیم ولی سایت جدید که زدم یه ماه پدرم در اوردن -مشکل هم از هاست هاشون هست ولی قبول نمیکنن -حجم بالا میدن بهت ولی همه چیزش محدود هستش سرور مجازی یا سروهای اختصاصی اینا هزینه شون بالا در میاد هزینه کانفیک و ... واسه ما به صرفه نیستش ممنون بابت پاسخگویی
  11. ممنون لطف کردین جواب دادین
  12. اره درسته چون بعد اینکه اپدیت کردم وردپرس این پیام داد ممنون مهندس جان
  13. سلام ، احتمالا بعد از آپدیت چنین چیزیو مشاهده میکنید ، واضح براتون توضیح داده ، برای ورود از تابع login_headertitle is استفاده شده که در نسخه 5.2.0 این تابع منسوخ هست و به جاش هم گفته که باید از تابع login_headertext استفاده کنید تااین notice یا هشدار رو برطرف کنید
  14. درود نمیشه گفت چه هاستی خوبه! به این دلیل که یک شخص حرفه ای بیاد بگه من از فلان استفاده می کنم شما هم همینکارو کنید یهو میبینی بعد 3 ماه اون هاست هم با مشکل مواجه شد! به نظر من از سرور مجازی یا سروهای اختصاصی استفاده کنی بهتره بنده از صبا هاست استفاده میکنم.
  15. درود به نظر بنده از ادس دهی که برای ادرس ورود سایتت استفاده کردی داره خطا میگیره و باید از کاراکترهای مجاز استفاده کنی
  16. ممنون این تابع کلا چه کاری میکنه؟ آیا بگم که فعال کنند مشکلی پیش میاد؟
  17. سلام و خسته نباشید به اساتید عزیز وقتی میخوام وارد پنل وردپرسی بشم بالای صفحه Notice: login_headertitle is از رده خارج شده است از نگارش5.2.0! به‌جای آن از login_headertext استفاده کنید. استفاده از خاصیت عنوان برای نشان ورود به جهت در دسترس‌پذیری توصیه نمی‌شود. به‌جای آن از متن پیوند استفاده کنید. in /home/..../public_html/wp-includes/functions.php on line 4711 این پیام میده
  18. سلام و خسته نباشید بنده یه سایت فروش فایل زدم و در حال حاظر تو هاست اشتراکی میزبان فا ,میزبانی میشه اولش که سایت زدم چند بار سایت بستن و گفتن افزونه Easy Digital Downloads ویروسی هستش و بنده تقریبا سه بار سایت پاک کردم و دوباره نصب کردم و چندین بار افزونه Easy Digital Downloads از سایت خودش و از سایت های معتبر دانلود کردم و نصب کردم و باز گفتن ویروس داره-آخرش با مسئولیت خودم سایت بالا اومد و گفتن ما در قبال مشکل ضمانت نمی کنیم و بعد یه مدت همه اش با افت سرعت روبه رو شدم و تو 80%مواقع cpu رو 90% بود و سرعت سایت افتضاح بود.مشکل بهشون گفتم و ایشون گفتن تعداد بازدید هاتون بالاس باید پلن ارتقا بدین -ارتقا هم دادیم مشکل حل نشد بدتر هم شد.در حالی که کل بازدید سایت بنده بین 500تا 800نفر بود با 50تا فایل فروش و حالا تصمیم دارم سایتم انتقال بدم به یه هاست خوب که با افزونه Easy Digital Downloads مشکلی نداشته باشه و مشکل cpu نداشته باشه و محدود نباشه و قیمتش هم به صرفه باشه خودم در حال حاظر میهن وب هاست و نت افزار مد نظرم هست اگه شما دوستان هاست خوب و بدون مشکل و با پشتیبانی فنی خوب سراغ دارین ممنون میشم معرفی کنید
  19. @Mohammad Bazli تابع posix_getpwuid به دلایل امنیتی توسط مدیر سرور غیرفعال شده است.
  20. دورد از افزونه wpml می تونید استفاده کنید
  21. درود این ارورها در بخش ارور لاگ هاستم نمایش داده میشه و قبلا دوستان گفتن که هنوز رفع نشده و از سمت پوسته وردپرس هست. میشه از نسخه php باشه؟ نسخه php هاستم: PHP 5.6 May-2019 06:59:38 Asia/Tehran] PHP Warning: posix_getpwuid() has been disabled for security reasons in /home/ttbir/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.php on line 225 May-2019 06:59:38 Asia/Tehran] PHP Warning: posix_getgrgid() has been disabled for security reasons in /home/ttbir/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.php on line 259
  22. دیروز
  23. سلام ولی لینک یه محصول ووکامرس رو میذارم تو تلگرام تصویر شاخص هم کنارش میاره اما مطلب بلاگ رو میذارم و تیتر مطلب رو نمایش میده چجوری میشه تصویر شاخص مطلب بلاگ هم تو پست تلگرام نمایش داده بشه ممنون
  24. خواهش میکنم موفق باشید
  25. تشکر از راهنمایی سایت خوبی بهم معرفی کردید مرسی از وقتی که گذاشتید
  26. خواهش میکنم موفق باشید
  27. ممنونتم مهندس درست شد خیلی خیلی لطف کردی عزیزم
  28. سلام دوستان بنده دوتا سفارش موفق و دوتا سفارش با وضعیت در انتظار پرداخت، بصورت تستی انجام دادم. وقتی میرم توی بخش سفارشات و روی گزینه همه سفارشات کلیک میکنم فقط سفارشات انجام شده رو میاره و سفارشات با وضعیت در انتظار پرداخت رو نمایش نمیده! مشکل چیه؟
  1. نمایش فعالیت های بیشتر