metror

عضو سایت
 • تعداد ارسال ها

  10
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

1

درباره metror

 • درجه
  تازه کار
 1. نیاز دارم به یک اموزش کامل Upload To FTP آیا کسی هست برای کمک؟
 2. افزونه Upload To FTP را نصب و تنظیمات را انجام دادم اما خطای زیر را داد - حالا با این خطا رو چطوری رفع کنم؟ اتصال و ورود: تست کامل فایل آپلود: آدرس لینک HTML با FTP dir https://dl.daneshjoo.pro/test-file.txt مطابقت ندارد لینک HTML: تست حذف فایل: ایجاد دایرکتوری:
 3. من زیاد بلد نیستم یکی دو بار خراب کردم این بخش رو، که بازم دست به دامن مدیر هاست شدم اینبارم خراب کنم دیگه واویلا
 4. بله، غیر فعالش کنم حل میشه - اما با این افزونه تمام فایل هام میره به هاست دانلود
 5. افزونه Hacklog Remote Attachment برای اتصال هاست دانلود به وردپرس
 6. از سایت شما بازدید شد، سایت خوبی دارید من ریموت رو قطع می کنم همه چی درسته، ولی با ریموت اون مشکل ایجاد میشه ( عدم اپلود عکس فارسی چند کلمه ای )
 7. در وردپرس اپلود می کنم این مشکل رخ میده
 8. بله ایده خوبی است اما به فروشندگان بگویم انگلیسی بنویسید یا بین کلمه ها فارسی خط تیره بگذارید، اما با این کار باعث آزار فروشندگان سایت و کاربران خود شده ام هاستینگ رو در این بابت زیاد اذیت کردم، دقیقا نظرات شما را به بنده گفتن
 9. عکس به زبان انگلیسی اپلود می شود و مشکلی نیست حتی عکس تک کلمه ای فارسی هم اپلود می شود اما اپلود عکس فارسی چند کلمه ای مشکل دارد از انجایی که سایت فروشندگان زیادی خواهد داشت، می خواهم که مشکل بصورت کاملا فنی حل شود و از تبصره استفاده نکنیم
 10. سایت رو به هاست دانلود وصل کردم همه چیز درست هستش اما... هر عکس فارسی بیش از 1 کلمه فراخوانی نمی شه مثلا عکسی با نام "بین الملل.jpg" فراخوانی نمیشه و لینک بصورت زیر میوفته http://dl.daneshjoo.pro/2018/06/الملل.jpg بصورت خودکار یک کلمه اول رو حذف میکنه و این باعث عدم نمایش عکس فارسی چند کلمه ای میشه آیا راهی برای حل این مشکل بلد هستید؟