تمامی فعالیت ها

این جریان به طور خودکار بروز می شود   

1. ساعت گذشته
  2. سلام مراحل نصب وردوپرس و لمپ روی سیستم ابونتو من انجام شده و بعد از ساخت دیتابیس و مراحل اولیه و واردشدن به صفحه سایتم در لوکال هاست و استفاده از ان بعداز خاموش کردن سیستم و تلاش مجدد در روز بعد موفق به دسترسی به صفحه سایتم نشدم با ادرس localhost/phpmyadmin به اررور mysql said connection field و با ادرس localhost/mydatabasename با اررور establishing database مواجه شدم کدهای مربوطه در اینترنت هم در اخر جواب نمیدهد
  3. امروز
  4. با درود من یک افزونه ی سفارش گیری میخوام ، دارم از سیستم edd استفاده می کنم چیزی که من می خوام به این شرحه : مشتری بیاد رو لینک " ثبت سفارش کلیک کنه " ، بعد انتخاب کنه مثلا کارت ویزیت می خواد ، بعدش تحریر رو انتخاب کنه مثلا 80 گرم می خواد یا 100 گرم ، بعدش تعداد تیراژ رو انتخاب کنه و به همین ترتیب ، آخرش هم فایلشو آپلود کنه و با توجه به انتخاب هایی که کرده هزینه رو بره درگاه پرداخت کنه چه افزونه ای پیشنهاد میدید ؟ نکته : ووکامس نیستم ! EDD هستم سپاس از شما
  5. سلام من به تازگی قالب صحیفه رو نصب کردم و قالب آسونی هست اما یه مشکل داره بالای صفحه به جای اسم سایت من , صحیفه نوشته شده. من چطوری میتونم عنوان صحیفه رو حذف کنم و اسم سایتم رو جایگزین کنم؟
  6. سلام <h5 >Privacy <span><h1 class="esm style">Policy</h1></span></h5> برای اینکه محتوای تگ h1 با h2 در یه سطر قرار بگیره بهش استایل زیر رو بده .esm style { display:-webkit-inline-box; }
  7. سلام خسته نباشید من میخوام داخل سایتم که موزیک هست و تعداد بازدید بالاس و عدد طولانی میشه اعداد رو گرد کنم مثلا 1000 بشه 1k 1459 بشه 1.5k خیلی هم گشتم اما چیزی پیدا نکردم تو سایت های خارجی هم جست و جو کردم اما چیزی عایدم نشد
  8. این کد رو قرار دادم میزنه سایت با مشکل مواجه هست اما کد قبلش درست کار کرد مشکلی نداره ؟
  9. امروز از به پرداخت ایمیلی اومده واسم که گواهینامه جدید درگاه پرداخت