• اطلاعیه ها

  • Saeed Fard

   برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

   بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    

NOSRATI

عضو سایت
 • تعداد ارسال ها

  10
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

تمامی ارسال های NOSRATI

 1. ساخت ماشین حساب با c# که امکاناتی مثل مشتق گیری و رسم نمودار و محاسبه اعداد بزرگ (تا 200 رقم) را داشته باشد. لطفا هزینه تقریبی را قید کنید.
 2. سلام این افرونه تقریبا همونه فقط باید بهش استایل بدید: http://wordpress.org/plugins/collapsing-categories/screenshots/
 3. باید به این صورت در قالب استفاده بشه: <h1>This is heading 1</h1> <h2>This is heading 2</h2> <h3>This is heading 3</h3> <h4>This is heading 4</h4> <h5>This is heading 5</h5> <h6>This is heading 6</h6> و برای این که زشت نشه باید توسط css به هر کدوم استایل بدید.
 4. منظورتون نحوه تنظیم کردنشه؟
 5. سلام اگر ممکنه یا پوسته یا آدرس سایت رو قرار بدید. فقط میخواید زمینه رو عوض کنید؟
 6. سلام این جا رو بخونید: http://stackoverflow.com/questions/1027762/how-to-disable-tooltip-in-the-browser-with-jquery
 7. سلام قبلا مطرح شده: http://forum.wp-pars...-سایت-های-دیگر/
 8. سلام این جا رو بخونید: http://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-fix-the-internal-server-error-in-wordpress/
 9. از قالب 2013 استفاده کنید.
 10. سلام جدیدا تغییری ندادید که بتونه باعث افت ورودی بشه مثلا تغییر نوع لینک ها؟ در مورد سایت مپ هم اگر در گوگل وبمستر اروری ندارید مشکلی نیست.