تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. دیروز
  2. و اینکه به صورت نرمال با افزونه های رایگان مثل upload to ftp میشه محصولات ووکامرس رو روی هاست دانلود آپلود کرد یا این هم مثل edd بسیار پیچیدست ؟ می خوام ببینم ارشش رو داره منتقل کنم به ووکامرس متشکرم از دوستان
  3. درود دوستان خسته نباشید . من به مشکل کوچیکی خوردم که برای حلش سرچ کردم ولی چیزی که من میخواستم نشد متاسفانه ببینید من میخوام اول یک فرم ثبت نام بسازم برای کاربران سایتم(ثبت نام حرفه ایی) بعد کاربر بعد از ثبت نام و وارد شدن به سایت وارد صفحه مدیریت وردپرس نشه وارد صفحه مدیریتی بشه که من براش طراحی کردم در واقع میخوام صفحه مدیریتی طراحی کنم که چندین نمودار توی صفحه باشه که میزان پیشرفت پروژه های مشتری هام رو بهشون نشون بدم چه کاری باید انجام بدم؟ چه افزونه ایی باید استفاده کنم؟
  4. @webdeveloper98 خواهش میکنم حتما، سوالی بود بپرسید در خدمتم موفق باشی
  5. باشه ممنونم از لطفت تست می کنم و نتیجه رو اعلام می کنم خدمتت
  6. خواهش میکنم @webdeveloper98 3 راه برای اجرای این مورد : ( البته شاید اساتید راه های ساده تری رو بلد باشن که نظرشون رو پرسیدن ضرری نداره) 1- میتونی ب جای عدد 2 ی آرایه تعریف کنی و بقیه مقادیرتو جهت نمایش بهش بدی مثلا array(1,2,3) 2- همین کد رو در جالاهای مختلف کپی کنی و عدد 2 رو تغییر بدی ب آی دی دسته دلخواه 3- داینامیکش کنی و از پنل مدیریت میتونی بی نهایت دسته رو اضافه کنی ( پیشنهادی)
  7. عالی بود ممنون داداش حالا یه سوال دیگه این الان فقط دسته 2 رو نشون میده حالا فرض کن می خوام همزمان چند تا دسته رو توی سه قسمت از صفحه اصلیم نشون بدم مثلا یه ردیف بالای سایت یه ردیف وسط سایت یه ردیف هم پایین سایت یه تا دسته بندی رو نشون بدم یعنی هر بار تو اون دسته نوشته ای میاد تو قسمتایی که گفتم نشون داده بشه
  8. @webdeveloper98 کدها رو بصورت کامل جایگزین کنید <?php get_header(); ?> <div class="post-grid container"> <?php $my_query = new WP_Query(array( 'post_type' => 'post', 'posts_per_page' => 10, 'cat' => 2 )); while ($my_query->have_posts()):$my_query->the_post();?> <article> <div class="post-thumbnail"> <div class="post-img"> <?php the_post_thumbnail('medium'); ?> </div> <div class="post_title"> <a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a> <div class="title_cat_grid"> <?php the_category( ',' ); ?> </div> </div> <div class="text_post_grid"> <?php the_excerpt(); ?> </div> </div> <span style="color:#a7a7a7;font-size:12px;"><?php the_time('j F Y'); ?></span> <a href="<?php the_permalink(); ?>"class="read-more"> در ادامه بخوانید ... <i class="fa fa-arrow-left" aria-hidden="true"></i></a> </article> <?php endwhile; ?> </div>
  9. <?php get_header(); ?> <div class="post-grid container"> <article> <div class="post-thumbnail"> <?php $my_query = new WP_Query('showposts=10&cat=2'); while ($my_query->have_posts()): $my_query->the_post(); $do_not_duplicate = $post->ID;?> <div class="post-img"> <?php the_post_thumbnail('medium'); ?> </div> <br> <div class="post_title"> <a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a> <div class="title_cat_grid"> <?php the_category( '&bull;' ); ?> </div> </div> <br><br> <div class="text_post_grid"> <?php the_content_rss('', TRUE, '', 35); ?> </div> </div> <span style="color:#a7a7a7;font-size:12px;"><?php the_time('j F Y'); ?></span> <a href="<?php the_permalink();?>"class="read-more"> در ادامه بخوانید ... <i class="fa fa-arrow-left" aria-hidden="true"></i></a> </article> <?php endwhile; ?> </div> جواب نمیده
  10. آره
  11. بعد از article پایانی ببندم ؟
  12. در صورتی که تگ پایانیشه حذف کنید شما چرا حلقه رو وسط محتوا بسته کردی؟ (endwhile)
  13. یعنی خط <?php if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?> و <?php endwhile; else : echo ' مقاله ای جهت نمایش یافت نشد.'; endif; ?> رو حذف کنم ؟! خب این کارو کردم اما نشد! مورد اول که گفتید خط 3 رو متوجه شدم که اشتباها نوشتم
  14. دوست عزیز @webdeveloper98 شما اومدی حلقه رو داخل حلقه استفاده کردی که منجر به چنین اتفاقی میشه لاین 3 و 10 همین کد رو مشاهده کنید ( while ) در صورتی که میخوای مطالب دسته خاصی رو نمایش بدی، لاین 3 رو با تگ های پایانی حذف کن در غیراینصورت باید حلقه داخلیشو پاک کنی
  15. <?php get_header(); ?> <div class="post-grid container"> <?php if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?> <article> <div class="post-thumbnail"> <?php $my_query = new WP_Query('showposts=10&cat=2'); while ($my_query->have_posts()): $my_query->the_post(); $do_not_duplicate = $post->ID;?> <div class="post-img"> <?php the_post_thumbnail('medium'); ?> </div> <br> <div class="post_title"> <a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a> <?php endwhile; ?> <div class="title_cat_grid"> <?php the_category( '&bull;' ); ?> </div> </div> <br><br> <div class="text_post_grid"> <?php the_content_rss('', TRUE, '', 35); ?> </div> </div> <span style="color:#a7a7a7;font-size:12px;"><?php the_time('j F Y'); ?></span> <a href="<?php the_permalink();?>"class="read-more"> در ادامه بخوانید ... <i class="fa fa-arrow-left" aria-hidden="true"></i></a> </article> طبق عکس زیر نشون میده یعنی به جای اینکه پست برفرض 6 تا پست نشون بده سه تا نشون میده و داخل همون سه تا سه تا میاره راه حلی دارید ؟ @cherry
  16. <?php get_header(); ?> <div class="post-grid container"> <?php if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?> <article> <div class="post-thumbnail"> <?php $my_query = new WP_Query('showposts=10&cat=2'); while ($my_query->have_posts()): $my_query->the_post(); $do_not_duplicate = $post->ID;?> <div class="post-img"> <?php the_post_thumbnail('medium'); ?> </div> <br> <div class="post_title"> <a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a> <?php endwhile; ?> <div class="title_cat_grid"> <?php the_category( '&bull;' ); ?> </div> </div> <br><br> <div class="text_post_grid"> <?php the_content_rss('', TRUE, '', 35); ?> </div> </div> <span style="color:#a7a7a7;font-size:12px;"><?php the_time('j F Y'); ?></span> <a href="<?php the_permalink();?>"class="read-more"> در ادامه بخوانید ... <i class="fa fa-arrow-left" aria-hidden="true"></i></a> </article> طبق عکس زیر نشون میده یعنی به جای اینکه پست برفرض 6 تا پست نشون بده سه تا نشون میده و داخل همون سه تا سه تا میاره راه حلی دارید ؟ @cherry
  17. درود افزونه ای می شناسید که بشه از طریق اون محصولات edd رو روی هاست دانلود آپلود کرد ؟ و اینکه من یه تاپیک قبلا دیدیم یکی از کاربران یه افزونه نوشته تنها برای قسمت ایمن کردن فایل ها همون کاری که edd و یا افزونه هایی مثل secure link بر روی فایل های هاست اصلی می کنند اما در هاست دانلود ، اما آپلود نمی کنه و قیمتش هم بسیار بالاست به شخصه ترجیح می دم از صفر بدم بنویسند و امکان آپلود رو اضافه کنند. و یه مورد دیگه به نظرتون انتقال فایلها به ووکامرس عاقلانه هست ؟ و اونقدر برتری داره که بخوایم فایل ها رو منتقل کنیم به ووکامرس ؟ فروشگاه من فعلا کاربری نداره و مشکلی از این بابت ندارم تنها باید قالب رو با ووکامرس هماهنگ کنم چراکه قالب رو براش کلی زحمت کشیدم و امکانات خوبی داره در حالیکه قالب های ووکامرس زیاده اما... و جالبه من برای انتقال از ووکامرس به edd اسکریپت پیدا کردم اما برعکسش رو تنها به صورت خدمات مشاهده کردم و حتی یک افزونه حتی خارجی من ندیدم یا به حد کافی جستجو نکردم!
  18. ممنون بنده لایسنس اختصاصی براش زدم و با ioncube کدش کردم
  19. یه اسکریپت برای اینکار خریدم (نال شده و دانلودی و ... نیست) خوب کار می کنه ، محدودیتی نداره قیمتشم ارزونه ، کسی خواست پی ام بده . کاری که اسکریپت می کنه بر روی فایل های php مورد نظر سه نوع لایسنس ایجاد می کنه یکی می تونید محدودیت زمانی تعریف کنید که بعد از اون تاریخ اون فایل از کار می افته می تونید بر روی یک دامین قفل کنید و یا می تونید فایل php رو کد کنید و فرآیند کد کردن اونطور که من متوجه شدم از الگوریتم خاصی پیروی می کنه که توسط چند هاست که خود استفاده می کنم مشکلی نداشت و بر روی کدهایی که می کنید رمز دلخواهتون رو می گذارید و بنابراین هر وقت بخواید می تونید کد رو با همون اسکریپت و با در اختیار داشتن رمز بشکنید. ioncube و sourceguardian اگر به قیمتشون توجهی نداشته باشیم گزینه های مناسبی هستند که البته در تمام این نرم افزارها مگر با پلاگین های جانبی ، فرایند قفل کردن رو باید دستی انجام بدید البته توی اسکریپتی که من خریدم هم باید خودتون کد رو به اسکریپت بدید و خروجی رو جایگزین کنید ، در کل این اسکریپت با توجه به اینکه مطابق توضیحات فروشنده با پیش فرضهای سرورها مطابقت داره و نیاز به نصب نرم افزار خاصی بر روی سرور در اجرا و یا خروجی نداره ،و اینکه محدودیتی هم نداره و می تونید هزاران لایسنس تولید کنید ، نیازها رو رفع می کنه و بعید می دونم کسی بتونه به راحتی این نوع کدگذاری رو بشکنه اما خوب مطمئنا ioncube و sourceguardian بی دلیل لایسنسشون اینقدر گرون نیست. مورد سومی که در اسکریپت هست بیشتر به این کار میاد که بخواید کپی رایت کار رو حفظ کنید و از دسترسی کاربر به بخشی از کدها یا حذفشون جلوگیری کنید و اینکار رو هم وب سایت هایی هستند که به رایگان انجام می دن : مثل این وب سایت که استفاده کردم قبلا و اوکی هست : http://www.pipsomania.com/best_php_obfuscator.do
  20. سلام پیش نمایش https://infinite-scroll.com/demo/full-page/ کد https://infinite-scroll.com/
  21. با طولانی شدن متن، اندازه سلولهای جدول کم و زیاد میشه و نظم جدول به هم میریزه راهی داره که بشه سلولهای جدول رو ثابت نگه داشت؟
  22. سلام چطور میشه در یک صفحه از سایت، چند عکس رو پشت هم گذاشت و کاربر با ورق زدن، عکسهای زیر رو ببینه؟ مثل ورق زدن در اینستاگرام. حالا یا عکس یا مثلا دو تا نوشته در یک ستون که با ورق زدن، نوشته دوم نشون داده بشه ممنون میشم کد خاصی اگه داره بذارید
  23. دوست عزیز منم دوکانو عرض کردم اول سوالم.ممنون
  24. من کل این مشخصات برند .ایدی و همه چیو تغریف کردم ولی جوابگونبوده تو عکسم مشخصه که از چیا خطا گرفته.کلا مشکل مربوط به ووکامرسه
  25. سلام دوستان کی می تونه ساختار بردکرمپ رو ادیت کنه؟ می خوام لینک رو به کنونیکال هر صفحه تغییر بدم نه روال عادی خود وردپرس
  26. سلام من می خوام نوشته های مربوط به ( بر فرض ) 5 دسته رو به صورت Grid روی صفحه اصلی نمایش بدم. <?php $my_query = new WP_Query('showposts=10&cat=2'); while ($my_query->have_posts()): $my_query->the_post(); $do_not_duplicate = $post->ID;?> <div class="post-img"> <?php the_post_thumbnail('medium'); ?> </div> <br> <div class="post_title"> <a href="<?php the_permalink() ?>"><?php the_title(); ?></a> <?php endwhile; ?> </div> <br><br> <div class="text_post_grid"> <?php the_content_rss('', TRUE, '', 35); ?> </div> </div> با این کد تونستم یه دسته بندی رو نمایش بدم و مشکلی نیست اما الان می خوام چن تا دسته بندی رو نشون بدم ! فرض کنید سه ردیف می خوام تعریف کنم و در هر ردیف نوشته های یک دسته بندی رو نمایش بدم ! ممنون
  1. نمایش فعالیت های بیشتر