تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. هاست رایگان شما کنترل پنلش چیه؟
  3. امروز
  4. https://codex.wordpress.org/Pagination بخش Adding the "Paged" Parameter to a Query رو مطالعه کنید.
  5. سلام الان پوشه اپلود سایت رو که چک کردم دیدم هر عکسی که اپلود میکنم در چندین سایز ذخیره میشه که در دراز مدت به مشکل میخورم چطور میتونم فقط نسخه اصلی رو ذخیره کنه من فقط سایز تصویر انگشتی رو میخوام و سایز اصلی که هر دو هم توسط css یا دستی تنظیم میشه کلا فقط میخوام عکس در سایز اصلی سیو بشه روی هاست ممنون
  6. سلام خسته نباشید ببخشید فرم اضافه شد امام قسمت زیرمجموعه های فهرست توی ناوبار میفته زیر فرم چجوری بیارمش روی فرم؟
  7. سلام @یونسی همونطور که @Mohammad Bazli گفتن با گرویتی ساخته شده موفق باشید
  8. سلام من یک پست تایپ ایجاد کردم و پست هایی رو توش قرار دادم اما هنگامی که صفحه بندیش میکنم و میزنم روی دکمه صفحه بعدی که آدرس http://site.ir/video/page/2 باز میکنه یک ارور 404 میاد آیا این به خاطر پست تایپ هست؟ چجور میتونم حلش کنم هرچی جست و جو میزنم پیدا نمی کنم راه حل رو
  9. دقیقا برای سئو خواستم در متن ها استفاده کنم مرسی از راهنماییتون عالی بود
  10. هاستای رایگان معمولا حجم کمی دارن، مثلا همین گیگفا 5.5 گیگ هست و خب اگه قراره به سایتتون اطلاعات اضافه بشه اصلا مناسب نیست ، ولی اگه اگه سایتتون قرا نیست هیچ دیتای جدید بهش اضافه بشه ، فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشه ابتدا باید یک فول بک آپ بگیرید ، یا اینکه پوشه وردپرستون رو زیپ کنید و بعد دیتابیستون رو دانلود کنید ، ایتدا دیتابیستون رو روی هاست جدی آپلود کنید بعد فایل هاتون رو آپلود کنید ،فرقی با انتقال به سرور پولی نداره مگه اینکه امکانات هاست محدود شده باشه جستجو کنید : آموزش انتقال سایت وردپرسی از هاستی به هاست دیگر آموزشهای زیادی به صورت مرحله به مرحله و تصویری وجود داره آموزش انتقال سایت وردپرس از یک هاست به هاستی دیگر
  11. خواهش میکنم یکی به من بگه این تاریخ وردپرس چرا اینقدر عجیب و غریب کار میکنه تاریخ و زمان در تنظیمات عمومی درسته ، یه مدت تمامه بخش های سایت عالی کار میکنن همه تاریخ ها سرجاش و درسته ، بعد یه هو بدون هیچ تغییری همه چی بهم میریزه چرا آخهههههههه دیوانه شدم از دستش پست رو سر ساعت 3و 10 دیقه ارسال میکنه همون لحظه مینویسه ارسال شده در یک ساعت قبل بعد ساعت و قالب و تاریخ و تنظیمات رو نگاه میکنی همه چی درسته توی دیتابیس همین ساعت خورده ، توی کد هم تغییری ندادم که بخواد الان یه هو ببره یک ساعت عقب تر یا بعد تر نشون بده افزونه های پارسی سازی و جلالی هم غیر فعال میکنم فرقی نمیکنه بگم به خاطر ایناس
  12. خواهش میکنم، من ورژن رایگانش رو دارم ، مشکلی نداره آره سامانه تیکتینگ رو حذف کردن ، دارن یک پارچه سازی میکنن با پرتال پذیرندگان ،الان بخش تغییر حساب و آیپی رو فقط بهش منتقل کردن اینکه تغییراتشون رو دیشب انجام دادن ، دقیقا چیزی بود که اپراتور پشتیبانی گفت حالا نمیدونم چرا 30 خرداد اعلام کردن ... ولی در مورد گواهینامه درگاه، هم هاستم هم همین اپراتور دقیقا یک نکته گفتن که توی تاپیکهای بالاتر گفتم و همون بسته به کدنویسی درگاه بود ...
  13. سلام دسترسی ارسال شد ممنون
  14. ممنونم دوست عزیز شما کدوم ورژن افزونه پرداخت ملت دارید؟ نسخه حرفه ای یا معمولی؟ یعنی از دیشب همین تغییراتی که فرمودند از 30 خرداد اعمال میشه ، اعمال کردند؟ من که تست کردم پرداخت انجام شد قبلا به پرداخت سامانه پشتیبانی داشت الان دیگه انگار غیر فعال شده!
  15. درود به احتمال زیاد با گرویتی فرم درست شده.
  16. درود تا حالا تجربخ چنین کاری و نداشتم! ولی فکر نکنم بشه چون نیاز به دیتابیس و... داره!!! اون موقع همه میرفتن رو هاست رایگان! اگه هم بشه %100 معایب زیادی داره... . حالا اگه کسی تجربه داره بگه که ماهم متوجه این موضوع بشیم!
  17. بله منم درگاه ملت ووکامرس استفاده میکنم ، با خود پشتیبان به پرداخت امروز موفق شدم صحبت کنم ، گفت دیشب تغییرات رو روی سیستمشون اعمال کردن، باید تست کنید اگه پرداختتون موفق انجام میشه ، نیاز نیست هیچ کاری بکنید درغیر این صورت با کسی که درگاه رو براتون نوشته یا پشتیبان افزونه اتون باید صحبت کنید که این گواهینامه جدید رو روی درگاه پرداختتون نصب کنه گفت بستگی به معماری و کدنویسی درگاهتون داره... برای همین عمومی اعلام کردن که اونایی که استفاده کردن تغییرات لازم رو بدن تا به مشکل بر نخورن اونی هم که تلفنی بهتون گفته کامل توضیح نداده
  18. سوتون...خیلی مردی تومخی شده بود واسم داسانش
  19. سلام تیکت زدم همون دیروز میگن چیزی نیاز به نصب نیست نگران نباشید!
  20. افزونه عضویت ویژه ممبر شیپ پرو
  21. سلام سایتم الان روی یک هاست پولی هست با دامنه مستقل، میخوام انتقال بدهم به یک هاست رایگان مثل گیگفا اگر بخوام سایتی که روی هاست پولی هست روی همان فضای رایگان کامل برام نمایش بده(تمام اطلاعات نظیر تصاویر،متون .کلیپ و...) چه کارهایی باید انجام بدهم؟ اگر جامع وکامل راهنمایی کنید ممنون میشم
  22. https://sgr.ir/network-support-price/
  23. درود دوست عزیز هر 2 باید نصب باشه و هر کدوم کارایی مختلفی داره و بنده هم نخسه پرو دارم و عالیه. با راکت شما سرعت سایت میبری بالا و هم میتونی دیتابیس پاک کنی و یا تمیز نگه داری ولی پیشنهاد نمیشه و فقط از فشرده سازی کدهای js و css استفاده کن. و با optimize هم شما دیتابیس رو پاکسازی کن.
  24. سلام برای ارائه تخفیف بعد از اولین خرید به مشتریان می‌توانید از افزونه YITH WooCommerce Coupon Email System استفاده کنید. برای ارائه تخفیف خودکار به مشتریان می‌توانید از افزونه WooCommerce Extended Coupon یا WooCommerce Extended Coupon Features استفاده کنید.
  25. سلام، بستگی داره سایت شما با کدوم یکی خروجی بهینه‌تری بده. هردو افزونه قوی هستن، کاربران بیشتر با wp-rocket کار کردن و خروجی بهتری رو ارائه میکنه.
  26. سلام. برای بهینه سازی وردپرس شما کدوم رو پیشنهاد میکنید و چرا؟ WP Rocket یا wp optimize جفتشم نسخه ی پروشون رو خریداری کردم و دارم.
  1. نمایش فعالیت های بیشتر