• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

   بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    

برترین های انجمن


Popular Content

نمایش ارسال هایی با بیشترین امتیاز در 26/02/96 در همه بخشها

 1. 2 points
  سلام بله من استفاده کردم، از لحاظ امنیت که در حالت عادی مشکلی نداره، چون اپ رسمی خود کمپانی اتوماتیک هست، ولی به لحاظ پرفورمنس به نظرم زیاد به درد سایت‌های بزرگ نمیخوره، یعنی من فکر میکنم زیاد برای درج مطلب داخل سایت مناسب نیست، من خودم بیشتر واسه تایید و حذف کامنت‌ها ازش استفاده می‌کنم، تقریبا می‌تونم بگم به جز مدیریت کامنت‌ها کاربرد دیگه‌ای نداشته برام البته این برنامه برای کارکرد صحیح از XML_RPC استفاده می‌کنه که گاهی جاها دیدم توصیه می‌کردن اگه لازمش ندارید غیرفعالش کنید برای حفظ امنیت ولی اگه می‌خواید از این اپ استفاده کنید باید فعال باشه (در ضمن به صورت دیفالت در وردپرس فعال هست) من خودم حدود 3 سالی میشه ازش استفاده می‌کنم و تاحالا مشکلی نداشته.
 2. 1 point
 3. 1 point
  تفاوت پوسته ها نباید مشکلی ایجاد کنه ، رو پوسته ی پیش فرض امتحان کنید
 4. 1 point
  سلام افزونه کش که نصب کردید رو پاک کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر . اگر مشکل حل شد ، ایراد از تنظیمات یا افزونه کش شما هستش . یک بار کلاً کش رو پاک کنید بعد افزونه رو پاک کنید و تست کنید .