رفتن به مطلب

تغییر ID مطالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

میخواستم بدونم چطوری میشه آی دی یه مطلب در وردپرس را تغییر بدیم؟

من افزونه WP Show IDs را نصب کردم وقتی قسمت آی دی ها را نگاه میکنم برای هر مطلب به صورت پیش فرض یه آی دی اختصاص داده شده .حالا میخوام این آی دی را با آی دی مورد نظر خودم جابجا کنم باید چیکار کنم؟؟؟

ممنون

لینک به ارسال

ID پست Auto Increment هست

و افزایش دارد

مدیریت کردن چنین چیزی برای کاربران امکان پذیر نیست

لینک به ارسال

ID پست Auto Increment هست

و افزایش دارد

مدیریت کردن چنین چیزی برای کاربران امکان پذیر نیست

میشه بی زحمت توضیح بدی !

لینک به ارسال

آی دی پست ها باید یکتا باشه و بصورت پشت سرهم

برای همین بصورت Auto Increment قرار میگیره یعنی خودکار ایجاد میشه

لینک به ارسال

ولی آی دی پست های من به ترتیب نیستند نمیدونم چرا

حالا برای تغیر آی دی category راهی وجود داره؟ میخوام یا آی دی را تغییر بدم یا همون وقت که ایجاد میکنم آی دی بهش بدم . میشه؟

لینک به ارسال

آی دی ها همه به ترتیب هستند فقط چون شما آی دی ذخیره های خودکار یا دسته بندی های تغییر کرده و حذف شده را نمی بینید فکر می کنید چند عدد بینشون فاصله است در صورتیکه اینطور نیست دست بردن در آی دی می تونه کل سایتتون را به هم بریزه

]ی دی ها نشانی مطالب در پایگاه داده هستند و تقریبا همه صفحات را همین آی دی ها می سازند

سلام

اگه منظورتون ای دی مطالب وردپرسه ... !

بی زحمت عکس رو ببینید

post-2192-0-29173100-1374422489_thumb.jp

این که در اینجا تغییر می کنه آی دی نیست نامکه

بله نامک را می شه تغییر داد

در زمان ارسال پست از طریق تنظیمات در گوشه سمت چپ و بالای صفحه گزینه نامک را تیک دار کنید

در جدول همه نوشته نوشته را انتخاب و ویرایش سریع را بزنید محل نامک مشخصه

برای دسته بندی ها هم از پیشخوان نوشته ها دسته بندی وارد بشید ویرایش هر دسته را بزنید نامکش هم مشخصه

فقط در نامک بجای فاصله باید از آندلاین استفاده شود

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...

میشود تغییر داد. منتها نباید به مقداری تغییر داد که وجود دارد. یعنی باید یونیک باشد. بهتر است در phpmyadmin آخرین مقدار id که به پست ها اختصاص داده شده است را پیدا کنید و برآن اساس یک آی دی یکتا انتخاب نمایید. نه به سئو آسیب وارد میشود و نه به ساختار سایت. تنها در صورتی ممکن است این کار مضر باشد، که یک افزونه ای داشته باشید که بر اساس post-id کار کند. مثل call-button. یا اینکه تنظیماتی که در yoast وارد کرده اید برای آن پست پاک میشود. مثل متادسکریپشن. در غیر اینصورت هیچ مشکلی پیش نمی آید. نکته دیگر اینکه درست است که پارامتر post-id به صورت auto-incerement است، ولی با این وجود کاربر باز هم میتواند نسبت به تغییر آن اقدام کند، منتها با رعایت نکات بالا. موفق باشید

ویرایش شده توسط bochoo
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...