• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
goldencover

نصب چند پوسته بروی یک وردپرس

14 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

چطوری می تونم روی یک وردپرس چندین قالب استفاده کنم ؟ و آیا شدنی هست اصلا.

یعنی یکی صفحه اصلی سایت باشه که قالبش کلا یک چیز دی گه هست و استفاده از یک پوسته فروشگاهی در آدرسی دیگر برای مثال

یک قالب اصلی برای www.mysite.com

و یک قالب فروشگاه در این آدرس www.mysite.com/shop

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

شما میتونید برای بخشهای مختلف و مخصوصا برای برگه های مختلف از کدهای مختلف برای قالبشون استفاده کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا اونجایی که من می دونم توی هر شاخه که درست می کنی باید یه فولدر روی روت بسازی و یه وردپرس نصب کنی با قالب جدید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا اونجایی که من می دونم توی هر شاخه که درست می کنی باید یه فولدر روی روت بسازی و یه وردپرس نصب کنی با قالب جدید

نیازی به اینکار نیست

بالاتر نحوه عملیات رو توضیح دادم

کار خیلی ساده تر از اینهاست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه میشه بیشتر توضیح بدین ما هم متوجه شیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد کدوم بخش؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد اون بخش که می‌خوایم صفحه اول یک تم داشته باشه و صفحات دیگه یک تم دیگه.

کلاً دوتا تم استفاده میشه. می‌تونید این رو توضیح بدید تا ما هم از دانش شما مستفیض بشیم؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد اون بخش که می‌خوایم صفحه اول یک تم داشته باشه و صفحات دیگه یک تم دیگه.

کلاً دوتا تم استفاده میشه. می‌تونید این رو توضیح بدید تا ما هم از دانش شما مستفیض بشیم؟؟

درود.

اگر تایپیک جدید ایجاد کنید شکل بهتری خواهد داشت

جستجو کنید در انجمن :

آشنایی با Template Page

آموزش ساخت Custom Page-صفحه ای مجزا از دیگر صفحات

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی داداش

من اصلاً دقت نکرده بودم به تاریخ پــُـست‌های قبلی.

از این به بعد چشم.

مرسی که این لینک‌ها رو در اختیار من گذاشتی، چون فکر می‌کردم که نمی‌شه.

دارم کم کم به این مساله پی می‌برم که همه کاری توی وردپرس میشه کرد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

شما میتونید برای بخشهای مختلف و مخصوصا برای برگه های مختلف از کدهای مختلف برای قالبشون استفاده کنید

میشه یه خورده ساده تر توضیح بدین ما استفاده کنیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ایچاد تاپیک جدید شکل بهتری خواهد داشت

جستجو کنید در انجمن :

آشنایی با Template Page

آموزش ساخت Custom Page-صفحه ای مجزا از دیگر صفحات

برای ساخت پست های ویژه :

پست های ویژه و متفاوت با پست های اصلی سایت

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ساده ترین راهنمایی اینه که اول قالبتون رو بسازید حالا در اولین خط بالاش این کد رو بزارید

<?php
/*
Template Name: فروشگاه
*/
?>

توی مدیریت وردپرس یه برگه درست کنید و قالب رو براش انتخاب کنبد.تموم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه یه خورده ساده تر توضیح بدین ما استفاده کنیم

سلام

این کار خیلی راحته. توی اون پست که I..R گذاشته، کاملاً توضیح داده شده و وقتی هم که توی پنل مدیریت میری راحت می‌تونی برای برگه‌هات تم‌های مختلفی داشته باشی.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری