رفتن به مطلب

تغییر رنگ نظرات مدیران و رنگ پس زمینه کد کپچا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، من یه مشکلی دارم ، میخوام رنگ نظرات مدیران سایتم متفاوت با بقیه بشه اما هر چی تلاش میکنم نمیشه ، هر روشی که پیدا کردم تست کردم اما جواب نداد

توی همین انجمن هم خیلی دنبالش گشتم اما هیچکدومش جواب نداد ، گفتم شاید مشکل از قالب باشه

================================================================================

یه مشکل دیگه هم داشتم ، من میخوام قسمت کد کچپایی که گذاشتم تو سایت رو رنگش رو تغییر بدم و بیارمش بالای اون کادری که نظر داخلش مینویسن

ممنون میشم راهنماییم کنید.

آدرس سایت bavanat.ir

لینک به ارسال

سلام

برای تغییر نظرات مدیر از کلاس comment-author-admin در استایل استفاده کنید.

برای کد شما از افزونه استفاده میکنید؟ به صورت دستی وارد کردید؟

لینک به ارسال

میشه در مورد پس زمینه نظرات مدیران سایت بیشتر توضیح بدید ؟ عذر خواهی میکنم

برای کد ؟ بله از افزونه CHAPTA

لینک به ارسال

از کلاسی که بالاتر گفته شده در استایل میتونید استفاده و بهش استایل موردنظر بدید

البته اگر کدتون استاندارد باشه

اسم افزونه کپچا رو هم بگید یا آدرس افزونه

لینک به ارسال

آقا مرتضی ممنون میشم یخورده بیشتر در مورد کلاسی که میگید توضیح بدید ، دوست عزیزمون هم اون بالا عرض کردن اما در جوابشون گفتم یخورده بیشتر توضیح بدن

من از افزونه Captcha استفاده میکنم

لینک به ارسال

آقا مرتضی ممنون میشم یخورده بیشتر در مورد کلاسی که میگید توضیح بدید ، دوست عزیزمون هم اون بالا عرض کردن اما در جوابشون گفتم یخورده بیشتر توضیح بدن

شما می خواهید تغییراتی در شکل ظاهری نظر مدیر ایجاد کنید که با استفاده از css می تونید این کارو انجام بدید. برای مثال شما برای متمایز کردن نظرات مدیر از دیگر کاربران میتونید بکگراند نظر مدیر رو تغییر بدید که به صورت زیر میشه.

.comment-author-admin{
background: #FFCC00 }

خیلی کارای دیگه میشه انجام داد که برمیگرده به سلیقه و...

لینک به ارسال

برای تغییر پس زمینه Captcha از کد زیر در استایل استفاده کنید :

..cptch_block{
background:#CCC;
border-radius:5px;

}

ویرایش شده توسط PRGAME
لینک به ارسال

sardar عزیز ، ممنون از پاسخی که دادید اما متاسفانه وقتی کد رو توی css گذاشتم ، پس زمینه نظرات مدیران تغییری نکرد

====================================================================

PRGAME عزیز ، ممنون از پاسخت ، میتونی یه کمک دیگه هم بهم بکنی ؟ میخوام قسمت Captcha بیاد بالای کادری نظر دهی ، اگه بیای توی سایتم میبینی که کد امنیتی یا همون Captcha

رفته پایین و اکثر کاربرا اونو نمیبینن

لینک به ارسال

Saeed Fard عزیز راستش چند بار این مطلبی که لینکشو دادید رو مطالعه کردم اما چیزی سر در نیاوردم ، ممنون میشم یخورده راهنماییم کنید

لینک به ارسال

sardar عزیز ، ممنون از پاسخی که دادید اما متاسفانه وقتی کد رو توی css گذاشتم ، پس زمینه نظرات مدیران تغییری نکرد

اگر نظرات تودرتو باشه میتونید با کلاسهای زیر بهش استایل بدید.

ol.commentlist li.comment-author-admin {backgound #ffcc00}
ol.commentlist li.comment ul.children li.comment-author-admin {backgound #ffcc00}

لینک به ارسال

آقا Parsa عزیز ، توی اولین سوالمم نوشتم ، هر راهی که توی انجمن و توی اینترنت پیدا کردم رو تست کردم ، اما نتونستم رنگ پس زمینه نظرات مدیرای سایت رو تغییر بدم

آدرس سایت Bavanat.ir

sardar عزیز جواب نمیده :unsure:

لینک به ارسال

در مورد تغییر رنگ مدیر قبلا هم گفتم

چون شما از کد استاندارد وردپرس استفاده نمی کنید باید تغییراتی در بخش کامنت ها بدید

مستقیم نمیشه

توی همون تاپیک ادامه بدید

لینک به ارسال

چشم ، آقا مرتضی میشه یه کمک دیگه بهم بکنید ؟

ببینید من میخوام کد کپچا بره بالای کادر نظر ، یعنی بیاد بعد از قسمت های نام و ایمیل و سایت ، الان کد کپچا رفته پایینه پایین صفحه ، میخوام بیارمش بالا

چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

خودش اتوماتیک اونجا رفته؟

تنظیمی در خود افزونه نداره؟

لینک به ارسال

آره خودش رفته اون پایین

نه تنظیمی نداره

یکی از دوستان گفت ، کد کپچا رو قبل از کادر نظر فراخونیش کن ، اما من بلد نیستم چجوری فراخونیش کنم ، چیکار کنم ؟

آدرس سایت : bavanat.ir

لینک به ارسال

آقا اشکان منظورتون از کد وب سایت چیه ؟

میشه دقیق تر بگید کدوم قسمت سایت ؟

لینک به ارسال

توی نظرات پایین "نام و ایمیل و وبسایت" بزارین

البته این کدی که بهتون دادم زیر دکمه ارسال هستش فقط باید کاتش کنید و بزارینش بعد از کادر "نام . ایمیل . وبسایت"

ویرایش شده توسط اشکان
لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

سلام

لطفا به منم کمک کنید:

من میخوام به این روش عمل کنم و از ایدی کامنت رو تغییر بدم:

http://www.handy-html.com/highlight-admin-comments-in-wordpress/

اما اون کد اول رو پیدا نمیکنم تا جایگزین کنم!!!

این کد کامنت قالب من:

<div id="comments">
<?php if ( post_password_required() ) : ?>
<p class="nopassword"><?php _e( 'This post is password protected. Enter the password to view any comments.', 'tie' ); ?></p>
</div><!-- #comments -->
<?php
return;
endif;
?>
<?php if ( have_comments() ) : ?>
<h3 id="comments-title">
<?php comments_number(__('No comments','tie'), __('One comment','tie'), '% '.__('comments','tie') );?>
</h3>
<?php if ( get_comment_pages_count() > 1 && get_option( 'page_comments' ) ) : ?>
<div class="navigation">
<div class="nav-previous"><?php previous_comments_link( __( '<span class="meta-nav">←</span> Older Comments', 'tie' ) ); ?></div>
<div class="nav-next"><?php next_comments_link( __( 'Newer Comments <span class="meta-nav">→</span>', 'tie' ) ); ?></div>
</div> <!-- .navigation -->
<?php endif; ?>
<?php $comments_by_type = &separate_comments($comments); ?>
<?php if ( !empty($comments_by_type['comment']) ) : ?>
<ol class="commentlist"><?php wp_list_comments('type=comment&callback=custom_comments'); ?></ol>
<?php endif; ?>
<?php $comment_counter = 0 ; ?>
<?php if ( !empty($comments_by_type['pings']) ) : ?>
<div id="pings" class="commentlist">
<ol class="pinglist"><?php wp_list_comments('type=pings&trackback&pingback&callback=custom_pings'); ?></ol>
</div>
<?php endif; ?>
<?php else :
if ( ! comments_open() ) :
?>
<p class="nocomments"><?php _e( 'Comments are closed.', 'tie' ); ?></p>
<?php endif; ?>
<?php endif; ?>

<?php
$commenter = wp_get_current_commenter();
$req = get_option( 'require_name_email' );
$aria_req = ( $req ? " aria-required='true'" : '' );
$fields = array(
'author' => '<p class="comment-form-author">' . '<label for="author">' . __( 'Name', 'tie' ) . '</label> ' . ( $req ? '<span class="required">*</span>' : '' ) .
'<input id="author" name="author" type="text" value="' . esc_attr( $commenter['comment_author'] ) . '" size="30"' . $aria_req . ' /></p>',
'email' => '<p class="comment-form-email"><label for="email">' . __( 'Email', 'tie' ) . '</label> ' . ( $req ? '<span class="required">*</span>' : '' ) .
'<input id="email" name="email" type="text" value="' . esc_attr( $commenter['comment_author_email'] ) . '" size="30"' . $aria_req . ' /></p>',
'url' => '<p class="comment-form-url"><label for="url">' . __( 'Website', 'tie' ) . '</label>' .
'<input id="url" name="url" type="text" value="' . esc_attr( $commenter['comment_author_url'] ) . '" size="30" /></p>',
);
$required_text = __(' Required fields are marked', 'tie').' <span class="required">*</span>';
?>
<?php comment_form( array(
'fields' => apply_filters( 'comment_form_default_fields', $fields ),
'must_log_in' => '<p class="must-log-in">' . sprintf( __( 'You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.' , 'tie' ), wp_login_url( apply_filters( 'the_permalink', get_permalink( ) ) ) ) . '</p>',
'logged_in_as' => '<p class="logged-in-as">' . sprintf( __( 'Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>' , 'tie' ), admin_url( 'profile.php' ), $user_identity, wp_logout_url( apply_filters( 'the_permalink', get_permalink( ) ) ) ) . '</p>',
'comment_notes_before' => '<p class="comment-notes">' . __( 'Your email address will not be published.' , 'tie' ) . ( $req ? $required_text : '' ) . '</p>',
'title_reply' => __( 'Leave a Reply' , 'tie' ),
'title_reply_to' => __( 'Leave a Reply to %s' , 'tie' ),
'cancel_reply_link' => __( 'Cancel reply' , 'tie' ),
'label_submit' => __( 'Post Comment' , 'tie' )
)); ?>
</div><!-- #comments -->

لطف میکنید اگه بررسی کنید/ من منتظرم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...