رفتن به مطلب

سوال در مورد درج پست در دیتابیس به صورت مستقیم

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک سایت وردپرسی دارم و میخوام برای سهولت در پست گذاری ، پست ها رو به صورت مستقیم و بدون استفاده از پنل مدیریت در دیتابیس درج کنم

اجازه بدید اصل ماجرا رو براتون توضیح بدم

من میخوام وقتی وب گردی میکنم و به مطالب جالب بر میخورم ، لینک مطلب رو به اسکریپت php که خودم دارم مینویسم بدم و بعد با پردازش آدرس (url) اطلاعات محل قرارگیری بدنه پست و قسمت هایی مثل تاریخ درج پست و موضوع پست و عنوان رو پیدا کنه (این اطلاعات رو خودم به صورت طبقه بندی شده در دیتابیس مخصوص اسکریپتم دارم مثلا میگم عنوان پست های سایت فارس نیوز در فلان تگ با فلان آی دی قرار داره) .

حالا اول ازتون میخوام اگه اسکریپتی به زبان php یا افزونه خاصی برای وردپرس که بتونه نیاز منو برطرف کنه بهم معرفی کنید اگه هم اسکریپتی سراغ ندارید خواهش میکنم طریقه درج پست مستقیم در دیتابیس وردپرس رو بهم بگید تا خودم اسکریپت رو بنویسم

ممنونم

خدانگهدار

لینک به ارسال

وردپرس برای اینکار ابزار داره برید به پیشخوان - ابزارها و ابزار مخابره کنید را با موس بکشید و در نوار نشانک ها در روی بروسر خود رها کنید تا به عنوان یک آیتم بوک مارک شده به آن اضافه شود هر مطلبی را پسندیدید مطلب را سلکت کنید و روی آیکون بزنید تا باقی کارها را وردپرس انجام دهد

حتی تایتل و آدرس مرجع رو هم می گذاره

و اگر خواستید از طریق

http://yoursite.com/wp-admin/press-this.php

هم در دسترسه

لینک به ارسال

سلام

اینی که شما گفتید یه جورایی ارسال خودکار به وردپرس هم هست

یک جور واکش پست هست

شما اگر کدنویس اشنایی کمی دارید نوشتن همچین چیزی براتون سخت هست

باید از توابع dom برای پردازش صفحات استفاده کنید

اما درج مستقیم پست با تابع wp_insert_post انجام میشه:

codex.wordpress.org/Function_Reference/wp_insert_post

نمونه:

http://forum.wp-pars...دپرس/#entry5936

لینک به ارسال

وردپرس برای اینکار ابزار داره برید به پیشخوان - ابزارها و ابزار مخابره کنید را با موس بکشید و در نوار نشانک ها در روی بروسر خود رها کنید تا به عنوان یک آیتم بوک مارک شده به آن اضافه شود هر مطلبی را پسندیدید مطلب را سلکت کنید و روی آیکون بزنید تا باقی کارها را وردپرس انجام دهد

حتی تایتل و آدرس مرجع رو هم می گذاره

و اگر خواستید از طریق

http://yoursite.com/wp-admin/press-this.php

هم در دسترسه

ممنون نمیدونستم کارکرد مخابره کنید چیه

من ازش استفاده کردم و خیلی هم عالی بود فقط مشکل اینجاست که وقتی یه متن نصبتا طولانی رو سلکت میکنم و مخابره کنید رو میزنم ارور 400 میده و برای همون سایت و همون صفحه وقتی متن های انتخابی رو کم میکنم میبینم که کاملا درست داره کار میکنه.

مگه این ابزار محدودیت برای تعداد کاراکتر داره؟

لینک به ارسال

مخابره است دیگه فکر کنم 200 کارکتر و عنوان و پیوند را می آره

مطالب طولانی تر را می تونید با احضار دستی از طریق آدرسی که دادم ثبت کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...