برترین های انجمن


Popular Content

نمایش ارسال هایی با بیشترین امتیاز در 07/01/96 در همه بخشها

  1. 1 point
  2. 1 point
    ایندکس شدن مطالب طبق تجربه عملی که توی این زمینه داشتم علاوه بر اینکه هرچی سایت قدیمی تر باشه ایندکس ها بهتر و سریعتر میشند ، بستگی به نحوه ارسال مطالب شما داره ، در اصل وقتی یک مطلبی میخواد ایندکس بشه یک روبات گوگل وارد سایت شما میشه و سایت رو چک میکنه ببینه چیز جدیدی ارسال شده یا نه. که اگر دقت کرده باشید کسانی که کار سئو انجام میدند میگند سعی کنید مطالب رو هر 1 ساعت هر 30 دقیقه ارسال کنید اما کل 24 ساعت روز رو در بر بگیره برای همین ربات بعد از چند سری که میاد به سایت شما این زمان بندی هارو مورد نظر قرار میده. مثلاً بعضی سایت هایی که باهاشون من کار کردم ، بخاطر اینکه توی یک زمان مثلاً صبح ها بین ساعت 10 تا 11 فقط مدیر پست ارسال میکرد اون هم به تعداد زیاد مثلاً 10 تا ، ربات هم از ساعت 10 تا 11 داخل سایتش بود ، پست هایی که ارسال میکردند زیر 1 دقیقه ایندکس میشدند اما توی ساعت های دیگر اینطور نبود ، بعضی اوقات 30 دقیقه بعضی اوقات هم چند ساعت طول میکشید تا پست ایندکس بشه. وقتی پستی ما ارسال میکنیم از طریق پینگ ها میتونیم اطلاع بدیم به بات ها که ما پست جدیدی رو ارسال کردیم سایت رو بررسی کن . که این هم باز زمان بر هستش بعضی مواقع. در رابطه با سایت های خبرخوان هم که گفتید بله درسته اونها راحتتر میتونند به نتیجه برسند اما بعضی موارد موقتی هستش ( بخاطر اینکه متن هارو بدون کپی ارسال میکنند اسپم میشند ) اما سایت های حرفه ای تر هم متن هارو توسط ربات که دارند تغییر جزئی میدند بهش که اینها اسپم نمیشه. به نظر بنده مهمترین موضوع اینه که روی ایندکس هایی که داخل گوگل ارسال میشند اونهارو قوی کنید ( مثلاً داخل سایت های مختلف ارسال کنید (فیسبوک،اینستاو... برای هر مطلب باید این موضوع انجام بشه ) این کار باعث به وجود اومدن بک لینک و قوی کردن لینک شما میشه ( به روشی که مشکلی پیش نیاد و گوگل گیر نده ). اگر دقت کرده باشید سایت هایی هستند که سریعتر از همه یک مطلبی رو ارسال میکنند و سریعتر از همه ایندکس میشند اما با گذشت 1 ساعت 1 روز میبینید اون لینک رتبه خودش رو از دست میده و به صفحه های پایینتر میره ... که این مسئله علاوه بر موضوع بالا که گفتم مربوط میشه به قدیمی بودن سایت و مفید بودن سایت و بازدید هم هست ... در کل بحث سئو یک مسئله ای هستش که باید خودتون تجربه کنید و با ازمون خطا جلو برید ( زمان بر هستش اما 100% به نتیجه خوبی میرسید ) ضمناً حتماً از سایت های خارجی معتبر هم استفاده کنید برای آموزش های جدید و متوجه شدن از تکنیک هایی که سریعتر به نتیجه برسید.( مقاله هایی هم توی این زمونه وجود داره که خوندنشون بد نیست ) متن طولانی شد ، امیدوارم توضیح کامل بوده باشه .
  3. 1 point
    سایت های فید خوان تو یه بازه زمانی کوتاه می تونن باعث درامد بشن و بعد توسط گوگل اسپم میشن در مورد کراول: https://support.google.com/webmasters/answer/48620?hl=en بستگی به قدرت سرور شما داره
  4. 1 point
    خیر s برای این کوئری صحیح نیست. متغیر s فقط داخل تایتل و محتوا رو میگرده . شما باید بجاش از meta_query استفاده کنید. چون کد محصول داخل متاپست ها ذخیره میشه.