سزار

عضو سایت
 • تعداد ارسال ها

  13
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

50 معمولی

11 دنبال کننده

درباره سزار

 • درجه
  تازه کار

اطلاعات شخصی

 • جنسیت
  مرد
 • موقعیت
  مشهد الرضا
 • علاقمندی ها
  آموزش و توسعه سیستم های مدیریت محتوا , طراحی و اینفوگرافیک , آیفون و اپل
 • آشنایی با وردپرس
  مبتدی
 • سطح برنامه نویسی
  مبتدی
 • آشنایی با طراحی
  مبتدی
 1. سلام افزونه زیر پاسخگوی نیازتان است : http://wordpress.org/extend/plugins/auto-post-thumbnail/
 2. سلام از سال 80 با دنیای کدها آشنا شدم و اولین پروژه حرفه ای خودم را front page 2003 نوشتم.از اواخر سال 86 وردپرس کار میکردم. لیسانس نرم افزار و فناوری اطلاعات IT دارم و در خیلی از پروژه های دولتی شرکتی و ... حضور داشتم. مهندس شبکه MCITP هستم و همکنون هدفم کمک و آموزش به کسانی است که خودم زمانی در مسیر و راه اونها بودم. وردپرس پارسی خوب شروع کرده و با تیم مدیریتی خودشون از جمله دوستان قدیمی خودم مصطفی صوفی و مرتضی گرانسایه مرجع بسیار خوبی برای جامعه وردپرس پارسی فراهم نمودند.
 3. عالی بود.تشکر ویژه بخاطر زحمتی که برای پیاده سازیش کشید. پایدار باشید ...
 4. سلام از کد متا تگ که بهتون میدهد داخل هدر استفاده کنید.
 5. جهت نمایش پست های ارسالی امروز از کد زیر استفاده کنید : <?php $day = date('j'); query_posts('day='.$day); if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?> <h3><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="view: <?php the_title(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h3> <div class="show"><?php the_content(); ?></div> <?php endwhile; ?> <?php endif; ?> جهت نمایش تعداد ارسال های امروز از کد زیر را در فانکشن <?php function wp_posts_in_days( $args = '' ) { global $wpdb; $defaults = array( 'echo' => 1, 'days' => 30, 'lookahead' => 0 ); $the_args = wp_parse_args( $args, $defaults ); extract( $the_args , EXTR_SKIP ); unset( $args , $the_args , $defaults ); $days = intval( $days ); $operator = ( $lookahead != false ) ? '+' : '-'; $postsindays = $wpdb->get_col( " SELECT COUNT(ID) FROM $wpdb->posts WHERE (1=1 AND post_type = 'post' AND post_status = 'publish' AND post_date >= '" . date('Y-m-d', strtotime("$operator$days days")) . "')" ); if($echo != false) : echo $postsindays[0]; else : return $postsindays[0]; endif; return; } ?> و از کد زیر هم جهت نمایش استفاده کنید : <?php // wp_posts_in_days('days=5'); // wp_posts_in_days('days=5&lookahead=1&echo=1'); echo wp_posts_in_days('days=5&echo=0'); ?> در کد بالا پارامتر days را بنا به نیاز تغییر دهید.
 6. نظرات همه دوستان برای من محترمه.خودتون قضاوت کنید من روزی فقط 100 تا ایمیل فقط برای قالب و ویرایش اون دارم یک قالب مثل جریده و قمر که میخوام بزارمش اون وقت یکی از دوستان همین قالب 60 تومان برای فروش گذاشته. خوب من وقتی میبینم کاربران این نیاز رو دارنند و اصلا ضرورتی نداره که به یکسری سودجو پول پرداخت کنند میام و کمکشون میکنم.من فقط ترجمه میکنم .نسخه انگلیسیش تو نت زیاد است.دوستانی باید این وسط جواب گو باشند که چیزی که 100% به اونها تعلق نداره و ناشر اصلی اون که یک تیم پشتش است زحمت اون را کشیده باید جواب گو آنها باشد. من با بچه های این انجمن و با مدیرانش دوست صمیمی هستم.دوست دارم اگر کاری میخواد انجام بشه و کسی نصیحت بشود اول از خودم شروع کنم.این زیبایی در اخلاق مداری نت باید پیاده سازی بشود و ما و مدیران بزرگ که در انجمن ها سرپرست و هدایت کننده کاربران هستند باید به این موضوع نظارت کامل داشته باشند. در مورد قالب ها هم به همه دوستان میخوام این قول را بدهم از بابت قالب تامین میکنم براشون تا هدف اصلی را رعایت کنند و اون "تولید محتواست" صحبتی هم که دوستمون داشتند در مورد 2000 دانلود باید بگم که این تعداد دانلود نشون میدهد که یک نیاز و خلا در نت ما وجود دارد که این همه مراجعه کننده و درخواست برای این قالب وجود دارد.قضاوت را میزارم بعهده خودتون ... امروز یکی از کاربر اومده بود تو سایتم نظر داده بود آقا این قالب هارو نذار اینها تجاری اند و ... .میخوام به این دوست بگم شما که بسیار انسان فهمیده ای هستی نباید این حرف هارو بزنی.چرا؟! دلیلش اینه اولا من اینکارو نه برای بازدید میکنم نه برای پول! شکر خدا نیازی هم ندارم چون تامین هستم. امیدوارم برای دوستانم بهترین باشم
 7. بیشتر بخاطر همین مسائل بود که نمی اومدم داخل انجمن ها حال آدمو سرجاش میارن ما هم که کیف میکنیم اما از حق نگذریم باید کمک کنیم تا اگر این انجمن و مدیر مسئولش اینقدر پایبند است و دوست داره اینه که چهره افرادی مثل من (من که خراب نمیشم حداقل در پیش خودم) خراب نشه.بهتره از همین انجمن شروع کنه و در جشنواره ای که میخواین بزودی راه بندازن رعایت کپی رایت یک ارزش و معیار ورودی باشه انشالله امیدوارم خیلی ها از ما راضی باشند که ما دانسته و ندانسته حقوق آنها را زیر پا گذاشتیم.
 8. پاسخ شما شما رو من اینطور میدهم که اولا حق با شماست.دوم اینکه کاربران ما عادت کرده اند به نقض قانون کپی رایت. دلایل این امر هم موارد زیادی است که شامل عدم اخلاق مداری در بین کاربران عدم نظارت و مجازات منسجم بر روی کاربران.ما باید یک فرهنگ در بیاد رعایت قوانین کپی رایت اگر تونستیم به هر نحوی با این قضیه کنار بیام و به خود بفبولونیم که از لحاظ شرعی و عرفی مدیون هستیم میتونیم جواب برای گفتن داشته باشیم.وقتی ساده ترین نوع آن که استفاده از همین ویندوز یا آنتی ویروسه و برامون قابل درک نیست که هزینه لایسنس اونو بدهیم دیگه برای بقیه موارد جای صحبتی نیست .... باید سعی کنیم از خودمون شروع کنیم.اگر تونستیم اونموقع میتونیم از بقیه مثل من ایراد گرفت. با تشکر
 9. ممنونم از سخنانتون. شما بسیار انسان زرنگی هستید و بحث را به بهترین شکل شروع کردید من دانسته به این بحث آمدم تا جواب آخرم به شما بدهم وب ما دستخحوش همین مسائل است که شما میبینید . زحمت را فرد دیگری میکشد و نهایتا فرد دیگری از آن سوء استفاده می کند شما به ناخواسته وارد مسئله ای شدید که من مدت ها بود در انتظار آن بودم تا کسی آن را وسط بکشد و شما با درایت خود با شروع این مسئله که : بسیار خوب به من کمک کردید.فرهنگی که در ایران ما به یک روال عادی و روتین در آمده در اختیار داشتن منابع و سورس ها بصورت رایگان است , این کار رو سایت های بزرگ به واضح انجام میدهند و از طرفی استفاده و تغییر نام به سمت خود است.در فرهنگ سازی که ما بدنبال آن هستیم میل به سمتی است که تولید محتوا بومی سازی شود و اگر استفاده ای میشود تمام حقوق مادی و معنوی ناشر آن در وب حفظ شود. در این فستیوال که ما دنبال آن بودیم سایت من (سزار) که ناشر همین قالب هاست شرکت نکرده چون بنا به همان اصول که دنبالش هستیم نقض کننده است و جایگاهی در بین بهترین ها ندارد.در فستیوال حقوق کپی رایت مهم است و ما آن را ارج می نهیم.اگر قالبی معرفی و ترجمه میشود صرف کامل کردن این کمبود در بین وبمسترین است تا از با خیال راحت تر به تولید و تحقیق در تولید محتوا بپردازند و این خود ارزشی است که ما دنبال آن هستیم.صحبت از سزار شد باید بگم در پایگاه کوچک من خدمت و رسالتم کمک کردن است.من مثل شما انجمنی بزرگ ندارم اما در همان صفحات که کاربران نظری میگذارند سعی میکنم به بهترین شکل ممکن پاسخگوشون باشم.دوست دارم زکات علمم رو بدهم و این برای من ارزش است. بازم از شروع و راه اندازی این بحث شیرین تشکر میکنم و از درایت و زرنگیتون که شایسته همچین پایگاهی است سپاسگذارم.یاشد که بتوانم جور دیگری جبران کنم.
 10. خوب این یک بحث تبلیغاتی است. بصورت واضح معلومه که کاربران 90% پس از دریافت قالب این بخش رو تغییر میدهند.ظاهر این نوع قالب ها و همینطور معرفی قالب ها در انشارشون نشون میدهد که این نوع قالب ها از نوع خارجی هستند.صرف کمک و همیاری وبمسترین این موارد درج میشود.
 11. الان فقط جشنواره تو ذهنم و ...

 12. با سلام تیم ما فقط ترجمه قالب های پرمیوم را برعهده دارد و پس از آماده سازی و ترجمه در اختیار کاربران قرار میگیرد. ممنونم.انشالله در برنامه و روی میز تحریره قرار دادم.این هفته قالب goodnews 4.7 نسخه فول ورژن در اختیار کاربران قرار میگیرد.
 13. با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و جامعه وردپرس صحبتی که من میخوام بکنم درد و دل خیلی از دوستان من است.من خیلی از بزرگان وب در ارتباط هستم و هرجا لازم باشه این موضوع را بیان میکنم. اول میخوام در مورد جشنواره ای صحبت کنم که رویکردش نگاهی صاف و شفاف به تارنمای وب پارسی است.این هدف دست خوش باند بازی پشت صحنه نیست.کاری رو که ما شروع کردیم از اعتبار خوبی بین وبمسترین برخوردار است و این بخاطر نبود یک بستر اعتماد بخش در سایر پایگاهها است! در بعضی از پایگاه ها که نامی برای خودشون دست و پا کردند میان و بواسطه سلایق مدیریتی و مالی که مشتریان آنها براشون دارنند بهترین هارو بر میگزینند و دیگر سایت ها که پیشرفت خوبی در این راستا داشته اند اما بخاطر باند بازی کنار گذاشته میشوند.نمونه بسیار است و خودتون هم دارید در کنارتون که چنین اتفاقی براشون افتاده باشد.بگذریم .... اهداف فستیوال ایرانی هدف اصلی ما از برگزاری فستیوال بزرگ ایرانی، قدردانی از زحمات مدیران محترم, که در عرصه خدمت رسانی به کاربران ایران زمین هستند برآئیم و در کنار این میل به تولید محتوا و رعایت کپی رایت و انجام تحقیقات برای مدیران محترم که سطح علمی و کیفی دانش خود را در حد نام و آوازه ایران عزیزمان بالا ببریم. در این راه تلاش و زحمات بسیار باید کشید و ما آماده اییم تا بهترین ها را به شما معرفی نمائیم. باید گفت که برگزاری این فستیوال بزرگ در سطح ایران سبب میشود تا مراحل پیشرفت و توسعه وب سایت ها افزایش یافته و با سطح کیفی بسیار بالایی در عرضه و اطلاع رسانی روبرو باشیم. این خود عاملی در جهت رشد و شکوفایی وب ایرانی و بخصوص تعاملات بین المللی در این حوزه گسترده میشود. اهداف اصلی برگزاری فستیوال ایرانی ایجاد فرصتی مناسب برای رقابت در سطح کیفی و کمی بین وب سایت های ایرانی و رسیدن به جایگاه واقعی در این حوزه ایجاد بستری برای قدردانی از بهترین ها و تشکر و همراهی بخاطر تمامی زحماتی که در راه رسیدن به این جایگاه کشیده اند ما آماده ایم تا زبان شیرین پارسی را گسترش دهیم, ما فرهنگ و تمدن بسیار غنی داریم و باید به بهترین شکل ممکن در این مهم برآئیم توسعه و پیشرفت راهبردی در حوزه نشر وب و حمایت از قانون کپی رایت و همچنین رعایت حریم مادی و معنوی دست نوشته ها و تحقیقات مدیران اهدای نشان و لوگوی برترین های وب به بهترین ها تا کاربران با عزیزانی که در این راستا زحمت فراوان میکشند, آشنا نمائیم باید عرض کنم فستیوال ایرانی آمده تا بهترین ها که خودتون می آفرینید برگزیند.کلیه اطلاعات بصورت شفاف در اختیار کاربران قرار میگیرد. نکته ای که میخواهم خدمت کاربران و مدیران عزیز عرض نمایم این است تیم داوری ما منتخب بهترین های وب است که در زمینه گرافیک , سئو , بلاگ نویسی , هاستینگ و ... تجربه و رزومه خوبی دارنند. این افراد با دانش و درایت خود سایتها و وبلاگها را بررسی نموده و رتبه بندی میکنند, این کار بصورت سیکل تصادفی است. باید بگم که ما برای وبمسترین آرشیوی از نظرات داوران را در نظر دارم تا علت کسب نمرات و مقام رو بدانند و در این راستا بر نقاط قوت و ضعف خود اجحاف داشته باشند. باشد که بتوانیم در این رسالت خود که خدمت به جامعه وب پارسی است به بهترین شکل ممکن عمل نمائیم و حق اصلی را به حق دار بدهیم نه به پول دار ......... ! با سپاس فراوان
 14. سلام ویژه به تمامی عزیزان وردپرسی مخصوصا انجمن وردپرس پارسی این اولین پستم در این انجمن است.زمان زیادی میگذره که به انجمن وردپرس نیومده بودم و خوشحالم میتوانم در کنار بهترین ها که دوستان قدیمی من هستند باشم. از آقا مصطفی صوفی و مرتضی گرانسایه که در همه لحظات کنارم بودند تشکر ویژه ای میکنم.امیدوارم بتوانم گوشه ای از زحمات این عزیزان و دیگر دوستان جامعه وب پارسی به خصوص وردپرسی های عزیز برآیم. شادی بهترین آرزوی من برای شماست. شادی از آن لحظه های شما ...