رفتن به مطلب

خطا هنگام پاسخ به دیدگاه در صفحه مدیریت دیدگاه

پست های پیشنهاد شده

سلام، وقتی می خواهم از صفحه مدیریت دیدگاه ها به دیدگاهی پاسخ دهم، با پیغام خطای زیر مواجه می شوم:

500 Server Error Error: Server Error The server encountered an error and could not complete your request.If the problem persists, please report your problem and mention this error message and the query that caused it. Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at ******/public_html/wp-content/plugins/pubsubhubbub/publisher.php:76) in ******/public_html/wp-includes/class-wp-ajax-response.php on line 129

نکته اینکه بعد متوجه شدم پاسخ نیز ارسال شده.

مجبور شدم افزونه PubSubHubbub را غیرفعال کنم تا درست شود.

ویرایش شده توسط shahin
لینک به ارسال

داره از افزونه pubsubhubbub خطا میگیره.

این چه افزونه ایی هست؟

لینک به ارسال

آره، همون وقت که سوال پرسیدم این کار رو کردم و دیدم حل شد، خواستم سوال رو حذف کنم نشد، ویرایش کردم که حل شد.

لینک به ارسال

فقط می نویسه erorr

الان هم یکی از کاربرها تماس گرفتم گفت: یکی در میون موقع ارسال خطا میده که: The connection to the server was reset while the page was loading.

خودم فکر می کنم ایراد از سرور باشه، چون برای من هم سایت یه بار در میون باز میشه؛ یا مثلاً گاهی کامنتارو تأیید می کنم می بینم تأیید نشده!

لینک به ارسال

این مشکلات رو عینا به مدیر سرور گزارش بدید و ازش علت رو جویا بشید.

لینک به ارسال

اگر پاسخگو بودند که..

تنها جوابشان این بود که اگر با این وضعیت مشکلی دارید، سرور مجازی یا اختصاصی تهیه کنید!

سایت را از میهن وب هاست به جای دیگری منتقل کردم و مشکل برطرف شد.

ویرایش شده توسط shahin
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...