رفتن به مطلب

تغییر عنوان و آدرس دسته ها در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

متاسفانه باز هم همونطوری بود !

خوب آقای فخار یعنی دور همه چیز رو خط بکشم ؟

وای من چقدر بدبختم.......خدایا خودت کمک کن.

آقای فخار میگم شما کسی رو میشناسید بتونه این کار رو انجام بده؟ شما خودتون اینکار رو انجام نمیدید؟ چند تومن میگیرند براش؟ من باید چه فردی رو پیدا کنم؟ کسی که mysql بلد باشه؟

میگم آقای فخار راهی وجود ندارد که من فقط دیتابیسی که مطالب توی اون هستند رو جدا کنم و بعد توی یک وردپرس جدید ایمپورت کنم و بعد تمام دسته ها و برچسب ها و ... رو به صورت تک تک برای این مطالب بذارم؟(منظورم این هست که تمام پلاگین ها هم دوباره نصب کنم و تمام تنظیمات هم دوباره انجام دهم) همچین راهی هست؟ اگر میشه اینم توضیح بدید.

مرسی

سلام

آقا پارسا مثل این که حواسشون به این تاپیک نبوده و اونو ندیدند چون هنوز پیام خصوصیشون بسته است.

آقای فخار اگر میشه شما محبتی بکنید جواب این سوالات بالای من رو بدید

مرسی

لینک به ارسال

فایل بکاپ به خوبی ایمپورت شد

بدون خطایی

مشکل کجاست؟

ببینید آقا پارسا با موفقیت ایمپورت میشه ! از همون اول هم با موفقیت ایمپورت میشد .

ولی مشکل اصلی اینجاست که وردپرسی که این بک آپ رو توی دیتابیسش ایمپورت کردیم دیگه اصلاً باز نمیشه نه پنل ادمینش نه صفحه ی اصلی خودش.

شما بعد از این که دیتابیس رو ایمپورت کردید تونستید به پنل ادمین اون وردپرسی که دیتابیس رو داخلش ایمپورت کردید دسترسی داشته باشید؟ صفحه سایت اون وردپرس بالا میومد؟ برای من که فقط یک صفحه ی سفید میاد !

لینک به ارسال

تست شد برروی وردپرس

بدون مشکلی

سایت و مدیریت به خوبی نمایش داده میشه

اگر سایت بالا نمیاد

یک بار وارد بخش نمایش شوید تا پوسته پیشفرض ست بشه

لینک به ارسال

آقا پارسا من میگم برای من پنل مدیر هم بالا نمیاد چطوری وارد بخش نمایش بشم؟

ویرایش شده توسط yavar99
لینک به ارسال

مشکل شما از وردپرس هست

بهتره نصب دستی داشته باشید

یا وردپرسی جدا نصب و تست کنید

لینک به ارسال

من خودم الان یک وردپرس جدا رو نصب کردم و اون بک آپ رو توش ایمپورت کردم ! منظور شما رو نمیفهمم

لینک به ارسال

سلام

از همه ی دوستان خیلی مچکرم

مثل این که اگر خدا بخواد این مشکل دیگه دست از سر کچل ما برداشت( البته اگر باز فردا یه فقی بالا نیاره )

مشکل من این بود.

این ارسال آقای عبدالماجد رو میبینید:

یک وردپرس جدید توی یک پوشه از هاستتون نصب کنید.

از دیتابیس وردپرس قبلی یک بک آپ ( خروجی sql ) بگیرید و توی دیتابیس وردپرس جدید ایمپورت کنید.

به جدول wp-option برید و آدرس قبلی سایت رو با آدرس وردپرس جدید جایگزین کنید.

اگر سایت مشکلی نداشت قالب دلخواهتون رو هم روی وردپرس جدید نصب کنید و چک کنید اگه همه چیز درست بود فایلهای جدید رو به روت منتقل کنید و از دیتابیس آدرس روت سایتتون رو وارد کنید.

من این قسمت این دستور العمل رو انجام نمیدادم:

"به جدول wp-option برید و آدرس قبلی سایت رو با آدرس وردپرس جدید جایگزین کنید."

باز هم از همه ی دوستان سپاسگزارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...