تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. تا حالا این مورد را ندیدم. شاید هم به تنظیمات هاست برگرده که بایستی با پشتیبان بگید.
  3. امروز
  4. سلام با چه افزونه ای میشه یه لیست الفبایی از پستها ساخت. بصورتیکه در ستون منوی بغل سایت، الفبای فارسی و انگلیسی هردو نوشته بشه و با کلیک روی هر حرف، به صفحه پستهای شروع شده با اون حرف هدایت بشیم؟ چیزی شبیه این Iranicaonline.org
  5. سرور پارس رو پیشنهاد میدم. من حدود 5 ساله که با این شرکت کار میکنم و انصافا راضی هستم. سرعت پاسخگویی و راهنمایی که در تیکت ها دارن خیلی خوبه. همچنین از طریق تماس تلفنی هم بهتون جواب میدن. قیمت هاش هم نسبت به جاهای دیگه خوبه. لینک شرکت سرور پارس
  6. اینا به نظر من خیلی خوبن. همشون رو تست کردم و عالی بودن. قیمتاشون هم خوبه و به فکر مشتری ان: kakohost.com averdad.net 98mizban.com
  7. هاست هایی که اغلب برای وب سایت های نوپا استقاده میشه از نوع اشتراکی هستن. و معمولا تفاوت چندانی با هم ندارن. پس از هر شرکتی می تونید یه هاست اشتراکی بگیرید. اما چیزی که مهمه سرعت لود صفحات سایت هست که اون هم تابع رعایت اصول سئو تکنیکال هستش. برای همین بهتره توی سایتتون نکاتی که موجب افزایش سرعت بارگذاری سایت میشه رو فقط رعایت کنید. مثلا حجم صفحات رو کاهش بدین با استفاده از کاهش حجم تصاویر. برای ارتقای پارامترهای افزایش سرعت بهتره از سایت gtmetrix استفاده کنید.
  8. سلام و درود @sir1 هر رکوئست به admin-ajax.php مفهموش اینه که وردپرس مجدد اتو لود میکنه و خوب این قضیه زمان بره. اگر سایت کشینگ نداشته باشه میشه افزونه امتیاز ستاره ای رو ادیت کرد که این رکوئست AJAX رو نزنه و در همون صفحه اصلی که لود میشه گنجوند کدهاشو.
  9. مشکل اینجاست که در حال زیب شده هم لینک های هاست دانلود در نتایج گوگل نشون داده میشه!! فعلا با همون کدی که دوستمون دادند میرم جلو ببینم چی میشه
  10. عزیزز گوگل فایل هایی را لیست میکنه و نشون میده که بتونه متنشو بخونه. مثل فایل pdf و word و ... شما هر فایلی که داشته باشید و zip کنید گوگل نمیتونه بخونه و لینکشو نشون بده. فقط کافیه قبل از اپلود کردن در هاست یا وردپرس زیپ کنید و سپس اپلود کنید.
  11. سلام سایت من براساس لینک زیر دیر لود می شود: https://gtmetrix.com/reports/acgih.ir/nfjEu4FZ و دلیلش هم مربوط به admin-ajax.php است که 3 تا 5 ثانیه زمان لودش است. وقتی روی بخش مربوطه کلیک میکنم میگه action=kksr_ajax&id=&stars=0&_wpnonce=5dd9baaab5 باعث کندی می شود که ناشی از افزونه ستاره دار کردن مطالب است. وقتی افزونه را غیر فعال میکنم سایت در 3 ثانیه لود میشه ولی وقتی افزونه فعال باشه در 5 تا 7 ثانیه لود میشه. افزونه Heartbeat control را نصب کردم ولی تاثیری در زمان لود admin-ajax.php نداشت. چطوری با وجود فعال بودن افزونه میتوان مشکل را حل کرد؟
  12. هاست وردپرس میزبان فا خوبه ولی قیمتش یه خورده بالاست و سرعتشم خوبه ولی هاست اشتراکیش اصلا به درد نمیخوره و فوق العاده سرعت پایینی داره.
  13. سلام تست کردنشونم سخته. چی رو تست کنم؟یه ماه اول که احتمالا دیتای خیل زیادی رو سایت نباشه، بازدید کننده ی زیادی هم نباشه. بعد نمیدونم اصلا چی رو و چجوری تست کنم. مثلا سرعت سایت رو تست کنم؟خب با چی مقایسه کنم؟ وقتی مقایسه درست میشه که همین شرایط (همین قالب و افزونه و ...) رو روی یه هاست دیگه هم داشته باشم. ابزاری، وبسایتی چیزی برای بررسی هاست نداریم؟ (سایت هاست دی ال چرا انقدر زشته آخه؟!!!!!!!)
  14. سلام افزونه ها زیادی برای این کار هستند مثل modern related posts
  15. سلام واقعیتش این هست که هاست به صورت غیر مستقیم در سئو تاثیر داره مثلا وقتی که کاربر وارد سایت شما میشه اگر سرعت هاست شما پایین باشه کمتر در سایت شما می مونه و همین اثر منفی داره پیشنهاد می کنم از هاست خوب استفاده کنید
  16. احتمالا به صورت دستی فارسی سازی شده و در این صورت نمیشه به راحتی انگلیسی اش کرد
  17. اگر اطلاعات زیادی در سیستم وردپرستون ندارید یکبار دیگه نصب کنید
  18. دیروز
  19. چند ساعتی میشه سایت بالا میاد اما هیچ لینک دانلودی کار نمی کنه و به طور کلی امکان دانلود نیست. می گویند داریم سرور انتقال می دهیم تا ببینیم چی میشه!!
  20. سایت و لینک‌هایی که قرار دادید بالا میاد.
  21. میزبان فا ارزونتره ... و متاسفانه طبق نظرات کاربرانش ظاهرا کیفیت خدماتش اخیرا پایین اومده. (لینک) میهن وب هاست پاسخگوی سریعتری دارند اما پشتیبان فنی‌شون کمه؛ بطوری که یکی پاسخ الکی میده و در صورت پاسخ شما یک متخصص پاسخ شما رو میده. با تجربه من هاست دی‌ال بهترین کیفیت رو داره اما کمی قیمتشون بالاست که از نظر من ارزششو داره. در کل اگر خودت شک داری کدومو انتخاب کنی میتونی یک سرویس یک‌ماهه ازشون بخری و تست کنی و اگر جوابگوی نیازت نبود منتقل کنی.
  22. سلام میزبان فا سرور ایران داره فقط. احساس میکنم سرور خارجی بهتر باشه. نمیدونم. از نظر سئو راضی هستی؟ (دیشب جمعه ساعت 1 و نیم شب به چنتا هاستینگ تیکت زدم ببینم سرعت جواب دادنشون چجوریه. میهن وبهاست خوب بود. میزبان فا بعد از 2 ساعت جواب داد. البته دیگه صبح ساعتش رو دیدم. برتینا عالی بود. از این پشیبان آنلاین ها داشت همون لحظه جواب داد. یه چنتا دیگه هم تیکت کردم که دیگه انقدر دیر جواب دادن چکشونم نکردم. میزبان فا کلا پشتیبانیش خوبه؟؟ راضی ای؟)
  23. سلام دنبال یه هاست خوب برای فروشگاه اینترنتیم هستم. (تازه میخوام طراحیش کنم - اول کار خیلی بازدید کننده ندارم. حجمم خیلی بشه 2 گیگه) تو وب که سرچ کردم خیلی نتونستم نتیجه ی خوبی بگیرم. چون بعضی پست ها بیشتر شبیه رپورتاژ اگهی بودن. رو کامنتها هم نمیشد خیلی حساب کرد. قشنگ بعضی هاشون معلوم بود از خود همون شرکت ها هستند. سوالم اینه. هاست چقدر تو سئو تاثیر داره؟ البته هاست رایگان و خیلی بی کیفیت منظورم نیست. مثلا هاست اشتراکی میهن وبهاست ، هاست برتینا، نت افراز و این شرکت های پدر مادر دار. ممنون
  24. سلام عزیزان من میخوام اخر مطالبم پست های مرتبط اون دسته بندی رو دقیقا مثل زومیت نشون بدم راهنمایی میکنید چه کار کنم؟ یا یه رفرنس معرفی میکنید
  25. سلام؛ یه فایل با عنوان robots.txt توی هاست خودتون ایجاد کنید و کد زیر رو به اون اضافه کنید : User-agent: * Disallow: / توجه داشته باشید که اگه الان اطلاعاتی از شما توی گوگل ایندکس شده؛ این کد ممکنه براتون جوابگو نباشه. (قبلا خودم ازش استفاده کردم و برای سایتی که ایندکس شده بود؛ کار نکرد.) اما موقعی که هیچی ایندکس نشده باشه، جوابگو هست.
  26. سلام؛ شما دوتا راه دارید. 1. یه محصول با چند ویژگی تعریف کنید و فایل های خودتون رو با قیمت های مختلف ارائه کنید برای اینکه از این ویژگی استفاده کنید باید موقع ثبت یه محصول؛ گزینه Enable Variable pricing (نمیدونم تو EDD به فارسی چی ترجمش کردن) اما جاش دقیقا بالای محلی هست که لینک محصول خودتون رو تنظیم میکنید. 2. مورد دوم این هست که شما هر محصول رو به صورت جداگانه تعریف کنید و با استفاده از کد کوتاه؛ اون محصول رو توی صفحه خودتون نمایش بدید. اگر سوالی داشتید، در خدمتم.
  27. ووکامرس

سلام؛ من خودمم یبار با این مشکل مواجه شدم (توی صفحه محصول هیچ تصویری رو نداشتم) و مشکل من با ویرایش فایل راست چین قالب حل شد. فکر میکنم اگر شما هم همین مورد رو بررسی کنید؛ مشکلتون حل شه.
  28. سلام دوستان من در حال توسعه یک قالب ووکامرس هستم و اخیرا با مشکلی برخورد کرده ام که از شما میخوام کمک کنید که بتونم اونو برطرف کنم. اخیرا در صفحه single product ، گالری تصاویر محصول نمایش داده نمیشوند، من کد های صفحه را بررسی کردم و متوجه شدم که کلاس woocommerce-product-gallery__wrapper دارای width 1600 پیکسل است، همچنین دارای استایل t transform: translate3d(-792px, 0px, 0px) میتونید کمکم کنید؟
  1. نمایش فعالیت های بیشتر