ared

عضو سایت
 • تعداد ارسال ها

  6
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0

درباره ared

 • درجه
  تازه کار
 1. نمونه مشابه جایی دیده اید؟ مطلبی که راهنمایی کند سراغ دارید؟
 2. بله حل شد ممنون
 3. متاسفانه تغییری به وجود نیامد. البته شاید کد را اشتباه وارد کرده باشم چون به نظر خودم در کپی به هم ریختگی وجود داشت. فرم کپی شده این بوده درست هست یا نه ؟
 4. سلام دوستان سایت من در مورد سنگ های ساختمانی هست. می خواهم در سایت یک تصویر از نمای ساختمان قرار دهم که مشتری با انتخاب هر یک از محصولات نوع تغییر نما را روی تصویر مشاهده کند. در حقیقت هر یک از محصولات یک تکسچر مربوط به خودش دارد که تهیه شده و به صورت عکس هست. لطفا راهنمایی کنید که فرمت تکسچر چگونه باشد و چه طور می شود این فایل متغییر را نشان داد. حتی اگر به صورت برنامه باشد که در حالت انتخاب هر گزینه عکس مشخصی را هم نشان دهد کافی است. قبلا در یک سایت خارجی برنامه ساده ای مثل تری دی مکس دیده بودم که با لینک شده به سایت این کار را انجام می داد اگر چنین برنامه ای معرفی کنید متشکر می شوم.
 5. hashtbeheshtstone.com/shop/tw/tw-waveless/کد-124 در بعضی از صفحات محصولات هست. مثل این مورد
 6. سلام به همه دوستان سایت ما در مورد سنگ ساختمانی هست و می خواهم به جای محصولات مرتبط یکی از پروژه هایی که با ان نوع سنگ ساخته شده نمایش داده بشود. - امکان دارد که به جای محصولات از لینک محصولات portfolio استفاده کنم؟ - در حال حاضر یک گروه محصول ساخته ام که پروزه ها هستند و از کد آن ها استفاده می کنم. ولی ابعاد نمایش محصولات مرتبط خیلی کوچک است را هی برای تغییر ابعاد وجود دارد؟ - عبارت " شاید شما این را نیز دوست داشته باشید.." را هم می خواهم تغییر دهم لطفا راهنمایی بفرمایید. آدرس سایت http://hashtbeheshtstone.com