تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. خواهش میکنم موفق باشید
  3. ممنونتم مهندس درست شد خیلی خیلی لطف کردی عزیزم
  4. امروز
  5. سلام دوستان بنده دوتا سفارش موفق و دوتا سفارش با وضعیت در انتظار پرداخت، بصورت تستی انجام دادم. وقتی میرم توی بخش سفارشات و روی گزینه همه سفارشات کلیک میکنم فقط سفارشات انجام شده رو میاره و سفارشات با وضعیت در انتظار پرداخت رو نمایش نمیده! مشکل چیه؟
  6. سلام برای اینکه پستتون رو منتشر کنید می تونید از ویرایش سریع استفاده کنید و وضعیت رو به منتشر شده تغییر بدید
  7. سلام @kar1591 قبل از افزودن زبان باید فایل های مربوط ( mo / po ) رو به فولدر قالب اضافه کنید، اینکار رو انجام دادین؟
  8. سلام چند تا پست تو سایت هست که زمانبندی شده هست اما هر روز دو باره منتشر میشه . چطور می تونم اصلا این بخش زمانبندی رو غیر فعال کنم . هیچ گزینه ایی اینجا موجود نیست لطفا اگه ممکنه راهنمایی کنید
  9. فک کنم یا عنوان سوالم اشتباه بوده یا کسی متوجه منظورم نشده تا حالا برای کسی پیش نیومده چنین مشکلی ؟ حتی توی قالب اگر از این شورتکدها توی نوشته هم اشتفاده بشه توی بخش آرشیو نوشته ها این کدها نمایش داده میشه و حتما باید متنی بالای اون باشه که متن نمایش داده بشه
  10. چندین بار برای خودم پیش اومده اشتباها فایل rar حجیم توی هاست آپلود کردم و پارپسپک پشتیبانشی با یه تیکت برام در کمتر از نیم ساعت فایل ر و اکسترکت کردن ، در مورد فایلهای پسوردار هم میدونم از طریق ssh میشه این کاررو کرد ، اگه هاستتون اختصاصی باشه که دسترسی به ssh دارید و میتونید از دستورات ssh استفاده کنید ، در غیر این صورت حتما یه تیکت به پشتیبانی هاستتون بزنید ، تهش همون یک روز هست که کارتون رو انجام میدن هرچه قدرم خوب برخورد نکنن این کاررها رو با تیکت انجام میدن البته اسکریپتهایی مثل Dverleech-Mod میتونن این کاررو بکنن ، باید روی هاست نصب بشن ، اگه هاستتون از انتی لیچ استفاده میکنه امکانش نیست http://nabscript.ir/اسکریپت-باز-کردن-فایل-فشرده-پسورددار-روی-هاست.html
  11. افزونه polylang رو دانلود و نصب کردم ولی نوشته که امکان اضافه کردن زبان وجود ندارد راهنمایی لطفا
  12. ارائه دهنده خاصی وجود نداره که این امکان رو تو سی پنل بگذاره و لازم نباشه با پشتیبانی تماس گرفت آخه قبل از ارسال پست زنگ زده بودم ولی جواب نگرفته بودم- راستش ازشون زده هم شدم چون سربالا جواب دادند اگر لازم بشه هاستم رو به جای دیگه منتقل بکنم این کار رو میکنم فقط بدونم که تو سی پنلش این امکان وجود داره
  13. سلام دوستان من الان این مشکل رو دارم ولی داخل فایل index.php و single.php و page.php اصلا time وجود نداره که بخوام با myJalali جایگزینش کنم میشه راهنماییم کنید
  14. دیروز
  15. خواهش میکنم پیشنهاد میکنم همیشه قبل از نصب، محصولاتتون رو از طریق آنتی ویروس های قدرتمندی مثل virustotal چک کنید گاها خطای vex.webshell دریافت میکنید که میتونه وجود ویروس در قالب باشه اما یه نکته اینجا هست که شاید ویروس وجود نداشته باشه و در بعضی موارد فیلدهای پسورد و برچسب های مربوطه هم به عنوان شل شناخته میشن برای تشخیص بک لینک افزونه Theme Authenticity Checker رو نصب کنید تا حدی لینک های استاتیک رو براتون نمایش میده
  16. سلام جناب مهندس حرفتون متین ولی من برای سایتهام بخوام با دلار خداتومن قالب و افزونه اصلی بخرم اصلا صرف نداره ناچارا باید از مارکت های ایرانی بخرم حالا شما یا دوستان راهی دارید حداقل مطئن بشیم که بک لینک هاشون را نمی ذارن تو فایلهای قالب؟ چون اونجوری سئوی سایت هم لطمه می خوره خیلی ممنونم
  17. سلام این مورد رو به واحد پشتیبانیتون بگید که فایل هارو دانلود ، از حالت رمزدار خارج و مجدد براتون آپلود کنند سرویس های ارائه دهنده هاست سرعت نت بالایی دارند و حداکثر 24 ساعت میتونه این کار براشون زمانبر باشه در صورتی که پاسخ منفی دریافت نکنید
  18. سلام من چندتا فایل حجیم رو توی سی پنل آپلود کردم، فقط قبل از آپلود یادم نبود که با وارد کردن پسوردشون اونها رو از حالت زیپ خارج کنم الان فایلها آپلود شده و نمی تونم در سی پنل قفلشون رو باز کنم و گزینه ای هم پیدا نکردم که قبل از اکسترکت پسورد رو داخلش بزنم. آپلود مجدد هم شاید چند روز وقتم رو بگیره از اساتید محترم ممنون میشم یه راهکار بگن تا در خود سی پنل اونها رو از حالت زیپ خارج کنم.
  19. .
  20. سلام این افزونه (OpenСart to WooCommerce Migration) رو ی بررسی کنید وبسایت اصلی https://www.shopping-cart-migration.com/shopping-cart-migration-options/4924-opencart-to-woocommerce-migration مخزن وردپرس https://wordpress.org/plugins/cart2cart-opencart-to-woocommerce-migration/
  21. سلام دوست عزیز ، نمی دونم این کاری که میخواین انجام بدین دقیقا فایده اش چی هست و به چه علت میخواید انجام بدید، ولی میتونید در فایل استایل css کدهایی زیر رو اضافه کنید ، اگر اجرا نشد در کنار هر خط قبل از علامت ; عبارت !important رو باید اضافه کنید : h1, h2, h3, h4, h5, h6 , p { font-size: 14px; font-weight: normal; line-height: 18px; color: #000; }
  22. سورس کد آماده یا راهنما که من ندیدم اما اگه تو وبسایت های خارجی بگردین احتمالا اسکریپتش باشه که هزینه بالایی داره مطمئنن یه نمونه اسکریپت ساده https://www.phpscriptsonline.com/product/smartphone-gps-tracker/
  23. سلام دوست عزیز این فایل هایی که شما ذکر کردین مربوط میشه به افزونه duplicator که برای نصب آسان استفاده میشه و مربوط به نال بودن محصول نیست نظر شخصی : محصولاتی که مارکت ها از وبسایت های خارجی خریداری و برای فروش قرار میدن همه نال شده هستند ، به اینصورت که محصول رو بصورت تک لایسنس خریداری و قبل از فروش لایسنسش رو حذف میکنند که خریدار هیچ دسترسی به سرور آپدیت نداشته باشه ( دریافت نسخه اصلی و انگلیسی ) ، در صورتی که امکان پرداخت دلار براتون مقدور هست محصولات دلخواهتون رو بصورت اورجینال از وبسایت سازنده خریداری و استفاده کنید ، درسته انگلیسیه اما ارزش داره
  24. سلام احتملا این فایل ها .htaccess-190427185957-5cc4a6ad3b49b-duplicator.bak برای نصب کننده خودکار قالبتون باشه
  25. سلام وقت به خیر یک قالب خریداری کردم از یک مارکت وردپرسی (نه خیلی معروف البته) فایل را که اکسترکت کردم فایل هایی مثل .htaccess-190427185957-5cc4a6ad3b49b-duplicator.bak htaccess.orig و امثال این بود که قبلا تو فایل های قالب دیگه ندیده بودم ----------------- یه سوال از کجا میشه فهمید قالبهایی که از مارکت های ایرانی می خریم نال بهمون داده یا نه و اینکه ایا بک لینک های پنهان خودشون را گذاشتن داخلش یا نه ممنون میشم راهنمایی کنند اساتید
  26. سلام. سایت قبلیم روی اپن کارت هست. تعداد زیادی محصول داخل اضافه شده. میخوام انتقالش بدم به وردپرس و ووکامرس. اولا اینکه منطقی هست که انتقال بدم یا همون اپن کارت بهتره؟ و اینکه چجوری میتونم محصولات رو از اونور اکسپورت کنم به اینور؟ اگه افزونه ای نیست یا راهی وجود نداره کسی هست که انجام بده؟ هزینه و زمانش رو بهم اعلام کنه. ممنون
  27. سلام از چه کدی استفاده کنم تا وقتی کاربر رو یه بخشی کلیک کرد چند تا لینک براش باز بشه نه یه لینک
  28. ایا از سایتی برای راه اندازی همچین سایتی میتونم کمک بگیرم ؟ جهت برنامه نویسی وغیره یا بتونم سورس کد وغیر سایت ساز رو دانلود کنم روی هاست خودم نصب کنم ایا این چنین راه حل هایی هست ؟
  1. نمایش فعالیت های بیشتر