تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید کارم فورسه
  3. سلام من میخوام زمپ نصب کنم اما نصب میشه نمیتونم لوکال داشته باشم پورت و فایروالش رو طبق گفته ها تو اینترنت چک کردم نمیدونم ایزادش چیه میشه راهنمایی کنید
  4. امروز
  5. با این کد نمیشه و بهم میریزه
  6. سلام بفرمایید #top .commentlist ul.children { background-color: #f0f0f0; border-radius: 10px; } تمامی پاسخ ها داخل کلاس children هستند که میتونید به دلخواه استایلدهی کنید
  7. سلام میخام صفحه لوگین وردپرس فقط برای کاربران ایرانی در دسترس باشه. لطفا کد زیر را ادیت کنید و رنج ای پی ها را تعریف کنید: <Files wp-login.php> order deny,allow Deny from all # Allow from this IP address allow from 5.127.125.173 </Files> برای نظرات وردپرس هم این امکان وجود داره که رنج ای پی ایران را تعریف کنیم؟
  8. سلام میخواهم بک گراوند پاسخ به نظرات کاربران را سبز کنم ولی هر کاری کردم نشد. در لینک زیر لطفا راهنمایی کنید چه که کدی را براش تعریف کنم که بک گراوند پاسخ ها سبز شود. https://acgih.ir/?p=9925
  9. سلام این کد رو باید به فایل فانکشن قالب اضافه کنید add_filter('woocommerce_currency_symbol', 'change_existing_currency_symbol', 10, 2); function change_existing_currency_symbol( $currency_symbol, $currency ) { switch( $currency ) { case 'USA': $currency_symbol = 'تومان'; break; } return $currency_symbol; }
  10. سلام کسی میدونه باید چطوری بتونم واحد پولی رو در کدها عوض کنم؟ درواقع الان تومان است و تومان در کدها به این شکل هست IRT و میخوام همین تومان باشه ولی currency بشه USA ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه که چطور میشه واحد تومان رو بیایم currency رو با کد php عوض کنیم و دست به افزونه های ووکامرس و ووکامرس فارسی نزنیم.
  11. شاید افزونه ای دارید که داره روی نمایش تاثیر میزاره یا شاید همه سفارشات مال خودتون نیست و شما مدیر نیستید باید راه های مختلف رو بررسی کرد
  12. بنده به شما پیشنهاد میکنم از هاست دی ال سرویس بگیرید ما هاست داریم و راضی و اگرم مشکلی باشه از فایلی که مصرف بالا باشه بهتون حتما اطلاع میدن. پشتیبانیشم از نظر سرعت عالیه کافیه به بخش فروشش تیکت بزنی بگی چه سایتی داری تا بهت پلن بدن
  13. سلام خودش داره میگه مشکل از چیه که! میگه این login_headertitle از رده خارج شده تو نسخه 5.2.0 وردپرس https://developer.wordpress.org/reference/hooks/login_headertitle/ دقیقا در لینک بالا هم گفته حالا مقدار login_headertitle در کجا استفاده شده، تم یا افزونه خاصی بنده اطلاعی ندارم. پیروز و موفق باشید.
  14. سلام دوست عزیز توصیه میکنم افزونه یو هاست رو نصب کنید و بعد مجدد تست کنید احتمالا مشکلتون حل بشه این مورد به خاطر نداشتن متا های نمایش تصویر در شبکه های اجتماعی می باشد مانند تصویر زیر
  15. سلام شاید کپچات زیاد قوی نیست، کپچا های دیگه رو هم امتحان کن
  16. دوستان سلام من افزونه تماس 7 دارم و علیرغم اینکه فرم دارای کپچا هست منتهی باز هم هرزنامه و اسپم دریافت می کنم میشه راهنمایی کنید چی کار کنم؟
  17. روی منو بر روی میزبانی وب بزن نوشته هاست مورد نظرو.
  18. فهرست آبشاری

منظورتون مگا منو هستش؟؟؟؟
  19. صفحات درست نیستن
  20. اینکه خود سایتش یه سایت طول میکشه لود بشه وای به حال اینکه ازش هاست بخری
  21. فهرست آبشاری

سلام لینک سایتتونو بدید و اینکه احتمالا قالب از این حالت پشتیبانی نمیکنه.
  22. سلام میتونین به من درباره فهرست کمک کنیید؟؟؟

23. فهرست آبشاری

تو قسمت فهرست ها وقتی یه منویی به صورت چند ستونه میکنم زیر شاحه های اون منو دیگه به صورت کشویی باز نمیشه و زیر همون دسته تو همون ستون نمایش داده میشه
  24. این تابع مشخصات یک یوزر در لینوکس رو برمیگردونه. بعیده فعال کنند چون به صورت پیشفرض فعاله الان که فعال نیست یعنی خودشون غیرفعالش کردن.
  25. معرفی افزونه کپی ممنوع | Do Not Copy برای پیشگیری از کپی شدن محتوای سایت خود میتوانید از این افزونه استفاده کنید.این افزونه دارای طراحی بسیار زیبا مدیریت ادمین است که برای اینکار از پلاگین فنیکس استفاده میکند و باعث میشود فضای وردپرس و پنل تنظیمات زیباتر شود. این افزونه قابلیت غیر فعال کردن ctrl+c و کپی ، ctrl+v و پیست ، ctrl+x و کات ،راست کلیک ، ctrl+u یا نمایش سورس ،ctrl+s یا ذخیره و همچنین هایلایت کردن که شامل هایلایت تک کلمه یا جمله و ctrl + A است نیز هست. همچنین میدانید که به راحتی با inspect element میتوان به محتوای سایت دست یافت. این افزونه کلیدها F12 ، Ctrl + Shift +j ، Ctrl+Shift+i و ....(با توجعه به مرورگر مورد استفاده)که کلیدهایی برای باز کردن inspect element هستند نیز غیر فعال میکند. این افزونه قابلیت این را دارد که هنگام انجام هرکدام از اعمال بالا (در صورت فعال بودن) پیغامی به کاربر نمایش دهد. همچنین میتواند متن کپی شده توسط کاربر را تغییر دهید و متن دلخواه خود را جایگزین کنید: جمع بندی قابلیت های محصول غیر فعال کردن ctrl+c و کپی در موبایل و دسکتاپ غیر فعال کردن ctrl+v و پیست در موبایل و دسکتاپ غیر فعال کردن ctrl+x و کات در موبایل و دسکتاپ غیر فعال کردن ctrl+u یا نمایش سورس غیر فعال کردن راست کلیک غیر فعال کردن ctrl+s یا ذخیره غیر فعال کردن هایلایت تک کلمه یا جمله و ctrl + A غیر فعال کردن F12 ، Ctrl + Shift +j ، Ctrl+Shift+i و .... (کلیدهای دسترسی به inspect element با توجه به مرورگر مورد استفاده) غیرفعال کردن Ctrl+p یا پرینت ویژگی های که افزونه کپی ممنوع را متمایز می‌کند با غیر فعال شدن جاوا اسکریپت باز هم دسترسی به محتوای شما وجود ندارد و صفحه ی شما برای کپی کننده بالا نمی اید. دارای راهنما کاملا ساده در خود پلاگین در توضیحات هر قسمت از تنظیمات ساختار کاملا زیبا کاربر پسند کار با این پلاگین راحت و آسان است. سازگاری با سیستم عامل های ویندوز و مک سازگاری با تمام مرورگر ها دریافت افزونه : https://fenix.ir/products/dont-copy
  26. سلام تا جایی که اطلاع دارم از این توابع برای اجرای شل استفاده میکنند و بهتره که غیرفعال بمونن، در وبسایت php هم ببینید نمونه کدش هست posix_getpwuid یکی از توابع خطرناک محسوب میشه
  27. درود بنده هم همین تجارب رو داشتم و هنوز هم باهاش مشکل دارم اما اگه هزینه نمیخوای کنی به این 2 لینک زیر هم یه سر بزن بد نیست! https://saba.host/هاست-پرترافیک/ https://saba.host/هاست-ویژه/
  1. نمایش فعالیت های بیشتر