psddownload

بهم ریختگی پوسته

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه عزیزان وردپرس پارسی

من چند روز پیش یه تغیراتی تو پوسته ی سایتم که دادم

که متاسفانه مثل اینکه باعث مشکل شده و هرکااری کردم نتوستم حلش کنم (پوسته ی من صحیفه است)

مشکل اینه که وقتی با نام کاربری وارد سایت شدم هیچ مشکلی وجود نداره

ولی وقتی خارج میشم پوسته بهم میریزه .!! از منو گرفته تا فوتر که نمایش داده نمیشه .!

که تو عکس ها هم معلومه

اگه لطف کنید یه راهنمایی بکنید

ممنون میشم

بدون مشکل : http://up.download.ir/di/MA2O/Snapshot_2013-07-22_112237.png

با مشکل : up.download.ir/di/4U9A/Snapshot_2013-07-22_112204.png

www.psddownload.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این سلکتور را جایگزین سلکتور فعلی کنید

#main-nav .main-menu {
margin-left: 0;
margin-right: 109px;
margin-top: 5px;
}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون آقا سعید

منوی بالا حل شد حالا موند فوتر که نمایش داده نمیشه .! و main-content اگه ببینید بهم ریختست

++++++

یه چیز مهم هم اینه که مثلا من هرچی تو هدر بود رو پاک کردم حتی تگ های <header>

ولی و قتی خارج میشم inspect element رو میزنم تگ هدر نشون داده میشه .!!!

نمیدونم چرا تغییرات فقط برای کسایی که وارد سایت شدن اعمال میشه ؟!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تغییرات اعمال می شه فقط وقتی آفلاین می شید کوکی آنلاینتون ملغی می شه و متصل می شید به کوکی آفتون که مال قبل از تغییراته

کوکی را حذف کنید

css اغلب روی مرورگر کوکی می سازه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

با تشکر از همه

مشکل از یکی از افزونه ها بووود که 3 روزه الافم کرد :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟