msm1365

عضو سایت
 • تعداد ارسال ها

  31
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

11

درباره msm1365

 • درجه
  تازه کار

اطلاعات تماس

 • Website URL
  http://www.truckdriver.ir/

اطلاعات شخصی

 • جنسیت
  مرد
 • آشنایی با وردپرس
  مبتدی
 • سطح برنامه نویسی
  مبتدی
 • آشنایی با طراحی
  مبتدی

آخرین بازدید کنندگان نمایه

605 بازدید کننده نمایه
 1. سلام همگی، دوستان من افرونه RCP برای مطالب استفاده میکنم. یک سری کد خود سازنده به من دادند که موجب مرتب شدن فرم پرداخت شده بود. الان مدتیه بهم ریخته و مرتب نمیشه. آدرس بهتون میدم اگه میتونید کمک کنید مشکل از کجاست. اینجا
 2. جالب. پس مشکل پرش مال کروم هست. کسی میدونه وردپرس چرا justify رو حذف کرده؟ علاقه ای به افزودن افزونه ندارم. البته من با لیبره آفیس که متن را Justify میکنم بعد پیست میکنم توی وردپرس مشکل حل میشه!!!
 3. من به تازگی دو تا مشکل هنگام نوشتن مطلب دارم که ممنون میشوم راهنمایی کنید مشکلات از وردپرس هستند یا وردپرس من دچار مشکل شده است. مشکل اول اینکه تنظیم Justified از گزینه های راست چین حذف شده است. برای همه حذف شده است یا فقط من این مشکل دارم؟ مشکل دوم اینکه برای انتخاب عکس یا لینک زمانی که استفاده میکنم کادر تنظیمات این دو مورد چشمک میزند و نمی توانم انتخابی داشته باشم. به طور مثال می خواهید جانمایی عکس را در مرکز قرار دهید. باید کادر تنظیمات روی سنتر تنظیم شود. اما کادر من چشمک میزند و نمی توانم انتخاب کنم.
 4. عدم وجود راست چین Justify مربوط به همین افزونه است یا دلیل دیگری دارد؟ و اینکه کادرهایی که گفتم چشمک میزنند و امکان استفاده ندارند؟
 5. سلام همگی. هنگام نوشتن مطلب تازه در وردپرس افزونه جلالی یک خطا میده که عکسش رو براتون گذاشتم. ظاهرا این فایل که درخواست لود آن می شود در نسخه های جدید افزونه موجود نیست اما وردپرس آن را فراخوانی میکند. یک مشکل دیگه هم که دارم هنگام آپلود عکس در بخش نوشتن مطلب تازه، برای جانمایی آن مشکل دارم. کادر جانمایی دائم چشمک میزند و نمیتوانم برای جانمایی چیزی انتخاب کنم. این موضوع در بخش افزودن لینک هم هست و کادرها چشمک میزنند. سایتی که از وردپرس استفاده می کنم سلطان جاده است. مشکل سوم عدم وجود راست چین justify در بخش نوشتن است. شما هم این مشکل را دارید؟
 6. اطلاعات این سئو کار را برای بنده هم بفرستید
 7. حل شد
 8. دوستان من تغییراتی را برای mod_headers.c در فایل htaccess اعمال کرده ام، می خواهم آپدیت های مطالب روی یک روز تنظیم شود چون روزانه مطلب می گذارم. کدام گزینه باید ویرایش شود؟
 9. دوستان من چندین سایت را بررسی کردم و حس می کنم وقتی روبات های مختلف برای شخم زدن میان ورودی گوگل کم میشه!!! شما هم چنین تجربه ای دارین؟ نظرتون چیه؟
 10. اگر دامنه شما غیر از ir باشه در خارج از ایران نتایج بهتری خواهید گرفت و اگر ir باشه طبیعتا بازدیده کننده بیشتری از سمت ایران خواهید گرفت. همچنین در ابزار گوگل وب مستر می توانید تعیین کنید از کدام نواحی برای شما بازدید بیشتری بیاید شاید تنظیمات آنجا ایران نیست.
 11. موقع نوشتن مطلب گزینه افزودن یا انتخاب رسانه که می زنید بعد از آپلود عکس گزینه های زیادی برای تغییر اندازه عکس و جایگاه آن دارید. دقت کنید مشکلتان حل می شود.
 12. قبل از هر چیز توصیه می کنم به صورت غیرقانونی فیلم برای دانلود نذارید، چه کاریه آخه!!! ( هر چند نمی دانم شما قانونی گذاشته اید یا نه ؟ ) در مورد عکس هم موقع نوشتن مطلب اگر عکس را در سایت خودتان آپلود کنید وردپرس امکانات زیادی برای اندازه و جایگاه آن دارد. نیاز نیست استایل را دستکاری کنید!!!
 13. یکی از مشکلات ترجمه مشخص نبودن محل قرارگیری جمله است، اگر از روی جمله بخواهیم ترجمه کنیم به دلیل استفاده کلمات مختلف در زبان فارسی برای کارهای مختلف به احتمال زیاد با آن بخش جور در نمیآید. کاش مشخص می شد آن کلمه یا جمله مربوط به کدام بخش است.
 14. این فونت Iransans هست، من با Iranian sans اشتباه گرفتم. البته فونت آزاد و رایگان و زیبای فارسی کم نیست. لینک های زیر را ببینید : http://rastikerdar.github.io/samim-font/ http://rastikerdar.github.io/vazir-font/ https://www.google.com/fonts/earlyaccess
 15. قالب انجمن که کلا عوض شد!!! امضاها هم که پریدددددد...!!! بازم مرسی.