mehran-b

راهبر ارشد
 • تعداد ارسال ها

  2,417
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • Days Won

  209

mehran-b last won the day on November 13

mehran-b had the most liked content!

اعتبار در انجمن

1,848 بسیار عالی

درباره mehran-b

اطلاعات شخصی

 • جنسیت
  مرد
 • موقعیت
  ایران

آخرین بازدید کنندگان نمایه

2,420 بازدید کننده نمایه
 1. سلام همونطور که استاد فرمودن جهت اینکه چک بشه عملکرد درگاه درسته یا نه باید یه پرداخت انجام شه ولی از این لحاظ که درگاه سرورش در دسترس هست یا خیر رو باید بشه چک کرد. فک میکنم درگاه ها قبل از اینکه لینک پرداخت رو بسازن باید بهشون جزئیات پرداخت رو ارسال کنید پس در نتیجه خود این قضیه تکلیف رو روشن میکنه که سرور در دسترس هست یا خیر. البته عموما درگاه های بانکی سرورشون در دسترس هست.
 2. بله درسته تا اونجایی که redirect_to اضافه بشه به صفحه ای که فرم لاگین توشه که ساده است. بقیه ماجرا هم برای شما ساده باید باشه چون خودتون فرم لاگین رو پیاده کردید. کافیه بعد از اینکه با wp_singon ورود با موفقیت انجام شد با تابع wp_redirect کاربر رو به مقدار پارامتر redirect_to ریدایرکت کنید.
 3. فرض کنیم صفحه لاگین شما اینه آدرسش: http://domain.com/login/ میاید بهش یه پارامتر اضافه میکنید برای اینکه صفحه ای که ازش رفتیم وی صفحه لاگین رو داشته باشیم. http://domain.com/login/?redirect_to=<?= esc_url(get_permalink()); ?> این شد آدرس ورود به صفحه لاگین. یه عملیاتی باید بعد از سابمیت فرم لاگین و موفقیت آمیز بودن لاگین انجام بدید که عبارت است از اینکه مقدار redirect_to رو میگیرد و به اون مقدار کاربر رو ریدایرکت میکنید.
 4. شما خودت داری میگی اختصاصیه. من نمیدونم اختصاصی شما به چه شکله. فقط کافیه اونجایی که لینک به صفحه لاگین رو نمایش میدید تهش یه پارامتر بزنید با آدرس صفحه جاری که آدرس صفحه جاری هم توی وردپرس get_permalink بهتون میده.
 5. در اینصورت باید به صفحه لاگین اختصاصیتون پارامتری مثل redirect_to که بالا توضیح دادم اضافه کنید و بعد چک کنید اگر این پارامتر مقدار داشت بعد از لاگین موفق ریدایرکت به مقدار پارامتر تعریف شده رو انجام بدید.
 6. سلام و درود @maraljoon اونجا که میخواید لینک صفحه لاگین رو بذارید باید بهش پارامتر redirect_to هم اضافه کنید. مثلا اگر تا الان لینک صفحه لاگین رو این شکلی میگرفتین: <?= esc_url(wp_login_url()); ?> الان بیاید این شکلی بگیرید: <?= esc_url(wp_login_url(get_permalink())); ?> در اینصورت صفحه ای که ازش رفته به صفحه لاگین میشه مقدار پارامتر redirect_to و در نتیجه بعد لاگین به صفحه ای که بود ریدایرکت میشه.
 7. سلام و درود @astricss با تشکر از @Ghasemi که مبحث Page Template رو توضیح دادن. اگر منظور شما چند تمپلیت مختلف برای برگه ها بود که خوب این قضیه از پیش تعریف شده هست در وردپرس و @Ghasemi برایتون توضیحش رو دادن. ولی اگر میخواید برای نوشته ها از چند تمپلیت مختلف استفاده کنید (یه چیزی تو مایه های پست فرمت) این مورد از پیش تعریف شده نیست و احتیاج به کدنویسی داره. ابتدا باید یه زمینه دلخواه مثل عکسی که قرار دادید برای پست ها اضافه کنید که بشه براشون تمپلیت انتخاب کرد. بعد از انتخاب تمپلیت باید استفاده از هوک single_template میایم به وردپرس میگیم اگر برای مطلب به طور مثال تمپلیت ورزشی انتخاب شده بود به جای اینکه بیاد مثل همیشه از single.php برای نمایش اون مطلب استفاده کنه به طور مثال از varzeshi.php استفاده کنه.
 8. سلام و درود @miraziz با سپاس از @sajad جان بابت کدی که نوشتند. وردپرس برای نمایش شورت لینک مطالب تابع the_shortlink رو در سورس اضافه کرده و میتونید به شکل زیر ازش استفاده کنید. <?php the_shortlink('لینک کوتاه', 'لینک کوتاه'); ?>
 9. سلام و درود @mortaza از تابع wp_hash_password استفاده میکنه.
 10. سلام و درود @jahanplastic درسته فعال شده قالب اون چیزی هم که توی گوگل میبینید کش گوگل هست و به زودی تغییر میکنه.
 11. سلام و درود @morteza60 همون هوکی که خودتون بهش اشاره کردید کارش همینه و باید کار کنه.
 12. سلام و درود @peymaniran وردپرس از Canonical برای جلوگیری از داپلیکیت کانتنت استفاده میکنه.
 13. با هاستینگ در ارتباط باش.