رفتن به مطلب

مباحث پیرامون بهینه سازی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایت من www.medplant.ir مدتیه که با مشکل مواجه شده و هاستینگ دائم گیر میده که مصرف منابعش بالاست و قطعش میکنیم و ...

یکی از دوستان متخصص که حق الزحمه کمی هم میگیره بیاد لطف کنه و این سایت ما رو بهینه سازی کنه

ایمیل من jalal.abbasian@gmail.com

یا از طریق ایمیل یا از طریق پیام خصوصی یا توی همین تاپیک منتظر هستم

با تشکر از همه

لینک به ارسال

چرا خودتون سایتتون رو طبق روش های گفته شده بهینه نمیکنید ؟

لینک به ارسال

چرا خودتون سایتتون رو طبق روش های گفته شده بهینه نمیکنید ؟

مسأله بهینه سازی سئو نیست ها! بهینه سازی قالب هست! از نظر سئو و کش و ...خوبه وضعیت سایتم.

من خودم کدنویسی بلد نیستم. حدس میزنم که کدنویسی سایت مشکل داشته باشه. مثلا باز بودن انتهای یک کد یا چیزی شبیه این!

شما این Html5 و Css3 رو خودت انجام دادی؟ سایت من هم نیاز داره به این یا نه؟

اگر بخوای انجام بدی چقدر میشه حق الزحمه؟

لینک به ارسال

خیر من فقط ارور هاشو برطرف کردم . نسخه قالب رو ارتقا دادم . قالب من پرمیوم هست . میتونید کدهاتون رو توی این سایت چک کنید . اگر از طریق آپشن های موجود ارور ها رو دسته بندی کنید خودش بهتون میگه که خطاهای html سایتتون کجاست . اگر میبینید ارور ها زیاده و مهم میتونید برای بهینه سازیش تلاش کنید اما اگر میبینید ارورهاش زیاد مهم نیست لازم نیست بدید ارورها رو رفع کنه . چون مورد مهمی نیست و بیشتر یجور کلاس کاری محسوب میشه .

http://validator.w3.org/

اگر مشکلتون مصرف منابع هست باید قالب رو از لحاظ تعداد درخواست ها ، کدهای php و. . . بهینه کنید .که اون بحثش جداست

لینک به ارسال

اگر مشکلتون مصرف منابع هست باید قالب رو از لحاظ تعداد درخواست ها ، کدهای php و. . . بهینه کنید .که اون بحثش جداست

اگر توی این لینک سایت من رو چک کنید، در قسمت Timeline متوجه میشید که مثلا یک ارجاع به فایل Print.css داده شده که من نمیتونم پیداش کنم و حذفش کنم!

چون فایل Print.css فشار زیادی به سرور میاورد افزونه اش و فایلش رو حذف کردم و کدی هم که توی Single.php گذاشته بودم رو حذف کردم اما الآن نمیدونم کجا داره این فایل رو فراخوانی میکنه و منجر به خطا میشه!

این یکی از مشکلات هست که باید حل بشه

لینک به ارسال

خب این سوالات رو میتونید رایگان بپرسید دوستان کمک میکنن مشکل حل میشه . خود من هیچ وقت موافق این نیستم سایت رو به کسی بدم که برام بهینه کنه . همیشه خود من بهترین فرد برای بهینه سازی سایتم هستم . این فایل دقیقا در انتهای تگ head لود میشه . این قسمت :

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="print.css" media="print"> </head> <body dir="rtl">

اگر افزونه کش دارید اول کش رو خالی کنید که مطمئن بشید توسط کش لود نمشه . بعد این کد رو از هدرتون حذف کنید .

لینک به ارسال

خب این سوالات رو میتونید رایگان بپرسید دوستان کمک میکنن مشکل حل میشه . خود من هیچ وقت موافق این نیستم سایت رو به کسی بدم که برام بهینه کنه . همیشه خود من بهترین فرد برای بهینه سازی سایتم هستم . این فایل دقیقا در انتهای تگ head لود میشه . این قسمت :

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="print.css" media="print"> </head> <body dir="rtl">

اگر افزونه کش دارید اول کش رو خالی کنید که مطمئن بشید توسط کش لود نمشه . بعد این کد رو از هدرتون حذف کنید .

در ادامه صحبت مهندس یار عزیز.

اینم لینک های خراب سایت شماست.

کد زیر رو

background:url(../../../../../localhost/c_/users/public/pictures/gustavohouse-medium.jpg) 0 0 no-repeat;

از Style.css کلاس زیر حذف کنید.

.media .smooth .smooth-content ul li .photo-cont {
background:url(../../../../../localhost/c_/users/public/pictures/gustavohouse-medium.jpg) 0 0 no-repeat;
}

و کد زیر رو

background: url(../../../../../localhost/c_/users/public/pictures/ff_lost_opener_1000_f.jpg) 0 0 no-repeat;

از کلاس زیردر Style.css پاک کنید.

.top-titr {
background: url(../../../../../localhost/c_/users/public/pictures/ff_lost_opener_1000_f.jpg) 0 0 no-repeat;
}

لینک به ارسال

خیر من فقط ارور هاشو برطرف کردم . نسخه قالب رو ارتقا دادم . قالب من پرمیوم هست . میتونید کدهاتون رو توی این سایت چک کنید . اگر از طریق آپشن های موجود ارور ها رو دسته بندی کنید خودش بهتون میگه که خطاهای html سایتتون کجاست . اگر میبینید ارور ها زیاده و مهم میتونید برای بهینه سازیش تلاش کنید اما اگر میبینید ارورهاش زیاد مهم نیست لازم نیست بدید ارورها رو رفع کنه . چون مورد مهمی نیست و بیشتر یجور کلاس کاری محسوب میشه .

http://validator.w3.org/

من قبلا تاییدیه http://validator.w3.org/ گرفتم. الان از همین سایتی که جلال عزیز گفتند سایتم رو بررسی کردم و دیدم بیشترین فشار رو همین تاییدیه w3 داره میاره !!!! شما هم اگه میشه یه نگاهی بندازید!

اینم لینکش

لینک به ارسال
من قبلا تاییدیه http://validator.w3.org/ گرفتم. الان از همین سایتی که جلال عزیز گفتند سایتم رو بررسی کردم و دیدم بیشترین فشار رو همین تاییدیه w3 داره میاره !!!! شما هم اگه میشه یه نگاهی بندازید!

اول از همه اینکه قالب شما 79 تا ارور داره . پس هنوز ولید نیست و لازم نیست اون کد رو بزارید توی وب سایتتون . نکته بعدی اینکه که الان اون ایکون ولید از سایت اصلی داره لود میشه . شما باید آیکون رو خودتون دانلود کنید توی هاستتون بعد لینکی زیر رو بهش پیوند کنید . اینطوری این مشکل هم برطرق میشه .

http://validator.w3.org/check?uri=http%3a%2f%2fwww.algool.ir%2f

نکته دیگه اینکه gtmetrix اصلآً در مورد کدهای سایت شما نظر نمیده . اون 9 ثانیه هم مربوط به لود فایل و آیکون ولیدیتور بود . سایت شما بهینه نیست و نیاز هست روش کار کنید تا سرعت لودش افزایش پیدا کنه .

لینک به ارسال
دیگه اینکه gtmetrix اصلآً در مورد کدهای سایت شما نظر نمیده . اون 9 ثانیه هم مربوط به لود فایل و آیکون ولیدیتور بود . سایت شما بهینه نیست و نیاز هست روش کار کنید تا سرعت لودش افزایش پیدا کنه .

من چندان با بهینه سازی قالب آشنا نیستم. میشه اشکالات قالب بنده رو بفرمایید تا بنده برای رفعشون پیگیر بشم

ممنون

لینک به ارسال

خب این سوالات رو میتونید رایگان بپرسید دوستان کمک میکنن مشکل حل میشه . خود من هیچ وقت موافق این نیستم سایت رو به کسی بدم که برام بهینه کنه . همیشه خود من بهترین فرد برای بهینه سازی سایتم هستم . این فایل دقیقا در انتهای تگ head لود میشه .

در ادامه صحبت مهندس یار عزیز.

اینم لینک های خراب سایت شماست....

الآن اگر این لینک رو ببینید متوجه میشید که فایل Print.css داره لود میشه! نمیدونم از کجا فراخوانی میشه. میتونید کمک کنید که پیداش کنم؟

قبلا افزونه wp-print رو نصب کرده بودم که پاکش کردم. یه Shortcode داشت که توی Style.css باید میذاشتیش اون رو برداشتم. ولی نمیدونم دیگه کجا خودش کدی اضافه کرده که این فایل رو فراخوانی میکنه!

ویرایش شده توسط jalal768
لینک به ارسال
من چندان با بهینه سازی قالب آشنا نیستم. میشه اشکالات قالب بنده رو بفرمایید تا بنده برای رفعشون پیگیر بشم

به تاپیک های زیر برید و با توجه به آموزش های ارائه شده و وب سایت های بررسی شده مشکلات قالب خودتون رو رفع کنید .

الآن اگر این لینک رو ببینید متوجه میشید که فایل Print.css داره لود میشه! نمیدونم از کجا فراخوانی میشه. میتونید کمک کنید که پیداش کنم؟

در این مورد قبلآً توضیح دادم که این فایل در هدرتون لود میشه . قبل از تگ head . توی فایل هدر بگردید و کد فراخوانیشو حذف کنید . اگر کدش رو نتونستید پیدا کنید فایل هدرتون رو اینجا قرار بدید تا بررسی بشه .

لینک به ارسال

در این مورد قبلآً توضیح دادم که این فایل در هدرتون لود میشه . قبل از تگ head . توی فایل هدر بگردید و کد فراخوانیشو حذف کنید . اگر کدش رو نتونستید پیدا کنید فایل هدرتون رو اینجا قرار بدید تا بررسی بشه .

آقا ممنون پاسخ شما رو دقیق نخونده بودم و فکر میکردم مربوط به اون دوتا فایلی باشه که از روی لوکال هاست فراخوانی میشد. کد رو یافتم و حذفش کردم و کش رو هم خالی کردم. هنوز ارور رو میده ولی فکر میکنم تا یه چند دقیقه دیگه درست بشه. اگر نشد دوباره مزاحم میشم

ویرایش شده توسط jalal768
لینک به ارسال

مشکل بر طرف شده و دیگه خطای 404 ی توی قالبتون نیست .

http://gtmetrix.com/reports/medplant.ir/uzyB4Lwj

لینک به ارسال

اساتید عزیز یه نگاهی به لینکی که در صفحه قبل گذاشتم بندازید و مشکلات قالب بنده رو هم بگید :(

لینک به ارسال

اساتید عزیز یه نگاهی به لینکی که در صفحه قبل گذاشتم بندازید و مشکلات قالب بنده رو هم بگید :(

شما اول کارایی که در پست زیر هست انجام بدین اگه مشکلی بود خودم کمکتون میکنم.

http://forum.wp-parsi.com/topic/4613-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%A6%D9%88/

لینک به ارسال

علی جان سایت شما ارور نداره. فقط اون کد W3 رو اصلا بردار میخواهی چیکار؟ 99.999 درصد بازدیدکننده ها اصلا نمیفهمن اون چی هست و 101 درصد بازدیدکننده ها هم اصلا براشون مهم نیست اون!

بقیه کارها هم مثل نصب افزونه کش و سئوی سایت و ... رو همونطوری که دوستمون گفته انجام بده. فکر میکنم قالب خوبی داری.

در ضمن برو توی هاستت پلاگین Optimize website رو روی حالت Optimize for all files قرار بده. این خیلی مؤثره روی سرعت لود سایت.

اگر کمکی خواستی من در خدمتم.

لینک به ارسال

ممنون از لطف دوستان.

بنده مواردی رو که در تاپیکی که اشکان جان معرفی کردند دارم اجرا میکنم.

فقط یه مشکل : من روشی رو که جلال عزیز برای ایجاد صفحه ای مخصوص کلمات کلیدی امتحان کردم و جواب داد. فقط یه مشکلی که هست اینه که عنوان این برگه در قسمت بالای سایت من اضافه میشه و باعث به هم خوردن هدر سایتم میشه. چطوری از اضافه شدن این برگه به بالای هدرم جلوگیری کنم ؟

لینک به ارسال

ممنون از لطف دوستان.

بنده مواردی رو که در تاپیکی که اشکان جان معرفی کردند دارم اجرا میکنم.

فقط یه مشکل : من روشی رو که جلال عزیز برای ایجاد صفحه ای مخصوص کلمات کلیدی امتحان کردم و جواب داد. فقط یه مشکلی که هست اینه که عنوان این برگه در قسمت بالای سایت من اضافه میشه و باعث به هم خوردن هدر سایتم میشه. چطوری از اضافه شدن این برگه به بالای هدرم جلوگیری کنم ؟

علی جان تبریک میگم الآن چک کردم سرعت سایتت خیلی بهتر شده از قبل! زمان لود سایتت هم از 11 به 7 رسیده.

برای اینکه اون صفحه توی منوی بالا نمایش داده نشه باید ببینی اون منوی بالا به صورت یک منوی استاتیک هست یا نه؟ یعنی از داشبورد وردپرس، قسمت نمایش >>فهرست ها برو ببین منویی که بالای سایتت هست اونجا تعریف شده یا نه. اگر اونجا تعریف شده بود، لینک این صفحه جدید رو حذف کن.

اگر از اون نبود طراح کد کلی فهرست صفحات رو در قالبت گذاشته که من بلد نیستم چطوری باید صفحات خاصی رو استثنا کرد. بهترین راهش هم همینه طوری تعریف بشه که از قسمت منوها قابل تنظیم باشه و راحت باشی.

لینک به ارسال

علی جان تبریک میگم الآن چک کردم سرعت سایتت خیلی بهتر شده از قبل! زمان لود سایتت هم از 11 به 7 رسیده.

برای اینکه اون صفحه توی منوی بالا نمایش داده نشه باید ببینی اون منوی بالا به صورت یک منوی استاتیک هست یا نه؟ یعنی از داشبورد وردپرس، قسمت نمایش >>فهرست ها برو ببین منویی که بالای سایتت هست اونجا تعریف شده یا نه. اگر اونجا تعریف شده بود، لینک این صفحه جدید رو حذف کن.

اگر از اون نبود طراح کد کلی فهرست صفحات رو در قالبت گذاشته که من بلد نیستم چطوری باید صفحات خاصی رو استثنا کرد. بهترین راهش هم همینه طوری تعریف بشه که از قسمت منوها قابل تنظیم باشه و راحت باشی.

برای منوی بالا از تابع استفاده شده بود که مجبور شدم اون تابع پاک کنم و خودم دستی لینک برگه ها رو بدم. حل شد مشکلش.

فقط یه سوال : این صفحه که ساختیم جایی لینک بهش بدیم یا نه ؟ مثلا تو سایدبار یا جای دیگه لینکش رو قرار بدم ؟

این لینک صفحه برچسب های بنده

لینک به ارسال

برای منوی بالا از تابع استفاده شده بود که مجبور شدم اون تابع پاک کنم و خودم دستی لینک برگه ها رو بدم. حل شد مشکلش.

فقط یه سوال : این صفحه که ساختیم جایی لینک بهش بدیم یا نه ؟ مثلا تو سایدبار یا جای دیگه لینکش رو قرار بدم ؟

مهم موتور های جستجو هستن که برگه رو میخونن.

گذاشتن لینکش جایی دیگه زیاد ضروری نیست.

ویرایش شده توسط اشکان
لینک به ارسال

علی جان همونطوری که اشکان عزیز هم گفت، این صفحه برای اینه که وقتی اسپایدر موتور جستجو میخواد سایتت رو ایندکس کنه، به این صفحه که برسه از طریق این تگها، یکی یکی به کل صفحات مطالبت دسترسی پیدا کنه و زحمتش برای گشتن سایت کمتر بشه و سریعتر و دقیقتر کار کنه.

نیازی نیست که لینک این صفحه رو جایی بذاری.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...