rashidabadi

عضو سایت
 • تعداد ارسال ها

  5
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

درباره rashidabadi

 • درجه
  تازه کار
 1. سلام. برادر موارد بسیار زیادی را مطالعه کرده و امتحان کردم اما نشد که نشد. ممکن است یک نمونه کامل بنویسید؟ سؤالم را دقیق تر مطرح می کنم: با فرمول زیر میتونی درصد پرداخت شده از بودجه در نظر گرفته شده رو محاسبه کنی. (100 x F) / H F: مقداری که تا بحال پرداخت شده. «این مقدار F را چطور دریافت کنم؟ این متغیر با هر پرداخت افزایش می یابد» H: مقدار بودجه‌ای که برای پروژه در نظر گرفته شده. «این مورد را متوجه شدم: به این صورت وارد می کنم: <?php $paymant = "مقدار هدف" ?> پاسخ بر اساس درصد بدست میاد. مثلا من برای رفتن به مریخ میخام کمک جمع کنم و به ۲۰۰ اوشلوخ نیاز دارم حالا مردم اومدن ۱۰۰ اوشلوخ به من کمک کردند (میشه حدس زد که ۵۰ درصد هزینه‌هام پرداخت شده) حالا طبق فرمول بالا عمل میکنیم. (100x100) / 200 = 50% این پاسخ را چطور به عنوان متغیر درصد نهایی پرداخت تعریف کنم؟
 2. سلام. برادر موارد بسیار زیادی را مطالعه کرده و امتحان کردم اما نشد که نشد. ممکن است یک نمونه کامل بنویسید؟
 3. آقا دم شما گرم. خیلی ممنون. نتیجه را خدمت شما عرض خواهم کرد
 4. سلام و تشکر ممنون بابت توضیحات روان. با این روش، درصدی که از فرمول به دست می آید را باید دستی به نوار پیشرفت بدهم؟ به عبارتی مواردی که شما فرمودید را برای هر پرداختی که انجام می شود، باید دستی وارد کنم، یا یکی دو فیلد این کار را انجام می دهد؟ (عذرخواهم، تازه کارم)
 5. سلام دوستان به دنبال یک افزونه یا راه حلی برای ایجاد نوار پیشرفت پرداخت در یک سایت وردپرسی هستم به این صورت که سایت ما یک پلتفرم تأمین مالی جمعی مثل سایت 2nate.com است که در آن پروژه های مختلفی تعریف شده و مردم می توانند به مقدار دلخواه در هر پروژه پرداخت آنلاین داشته باشند و کمک کنند. سؤال این است که چطور یک نوار پیشرفتی درست کنم تا با هر پرداخت آنلاین، به صورت خودکار، به درصد پیشرفت اضافه شود. به این لینک توجه فرمایید: https://2nate.com/g-sahebzaman/wc4khz